Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
KneskjælvenDataeksport
Brikkesys.no

Kneskjælven BOS 4. november 2017

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Hartz Melling

Glassverket IF

2:21:01

+0:00

9:05

2.

Sivert Ekroll

Berger IL

2:29:29

+8:28

9:38

3.

Johan Kristian Undeland

BOS Elite

2:29:39

+8:38

9:39

4.

Jo Bastian Gustavsen

Svelvik SK

3:00:13

+39:12

11:37

5.

Mats Høynes Rustad

Konnerud IL

3:00:14

+39:13

11:37

6.

Fredrik Haug

Svelvik SK

3:18:30

+57:29

12:48

7.

Filip August Fleischer

3:25:52

+1:04:51

13:16

8.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

3:39:33

+1:18:32

14:09

8.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

3:39:33

+1:18:32

14:09

10.

Jørgen Berg

Hurum sjakklubb

4:49:13

+2:28:12

18:39

11.

Lars Kristian Sundland

6:00:17

+3:39:16

23:14

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

4:14:59

+0:00

16:27

1.

Katherine Estep

Konnerud IL

4:14:59

+0:00

16:27

3.

Thea Land

Konnerud IL

4:15:00

+0:01

16:27

4.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

4:15:02

+0:03

16:27

5.

Mille Jægtvik

Konnerud IL

4:16:22

+1:23

16:32

6.

Vilde Sabine Skotnes

Konnerud IL

4:16:23

+1:24

16:32

7.

Oda Gjerdahl

BOS Elite

4:49:44

+34:45

18:41

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Gjerdahl

BOS Elite

2:14:45

+0:00

8:41

2.

Martin Østberg

IF Sturla

2:20:37

+5:52

9:04

3.

Gabriell Slinger

Svelvik SK

2:20:52

+6:07

9:05

4.

Martin Haug

Svelvik SK

2:29:40

+14:55

9:39

5.

Magnus Slinger Sørli

Svelvik SK

2:38:28

+23:43

10:13

6.

Ole-Martin Foss

Svelvik IF

2:43:10

+28:25

10:31

7.

Lars Andreas Vik

Team Lassen

2:43:11

+28:26

10:31

8.

Even Myhre

Team Lassen

2:43:12

+28:27

10:31

9.

Erik Engløk

Svelvik IF

2:45:49

+31:04

10:41

10.

Steffen Vedal

BOS Elite

2:54:45

+40:00

11:16

11.

John Galleberg

Sande Sportsklubb

3:01:29

+46:44

11:42

12.

Haakon Jørstad Larssen

Svelvik SK

3:08:36

+53:51

12:10

13.

Roman Potapenko

Moscow Team

3:14:53

+1:00:08

12:34

14.

Nikita Semenov

Moscow Team

3:14:56

+1:00:11

12:34

15.

Magnus Larsen

Skippertak Athletics

3:14:57

+1:00:12

12:34

16.

Espen Kristiansen

3:14:59

+1:00:14

12:34

17.

Ole Johan Morken

Sport1 Storgata

3:15:02

+1:00:17

12:34

18.

Pavel Shishkin

Moscow Team

3:46:40

+1:31:55

14:37

19.

Ole Henrik Arnesen

3:47:21

+1:32:36

14:40

20.

Edvin Øvre Heier

BK 2017

4:19:31

+2:04:46

16:44

21.

Håkon Herland

4:28:58

+2:14:13

17:21

22.

Andreas Bjelland Berg

NTNUI / Lier Skiløberforening

4:39:21

+2:24:36

18:01

23.

Vladimir Gusev

Moscow Team

4:40:23

+2:25:38

18:05

24.

Alexander Makarov

Moscow Team

4:40:24

+2:25:39

18:05

25.

Marat Khabibrakhmanov

Moscow Team

4:40:38

+2:25:53

18:06

26.

Alexander Levinskiy

Moscow Team

4:40:48

+2:26:03

18:06

27.

Eivind Andre Næss Solberg

BOS

4:52:46

+2:38:01

18:53

DSQ

Ilya Leyrikh

Moscow Team

2:44:42

47 192 104 60 61 193 63 64 50 55 100 195

Brutt

Stian Kristiansen

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

2:43:09

+0:00

10:31

2.

Marianne Bjørnsen

Team Lassen

3:46:29

+1:03:20

14:36

3.

Maj Helene Myhre

Team Lassen

3:46:31

+1:03:22

14:36

4.

Kjersti Nelson Levina

Less Political Team Fun

5:44:52

+3:01:43

22:14

Brutt

Sofie Tverberg

Brutt

Ida Lindem

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Halaas

Team Halaas/Aibel

2:20:42

+0:00

9:04

2.

Ole Kristian Haraldsrud

Svelvik IF Skigruppe

2:20:44

+0:02

9:04

3.

David Ekroll

Berger IL

2:29:24

+8:42

9:38

4.

