Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu&Hei Gampeløpet 7. oktober 2017

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

2:35:22

+0:00

2.

Astrid Øyre Slind

2:40:57

+5:35

3.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

2:42:55

+7:33

3.

Maren Grande

Frol IL

2:42:55

+7:33

5.

Marta Ulvensøen

NTNUI

2:46:05

+10:43

5.

Anna Ulvensøen

NTNUI

2:46:05

+10:43

7.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL orientering

3:01:40

+26:18

8.

Mari Angell-Petersen

Freidig

3:02:42

+27:20

9.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

3:03:25

+28:03

10.

Vibeke Jensen

Team Tartan

3:07:56

+32:34

11.

Kristine Fjellanger

Team Tartan

3:07:57

+32:35

12.

Martine Åstebøl

NTNUI

3:09:15

+33:53

13.

Kjersti Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

3:14:57

+39:35

14.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

3:18:12

+42:50

15.

Synnøve Bruland

NTNUI

3:18:22

+43:00

16.

Anna Jensen

NTNUI Langrenn

3:18:43

+43:21

17.

Anita Eidem

Byåsen

3:20:47

+45:25

18.

Frida Øygård

NTNUI Langrenn

3:22:48

+47:26

19.

Ida M Aglen

Trondheim Triatlonklubb

3:23:15

+47:53

19.

Elise Langkaas

NTNUI

3:23:15

+47:53

21.

Aurora Fossøy

NTNUI

3:24:11

+48:49

21.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

3:24:11

+48:49

23.

Mona H. Fenstad

Trondheim Triatlonklubb

3:28:15

+52:53

24.

Silje Arntzen

NTNUI

3:35:08

+59:46

25.

Margot Lynum

Freidig

3:35:45

+1:00:23

26.

Martine Holm Frekhaug

Statens vegvesen

3:36:20

+1:00:58

27.

Sara Ehrenpohl Sand

Byåsen SSL

3:38:00

+1:02:38

28.

Ingvild Bratlie

NTNUI

3:38:14

+1:02:52

29.

Amanda Byrkjeland

NTNUI

3:39:39

+1:04:17

30.

Marie Styrvold

NTNUI

3:39:46

+1:04:24

31.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

3:39:53

+1:04:31

32.

Eli Kolstad

Mo OK

3:40:13

+1:04:51

32.

Åshild Kolstad

Freidig Spk

3:40:13

+1:04:51

34.

Marit Ishol Skogan

Steinkjer OK

3:40:32

+1:05:10

35.

Marit Nersten

NTNUI

3:41:23

+1:06:01

36.

Norunn Kvistad Dengerud

NTNUI

3:41:32

+1:06:10

37.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI orientering

3:41:52

+1:06:30

38.

Kristine Ausen

NTNUI

3:43:06

+1:07:44

39.

Helene Omdal

NTNUI

3:43:35

+1:08:13

40.

Karine Vestøl

Vegårshei IL

3:43:51

+1:08:29

41.

Anne Eiken

Kongsberg OL

3:43:52

+1:08:30

42.

Tilla Farnes Hennum

Asker skiklubb

3:44:38

+1:09:16

43.

Maja Berger

Byåsen

3:46:40

+1:11:18

44.

Mari Hage Basberg

Sogndal IL

3:47:27

+1:12:05

45.

Anne Murvold

Janus Ski- og Løpeklubb

3:47:29

+1:12:07

46.

Stina J Sandberg

Nydalen

3:49:14

+1:13:52

47.

Anette Kleppestø

3:49:15

+1:13:53

48.

Elise Tveita

NTNUI Roing

3:49:16

+1:13:54

49.

Elise Øien Sørnes

NTNUI

3:49:17

+1:13:55

50.

Vilde Moi

NTNUI

3:50:36

+1:15:14

51.

Elise Bryn

NTNUI

3:51:07

+1:15:45

52.

Åsne Salte Håland

NTNUI

3:51:08

+1:15:46

53.

Elisabeth Hole

NTNUI Langrenn

3:51:09

+1:15:47

54.

Helene Salte Håland

NTNUI

3:51:10

+1:15:48

55.

