Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Helene Scheele | Nydalens SK | 15:33 | korriger | ||||||
Jon Strand | Kongsberg OL | 20:27 | korriger | ||||||
Ingrid Lundin Bergan | Kongsberg OL | 16:16 | korriger | ||||||
Eline Kravdal | Gjø-Vard OL | 24:43 | korriger | ||||||
Boye Wangensteen | Lillomarka OL | 16:50 | korriger | ||||||
Elen Krohn Gjessing | Heming Orientering | 22:15 | korriger | ||||||
Paul Johan Slungaard | Heming Orientering | 22:59 | korriger | ||||||
Fredrik Berning Borchsenius | Heming Orientering | 19:31 | korriger | ||||||
Fredrik Charlo Borchsenius | Heming Orientering | 20:39 | korriger | ||||||
Ingeborg Hasle Haslestad | Ringsaker OK | 22:48 | korriger | ||||||
Torgrim Hasle Haslestad | Ringsaker OK | 22:21 | korriger | ||||||
Karin Halsaa Dolven | Asker Skiklubb | 20:23 | korriger | ||||||
Ola Gjermstad Pettersen | Berger og Svelvik OL | 26:11 | korriger | ||||||
Erik Haugen | Ringsaker OK | 15:16 | korriger | ||||||
Klasse: D 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Astrid Ytterbø | Asker Skiklubb | 14:25 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 17:28 | +3:03 | korriger | ||||
3. | Hanna Spangberg | Konnerud IL | 17:55 | +3:30 | korriger | ||||
4. | Marte Eger | Kongsberg OL | 18:02 | +3:37 | korriger | ||||
5. | Eiril Erlien Solerød | Gjø-Vard OL | 30:24 | +15:59 | korriger | ||||
6. | Guro Brænden | Lillomarka OL | 31:29 | +17:04 | korriger | ||||
Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marie Kravdal | Gjø-Vard OL | 23:33 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Inga Skaarer Wiklund | Nydalens SK | 25:10 | +1:37 | korriger | ||||
3. | Marie Scheele | Nydalens SK | 25:57 | +2:24 | korriger | ||||
4. | Ragnhild Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | 26:10 | +2:37 | korriger | ||||
5. | Emma Visted-Hansen | Gjø-Vard OL | 27:04 | +3:31 | korriger | ||||
6. | Ragnhild Blom-Hagen | Fossum IF | 27:10 | +3:37 | korriger | ||||
7. | Kathinka Zahl Hagen | Fossum IF | 27:16 | +3:43 | korriger | ||||
7. | Live Raknes Sogstad | Gjø-Vard OL | 27:16 | +3:43 | korriger | ||||
9. | Signe Holo | Fossum IF | 29:52 | +6:19 | korriger | ||||
10. | Sara Martini | Asker Skiklubb | 31:05 | +7:32 | korriger | ||||
11. | Mari Aarseth | Nydalens SK | 33:25 | +9:52 | korriger | ||||
12. | Martha Wisløff | Asker Skiklubb | 34:01 | +10:28 | korriger | ||||
13. | Anne Beitdokken | Porsgrunn OL | 34:20 | +10:47 | korriger | ||||
14. | Martine Gjermstad Pettersen | Konnerud IL | 35:52 | +12:19 | korriger | ||||
DNS | Emilie Pedersen Vold | Lillomarka OL | korriger | ||||||
DNS | Maren Henriksen | Halden SK | korriger | ||||||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Birgit Kleppa Madslien | Lillehammer OK | 34:08 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ã…sne Haavengen | Kongsberg OL | 36:09 | +2:01 | korriger | ||||
2. | Alina Niggli | OJura | 36:09 | +2:01 | korriger | ||||
4. | Oda Scheele | Nydalens SK | 37:54 | +3:46 | korriger | ||||
5. | Kristine Kravdal | Gjø-Vard OL | 37:57 | +3:49 | korriger | ||||
6. | Marte Madslien Bakken | Nydalens SK | 38:10 | +4:02 | korriger | ||||
7. | Kristin Melby Jacobsen | Lardal OL | 40:18 | +6:10 | korriger | ||||
