Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Netta Bar-Nathan | Lillomarka OL | 24:24 | +0:00 | 10:10 | korriger | |||
2. | Ragnhild Mathea Helmersen | Fet OL | 27:28 | +3:04 | 11:26 | korriger | |||
3. | Ida Marie Flågen | Heming Orientering | 28:29 | +4:05 | 11:52 | korriger | |||
4. | Ella Berstad | Heming Orientering | 40:55 | +16:31 | 17:02 | korriger | |||
DNS | Kathinka Zahl Hagen | Fossum IF | korriger | ||||||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ane Sofie Krogh | Oppsal Orientering | 44:44 | +0:00 | 12:05 | korriger | |||
2. | Alexandra Linløkken | Østmarka OK | 51:45 | +7:01 | 13:59 | korriger | |||
3. | Kristine Eide Rapp | Raumar Orientering | 54:19 | +9:35 | 14:40 | korriger | |||
4. | Marie Liland | Nydalens SK | 55:23 | +10:39 | 14:58 | korriger | |||
5. | Ingrid Blindheim | Lillomarka OL | 57:52 | +13:08 | 15:38 | korriger | |||
6. | Pernille Sønsterudbråten | Raumar Orientering | 59:20 | +14:36 | 16:02 | korriger | |||
DSQ | Ada Wulfsberg | Nydalens SK | 45:49 | korriger | 117 115 116 113 108 114 100 90 | ||||
DSQ | Hanne Eide Rapp | Raumar Orientering | 1:22:48 | korriger | 112 117 115 116 113 108 114 100 | ||||
DNS | Ingrid Marie Stubban Hygen | Østmarka OK | korriger | ||||||
Klasse: D 17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ã…sne Naadland Holo | Fossum IF | 49:21 | +0:00 | 10:58 | korriger | |||
2. | Ellen Marie Ariansen | Lillomarka OL | 51:29 | +2:08 | 11:26 | korriger | |||
3. | Anna Cecilie Linløkken | Østmarka OK | 54:12 | +4:51 | 12:02 | korriger | |||
4. | Ingvild C. Fleisje | Lillomarka OL | 1:01:05 | +11:44 | 13:34 | korriger | |||
5. | Linn Mei Waaler | MÃ¥ren OK | 1:05:22 | +16:01 | 14:31 | korriger | |||
6. | Hedda Skatvedt | Raumar Orientering | 1:11:50 | +22:29 | 15:57 | korriger | |||
7. | Emma Eithun Paulsen | Lillomarka OL | 1:20:09 | +30:48 | 17:48 | korriger | |||
DSQ | Anniken Eriksrud Karlsen | Bækkelagets SK | 49:20 | korriger | 118 110 115 116 113 | ||||
Klasse: D 21- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Karoline Sønsterudbråten | Lillomarka OL | 1:05:27 | +0:00 | 12:35 | korriger | |||
2. | Britta Fismen | Fossum IF | 1:08:09 | +2:42 | 13:06 | korriger | |||
3. | Mari Brøndbo Dahl | Ås-NMBU Orientering | 1:19:49 | +14:22 | 15:20 | korriger | |||
DSQ | Dorthe Kühl Petersen | Lillomarka OL | 1:19:03 | korriger | 134 132 131 115 105 116 113 114 100 | ||||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Teodor Mo Hjelseth | Nydalens SK | 26:12 | +0:00 | 10:55 | korriger | |||
2. | Fridtjof Reusch | Heming Orientering | 28:33 | +2:21 | 11:53 | korriger | |||
3. | Christian Fredrik Borg | IL Koll | 35:36 | +9:24 | 14:50 | korriger | |||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kornelius Kriszat-Løvfald | Nydalens SK | 40:01 | +0:00 | 8:53 | korriger | |||
2. | Isak Jonsson | Nydalens SK | 43:04 | +3:03 | 9:34 | korriger | |||
3. | Kristian Østermann | Heming Orientering | 43:13 | +3:12 | 9:36 | korriger | |||
4. | Sondre Ytterbø | Asker Skiklubb | 44:10 | +4:09 | 9:48 | korriger | |||
5. | Magnus Eide-Fredriksen | Heming Orientering | 50:47 | +10:46 | 11:17 | korriger | |||
6. | Henrik Reusch | Heming Orientering | 53:48 | +13:47 | 11:57 | korriger | |||
7. | Sivert Sande Kverme | Fossum IF | 56:39 | +16:38 | 12:35 | korriger | |||
8. | Øistein Fagerli Næss | Raumar Orientering | 57:05 | +17:04 | 12:41 | korriger | |||
9. | August Syrdal Øen | Heming Orientering | 1:13:51 | +33:50 | 16:24 | korriger | |||
10. | Gaute Fosstveit | Raumar Orientering | 1:18:12 | +38:11 | 17:22 | korriger | |||
11. | Vebjørn Blom-Hagen | Fossum IF | 1:23:38 | +43:37 | 18:35 | korriger | |||
12. | Ferdinand Fremming | Heming Orientering | 1:35:43 | +55:42 | 21:16 | korriger | |||
DSQ | Erlend Børli | Fossum IF | 1:28:24 | korriger | 116 113 114 | ||||
