Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P1 / Kretstrening 12. april 2018

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

Nydalens Skiklub

33:11

+0:00

2.

Mariann Ulvestad

Bækkelaget

36:55

+3:44

3.

Louise Oram

Bækkelagets SK

37:35

+4:24

4.

Oda Scheele

Nydalens SK

42:01

+8:50

5.

Brita Sauar

Statoil Oslo BIL

45:39

+12:28

6.

Hanne Maria Vister

OSI

46:03

+12:52

7.

Siri Eidnes

OSI

47:55

+14:44

8.

Marion Aebi

OK Tisaren

51:50

+18:39

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kariann Ånensen

Oppsal Orientering

44:44

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

45:54

+1:10

3.

Kristin Sletner

Røyken O-lag

46:06

+1:22

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Gåsholt

UIO

1:02:53

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

FOssum IF

35:27

+0:00

2.

Torild Hallan

Lillomarka O-lag

37:13

+1:46

3.

Anne Danielsen

Nydalens Skiklub

38:50

+3:23

4.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

42:13

+6:46

5.

Kjersti Skantze

TYRVING

42:21

+6:54

6.

Trude Fixdal

KoLl

45:28

+10:01

7.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens Skiklub

47:58

+12:31

8.

Margrete Engzelius

Asker SK

50:05

+14:38

9.

Sigrun Nygård

Bane NOR BIL

1:00:03

+24:36

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

40:49

+0:00

2.

Mari Birkeland Leholdt

Maris Interiørhjelp & Systue

53:51

+13:02

3.

Aina Grymyr

Haugerud

1:06:50

+26:01

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turterq

Nydalens Skiklub

38:56

+0:00

2.

Tove Eriksen

Bærum SK

1:14:55

+35:59

DSQ

Cathy Kelly

GEOFORM

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Spjelkavik

TYRVING

59:47

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

47:07

+0:00

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:01:35

+14:28

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:02:00

+14:53

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

51:48

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:07:18

+15:30

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Nipen

Bækkelaget

32:01

+0:00

2.

Anders Bjergaard

Nydalens Skiklub

32:17

+0:16

3.

Thomas Nipen

Nydalens SK

36:41

+4:40

4.

Mikael Olausson

OSI

37:00

+4:59

5.

Ivat Indby

OSI

38:52

+6:51

6.

Torstein Mellem

Harstad OL

51:48

+19:47

7.

Marius Søvik

TYRVING

53:09

+21:08

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

TYRVING

33:35

+0:00

2.

LARS Karelius Noer

NRK

38:41

+5:06

3.

Ivar Seierstad

GeoFORM

39:36

+6:01

4.

Per Martin Rørvik

FBI

42:54

+9:19

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Erik Gjein

FOssum IF

35:21

+0:00

2.

Atle Pedersen

Reload

43:52

+8:31

3.

Eirik Jørgensen

TYRVING

46:27

+11:06

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Lund

TYRVING

35:49

+0:00

2.

Nils Eddie Hæstad

FOssum IF

36:04

+0:15

3.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

36:14

+0:25

4.

Svein Nygård

NORGES BANK

36:25

+0:36

5.

Tore Hoff

Statoil Oslo BIL

41:47

+5:58

6.

Stein Mella

Praxair

45:39

+9:50

7.

Jon Lahlum

GEOFORM

48:03

+12:14

8.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

48:09

+12:20

9.

Ivar Refsland

UIO

48:19

+12:30

10.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

NGI

49:07

+13:18

11.

Uno Hanslien

Bilpost

52:07

+16:18

DSQ

Bjørn Grinde

FOlkehelseinstituttet

38:26

104 106 102 104 106 103 105 111 112

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

33:04

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

35:53

+2:49

3.

Øystein Kihldahl

AHS

37:31

+4:27

4.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

38:41

+5:37

5.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

43:11

+10:07

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Hauketo IF

32:26

+0:00

2.

Svein Jacobsen

Røsholmen

34:24

+1:58

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge

35:15

+2:49

4.

Knut Anders Løken

FOssum IF

35:47

+3:21

5.

Are Eriksen

OSI

36:53

+4:27

6.

Per Schanche

Asker SK

37:55

+5:29

7.

Rune Hultgreen

GEOFORM

44:37

+12:11

8.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

46:04

+13:38

9.

Tormod Øvergaard 

Istone

48:49

+16:23

10.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

48:57

+16:31

11.

Donald Skantze

TYRVING

51:04

+18:38

12.

Tom Pettersen

KPP/Runners

51:15

+18:49

13.

Hallvard Bjørgum

Veritas BIL

53:53

+21:27

14.

Tom Andreassen

DNB

1:00:32

+28:06

15.

Per Fosser

Indre Østfold OK

1:34:40

+1:02:14

16.

Jakob Haldorsen

GEOFORM

1:45:04

+1:12:38

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Open iT

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

26:36

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

31:29

+4:53

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

33:17

+6:41

4.

Jon Fredriksen

FOBIL

34:30

+7:54

5.

Reidar Kierulf

RKP

43:40

+17:04

6.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

55:00

+28:24

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

50:43

114 113 116 103 110 112

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

35:16

+0:00

2.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

35:38

+0:22

3.

Knut Tore Solheim

FUGRO

39:28

+4:12

4.

