Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 23. januar 2018

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

44:45

+0:00

9:07

korriger

2.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

53:51

+9:06

10:59

korriger

DNS

Karoline Bjørnerød

OK Moss

korriger

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:09:14

+0:00

9:13

korriger

2.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:11:24

+2:10

9:31

korriger

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

36:04

+0:00

7:21

korriger

2.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

39:34

+3:30

8:04

korriger

3.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

39:43

+3:39

8:06

korriger

4.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

40:27

+4:23

8:15

korriger

5.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

40:33

+4:29

8:16

korriger

6.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

41:25

+5:21

8:27

korriger

7.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

43:25

+7:21

8:51

korriger

8.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

45:17

+9:13

9:14

korriger

9.

Fredrik Holth

Ås-NMBU Orientering

46:00

+9:56

9:23

korriger

10.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

48:02

+11:58

9:48

korriger

11.

Donatas Kontautas

OK Moss

53:29

+17:25

10:54

korriger

12.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

54:59

+18:55

11:13

korriger

13.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:01:34

+25:30

12:33

korriger

DSQ

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

9:13

korriger

175

DSQ

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

39:49

korriger

175 167

DNS

Morten Tangen

OK Moss

korriger

DNS

Audun Bjerknes

Måren OK

korriger

DNS

Magnus Nordbrøden

Halden SK

korriger

DNS

Per Anders U. Engebakken

Ås-NMBU Orientering

korriger

DNS

Christopher Ladim

OK Moss

korriger

DNS

Alfred Bjørnerød

OK Moss

korriger

Klasse: D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Sophie Wold

OK Moss

35:24

+0:00

9:34

korriger

2.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

46:32

+11:08

12:34

korriger

3.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

50:22

+14:58

13:36

korriger

4.

Erle Wetterhus

OK Moss

50:28

+15:04

13:38

korriger

5.

Lea Lydersen

OK Moss

50:29

+15:05

13:38

korriger

6.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

50:30

+15:06

13:38

korriger

7.

Stine Nielsen

OK Moss

50:35

+15:11

13:40

korriger

DNS

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

korriger

DNS

Erle Elise Wold

OK Moss

korriger

Klasse: H 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

34:09

+0:00

9:13

korriger

2.

Selmer Løken

OK Moss

47:12

+13:03

12:45

korriger

57 167

3.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:01:42

+27:33

16:40

korriger

57

4.

Birk Breimo

OK Moss

1:01:47

+27:38

16:41

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

29:52

+0:00

8:04

korriger

2.

Mads Lillevold

Ås-NMBU Orientering

31:34

+1:42

8:31

korriger

3.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

33:02

+3:10

8:55

korriger

4.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

35:23

+5:31

9:33

korriger

5.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

40:58

+11:06

11:04

korriger

6.

Hanne Wold

OK Moss

44:01

+14:09

11:53

korriger

167 48

7.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

44:04

+14:12

11:54

korriger

8.

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

54:13

+24:21

14:39

korriger

9.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:03:12

+33:20

17:04

korriger

DSQ

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

32:42

korriger

167

DSQ

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

34:30

korriger

59

DNS

Linda Fredh

OK Moss

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 januar 2018, 16:19:31

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

51

Antall startet:

41