Siri Stensgård

NTNUI

3:51:34

+1:16:12

56.

Kaja Bergwitz-Larsen

Team Smartfish

3:52:58

+1:17:36

57.

Synne Opheim

NTNUI

3:54:03

+1:18:41

58.

Una Bratlie

NTNUI

3:56:26

+1:21:04

59.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

3:56:32

+1:21:10

60.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

3:57:12

+1:21:50

61.

Maria Thonhaugen Raastad

Ingen

3:57:13

+1:21:51

62.

Johanne de Presno

NTNUI

3:57:15

+1:21:53

63.

Kristine Birkeli

Student-KRIK Trondheim

3:57:26

+1:22:04

64.

Bjørg Granly

Freidig

3:58:00

+1:22:38

65.

Mariann Schei

TIF Viking

3:59:20

+1:23:58

66.

Anna Knutsen

NTNUI

3:59:51

+1:24:29

67.

Mali Kanstad

NTNUI

4:00:01

+1:24:39

68.

Åshild Støyten

Hemsedal

4:02:16

+1:26:54

69.

Julie Hjortland

NTNUI

4:02:18

+1:26:56

70.

Ingvild Torgersen

NTNUI

4:02:30

+1:27:08

71.

Malena Birkeland

NTNUI

4:08:04

+1:32:42

72.

Tone Almås

IL Leik

4:09:07

+1:33:45

73.

Marte Mestvedthagen

Hemsedal IL

4:09:08

+1:33:46

73.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

4:09:08

+1:33:46

75.

Solveig Blindheim

NTNUI

4:09:13

+1:33:51

76.

Kristina Målland Edvardsen

4:09:42

+1:34:20

77.

Nora Rydland Fjøsne

NTNUI Orientering

4:19:24

+1:44:02

78.

Eva Tesarova

Wing OK

4:20:15

+1:44:53

79.

Aurora Opheim Sauar

NTNUI

4:28:58

+1:53:36

80.

Marte Vale

-

4:29:00

+1:53:38

81.

Kristine Aaen Pedersen

-

4:29:28

+1:54:06

82.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

4:34:41

+1:59:19

83.

Ronja Björklund

OK Kåre

4:34:42

+1:59:20

84.

Astri Grøtan Dahl

NTNUI

4:48:57

+2:13:35

85.

Ragnhild Skretting Solberg

NTNUI

4:48:59

+2:13:37

86.

Astrid Sølna

NTNUI

4:54:14

+2:18:52

87.

Ingrid Skrede

NTNUI

5:29:00

+2:53:38

88.

Kristin Helland-Hansen

Fossum

6:06:28

+3:31:06

89.

Ragnhild Myrnes

NTNUI

6:36:23

+4:01:01

90.

Maren Hope Blå

Gimle IF

7:21:11

+4:45:49

Brutt

Anne Karen Aanonli

-

2:46:33

Brutt

Anja Meisler

NTNUI

DNS

Elin-Kristin Hem Olsen

NTNUI

DNS

Helen Palmer

Byåsen IL

DNS

Vilde Haukenes

NTNUI

DNS

Thea Heiene

NTNUI

DNS

Oda Siebke Løge

TRONDHEIM

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

3:35:44

+0:00

2.

Audun Heimdal

Konnerud IL

3:43:50

+8:06

3.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

3:45:38

+9:54

4.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

3:46:17

+10:33

5.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

3:52:58

+17:14

6.

Sindre Johannessen

Freidig

3:54:17

+18:33

7.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

3:57:11

+21:27

8.

Carl Petter LYngen

Frol IL

3:59:18

+23:34

9.

Håvard Eidsmo

Trondheim

4:02:16

+26:32

10.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

4:09:05

+33:21

11.

Olai Lillevold

NTNUI

4:21:15

+45:31

12.

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

4:27:02

+51:18

13.

Gustav Fiskum

NTNUI

4:28:20

+52:36

14.

Olav Remmen

OL Trollelg

4:29:34

+53:50

15.

Geir-Olav Roset

Bøcks Toppidrett

4:29:48

+54:04

16.

Brynjar Lid Gamst

TRONDHEIM

4:32:26

+56:42

17.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

4:33:12

+57:28

18.

