Klasse: Nybegynnere lang (gul) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Asbjørg Engdal Olsen | Statkraft | 25:06 | +0:00 | 13:12 | korriger | |||
2. | Marit Varmedal | Stfk | 31:53 | +6:47 | 16:46 | korriger | |||
Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sunniva Berg | Nordic | 30:33 | +0:00 | 11:45 | korriger | |||
2. | Kristin Lønsethagen | NTNUI | 40:02 | +9:29 | 15:23 | korriger | |||
3. | Oddveig Hovdenak | Agraff | 40:41 | +10:08 | 15:38 | korriger | |||
4. | Ingrid Grændsen | Agraff | 41:06 | +10:33 | 15:48 | korriger | |||
Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Randi Marie Mohus | St. Olavs Hospital | 29:31 | +0:00 | 11:21 | korriger | |||
2. | Karin Bernsmed | Sintef | 48:35 | +19:04 | 18:41 | korriger | |||
Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kari Solem Aune | Sykehusbygg | 29:50 | +0:00 | 11:28 | korriger | |||
Arrangør | Monica Aas Farbu | Trondheim kommune | korriger | ||||||
Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tone Almås | Leik, IL | 32:57 | +0:00 | 12:40 | korriger | |||
2. | Nina Reitan | Rise | 35:34 | +2:37 | 13:40 | korriger | |||
3. | Maj-Lisbet Rønning | NTNU | 38:24 | +5:27 | 14:46 | korriger | |||
Arrangør | Kristin Haugskott | Trondheim kommune | korriger | ||||||
Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Janne Elisabeth Iversen | Gintel | 48:51 | +0:00 | 22:12 | korriger | |||
Arrangør | Åse Rita Ellingsen | Trondheim kommune | korriger | ||||||
Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hege Solhjem Melhuus | Byneset Barnehager | 38:46 | +0:00 | 14:54 | korriger | |||
2. | Hilde Nestvold | Telenor B.I.L. Trondheim | 44:25 | +5:39 | 17:05 | korriger | |||
3. | Oda Buhaug | Jordskifteretten | 46:56 | +8:10 | 18:03 | korriger | |||
Arrangør | Mona Sæther | Trondheim kommune | korriger | ||||||
Arrangør | Siw Sellæg | Trondheim Kommune | korriger | ||||||
Klasse: D 50-54 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Arrangør | Rine Hanssen | Trondheim kommune | korriger | ||||||
Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vigdis Heimly | NTNU | 47:16 | +0:00 | 21:29 | korriger | |||
Arrangør | Grethe Liatun | Trondheim Kommune | korriger | ||||||
Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Guri Bjørndal | Bjørndalslaget | 31:59 | +0:00 | 12:18 | korriger | |||
2. | Aashild S. Langseth | NSDTF | 50:25 | +18:26 | 19:23 | korriger | |||
Arrangør | Anne Betty Sødal | Trondheim kommune | korriger | ||||||
Arrangør | Bodil Ruud | Trondheim kommune | korriger | ||||||
Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Wenche Sandø | Trondheim kommune | 40:50 | +0:00 | 18:33 | korriger | |||
2. | Gro Rypdal | Bluegarden | 40:52 | +0:02 | 18:34 | korriger | |||
3. | Maj Britt Bjørnaas | NIU | 46:11 | +5:21 | 20:59 | korriger | |||
4. | Reidun Fallan Smaavik | NAV | 47:23 | +6:33 | 21:32 | korriger | |||
Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Trine Barstad | NTNU | 42:04 | +0:00 | 16:10 | korriger | |||
2. | Siri Drogset | NTNU | 47:51 | +5:47 | 18:24 | korriger | |||
Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anne Stenset | St. Olavs Hospital | 1:24:50 | +0:00 | 38:33 | korriger | |||
Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anne Sofie Gjermstad | Evry | 58:20 | +0:00 | 22:26 | korriger | |||
Arrangør | Stina Elfving | Trondheim Kommune | korriger | ||||||
Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sissel Ravnsborg | NTNU | 54:43 | +0:00 | 21:02 | korriger | |||
Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Trond Hoseth | Gintel | 48:25 | +0:00 | 22:00 | korriger | |||
Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eirik Munkeby | Skanska Aktiv | 1:02:06 | +0:00 | 23:00 | korriger | |||
Klasse: H 16-34 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jerome Soulard | Microchip | 28:24 | +0:00 | 8:36 | korriger | |||
2. | Øystein Østeraas | Politiet | 30:35 | +2:11 | 9:16 | korriger | |||
3. | Sigmund Størset | SINTEF Energi | 31:47 | +3:23 | 9:37 | korriger | |||
4. | Eirik Marthinsen | Petrell BIL | 32:49 | +4:25 | 9:56 | korriger | |||
5. | Anthony Bossard | Microchip | 35:26 | +7:02 | 10:44 | korriger | |||
6. | Ivar Marthinusen | NTNUI | 39:39 | +11:15 | 12:00 | korriger | |||
7. | Petter Norgren | NTNU | 1:04:54 | +36:30 | 19:40 | korriger | |||
Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bjørn Hegerberg | Skanska Aktiv | 30:57 | +0:00 | 11:27 | korriger | |||
Klasse: H 35-39 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Andreas Haaland | St Olavs Hospital | 25:45 | +0:00 | 7:48 | korriger | |||
2. | Arild Wærnes | Lindbak BIL | 29:31 | +3:46 | 8:56 | korriger | |||
3. | Jonas Waefler | Powel | 43:03 | +17:18 | 13:02 | korriger | |||
4. | Truls Bjørklund | Microsoft | 48:39 | +22:54 | 14:44 | korriger | |||
Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Petter Andreas Bergh | NTNU | 25:31 | +0:00 | 9:27 | korriger | |||
2. | Kurt Amundsen | Avinor | 31:55 | +6:24 | 11:49 | korriger | |||
3. | Geir Hanssen | Saplow | 34:42 | +9:11 | 12:51 | korriger | |||
4. | Ingmund Bjørkan | Kongsberg Seatex BIL | 36:12 | +10:41 | 13:24 | korriger | |||
Klasse: H 40-44 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jørgen Tegdan | Disruptive Technologies | 26:01 | +0:00 | 7:53 | korriger | 38 | ||
2. | Thomas Berge Mjølhus | Trondheim kommune | 27:15 | +1:14 | 8:15 | korriger | |||
3. | Eivind Lona | Eget | 36:15 | +10:14 | 10:59 | korriger | |||
4. | Snorre Gangaune | Statkraft | 41:36 | +15:35 | 12:36 | korriger | |||
5. | Svein Olav Dyrhol | Statoil BIL Trondheim | 43:17 | +17:16 | 13:06 | korriger | |||
Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jens Kjetil Mehammer | Multiseis | 26:43 | +0:00 | 9:53 | korriger | |||
2. | Trond Sletner | Telenor | 28:07 | +1:24 | 10:24 | korriger | |||
3. | Morten Korsvold | SINTEF Ocean | 30:08 | +3:25 | 11:09 | korriger | |||
4. | Kyrre Auran | Ranheim Kraft | 30:45 | +4:02 | 11:23 | korriger | |||
Klasse: H 45-49 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingebrigt Fuglem | Signicat | 27:38 | +0:00 | 8:22 | korriger | |||
2. | Truls Ryum | NTNU | 29:19 | +1:41 | 8:53 | korriger | |||
3. | Øystein Husby | Statnett | 36:12 | +8:34 | 10:58 | korriger | |||
4. | Johan Helle | St. Olavs Hospital | 38:46 | +11:08 | 11:44 | korriger | |||
Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Øystein Grøvlen | Oracle | 28:01 | +0:00 | 10:22 | korriger | |||
2. | Geir Arne Lodgaard | Dovre Entreprenør | 28:13 | +0:12 | 10:27 | korriger | |||
3. | Jan Erik Ledal | Lindbak BIL | 32:19 | +4:18 | 11:58 | korriger | |||
4. | Arild Heggeset | Multiconsult | 34:47 | +6:46 | 12:52 | korriger | |||
5. | Bobo Nordahl | NGU | 35:17 | +7:16 | 13:04 | korriger | |||
6. | Tor Arne Haugen | DNB | 40:16 | +12:15 | 14:54 | korriger | |||
7. | Vidar Lunda | DNB Sport | 43:14 | +15:13 | 16:00 | korriger | |||
8. | Rune Krogh | TrønderEnergi | 45:28 | +17:27 | 16:50 | korriger | |||
