Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale 20. mars 2018

Resultatene her er totalresultater i jaktstarten, dvs. totaltida angir faktisk løpstid + den tida den enkelte startet etter leder i klassen. Faktiske løpstider kan sees i strekktidslista her i Brikkesys.

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Göran Winblad

Rehns BK

58:52

+0:00

korriger

2.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:21:54

+23:02

korriger

3.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:23:32

+24:40

korriger

4.

Halvor Saunes

Nydalens SK

1:33:16

+34:24

korriger

DNS

Christian Schive

OK Moss

korriger

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

58:21

+0:00

korriger

2.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:04:38

+6:17

korriger

3.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:07:57

+9:36

korriger

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

46:50

+0:00

korriger

2.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

57:33

+10:43

korriger

3.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

1:01:06

+14:16

korriger

4.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:04:23

+17:33

korriger

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:04:36

+17:46

korriger

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:07:46

+20:56

korriger

7.

Morten Tangen

OK Moss

1:08:36

+21:46

korriger

8.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:08:49

+21:59

korriger

9.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:10:16

+23:26

korriger

10.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

1:13:28

+26:38

korriger

11.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:16:30

+29:40

korriger

12.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

1:18:49

+31:59

korriger

13.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

1:19:24

+32:34

korriger

14.

Eirik Blågestad

Indre Østfold OK

1:19:46

+32:56

korriger

15.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:20:22

+33:32

korriger

16.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

1:22:35

+35:45

korriger

17.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:22:54

+36:04

korriger

18.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:30:31

+43:41

korriger

19.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy BIL

1:35:49

+48:59

korriger

DSQ

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:20:31

korriger

176 190 193

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:56:39

korriger

176 190 193 192 34 35

DSQ

Kent Kopperud

Indre Østfold OK

korriger

DNS

Christopher Ladim

OK Moss

korriger

Klasse: D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

47:03

+0:00

korriger

2.

Julie Sophie Wold

OK Moss

1:06:14

+19:11

korriger

3.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:13:49

+26:46

korriger

4.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:19:44

+32:41

korriger

5.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

1:44:35

+57:32

korriger

6.

Erle Elise Wold

OK Moss

1:44:42

+57:39

korriger

DSQ

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

55:36

korriger

34 35 36

Klasse: H 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ladim

OK Moss

43:37

+0:00

korriger

2.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:34:35

+50:58

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

42:43

+0:00

korriger

2.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

52:51

+10:08

korriger

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

55:36

+12:53

korriger

4.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

1:06:12

+23:29

korriger

5.

Vegar Arnesen

Indre Østfold OK

1:07:35

+24:52

korriger

6.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:10:07

+27:24

korriger

7.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

1:11:32

+28:49

korriger

DSQ

Hanne Wold

OK Moss

26:00

korriger

58 59 56 57 34 35 36

DNS

Marit-Elin Iden

Team Jeløy BIL

korriger

DNS

Linda Fredh

OK Moss

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 mars 2018, 23:08:07

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

50

Antall startet:

46