8. | Mille Vasshaug Jægtvik | Konnerud IL | 40:44 | +6:36 | korriger | ||||
9. | Martine Skjelsvik | Lillehammer OK | 42:07 | +7:59 | korriger | ||||
10. | Mathilde Sæter Flesseberg | Kongsberg OL | 42:18 | +8:10 | korriger | ||||
11. | Netta Bar-Nathan | Lillomarka OL | 43:22 | +9:14 | korriger | ||||
12. | Ingrid Blindheim | Lillomarka OL | 44:24 | +10:16 | korriger | ||||
13. | Hedda Spangberg | Konnerud IL | 45:47 | +11:39 | korriger | ||||
14. | Pernille Sønsterudbråten | Raumar Orientering | 46:23 | +12:15 | korriger | ||||
15. | Une Holtermann | Porsgrunn OL | 50:30 | +16:22 | korriger | ||||
16. | Ingrid Mobråthen | Botne SK | 51:41 | +17:33 | korriger | ||||
17. | Emilie Johansen | Sandefjord OK | 1:04:16 | +30:08 | korriger | ||||
18. | Anine Kjørholt Lie | Porsgrunn OL | 1:08:11 | +34:03 | korriger | ||||
19. | Tiril Holen | Konnerud IL | 1:12:02 | +37:54 | korriger | ||||
20. | Lita Lerke Leodine Hjelseth | OL Tønsberg og omegn | 1:12:03 | +37:55 | korriger | ||||
21. | Gjendine Gjelstad Rebård | Sandefjord OK | 1:14:58 | +40:50 | korriger | ||||
22. | Tiril Kihle | Konnerud IL | 1:20:22 | +46:14 | korriger | ||||
DSQ | Ingrid Marie Stubban Hygen | Østmarka OK | 45:56 | korriger | |||||
DNS | Sunniva Halvorsrud | Lillomarka OL | korriger | ||||||
Klasse: D 17- Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Fanni Jauhojärvi Markussen | Asker Skiklubb | 44:14 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Johanne de Presno | NTNUI | 50:26 | +6:12 | korriger | ||||
3. | Julie Eikeland | OL Tønsberg og omegn | 1:08:12 | +23:58 | korriger | ||||
4. | Maren Sogstad | Gjø-Vard OL | 1:19:54 | +35:40 | korriger | ||||
Klasse: D 17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tilla Farnes Hennum | Asker Skiklubb | 50:55 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Anniken Eriksrud Karlsen | NTNUI | 51:38 | +0:43 | korriger | ||||
3. | Jenny Baklid | Konnerud IL | 52:43 | +1:48 | korriger | ||||
4. | Marlin Haavengen | Kongsberg OL | 53:20 | +2:25 | korriger | ||||
5. | Synne Strand | Asker Skiklubb | 53:30 | +2:35 | korriger | ||||
6. | Anne Willkommen Eiken | NTNUI | 54:53 | +3:58 | korriger | ||||
7. | Marit Melby Jacobsen | Lardal OL | 56:12 | +5:17 | korriger | ||||
8. | Victoria Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 56:49 | +5:54 | korriger | ||||
9. | Heidi Therese Wiest | Vang OL | 57:03 | +6:08 | korriger | ||||
10. | Ane Sofie Krogh | Oppsal Orientering | 57:06 | +6:11 | korriger | ||||
11. | Margrethe Wisløff | Asker Skiklubb | 58:54 | +7:59 | korriger | ||||
12. | Kjersti Tønnessen Bergstøl | Kongsberg OL | 1:02:19 | +11:24 | korriger | ||||
13. | Natalja Niggli | OJura | 1:09:08 | +18:13 | korriger | ||||
14. | Ã…sne Naadland Holo | Fossum IF | 10:57:53 | +10:06:58 | korriger | ||||
15. | Helene Eger | Kongsberg OL | 10:59:04 | +10:08:09 | korriger | ||||
16. | Andrea Vanebo | Kongsberg OL | 11:05:00 | +10:14:05 | korriger | ||||
17. | Anna Cecilie Linløkken | Østmarka OK | 11:07:24 | +10:16:29 | korriger | ||||
18. | Silje Marie VÃ¥ge | Asker Skiklubb | 11:10:29 | +10:19:34 | korriger | ||||
19. | Idunn Haavengen | NTNUI | 11:20:35 | +10:29:40 | korriger | ||||
20. | Amanda Skyttersæter Saugerud | Konnerud IL | 11:27:10 | +10:36:15 | korriger | ||||