DNS | Sondre Zahl Hagen | Fossum IF | korriger | ||||||
Klasse: H 17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Elias Jonsson | Nydalens SK | 1:03:35 | +0:00 | 7:03 | korriger | |||
2. | Eirik Langedal Breivik | Nydalens SK | 1:04:42 | +1:07 | 7:11 | korriger | |||
3. | Ulrik Astrup Arnesen | Heming Orientering | 1:07:21 | +3:46 | 7:29 | korriger | |||
4. | Sander Arntzen | Asker Skiklubb | 1:08:58 | +5:23 | 7:39 | korriger | |||
5. | Erik Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 1:16:38 | +13:03 | 8:30 | korriger | |||
6. | Oscar Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 1:16:42 | +13:07 | 8:31 | korriger | |||
7. | Joar Oldernes | Lillomarka OL | 1:20:39 | +17:04 | 8:57 | korriger | |||
8. | Elias Skjolden Sørensen | Lillomarka OL | 1:22:05 | +18:30 | 9:07 | korriger | |||
9. | Petter Astrup Arnesen | Heming Orientering | 1:22:06 | +18:31 | 9:07 | korriger | |||
10. | Emil Størmer | Fossum IF | 1:24:51 | +21:16 | 9:25 | korriger | |||
11. | Jens Johan Brekke | Lillomarka OL | 1:28:29 | +24:54 | 9:49 | korriger | |||
12. | Andreas Ramberg | Østmarka OK | 1:32:12 | +28:37 | 10:14 | korriger | |||
13. | Tarjei Holo | Fossum IF | 1:32:47 | +29:12 | 10:18 | korriger | |||
14. | Hans Kristian Stubban Hygen | Østmarka OK | 2:08:43 | +1:05:08 | 14:18 | korriger | |||
DSQ | Jørgen Wulfsberg | Nydalens SK | 50:29 | korriger | 147 133 117 115 112 117 118 110 117 116 113 108 11... | ||||
DSQ | Axel Hoveid | Asker Skiklubb | 1:06:45 | korriger | 122 123 124 125 122 126 127 128 122 130 131 133 13... | ||||
DSQ | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 1:28:39 | korriger | 122 | ||||
DSQ | Kristian Markhus Brekke | Lillomarka OL | 1:45:38 | korriger | 147 117 115 112 117 118 110 117 116 113 | ||||
DNS | Peter Gisholt | Fossum IF | korriger | ||||||
Klasse: H 21- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anders Nordberg | Nydalens SK | 1:03:13 | +0:00 | 7:01 | korriger | |||
2. | Ralph Street | Nydalens SK | 1:04:30 | +1:17 | 7:10 | korriger | |||
3. | Henrik Eijsink | Nydalens SK | 1:04:33 | +1:20 | 7:10 | korriger | |||
4. | HÃ¥vard Haga | Nydalens SK | 1:04:38 | +1:25 | 7:10 | korriger | |||
5. | Bojan Blumenstein | Nydalens SK | 1:04:45 | +1:32 | 7:11 | korriger | |||
6. | Karl Fremstad | Bækkelagets SK | 1:05:23 | +2:10 | 7:15 | korriger | |||
7. | Simen Bordal | Fossum IF | 1:08:40 | +5:27 | 7:37 | korriger | |||
8. | Jostein Andersen | Nydalens SK | 1:08:55 | +5:42 | 7:39 | korriger | |||
9. | Sverre Waaler Kaas | Nydalens SK | 1:09:11 | +5:58 | 7:41 | korriger | |||
10. | Carl Godager Kaas | Bækkelagets SK | 1:09:30 | +6:17 | 7:43 | korriger | |||
11. | Harald Astrup Arnesen | Heming Orientering | 1:09:40 | +6:27 | 7:44 | korriger | |||
12. | Anders Vister | Nydalens SK | 1:09:51 | +6:38 | 7:45 | korriger | |||
13. | Mathias Benjaminsen | Lillomarka OL | 1:16:40 | +13:27 | 8:31 | korriger | |||
14. | Per Øyvind Stene | Nydalens SK | 1:16:48 | +13:35 | 8:32 | korriger | |||
15. | Christian Vogelsang | Nydalens SK | 1:16:52 | +13:39 | 8:32 | korriger | |||
16. | Johan Svedberg | Heming Orientering | 1:16:57 | +13:44 | 8:33 | korriger | |||
17. | Erik Sagvolden | Nydalens SK | 1:18:23 | +15:10 | 8:42 | korriger | |||
18. | Per Wiréhn | Asker Skiklubb | 1:18:24 | +15:11 | 8:42 | korriger | |||
19. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:22:17 | +19:04 | 9:08 | korriger | |||
20. | Leif Størmer | Fossum IF | 1:24:57 | +21:44 | 9:26 | korriger | |||
21. | Jostein Nørbech | Nydalens SK | 1:30:04 | +26:51 | 10:00 | korriger | |||
22. | Magnus Mellbye Larsen | Asker Skiklubb | 1:32:17 | +29:04 | 10:15 | korriger | |||
23. | Trond Lund | IL Tyrving | 1:32:22 | +29:09 | 10:15 | korriger | |||
24. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 1:36:38 | +33:25 | 10:44 | korriger | |||
25. | Henning C Strandhagen | Røyken OL | 1:44:21 | +41:08 | 11:35 | korriger | |||
26. | Nils Petter Fremming | Heming Orientering | 1:44:23 | +41:10 | 11:35 | korriger | |||
27. | Christian Reusch | Heming Orientering | 1:44:24 | +41:11 | 11:36 | korriger | |||
28. | Helge Bakkehøi | Østmarka OK | 1:45:23 | +42:10 | 11:42 | korriger | |||
29. | Sindre Langaas | Nydalens SK | 1:48:31 | +45:18 | 12:03 | korriger | |||
DSQ | Trond Kortner | Østmarka OK | 36:42 | korriger | 133 134 132 131 147 133 117 115 112 117 118 110 11... | ||||
DSQ | Håvard Myhre | Bækkelagets SK | 55:19 | korriger | 126 127 128 122 134 132 131 147 133 117 115 112 11... | ||||
DSQ | Alan Cherry | Nydalens SK | 1:04:31 | korriger | 114 | ||||
DSQ | Torbjørn Blom-Hagen | Fossum IF | 1:16:45 | korriger | 126 127 128 122 147 | ||||
DSQ | Peder Fossheim Asplin | Gjø-Vard OL | 1:44:42 | korriger | 147 118 110 117 116 113 108 114 | ||||
DNS | Anders Tiltnes | IL Tyrving | korriger | ||||||
DNS | Ragnar Tonjer | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Felix Breitschädel | Bækkelagets SK | korriger | ||||||
DNS | Einar Tommelstad | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Øystein Sørensen | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Karl-Johan Malmberg | IL Tyrving | korriger | ||||||
Klasse: H 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Øystein Holo | Fossum IF | 56:18 | +0:00 | 10:49 | korriger | |||
2. | Arild Andresen | Fossum IF | 57:18 | +1:00 | 11:01 | korriger | |||
3. | Jon Iver Bakken | Nydalens SK | 57:32 | +1:14 | 11:03 | korriger | |||
4. | Guttorm L Egge | Oslostudentenes IK | 1:00:54 | +4:36 | 11:42 | korriger | |||
5. | Stein H. Hagen | Fossum IF | 1:02:23 | +6:05 | 11:59 | korriger | |||
6. | Christian Grotnes | IL Tyrving | 1:02:50 | +6:32 | 12:05 | korriger | |||
7. | Knut Erling Øen | Heming Orientering | 1:05:00 | +8:42 | 12:30 | korriger | |||
8. | Bent Skatvedt | Raumar Orientering | 1:06:21 | +10:03 | 12:45 | korriger | |||
9. | Per Ola Ulseth | Nydalens SK | 1:07:10 | +10:52 | 12:55 | korriger | |||
10. | Anders Flågen | Heming Orientering | 1:30:39 | +34:21 | 17:25 | korriger | |||
DSQ | Lasse Arnesen | Heming Orientering | 31:14 | korriger | 119 120 129 130 131 133 134 132 131 | ||||
DNS | Bjørn Henning Grandal | IL Tyrving | korriger | ||||||
DNS | Einar Lunøe | Nydalens SK | korriger | ||||||
Klasse: Ã…pen A-kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Endre Stokseth | Nydalens SK | 43:59 | +0:00 | 11:53 | korriger | |||
2. | Øystein Rapp | Raumar Orientering | 44:32 | +0:33 | 12:02 | korriger | |||
3. | Børge Pedersen | Nydalens SK | 46:31 | +2:32 | 12:34 | korriger | |||
4. | Olav Hasaas | Fossum IF | 1:01:18 | +17:19 | 16:34 | korriger | |||
5. | Bent Sande Kverme | Fossum IF | 1:03:08 | +19:09 | 17:03 | korriger | |||
6. | Håkon Børli | Fossum IF | 1:11:49 | +27:50 | 19:24 | korriger | |||
DNS | Pål Kogstad Næss | Raumar Orientering | korriger | ||||||
Klasse: D21B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Trine Oldernes | Lillomarka OL | 27:03 | +0:00 | 11:16 | korriger | |||
2. | Marianne Reusch | Heming Orientering | 28:58 | +1:55 | 12:04 | korriger | |||
3. | Kjersti Hov | Fossum IF | 30:04 | +3:01 | 12:31 | korriger | |||
4. | Camilla Horten | Lillomarka OL | 36:53 | +9:50 | 15:22 | korriger | |||
Klasse: D15-20B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DSQ | Jenny Haakstad | Nydalens SK | 45:14 | korriger | 109 102 110 111 112 105 106 | ||||
Klasse: D11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Maja Mo Hjelseth | Nydalens SK | korriger |
Sist oppdatert: | 22 september 2017, 19:36:28 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 128 |
Antall startet: | 114 |