9. | Bjørn Munch | Oracle | 49:29 | +21:28 | 18:19 | korriger | |||
10. | Geir Willumsen | A C Møller | 1:02:45 | +34:44 | 23:14 | korriger | |||
Klasse: H 50-54 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Stig Forbord | Optoplan | 31:14 | +0:00 | 9:27 | korriger | |||
2. | Øyvind Schjelderup | St. Olavs Hospital | 37:04 | +5:50 | 11:13 | korriger | |||
Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Svein Olav Åmot | TrønderEnergi | 29:27 | +0:00 | 10:54 | korriger | |||
2. | Terje Midtbø | NTNU | 32:04 | +2:37 | 11:52 | korriger | |||
3. | Oddgeir Rokseth | SINTEF Energi | 36:30 | +7:03 | 13:31 | korriger | |||
4. | Tore Fornes | Eget | 37:14 | +7:47 | 13:47 | korriger | |||
5. | Tor Hammer | Bn Bank | 38:02 | +8:35 | 14:05 | korriger | |||
6. | Knu Inge Fordal | Statoil BIL Trondheim | 40:40 | +11:13 | 15:03 | korriger | |||
7. | Bjarne Bugten | Statoil BIL Trondheim | 40:42 | +11:15 | 15:04 | korriger | |||
8. | Petter Mikalsen | Telenor | 41:17 | +11:50 | 15:17 | korriger | |||
9. | Per Magne Gjersvold | Skanska Aktiv | 42:20 | +12:53 | 15:40 | korriger | |||
10. | Gudmund Melland | Trondheim Kommune | 49:58 | +20:31 | 18:30 | korriger | |||
Klasse: H 55-59 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bernt Rognes | Powel | 29:33 | +0:00 | 8:57 | korriger | |||
2. | Dag Ove Tinmannsvik | Multiconsult | 31:16 | +1:43 | 9:28 | korriger | |||
3. | Dag Stenersen | Sintef | 32:00 | +2:27 | 9:41 | korriger | |||
4. | Jostein MÃ¥rdalen | NTNU | 32:43 | +3:10 | 9:54 | korriger | |||
5. | Lasse Natvig | NTNU | 38:19 | +8:46 | 11:36 | korriger | |||
6. | Morten Husom | Powel | 42:18 | +12:45 | 12:49 | korriger | |||
7. | Øystein Nytrø | NTNU Bil | 45:46 | +16:13 | 13:52 | korriger | |||
8. | Geir Arnesen | Eget | 49:46 | +20:13 | 15:04 | korriger | |||
DSQ | Olve Mogstad | Statnett | 33:14 | korriger | 60 | ||||
Arrangør | Sturla Sæther | Statoil BIL Trondheim | korriger | ||||||
Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eirik Vefsnmo | Bouvet | 30:24 | +0:00 | 11:41 | korriger | |||
2. | Arne Mikkelsen | NTNU | 37:23 | +6:59 | 14:22 | korriger | |||
3. | Robert Von Hirsch | Statkraft | 38:40 | +8:16 | 14:52 | korriger | |||
4. | Jan Erik Kofoed | NTNU | 39:16 | +8:52 | 15:06 | korriger | |||
5. | Anders Gjervan | Charlottenlund videregående skole | 40:39 | +10:15 | 15:38 | korriger | |||
6. | Kjell Arne Henninen | NHN | 41:10 | +10:46 | 15:50 | korriger | |||
7. | Svein Nassvik | Skanska Aktiv | 1:14:33 | +44:09 | 28:40 | korriger | |||
DSQ | Rolf Bye | Trondheim kommune | korriger | 36 35 38 51 47 44 45 57 58 60 39 69 6... | |||||
Klasse: H 60-64 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Inge Nørstebø | Skanska Aktiv | 39:16 | +0:00 | 11:53 | korriger | |||
2. | Jostein Alvestad | Statoil BIL Trondheim | 41:06 | +1:50 | 12:27 | korriger | |||
3. | Kjell Maroni | Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond | 42:57 | +3:41 | 13:00 | korriger | |||
Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Terje Hansen | Politiet | 32:00 | +0:00 | 12:18 | korriger | |||
2. | Lars Skrøvseth | VIsiontec | 32:28 | +0:28 | 12:29 | korriger | |||
3. | Steinar Aasvang | Siemens | 33:29 | +1:29 | 12:52 | korriger | |||
4. | Ottar G Kristiansen | Evry | 34:53 | +2:53 | 13:25 | korriger | |||
5. | Tor Gjermstad | Hemit | 36:21 | +4:21 | 13:58 | korriger | |||
6. | Ole Lutro | NGU | 39:10 | +7:10 | 15:03 | korriger | |||