21. | Sarah Wøllo | Kongsberg OL | 11:43:07 | +10:52:12 | korriger | ||||
DSQ | Ingvild Langeggen | Kongsberg OL | korriger | ||||||
DNS | Lene Berg Hanssen | Byåsen IL | korriger | ||||||
Klasse: D 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingrid Kvistad | Kongsberg OL | 37:25 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Hanne Lerche Raadal | Halden SK | 39:09 | +1:44 | korriger | ||||
3. | Arnhild Krogh | Oppsal Orientering | 41:56 | +4:31 | korriger | ||||
4. | Kristin Hasle Haslestad | Ringsaker OK | 45:03 | +7:38 | korriger | ||||
5. | Helena Axelsson | Nydalens SK | 46:48 | +9:23 | korriger | ||||
6. | Line Bar-Nathan | Lillomarka OL | 55:54 | +18:29 | korriger | ||||
7. | Mette Spangberg | Konnerud IL | 56:14 | +18:49 | korriger | ||||
DSQ | Daria Niggli | OJura | 1:28:33 | korriger | |||||
Klasse: D 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Signe Astrup Arnesen | Heming Orientering | 34:47 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kari Madslien | Nydalens SK | 36:12 | +1:25 | korriger | ||||
3. | Gunhild Hennum | Lierbygda OL | 37:11 | +2:24 | korriger | ||||
4. | Anne Madslien | Nydalens SK | 37:42 | +2:55 | korriger | ||||
5. | Isa Heggedal | Konnerud IL | 38:16 | +3:29 | korriger | ||||
6. | Hege Solerød | Gjø-Vard OL | 40:45 | +5:58 | korriger | ||||
7. | Hilda Øfsthus | Asker Skiklubb | 40:54 | +6:07 | korriger | ||||
8. | Anne Lofthus | Lillehammer OK | 43:07 | +8:20 | korriger | ||||
9. | Rine Hanssen | Byåsen IL | 43:08 | +8:21 | korriger | ||||
10. | Tove Heimdal | Konnerud IL | 46:34 | +11:47 | korriger | ||||
11. | Unn Mette Klopbakken | Snertingdal IF Orientering | 49:15 | +14:28 | korriger | ||||
12. | Eldri Holo | Fossum IF | 51:54 | +17:07 | korriger | ||||
13. | Kjersti Småstuen | OL Toten-Troll | 54:02 | +19:15 | korriger | ||||
14. | Hege Heiberg | Hadeland OL | 1:02:26 | +27:39 | korriger | ||||
Klasse: D 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Lis Dæhli | Løten o-lag | 31:30 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Even Lien | Gjø-Vard OL | 12:19 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Eirik Olsen Kirkevik | Hamar OK | 13:13 | +0:54 | korriger | ||||
3. | Nov Bar-Nathan | Lillomarka OL | 14:24 | +2:05 | korriger | ||||
4. | Magnus Svaland Dale | OL Vallset/Stange | 15:08 | +2:49 | korriger | ||||
DSQ | Ole Solli Kvikstad | OL Toten-Troll | 17:40 | korriger | |||||
DSQ | Mathias Linløkken | Østmarka OK | 28:40 | korriger | |||||
DSQ | Tage Raknes Sogstad | Gjø-Vard OL | 1:05:21 | korriger | |||||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Lars Lien | Gjø-Vard OL | 16:03 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Axel Aalde | Nydalens SK | 18:48 | +2:45 | korriger | ||||
3. | Halvor Løken | Kongsberg OL | 21:19 | +5:16 | korriger | ||||
4. | Fridtjof Reusch | Heming Orientering | 22:33 | +6:30 | korriger | ||||
5. | Arne Bergan | Kongsberg OL | 23:11 | +7:08 | korriger | ||||
6. | Jakob Rastad | Asker Skiklubb | 23:29 | +7:26 | korriger | ||||
7. | Henrik Julian Fontes Ã…rbu | Varteig OL | 25:15 | +9:12 | korriger | ||||
8. | Jakob Backer-Tellnes | Asker Skiklubb | 25:16 | +9:13 | korriger | ||||
9. | Rasmus D. Eastwood | Lillomarka OL | 25:17 | +9:14 | korriger | ||||