Håvard Hågård

Konnerud IL

2:29:26

+8:44

9:38

5.

Knut Sandven

Koll IL

2:29:29

+8:47

9:38

6.

Stig Instanes

IF Sturla

2:29:40

+8:58

9:39

7.

Hans Marius Nelson

BOS

2:30:21

+9:39

9:42

8.

Trond Gjelstad

Sandefjord OK

2:30:26

+9:44

9:42

9.

Christian Bøhmer

BOS

2:38:45

+18:03

10:14

10.

Håkon Wold

IF Sturla

2:39:24

+18:42

10:17

11.

Sondre Vedal

Svelvik SK

2:43:22

+22:40

10:32

12.

Terje Wessel Pettersen

BOS

2:45:47

+25:05

10:41

13.

Lars Berglund

Ringerike OL

2:46:25

+25:43

10:44

14.

Gjermund Galleberg

2:48:34

+27:52

10:52

15.

Per Øyvind Stene

Team Halaas/Nydalens SK

2:54:45

+34:03

11:16

16.

Jarle Mogensen

Berger IL

2:58:28

+37:46

11:30

17.

Peter Carlsen

IF Sturla

3:00:26

+39:44

11:38

18.

Lars Borgen

Sande Sportsklubb

3:00:30

+39:48

11:38

19.

Øyvind Nilssen

IL Sandvin

3:00:51

+40:09

11:40

20.

Otto Galleberg

Sande Sportsklubb

3:01:33

+40:51

11:42

21.

Roy Arne Hansen

BOS

3:03:23

+42:41

11:49

22.

Cristobal Molina

Nortek Gasellene

3:04:03

+43:21

11:52

23.

Pål Espen Nordhaug

Konnerud IL

3:06:05

+45:23

12:00

24.

André Jægtvik

Konnerud IL

3:06:39

+45:57

12:02

25.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

3:06:40

+45:58

12:02

26.

Robert Sipina

Tråkk & Råkk

3:08:00

+47:18

12:07

27.

Thomas Bingen

Svelvik IF

3:15:00

+54:18

12:34

28.

Anders Liang

Arsenal O-Lag

3:17:22

+56:40

12:44

29.

Johan Galleberg

ABB BIL

3:18:24

+57:42

12:48

30.

Rune Fleischer

Eiker OL

3:25:50

+1:05:08

13:16

31.

Petter Guttormsen

Stavanger TRI

3:46:15

+1:25:33

14:35

32.

Lasse Syvertsen

Team Lassen

4:02:02

+1:41:20

15:36

33.

Stig Melling

Ringerike OL

4:13:33

+1:52:51

16:21

34.

Inge Wergeland

Svelvik SK

4:16:01

+1:55:19

16:31

35.

Arild Blikom

BOS

4:19:22

+1:58:40

16:44

36.

Rune Nebell

Arsenal FC

4:21:29

+2:00:47

16:52

37.

Aage Kristoffer Østern

Arsenal FC

4:21:44

+2:01:02

16:53

38.

Vidar Borgersen

4:26:36

+2:05:54

17:12

39.

Christer Andersson

4:38:21

+2:17:39

17:57

40.

Gleb Levin

Moscow Team

4:40:23

+2:19:41

18:05

41.

Runar Berg

BOS

4:50:52

+2:30:10

18:45

42.

Håvard Wessel Pettersen

BOS

4:50:59

+2:30:17

18:46

43.

Per Underlid

5:21:38

+3:00:56

20:45

44.

Jon Einar Hovland

5:30:39

+3:09:57

21:19

45.

Are Svendsen

Drammens Ballklubb

5:44:07

+3:23:25

22:12

DSQ

Kristian Kullerud

Konnerud IL

1:47:58

44 114 45 46 47 192 104 60 61 193 63 64 5...

DSQ

Vegard Aamodt

Sande Sportsklubb

2:43:00

44 114 45 46 47 192 104 60 61 193 63 64 5...

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Renate Galleberg

2:48:35

+0:00

10:52

2.

Margrethe Havre

Berger IL

3:03:49

+15:14

11:51

3.

Tine Trømborg

Sande Sportsklubb

3:18:23

+29:48

12:47

4.

Britta Fismen

Fossum IF

3:30:52

+42:17

13:36

5.

Siri Sando

Team Pippi

4:21:35

+1:33:00

16:52

5.

Carolin Sandström

Arsenal FC

4:21:35

+1:33:00

16:52

7.

Lene Bjørneberg Ulstein

4:40:22

+1:51:47

18:05

8.

Kristin Sola

4:40:26

+1:51:51

18:05

9.

Cecilie Næss-Solberg

Team Svelvik Treningssenter

4:52:48

+2:04:13

18:53

10.

Liv Jebsen

Team Jensen

5:44:23

+2:55:48

22:13

11.