Andreas Haaland

Wing

4:37:43

+1:01:59

19.

Adrian S. Opheim

Freidig

4:40:32

+1:04:48

20.

Erik Gustafsson

NTNUI

4:40:36

+1:04:52

21.

Vebjørn Tandberg

Nydalens skiklub

4:40:53

+1:05:09

22.

Didrik Graham Henriksen

NTNUI Langrenn / Statoil BIL

4:40:58

+1:05:14

23.

Trond Håkon Trondsen

Team Coop

4:41:28

+1:05:44

24.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

4:42:22

+1:06:38

25.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

4:43:14

+1:07:30

26.

Ola Keiserås

IL Leik

4:55:13

+1:19:29

27.

Øyvind Waage Hanssen-Bauer

TRONDHEIM

4:55:52

+1:20:08

27.

Markus Glad

Emblem IL

4:55:52

+1:20:08

29.

Sverre Bang Støeng

NTNUI

4:56:48

+1:21:04

30.

Paul Thrane

4:57:37

+1:21:53

31.

Truls Ryum

NTNU BIL

4:57:56

+1:22:12

32.

Jonas Aamodt Moræus

Bratsberg IL

4:58:27

+1:22:43

33.

Tore Myhrvold

Fossum IF

5:03:33

+1:27:49

34.

Jørund Vala

NTNUI

5:05:15

+1:29:31

35.

Steinar Kollerud

Lillomarka O-lag

5:10:49

+1:35:05

36.

Thomas Berge Mjølhus

Trollelg

5:15:45

+1:40:01

37.

Thomas Berge Foyn

Jardar IL

5:21:23

+1:45:39

37.

Christian Berge Foyn

NTNUI

5:21:23

+1:45:39

39.

Olav Milian Schmitt Gran

Halden SK

5:23:28

+1:47:44

40.

Jakob Meløy

NTNUI

5:27:47

+1:52:03

41.

Halvard Sørheim Evjestad

5:27:48

+1:52:04

42.

Torbjørn Vala

-

5:29:54

+1:54:10

43.

Jørgen Longva

Byåsen IL

5:30:12

+1:54:28

44.

Magnus Andersen

Trondheim

5:30:21

+1:54:37

45.

Erlend Bjerkås

Bratsberg IL/ Jernbanens Bedriftsidrettslag

5:31:00

+1:55:16

46.

Morten Wettergreen

ØHIL / Team Elgeim Express

5:31:14

+1:55:30

47.

David Pasdeloup

NTNUI

5:33:39

+1:57:55

48.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

5:34:42

+1:58:58

49.

Heiner Schuman

-

5:37:51

+2:02:07

50.

Adrian Opheim

NTNUI

5:39:28

+2:03:44

51.

Sivert Flåten

Åndalsnes

5:40:21

+2:04:37

52.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

5:44:39

+2:08:55

53.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

5:44:48

+2:09:04

53.

Øystein Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og Omegn

5:44:48

+2:09:04

55.

Ivar Marthinusen

NTNUI

5:45:51

+2:10:07

56.

Eirik Marthinsen

NTNUI

5:47:39

+2:11:55

57.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

5:48:00

+2:12:16

58.

Per Ole M. Gundersen

Mårhundens venner IL

5:56:06

+2:20:22

59.

Marius Borge Heir

NTNUI

5:56:07

+2:20:23

60.

Ola Esten Røssum

NTNUI

5:59:45

+2:24:01

61.

Eirik Mofoss

NTNUI Triatlon

5:59:51

+2:24:07

62.

Jacob Emil Tønnesen

NTNUI Langrenn

6:01:08

+2:25:24

63.

Trym Granerud Nygaard

NTNUI

6:01:39

+2:25:55

64.

Magne Ledsaak

-

6:03:31

+2:27:47

65.

Johan Loe Kvalberg

NTNUI

6:04:41

+2:28:57

66.

Vegard Nes

6:06:50

+2:31:06

67.

Henrik Langeland

NGI

6:06:52

+2:31:08

68.

Tore Blokkum

6:06:54

+2:31:10

69.