10. | Jonas Krogh | Oppsal Orientering | 25:39 | +9:36 | korriger | ||||
11. | Jonathan Woodhouse | Lillomarka OL | 26:16 | +10:13 | korriger | ||||
12. | Eskil Brænden | Lillomarka OL | 26:45 | +10:42 | korriger | ||||
13. | Vilmer Nyberg | Asker Skiklubb | 26:53 | +10:50 | korriger | ||||
14. | Vebjørn Emil Blindheim | Lillomarka OL | 27:12 | +11:09 | korriger | ||||
15. | Martin Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | 28:08 | +12:05 | korriger | ||||
16. | Annar Erlien Solerød | Gjø-Vard OL | 28:27 | +12:24 | korriger | ||||
17. | Jo Randar Holmøy | Hadeland OL | 28:53 | +12:50 | korriger | ||||
18. | Benjamin Gjone | Sandefjord OK | 30:34 | +14:31 | korriger | ||||
DNS | Eyvind Hasle Haslestad | Ringsaker OK | korriger | ||||||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sondre Ytterbø | Asker Skiklubb | 38:26 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jonas Myhr | Asker Skiklubb | 41:15 | +2:49 | korriger | ||||
3. | Grunde Isaksætre | Grue IL | 41:18 | +2:52 | korriger | ||||
4. | Henrik Reusch | Heming Orientering | 43:57 | +5:31 | korriger | ||||
5. | Sondre Zahl Hagen | Fossum IF | 45:50 | +7:24 | korriger | ||||
6. | Mats Lindaas | Elverum OK | 45:52 | +7:26 | korriger | ||||
7. | Tobias Mathisen | Porsgrunn OL | 45:56 | +7:30 | korriger | ||||
8. | Magnus Eide-Fredriksen | Heming Orientering | 46:01 | +7:35 | korriger | ||||
9. | Felix Finsrud | Asker Skiklubb | 46:12 | +7:46 | korriger | ||||
10. | Sander Tonjer Fingarsen | Elverum OK | 48:41 | +10:15 | korriger | ||||
11. | August Syrdal Øen | Heming Orientering | 52:20 | +13:54 | korriger | ||||
12. | Johan Eger | Kongsberg OL | 53:25 | +14:59 | korriger | ||||
13. | KÃ¥re Peter Krohn Gjessing | Heming Orientering | 59:54 | +21:28 | korriger | ||||
14. | Birk Felland Sætnan | Fossum IF | 1:01:42 | +23:16 | korriger | ||||
15. | Jonas Aarseth | Nydalens SK | 1:06:46 | +28:20 | korriger | ||||
16. | Sigurd Kvamme | OL Toten-Troll | 1:07:21 | +28:55 | korriger | ||||
17. | Gaute Lindaas | Elverum OK | 1:20:18 | +41:52 | korriger | ||||
DSQ | Kristian Østermann | Heming Orientering | 54:35 | korriger | |||||
DNS | Atle Nikolai Wøllo | Kongsberg OL | korriger | ||||||
DNS | Sune Raknes Sogstad | Gjø-Vard OL | korriger | ||||||
Klasse: H 17- Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Magne Wiig Mathisen | Porsgrunn OL | 41:56 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Sigmund Hansen | Gjø-Vard OL | 43:06 | +1:10 | korriger | ||||
3. | Markus Glad | Emblem IL | 44:26 | +2:30 | korriger | ||||
3. | Jakob Mo | OL Toten-Troll | 44:26 | +2:30 | korriger | ||||
5. | HÃ¥vard Gjestvang | OL Toten-Troll | 52:13 | +10:17 | korriger | ||||
6. | Kjetil Spangberg | Konnerud IL | 1:18:08 | +36:12 | korriger | ||||
Klasse: H 17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vegard Gulbrandsen | Asker Skiklubb | 47:11 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Isak Jonsson | Nydalens SK | 48:47 | +1:36 | korriger | ||||
3. | Styrk Hundseid Kamsvåg | Konnerud IL | 52:36 | +5:25 | korriger | ||||
4. | Henrik Fredriksen Aas | Asker Skiklubb | 53:28 | +6:17 | korriger | ||||
5. | Trygve Myhr | Asker Skiklubb | 53:32 | +6:21 | korriger | ||||
