Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Byåsennatta 4. oktober 2017

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

48:32

+0:00

75

2.

Anna Ulvensøen

NTNUI

50:52

+2:20

3.

Martine Åstebøl

NTNUI

54:19

+5:47

4.

Malin Sandstad

Freidig

54:48

+6:16

5.

Marta Ulvensøen

NTNUI

57:11

+8:39

6.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

59:46

+11:14

7.

Camilla Öhman

NTNUI

1:01:06

+12:34

8.

Ingvild Brekke

NTNUI

1:03:13

+14:41

9.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

1:43:53

+55:21

Brutt

Marte Hoff Hagen

NTNUI

46:15

75 74 84 83 124 122 90

DNS

Karen Oline Kolstad

NTNUI

DNS

Hildegunn Heggøy

NTNUI

DNS

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

DNS

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

41:27

+0:00

2.

Tonje Bostad

Nidarøst OK

1:00:47

+19:20

3.

Kristin Jæger

Wing OK

1:18:21

+36:54

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

42:19

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

46:03

+3:44

3.

Sonja Mellberg

NTNUI

47:28

+5:09

4.

Vera Melkild

Freidig

48:26

+6:07

5.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

57:38

+15:19

DNS

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

49:30

+0:00

2.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

50:22

+0:52

3.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

52:33

+3:03

4.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

52:56

+3:26

5.

Sindre Johannessen

Freidig

54:09

+4:39

6.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

54:39

+5:09

7.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

55:53

+6:23

75

8.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

56:27

+6:57

75

9.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

57:06

+7:36

10.

Gaute Friestad

Kristiansand OK

58:54

+9:24

75

11.

Mattis Holt

Freidig

59:31

+10:01

75

12.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:00:35

+11:05

13.

Øystein Grande Jaren

Freidig

1:03:31

+14:01

14.

Erik Gustafsson

NTNUI

1:04:14

+14:44

15.

Sverre Bang Støeng

NTNUI

1:06:56

+17:26

16.

Bjørn Lundanes

NTNUI

1:07:23

+17:53

75

17.

Ola Keiserås

IL Leik

1:07:24

+17:54

18.

Adrian Opheim

NTNUI

1:08:25

+18:55

19.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

1:09:19

+19:49

20.

Øystein Haug

Frol IL

1:10:33

+21:03

21.

Jostein Mårdalen

Freidig

1:10:56

+21:26

22.

Olav Milian Schmitt Gran

Halden SK

1:11:12

+21:42

23.

Jo Even Kolstad

Freidig

1:16:36

+27:06

24.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

1:28:15

+38:45

DSQ

Lars Owren

NTNUI

Brutt

Vegard Jarvis Westergård

Varegg Fleridrett

27:51

75 85 84 83 124 79 121 95 104 103 97 90

Brutt

Malthe Gaarsdal

NTNUI

50:54

79 121 95 104 103 97 90

DNS

Carl Petter Lyngen

Frol IL

DNS

Oskar Spets Storhov

Freidig

DNS

Simen Eid Nielsen

NTNUI

DNS

Emil Granqvist

NTNUI

DNS

Tobias Kristensen

Larvik OK

DNS

Sigurd Melsom

Fossum IF

Klasse: H35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

56:21

+0:00

2.

Kurt Amundsen

Stjørdals-Blink Orientering

1:00:15

+3:54

3.

Eivind Lona

Wing OK

1:12:40

+16:19

4.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:13:12

+16:51

5.

Olle Malmring

Freidig

1:16:37

+20:16

DSQ

Andreas Haaland

Wing OK

46:33

83

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

42:33

+0:00

2.

Anders Haugskott

OL Trollelg

45:22

+2:49

3.

Mats Eidsmo

Freidig

47:29

+4:56

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

49:51

+7:18

5.

Adrian Opheim

Freidig

50:46

+8:13

6.

Are Lodgaard

Byåsen IL

56:47

+14:14

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

32:33

+0:00

75

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

38:29

+5:56

3.