7. | Trond Damås | Skanska Aktiv | 40:10 | +8:10 | 15:26 | korriger | |||
8. | Reidar Ottem | MTG | 42:06 | +10:06 | 16:11 | korriger | |||
9. | John Sirum | Rambøll | 47:22 | +15:22 | 18:13 | korriger | |||
10. | Frode Knudsen | Gerhard Schøning | 48:51 | +16:51 | 18:47 | korriger | |||
11. | Jens Øystein Gjersvold | Vegvesenet | 55:47 | +23:47 | 21:27 | korriger | |||
12. | Kåre Eggereide | Rambøll | 1:05:52 | +33:52 | 25:20 | korriger | |||
Klasse: H 65-69 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nils Olav Vennevik | Eget | 47:00 | +0:00 | 14:14 | korriger | |||
Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Egil Repvik | NETTseksjonering | 32:19 | +0:00 | 14:41 | korriger | |||
2. | Magne Rø | St. Olavs Hospital | 43:32 | +11:13 | 19:47 | korriger | |||
3. | Thore Sundsethvik | Stålsmith | 49:35 | +17:16 | 22:32 | korriger | |||
Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Per Bjørgum | Politiet | 31:02 | +0:00 | 11:56 | korriger | |||
2. | Øistein Åsmul | Kommunen | 36:20 | +5:18 | 13:58 | korriger | |||
3. | Svein Hove | Statens vegvesen Sør-Trøndelag | 40:50 | +9:48 | 15:42 | korriger | |||
4. | Martin Melhuus | Veritas | 41:06 | +10:04 | 15:48 | korriger | |||
5. | Frode Stensrud | Eget | 41:21 | +10:19 | 15:54 | korriger | |||
6. | Roar Stenset | St Olav | 42:16 | +11:14 | 16:15 | korriger | |||
7. | Tore Kiste | Fylket | 44:18 | +13:16 | 17:02 | korriger | 38 | ||
8. | Torgeir Iversen | Evry | 1:01:46 | +30:44 | 23:45 | korriger | |||
Klasse: H 70-74 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Roar Forbord | Terratec | 41:42 | +0:00 | 12:38 | korriger | |||
2. | Øivind Rogndalen | Vegvesenet | 46:00 | +4:18 | 13:56 | korriger | |||
3. | Torleif Stephansen | Evry | 48:49 | +7:07 | 14:47 | korriger | |||
4. | Magnus Landstad | NTNU | 57:36 | +15:54 | 17:27 | korriger | |||
Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bjørn Norberg | Veritas | 1:09:19 | +0:00 | 31:30 | korriger | |||
Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Leidulv Vinje | Spenncon | 31:03 | +0:00 | 11:56 | korriger | |||
2. | Leif Engen | SiT BIL | 35:34 | +4:31 | 13:40 | korriger | |||
3. | Eigil Sørli | Q-Free | 36:16 | +5:13 | 13:56 | korriger | |||
4. | Tore Brurok | Eget | 39:16 | +8:13 | 15:06 | korriger | |||
5. | Stig Arild Haugskott | Posten | 41:07 | +10:04 | 15:48 | korriger | |||
6. | Anders Lauglo | Lauglo GÃ¥rd | 41:21 | +10:18 | 15:54 | korriger | |||
7. | Finn Faye Knudsen | NTNU | 51:44 | +20:41 | 19:53 | korriger | |||
8. | Arne Sæterhaug | Eget | 57:18 | +26:15 | 22:02 | korriger | |||
9. | Henry Sundsetvik | OTEK | 1:10:00 | +38:57 | 26:55 | korriger | |||
DSQ | Gunnar Østerbø | DnB | 33:59 | korriger | |||||
Klasse: H 75-79 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Robert Strøm | Eget | 1:13:19 | +0:00 | 22:13 | korriger | |||
Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Arnfinn Langeland | NTNU | 36:32 | +0:00 | 16:36 | korriger | |||
2. | Edmund Olsen | NTNU | 40:58 | +4:26 | 18:37 | korriger | |||
3. | Rolf Hellan | Eget | 49:00 | +12:28 | 22:16 | korriger | |||
DSQ | KÃ¥re Aflekt | NTNU | 44:18 | korriger | 55 | ||||
Klasse: Gjester-Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ola Keiserås | Skoleelev | 30:47 | +0:00 | 9:19 | korriger | |||
2. | Hedvig Åstebøl | NTNUI | 39:22 | +8:35 | 11:55 | korriger |
Sist oppdatert: | 13 september 2017, 19:45:09 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 158 |
Antall startet: | 158 |