Jørgen Langeland

Statens vegvesen

6:07:00

+2:31:16

70.

Gaute Hagen Hallingstad

NTNUI

6:07:47

+2:32:03

71.

Vegard Line

NTNUI

6:07:58

+2:32:14

72.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

6:08:21

+2:32:37

73.

Claus Martinsen

Heming Orientering

6:11:17

+2:35:33

74.

Erlend Jansen

6:13:21

+2:37:37

75.

Thomas Maudal Gilje

NTNUI

6:13:24

+2:37:40

76.

Torstein Wiiger Opsahl

Ingen klubb

6:13:56

+2:38:12

77.

Håvard Reitan

Statoil BIL

6:14:31

+2:38:47

77.

Johannes Høysæter

Trondheim Triatlonklubb

6:14:31

+2:38:47

79.

Ole Jermstad

6:18:30

+2:42:46

80.

Thomas Alne

Vestbyen

6:20:42

+2:44:58

81.

Øyvind Berg

NTNUI

6:25:35

+2:49:51

82.

Arne Johannes Løkken

TRONDHEIM

6:25:41

+2:49:57

83.

Ole Hulbakk

-

6:27:51

+2:52:07

84.

Cecil Lonnee

BSK

6:28:49

+2:53:05

85.

Anders Trønsdal Lyngstad

Inderøy

6:28:50

+2:53:06

85.

Erik Andre Lorås

NTNUI Triatlon

6:28:50

+2:53:06

87.

Sebastian Aas

OL Trollelg

6:34:04

+2:58:20

88.

Eivind Juvik

Statens vegvesen BIL

6:36:34

+3:00:50

89.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU-Orientering

6:38:04

+3:02:20

90.

André Johnsen Navjord

NTNUI

6:43:12

+3:07:28

91.

RF

Notodden OL

6:44:38

+3:08:54

92.

Harald Undheim

KRIK

6:46:04

+3:10:20

93.

Jens Vinsnes

-

6:46:46

+3:11:02

94.

Johan Petter Winsnes

6:46:54

+3:11:10

95.

Anders Magnus W. Liberg

NTNUI

6:47:48

+3:12:04

96.

Einar Bjørkaas Helle

Askvoll og Holmedal IL

6:57:10

+3:21:26

97.

Hans Laupsa

Kvam kanoklubb

7:04:34

+3:28:50

98.

Martin Gerber

NTNUI

7:09:41

+3:33:57

99.

Harald Fløgstad

Freidig

7:10:29

+3:34:45

100.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

7:11:15

+3:35:31

101.

Daniel Ryghseter

7:22:39

+3:46:55

102.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

7:28:08

+3:52:24

103.

Erlend Hansen

NTNUI

7:50:10

+4:14:26

104.

Ola Melø

-

7:50:15

+4:14:31

105.

Mats Karlsen Tanum

Larvik Ski

7:50:27

+4:14:43

105.

Henrik Tanum

Larvik ski

7:50:27

+4:14:43

107.

Fons Dingenen

NTNUI

7:57:02

+4:21:18

108.

Marius Altern Øvrehus

Freidig

8:14:20

+4:38:36

108.