Jonas Grønli

Freidig

39:33

+7:00

75

4.

Einar Eide

Byåsen IL

44:53

+12:20

5.

Jostein Rø

Freidig

58:28

+25:55

6.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

1:05:24

+32:51

DNS

Simen Spets Storhov

Freidig

DNS

Håkon Holstad

Freidig

Klasse: H 10-14 Parløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

17:06

+0:00

2.

Emil Grønli

Freidig

17:08

+0:02

3.

Jørgen Aune

Byåsen IL

17:42

+0:36

3.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

17:42

+0:36

5.

Tristan Halvorsen

Freidig

17:54

+0:48

6.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

18:04

+0:58

7.

Herman Bruchmuller Sundt

Byåsen IL

20:38

+3:32

8.

Aksel Viken

Byåsen IL

20:40

+3:34

9.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

22:08

+5:02

10.

Sander Male

Byåsen IL

22:11

+5:05

11.

Ådne Stordal

Byåsen IL

22:33

+5:27

12.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

23:05

+5:59

13.

Wilmer Granlund

Byåsen IL

23:49

+6:43

14.

Johan Bjørkan

Byåsen IL

23:59

+6:53

15.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

30:01

+12:55

16.

Johannes Stordal

Byåsen IL

30:02

+12:56

Klasse: D 10-14 Parløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Aurora Nolte

Freidig

17:55

+0:00

2.

Una Kittilsen

Freidig

18:40

+0:45

3.

Tora Kittilsen

Freidig

18:41

+0:46

4.

Nora Sumstad Hanssen

Byåsen IL

18:53

+0:58

4.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

18:53

+0:58

6.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

18:56

+1:01

7.

Nora Halvorsen

Freidig

21:19

+3:24

8.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

21:22

+3:27

9.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

22:13

+4:18

10.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

33:27

+15:32

10.

Sigrid Høgstad

Byåsen IL

33:27

+15:32

12.

Frida Holmqvist

Byåsen IL

33:36

+15:41

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

37:59

+0:00

2.

Dag Ove Tinnmannsvik

OL Trollelg

41:06

+3:07

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

44:53

+6:54

75

4.

Jostein Alvestad

Wing OK

46:28

+8:29

5.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

47:37

+9:38

6.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

55:09

+17:10

7.

Øyvind Schjelderup

Freidig

55:32

+17:33

8.

Agnar Renolen

Wing OK

56:30

+18:31

9.

John Lerli

Melhus IL

1:06:15

+28:16

DNS

Jens Even Storhov

Freidig

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndalen

Byåsen IL

46:28

+0:00

75

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

13:50

+0:00

2.

Ane Malene Kolstad

Freidig

15:26

+1:36

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Mølnvik

Freidig

13:45

+0:00

2.

Petter Andreas Lona

Wing OK

14:12

+0:27

3.

Emil Leroyer

Freidig

15:35

+1:50

4.

August Maske

Freidig

15:43

+1:58

4.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

15:43

+1:58

6.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

16:50

+3:05

7.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

16:58

+3:13

8.

Espen Karlsen

Melhus IL

18:04

+4:19

9.

Erlend Aune

Byåsen IL

18:20

+4:35

10.

Erik Tofte jr

Melhus IL

19:30

+5:45

11.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

20:27

+6:42

DNS

Martin Aune

Melhus IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

45:03

+0:00

75

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

48:02

+2:59

75

3.

Terje Hanssen

Politiet

49:03

+4:00

75

4.

Tom Bugge

Byåsen IL

54:42

+9:39

Brutt

Roar Forbord

Malvik IL

37:35

75 84 83 85 74 90

Klasse: A3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Freidig

39:12

+0:00

75

2.

Rune Vikan

Byåsen IL

39:31

+0:19

75

Brutt

Nelly Maske

Freidig

52:52

76 75 84 83 85 74 90 175

Klasse: D 17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Flø

Byåsen IL

22:20

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 november 2017, 18:47:58

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

138

Antall startet:

123