Klasse: Nybegynner | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Elias Andenæs | Asker Skiklubb | 29:59 | korriger | ||||||
Gaute Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | 49:30 | korriger | ||||||
Klasse: C-løype | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Thomas Olsen | Asker Skiklubb | 49:32 | korriger | ||||||
Klasse: H11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ask Felland Sætnan | Fossum IF | 22:31 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Simen Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | 25:22 | +2:51 | korriger | 56 | |||
3. | Brage Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | 34:23 | +11:52 | korriger | ||||
Klasse: H13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Martin Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | 30:20 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mikael Birkelund | Asker SK | 30:43 | +0:23 | korriger | ||||
3. | Jakob Rastad | Asker Skiklubb | 34:19 | +3:59 | korriger | ||||
4. | Jakob Backer-Tellnes | Asker Skiklubb | 43:18 | +12:58 | korriger | ||||
5. | Mathias Nyhaug | Asker Skiklubb | 50:41 | +20:21 | korriger | ||||
Klasse: D13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sara Martini | Asker Skiklubb | 41:46 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Karin Halsaa Dolven | Asker Skiklubb | 1:03:44 | +21:58 | korriger | ||||
Klasse: H15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sondre Ytterbø | Asker Skiklubb | 36:23 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Felix Finsrud | Asker Skiklubb | 36:25 | +0:02 | korriger | ||||
3. | Ådne Skjærstein | IL Tyrving | 40:17 | +3:54 | korriger | ||||
4. | Magnus Eide-Fredriksen | Heming Orientering | 40:20 | +3:57 | korriger | ||||
5. | Henrik Reusch | Heming Orientering | 46:18 | +9:55 | korriger | ||||
6. | Olaf Halsaa Dolven | Asker Skiklubb | 50:50 | +14:27 | korriger | ||||
7. | Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 51:24 | +15:01 | korriger | ||||
8. | Kristian Fredriksen Aas | Asker SK | 52:22 | +15:59 | korriger | ||||
Klasse: D15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ina Martini | Asker Skiklubb | 27:44 | +0:00 | korriger | 56 110 | |||
2. | Stella Holmboe | IL Tyrving | 36:06 | +8:22 | korriger | ||||
Klasse: H17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Henrik Fredriksen Aas | Asker Skiklubb | 38:54 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Trygve Myhr | Asker Skiklubb | 38:56 | +0:02 | korriger | ||||
3. | Petter Astrup Arnesen | Heming Orientering | 44:24 | +5:30 | korriger | ||||
Klasse: D17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Lotte Jauhojärvi Markussen | Asker Skiklubb | 43:16 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Silje Marie VÃ¥ge | Asker Skiklubb | 48:54 | +5:38 | korriger | ||||
3. | Solveig Eline Berg | IL Tyrving | 51:04 | +7:48 | korriger | ||||
4. | Maren Norderud | IL Tyrving | 51:09 | +7:53 | korriger | ||||
DSQ | Maren Oline Thom | Asker Skiklubb | 52:57 | korriger | 62 103 37 106 64 51 110 45 109 100 | ||||
Klasse: H21-39 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erling Sommerfeldt | Turun Metsänkävijät | 35:54 | +0:00 | korriger | ||||
DSQ | Are Kristiansen | IL Tyrving | 35:41 | korriger | 64 51 110 45 109 | ||||
Klasse: H40 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bjørn Martini | Asker Skiklubb | 40:01 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jostein F. Tellnes | Asker Skiklubb | 42:36 | +2:35 | korriger | ||||
3. | Ståle Heitmann | Fossum IF | 43:11 | +3:10 | korriger | ||||
4. | Øyvind Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | 48:45 | +8:44 | korriger | ||||
5. | Aksel Olsen | Asker Skiklubb | 48:51 | +8:50 | korriger | ||||
DSQ | Christian Holmboe | IL Tyrving | 28:22 | korriger | 51 110 45 109 100 | ||||
Klasse: H50 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Lasse Arnesen | Heming Orientering | 31:53 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Per Anders Ytterbø | Asker Skiklubb | 32:28 | +0:35 | korriger | ||||
3. | Thor Norderud | IL Tyrving | 55:23 | +23:30 | korriger | ||||
Klasse: D50 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Signe Astrup Arnesen | Heming Orientering | 31:15 | +0:00 | korriger | 109 | |||
2. | Sigrun Hernes Ytterbø | Asker Skiklubb | 39:34 | +8:19 | korriger | ||||
3. | Margrete Engzelius | Asker Skiklubb | 40:40 | +9:25 | korriger | ||||
4. | Gunhild Myhr | Asker Skiklubb | 42:22 | +11:07 | korriger | 100 | |||
Klasse: H60 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Trond Rønneberg | Asker Skiklubb | 31:05 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 32:29 | +1:24 | korriger | ||||
3. | Svein S Jacobsen | IL Tyrving | 32:32 | +1:27 | korriger | ||||
4. | Øyvind Gylver | Asker Skiklubb | 38:09 | +7:04 | korriger | ||||
5. | Olav Nipen | IL Tyrving | 41:03 | +9:58 | korriger | ||||
Klasse: H17B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Haakon Dolven | Asker Skiklubb | 43:15 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D17B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vera Halsaa | Asker Skiklubb | 1:02:10 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H15-16B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Frikk Alvaro Embergsrud | Asker Skiklubb | 32:09 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D17C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 24:22 | +0:00 | korriger | 56 | |||
Klasse: H17C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 17:16 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Magne Aas | Asker SK | 24:31 | +7:15 | korriger |
Sist oppdatert: | 15 mars 2018, 19:13:01 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 57 |
Antall startet: | 57 |