Børge Nordberg

8:14:20

+4:38:36

Brutt

Erlend Nydal

NTNUI

2:47:39

Brutt

Stefan B

-

2:57:04

Brutt

Kristoffer Nesland

NTNUI

2:59:00

Brutt

Erik Storaas

Wing

3:09:20

Brutt

Lukas Berglund

NTNUI

3:11:17

Brutt

Johan Asphjel Bjørnaas

Frol IL

3:15:07

Brutt

Lars Halvorsen

TRONDHEIM

3:18:37

Brutt

Lars Langdal

TRONDHEIM

3:22:34

Brutt

Eirik Torbjørnsen

-

3:37:01

Brutt

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

3:40:12

Brutt

Hans Jevanord

Fossum IF

3:43:06

Brutt

Johan Helle

-

3:44:48

Brutt

Sondre Kristiansen

NTNUI

3:45:56

Brutt

Henrik Alvestad

KRIK

3:48:33

Brutt

Magnus Holm Nygård

3:51:07

Brutt

Erlend Sverdrup

NTNUI Langrenn

3:52:32

Brutt

Fredrik Widerøe

3:57:14

Brutt

Ole Kristian Rønning

4:01:03

Brutt

Olav Målland Edvardsen

4:09:45

Brutt

Morten Korsvold

Wing

4:25:05

Brutt

Eivind Lona

Wing OK

4:25:14

Brutt

Rotem Sharoni

Ingen

4:54:15

Brutt

Jens Erik Slagsvold

St Olavs BIL

5:11:45

Brutt

Magnus Wølneberg

IL Tyrving

5:19:41

Brutt

Hallvard Skrede

NTNUI Langrenn

5:29:01

Brutt

Mats Kjær

Tommelløse snekkere

5:29:20

Brutt

Bastian Solbakken

Oslo

5:30:05

Brutt

Magne Melhi

6:02:46

Brutt

Joakim Nornes

Ingen

7:21:11

Brutt

magnus sandven

SOGNDAL IL

Brutt

einar lofthus

Nydalen SK

Brutt

Simen Eid Nielsen

NTNUI

Brutt

Anders Tiltnes

Ti:rfing

Brutt

Tord Andersen

Eiker OL

Brutt

Vetle Ekra

Brutt

Asbjørn Olsen

NTNUI

Brutt

Håkon Godager

-

DNS

Andreas Faanes

NTNUI Langrenn

DNS

Vegard Joten Andersen

NTNUI

DNS

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

DNS

Kristen Nyhamar

NTNUI

Savnet

Carl Gustav Armfeldt

NTHI

Klasse: Parløp Ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Holstad

Freidig

2:56:19

+0:00

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

2:56:19

+0:00

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

3:00:23

+4:04

3.

Jonas Grønli

Freidig

3:00:23

+4:04

5.

Jørgen Schjølberg

Tynset IF

3:14:26

+18:07

5.

Mikkel Holt

Freidig

3:14:26

+18:07

7.

Tobias Alstad

Frol IL

3:20:48

+24:29

7.

Jostein Mauseth Rø

Freidig

3:20:48

+24:29

Brutt

Petter Andreas Lona

Wing OK

3:03:21

Brutt

Ane Malene Kolstad

Freidig

3:03:22

Brutt

August Maske

Freidig

3:03:22

Klasse: Veteran Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

OSI

3:09:34

+0:00

2.

Gunnar Østerbø

Freidig

3:15:42

+6:08

3.

Atle Støyva

-

3:58:59

+49:25

4.

Edvin Helle

3:59:07

+49:33

5.

Viggo Schei

-

4:07:23

+57:49

6.

Robert Strøm

Wing OK

4:20:03

+1:10:29

7.

Frank Bjarkø

NRK

4:33:38

+1:24:04

8.

Nils Olav Vennevik

Freidig

5:11:56

+2:02:22

9.

Magnus Landstad

Freidig

5:13:25

+2:03:51

10.

Nils Holte

NTNU bil

5:54:18

+2:44:44

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

4:56:25

+0:00

2.

Astrid Øyre Slind

Oppdal IL

5:04:07

+7:42

3.

Marta Ulvensøen

NTNUI

5:30:31

+34:06

4.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

5:35:46

+39:21

5.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

5:59:44

+1:03:19

6.

Synnøve Bruland

NTNUI

6:01:38

+1:05:13

7.

Anna Jensen

NTNUI Langrenn

6:06:28

+1:10:03

8.

Frida Øygård

-

6:12:50

+1:16:25

9.

Margot Lynum

Freidig

6:35:41

+1:39:16

10.

Martine Holm Frekhaug

Statens vegvesen

6:35:42

+1:39:17

11.

Una Bratlie

NTNUI

7:09:41

+2:13:16

12.

Mariann Schei

TIF Viking

7:11:15

+2:14:50

13.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

7:45:58

+2:49:33

Brutt

Anita Eidem

Byåsen

3:35:47

Klasse: Superveteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Støyva

Breimsbygda Il

7:12:24

+0:00

2.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal Il

7:42:26

+30:02


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 oktober 2017, 16:35:28

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

285

Antall startet:

276