6. | Eskil Frøisland | Vang OL | 53:49 | +6:38 | korriger | ||||
7. | Per Clemet Wisløff | Asker Skiklubb | 54:35 | +7:24 | korriger | ||||
8. | Sander H. Rogndokken | Nydalens SK | 55:43 | +8:32 | korriger | ||||
9. | Jens Johan Brekke | Lillomarka OL | 59:54 | +12:43 | korriger | ||||
10. | Aslak Heimdal | Konnerud IL | 1:03:13 | +16:02 | korriger | ||||
11. | Jostein Svaland Dale | Vang OL | 1:06:48 | +19:37 | korriger | ||||
12. | Njaal Ellegaard Melby | Vang OL | 10:58:22 | +10:11:11 | korriger | ||||
13. | Petter Liabakk Eriksen | Byåsen IL | 11:04:02 | +10:16:51 | korriger | ||||
14. | Elias Skjolden Sørensen | Lillomarka OL | 11:04:35 | +10:17:24 | korriger | ||||
15. | Eirik Høst Fossgard | Lillomarka OL | 11:06:03 | +10:18:52 | korriger | ||||
16. | Simen Ballangrud | Raufoss IL Orientering | 11:11:24 | +10:24:13 | korriger | ||||
17. | Joar Gjerdahl | Konnerud IL | 11:15:12 | +10:28:01 | korriger | ||||
18. | Mathias Pedersen Vold | Lillomarka OL | 11:21:53 | +10:34:42 | korriger | ||||
19. | Jakob Hjelseth | OL Tønsberg og omegn | 11:22:39 | +10:35:28 | korriger | ||||
20. | Lavran Thorstensen | Oppsal Orientering | 11:25:17 | +10:38:06 | korriger | ||||
21. | Ole Johan Bråten | Vang OL | 11:27:20 | +10:40:09 | korriger | ||||
22. | Hans Kristian Stubban Hygen | Østmarka OK | 11:30:31 | +10:43:20 | korriger | ||||
DNS | Oscar Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | korriger | ||||||
Klasse: H 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Torbjørn Blom-hagen | Fossum IF | 34:45 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Øyvind Lien | Gjø-Vard OL | 38:48 | +4:03 | korriger | ||||
3. | Jostein F. Tellnes | Asker Skiklubb | 39:42 | +4:57 | korriger | ||||
4. | Steinar Eastwood | Lillomarka OL | 43:32 | +8:47 | korriger | ||||
5. | Odd Strand | Kongsberg OL | 44:26 | +9:41 | korriger | ||||
6. | Per Øivind Eger | Kongsberg OL | 46:46 | +12:01 | korriger | ||||
7. | André Jægtvik | Konnerud IL | 50:40 | +15:55 | korriger | ||||
8. | Knut Ivar Johansen | Sandefjord OK | 52:16 | +17:31 | korriger | ||||
9. | Even Erlien | Gjø-Vard OL | 56:59 | +22:14 | korriger | ||||
10. | Per Olav Andersen | Halden SK | 1:01:00 | +26:15 | korriger | ||||
Klasse: H 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erlend Slokvik | OL Toten-Troll | 34:32 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jon Iver Bakken | Nydalens SK | 39:27 | +4:55 | korriger | ||||
3. | Kjetil Bjørlo | Halden SK | 39:35 | +5:03 | korriger | ||||
4. | Kim Farnes Hansen | Lierbygda OL | 40:00 | +5:28 | korriger | ||||
5. | Trond Gjelstad | Sandefjord OK | 41:30 | +6:58 | korriger | ||||
6. | Harald Eide-Fredriksen | Heming Orientering | 43:09 | +8:37 | korriger | ||||
7. | Odd Arve Lien | Fossum IF | 43:27 | +8:55 | korriger | ||||
8. | Syver Løken | Kongsberg OL | 43:29 | +8:57 | korriger | ||||
9. | Øystein Holo | Fossum IF | 44:21 | +9:49 | korriger | ||||
10. | Terje Henriksen | Asker Skiklubb | 44:56 | +10:24 | korriger | ||||
11. | Lasse Arnesen | Heming Orientering | 45:15 | +10:43 | korriger | ||||
12. | Jurg Niggli | OJura | 46:26 | +11:54 | korriger | ||||
13. | Stein H. Hagen | Fossum IF | 47:57 | +13:25 | korriger | ||||
