Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Göran Winblad | Rehns BK | 1:02:19 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 1:11:25 | +9:06 | korriger | ||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 44:11 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mia Mathisen Bekhus | Fredrikstad SK | 45:14 | +1:03 | korriger | ||||
3. | Sofie Skyttersæter Iversen | Heming Orientering | 47:15 | +3:04 | korriger | ||||
4. | Aurora Gjølsjø | OK Moss | 54:03 | +9:52 | korriger | ||||
5. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 55:37 | +11:26 | korriger | ||||
6. | Marie Lindløv Jensen | Sarpsborg OL | 57:40 | +13:29 | korriger | ||||
DNS | Johanne Bratland Tjernshaugen | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: H 17-A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 37:09 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 43:50 | +6:41 | korriger | ||||
3. | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 45:46 | +8:37 | korriger | ||||
4. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 47:47 | +10:38 | korriger | ||||
5. | Ivar Maalen | Ã…s-NMBU Orientering | 49:30 | +12:21 | korriger | ||||
6. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 49:31 | +12:22 | korriger | ||||
7. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 49:57 | +12:48 | korriger | ||||
8. | Tormod Jensen | Sarpsborg OL | 50:03 | +12:54 | korriger | ||||
9. | Claes-Tommy Herland | Indre Østfold OK | 50:40 | +13:31 | korriger | ||||
10. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 50:57 | +13:48 | korriger | ||||
11. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 54:32 | +17:23 | korriger | ||||
12. | Øystein Jensen | Sarpsborg OL | 57:42 | +20:33 | korriger | ||||
13. | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:00:25 | +23:16 | korriger | ||||
14. | Kent Kopperud | Indre Østfold OK | 1:08:45 | +31:36 | korriger | ||||
DSQ | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 48:17 | korriger | 37 38 39 249 | ||||
DNS | Christian Schive | OK Moss | korriger | ||||||
DNS | Christopher Ladim | OK Moss | korriger | ||||||
DNS | Håkon Gjerde | Indre Østfold OK | korriger | ||||||
Klasse: D 13-16B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Elida Sagli Gudim | Indre Østfold OK | korriger | ||||||
DNS | Julie Sophie Wold | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: H 13-16B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristoffer Halsnes | Indre Østfold OK | 27:05 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Peder Aabogen Haugaard | Indre Østfold OK | 28:18 | +1:13 | korriger | ||||
3. | Sondre Ladim | OK Moss | 31:28 | +4:23 | korriger | ||||
Klasse: Ã…pen B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 27:53 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ann Helen Aabogen Haugaard | Indre Østfold OK | 30:42 | +2:49 | korriger | ||||
3. | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | 30:53 | +3:00 | korriger | ||||
4. | Tor Lahlum | Kolbotn og Skimt OL | 33:16 | +5:23 | korriger | ||||
5. | Marit-Elin Iden | Team Jeløy BIL | 35:37 | +7:44 | korriger | ||||
6. | Kjetil Karlsen | Team Jeløy BIL | 35:43 | +7:50 | korriger | ||||
7. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 36:15 | +8:22 | korriger | ||||
8. | Vegar Arnesen | Indre Østfold OK | 36:42 | +8:49 | korriger |
Sist oppdatert: | 27 februar 2018, 19:17:11 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 40 |
Antall startet: | 34 |