Vigdis Maudal Krohn Hansen

Team Jensen

5:44:25

+2:55:50

22:13

12.

Nina Evanger

5:44:32

+2:55:57

22:13

13.

Maria Mørkassel

5:44:44

+2:56:09

22:14

14.

Irina Neveynitsina

Moscow Team

5:44:45

+2:56:10

22:14

15.

Ekaterina Rutkovskaya

Moscow Team

5:44:52

+2:56:17

22:14

16.

Merete Østmo

6:00:35

+3:12:00

23:15

DSQ

Hege Mortensen

Konnerud IL

4:00:51

104 60 61 193 63 64 50 55 100 195

Brutt

Kristine Kjærstad

Team Lassen

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Furua

BOS

2:21:02

+0:00

9:05

2.

Eivind Hoff

IL Tyrving

2:41:49

+20:47

10:26

3.

Ketil Horn

Nortek Gasellene

2:45:47

+24:45

10:41

4.

Terje Kristoffersen

Drammen BUL Håndball

2:46:27

+25:25

10:44

114

5.

Tibor Vári

IF Sturla

2:51:37

+30:35

11:04

6.

Erik Saugerud

Konnerud IL

2:58:31

+37:29

11:31

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

3:02:06

+41:04

11:44

8.

Inge Stian Johansen

Team Jensen

3:03:43

+42:41

11:51

9.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

3:07:47

+46:45

12:06

10.

Egil Andreassen

BOS

3:14:53

+53:51

12:34

11.

Njål Engløk

Frikransen

3:15:18

+54:16

12:36

53

12.

Svein Olav Vik

Team Lassen

3:15:42

+54:40

12:37

13.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

3:18:21

+57:19

12:47

14.

Børre Gjersvik

3:42:33

+1:21:31

14:21

45

15.

Sven Myhre

Team Lassen

3:46:32

+1:25:30

14:36

16.

Jan Trygve Jensen

Team Jensen

4:17:29

+1:56:27

16:36

17.

Knut Pettersen

BOS

4:39:21

+2:18:19

18:01

18.

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

4:40:21

+2:19:19

18:05

19.

Odd Erik Berg

Lier Skiløberforening

4:40:51

+2:19:49

18:07

20.

Anton Bø

5:18:02

+2:57:00

20:31

21.

Knut Arild Renstrøm

5:21:23

+3:00:21

20:44

22.

Eivind Hellum

5:22:51

+3:01:49

20:49

23.

Eirik Bjørlo

5:43:59

+3:22:57

22:11

24.

Kjetil Christensen

Høvik Jogg

5:44:08

+3:23:06

22:12

25.

Bent Roar Larsen

Nesbygda IF

5:44:13

+3:23:11

22:12

26.

Bjørn Sundland

6:04:53

+3:43:51

23:32

27.

Thor Bjørnstad

BOS

6:12:41

+3:51:39

24:02

DSQ

Jan Ståle Myklebust

4:32:04

191 44 114 45 46 47 192 104 60 61 193 63 6...

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynhild Børtnes

IF Sturla

3:30:47

+0:00

13:35

2.

Ingun Jahren Horvli

Konnerud IL

3:30:48

+0:01

13:36

3.

Heidi Morken

4:29:29

+58:42

17:23

4.

Kristin Lier Jensen

5:30:22

+1:59:35

21:18

5.

Tove Heimdal

Konnerud IL

5:37:00

+2:06:13

21:44

6.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

5:37:03

+2:06:16

21:44

7.

Agnes Gombos

Svelvik Marathon Society

6:12:27

+2:41:40

24:01

Brutt

Bente Lier Berg

Brutt

Anne Peggy Halaas

Team Halaas

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

OSI

2:41:43

+0:00

10:26

2.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

3:02:36

+20:53

11:46

3.

Knut Kristiansen

3:15:20

+33:37

12:36

4.

Tor Engløk

Svelvik IF

3:46:33

+1:04:50

14:36

5.

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

4:14:31

+1:32:48

16:25

6.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

4:30:40

+1:48:57

17:27

7.

Stein Johnsen

4:40:30

+1:58:47

18:05

8.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

4:41:28

+1:59:45

18:09

9.

Rolf Christensen

BOS

4:41:59

+2:00:16

18:11

10.

Atle Solheim

BOS

5:19:08

+2:37:25

20:35

11.

Kjell Halvorsen

Team Jensen

5:44:33

+3:02:50

22:13

12.

Thore Steffensen

5:44:49

+3:03:06

22:14

13.

Svein Landaas

6:12:20

+3:30:37

24:01

14.

Roar Haldorsen

Svelvik Marathon Society

6:12:27

+3:30:44

24:01

Brutt

Frode Berg

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

4:27:24

+0:00

17:15

2.

Kjersti Engløk

Svelvik IF

5:30:13

+1:02:49

21:18


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 november 2017, 15:41:10

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

172

Antall startet:

172