14. | Stein Arne Negård | Vang OL | 48:27 | +13:55 | korriger | ||||
15. | Ola Peter Krohn Gjessing | Heming Orientering | 53:44 | +19:12 | korriger | ||||
16. | Terje Blindheim | Lillomarka OL | 54:43 | +20:11 | korriger | ||||
17. | Øystein Wiggen | Byåsen IL | 55:14 | +20:42 | korriger | ||||
18. | Geir Holm Gundersen | Sturla, IF | 56:11 | +21:39 | korriger | ||||
19. | Ole Petter Haugen | Nydalens SK | 1:03:52 | +29:20 | korriger | ||||
DSQ | Knut Gjone | Sandefjord OK | 44:16 | korriger | |||||
DSQ | Per Anders Ytterbø | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
DNS | Ståle Sønsterudbråten | Raumar Orientering | korriger | ||||||
Klasse: H 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sigurd Dæhli | Løten o-lag | 33:40 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DSQ | Jon Vegard Lunde | Lillehammer OK | 1:35:46 | korriger | |||||
Klasse: D 21- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anna Ulvensøen | NTNUI | 52:34 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Evine Westli Andersen | Løten o-lag | 57:32 | +4:58 | korriger | ||||
3. | Stine Olsen Kirkevik | Hamar OK | 57:43 | +5:09 | korriger | ||||
4. | Marta Ulvensøen | NTNUI | 58:55 | +6:21 | korriger | ||||
5. | Anna Närhi | IFK Göteborg | 59:30 | +6:56 | korriger | ||||
6. | Valborg Madslien | Lillehammer OK | 1:06:00 | +13:26 | korriger | ||||
7. | Audhild Bakken Rognstad | Emblem IL | 1:10:46 | +18:12 | korriger | ||||
8. | Zsuzsa Fey | Asker Skiklubb | 11:02:24 | +10:09:50 | korriger | ||||
9. | Emilie Westli Andersen | Løten o-lag | 11:06:45 | +10:14:11 | korriger | ||||
10. | Hedvig Åstebøl | NTNUI | 11:18:54 | +10:26:20 | korriger | ||||
Klasse: H 21- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Lars Hol Moholdt | Wing OK | 57:32 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Bjørnar Kvåle | Hadeland OL | 1:00:28 | +2:56 | korriger | ||||
3. | Øyvind Watterdal | Hadeland OL | 1:00:35 | +3:03 | korriger | ||||
4. | Jørgen Madslien | NTNUI | 1:03:12 | +5:40 | korriger | ||||
5. | Øyvind Wiggen | Byåsen IL | 1:04:17 | +6:45 | korriger | ||||
6. | Audun Heimdal | Konnerud IL | 1:04:59 | +7:27 | korriger | ||||
7. | Vetle Ruud Bråten | Raumar Orientering | 1:08:09 | +10:37 | korriger | ||||
8. | Ove Sætra | Hadeland OL | 1:08:25 | +10:53 | korriger | ||||
9. | Øystein Kvaal Østerbø | Wing OK | 1:13:28 | +15:56 | korriger | ||||
10. | HÃ¥vard Mo Vaadal | NTNUI | 1:14:15 | +16:43 | korriger | ||||
11. | Aksel Madslien | NTNUI | 1:17:09 | +19:37 | korriger | ||||
12. | Ulrik Astrup Arnesen | Heming Orientering | 1:20:10 | +22:38 | korriger | ||||
13. | Jonas Madslien Bakken | NTNUI | 1:20:17 | +22:45 | korriger | ||||
14. | Emil Granqvist | NTNUI | 11:17:09 | +10:19:37 | korriger | ||||
15. | Håkon Raadal Bjørlo | NTNUI | 11:18:51 | +10:21:19 | korriger | ||||
16. | Sondre Ruud Bråten | Nydalens SK | 11:33:26 | +10:35:54 | korriger | ||||
17. | Lukas Meier | NTNUI | 11:35:29 | +10:37:57 | korriger | ||||
DSQ | Einar Lofthus | Nydalens SK | 11:38:42 | korriger | |||||
DSQ | Jørgen Baklid | Konnerud IL | korriger | ||||||
DNS | Kyongsa Ri | Nydalens SK | korriger |
Sist oppdatert: | 27 juni 2018, 20:50:11 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 249 |
Antall startet: | 239 |