Roar Gudding

Vetbil

40:17

+5:01

5.

Lars Evan Petterson

NVE

45:02

+9:46

6.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

47:47

+12:31

7.

Knut Møgedal

Aker Solutions

57:47

+22:31

8.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

1:08:00

+32:44

9.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:19:45

+44:29

DSQ

Johan Storsveen

OPIL

52:59

102

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

55:35

112

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

41:34

+0:00

2.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

43:20

+1:46

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

45:47

+4:13

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:03:24

+21:50

5.

Terje Throndsen

NIttedal

1:04:59

+23:25

6.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:11:06

+29:32

7.

Tom Sletner

Røyken O-lag

1:14:30

+32:56

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annar Brustad

FOBIL

56:10

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:08:18

+12:08

3.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

1:14:11

+18:01

4.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:21:16

+25:06

5.

Aage Mella

Østmarka OK

1:24:12

+28:02

6.

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

1:25:07

+28:57

7.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:25:19

+29:09

DSQ

Tor Drage 

Aker Solutions

49:33

105 108 114 113 116 110

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:26:21

116

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens Skiklub

16:22

+0:00

2.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

24:24

+8:02

3.

Gerd Sylvi Sellevold

Kamp Vestheim

36:12

+19:50

4.

Agnethe Solheim

NIssan

38:41

+22:19

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

KoLBOTN &SKIMT

39:49

+0:00

2.

Marie Scheele

Nydalens SK

40:42

+0:53

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

47:02

+7:13

4.

Julie Rødsten

Heming Orientering

47:50

+8:01

5.

Helene Kristensen

Heming Orientering

47:51

+8:02

6.

Marius Larsen

TYRVING

48:50

+9:01

7.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

51:57

+12:08

8.

Harald Aulie

KoLl

54:04

+14:15

9.

Astri Janson

OSI

55:24

+15:35

DSQ

Alexander Rødsten

Heming Orientering

24:51

116 103 110 112 100

DSQ

Nora Skauen

TYRVING

28:34

114 113 116 100

DSQ

Harald Torjussen

PRIVAT

42:56

105

DSQ

Ingvild Svendsen

Humana

51:53

112

DSQ

Anne Lise Kvaase

SPAREBANK 1 GRUPPEN

51:54

112

DSQ

Lavrans Larsen

TYRVING

1:05:53

111 102 109 105 108 114 113 116 103 110 112

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tellef Larsen

TYRVING

36:56

+0:00

2.

Tor Ringstad

Cisco

37:01

+0:05

3.

Jarle Gullaksen

Kværner

40:30

+3:34

4.

Christian Fossen

Cardo

44:15

+7:19

5.

Annette Ravlo

NORdea

46:34

+9:38

6.

Erik Paulsen

Cardo

52:40

+15:44

7.

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

53:44

+16:48

8.

Kristian Larsen

TYRVING

56:00

+19:04

9.

Trond Kildal

Heming Orientering

1:34:35

+57:39

DSQ

Filip Engebretsen

PRIVAT

110 109 108 113 114 116 109 113 116 108 114 107 10...

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens Skiklub

33:46

+0:00

Klasse: AOOK-LANG

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Styrk Hundseid Kamsvåg

TYRVING

33:41

+0:00

2.

Mats Nordbrøden

HSK

33:53

+0:12

3.

Espen Jacobsen

TYRVING

34:05

+0:24

4.

Ådne Skjærsteim

TYRVING

34:46

+1:05

5.

Børge Pedersen

Nydalens Skiklub

44:03

+10:22

6.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka O-lag

44:35

+10:54

7.

Jon Iver Bakken

Nydalens Skiklub

46:14

+12:33

8.

Bjørn Hauge

Nydalens Skiklub

48:09

+14:28

9.

Mina Jørgensen

TYRVING

48:33

+14:52

10.

Ståle Heitmann

FOssum IF

1:03:27

+29:46

11.

Per Ola Ulseth

Nydalens Skiklub

1:07:24

+33:43

12.

Christian Reuch

Heming Orientering

1:13:09

+39:28

DSQ

Eskil Gullord

Bækkelaget

38:05

105

DSQ

Anne Kristine Norderud

TYRVING

46:45

102 105 108 109 110 112

Klasse: AOOK-MELLOM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lund Hovden

TYRVING

35:32

+0:00

2.

Svein Nygård

Lillomarka O-lag

36:41

+1:09

3.

Solveig Eline Berg

TYRVING

41:06

+5:34

4.

Andreas Erichsen

Nydalens Skiklub

41:48

+6:16

5.

Maren Norderud

TYRVING

43:48

+8:16

6.

Fridtjof Reuch

Heming Orientering

59:07

+23:35

7.

Øyvind Grandum

GEOFORM

1:12:02

+36:30

DSQ

Iris Holst

TYRVING

51:58

107 103 111 153

Klasse: AOOK-KORT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaisa Larson

TYRVING

50:15

+0:00

1.

Mille Baastad Berg

TYRVING

50:15

+0:00

3.

Kristine Solbakken

TY|

50:23

+0:08

Klasse: AOOK-9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ralph Street

Bækkelaget

58:56

+0:00

2.

Carl Godager Kaas

Bækkelaget

1:01:05

+2:09

3.

Ivar Lundanes

TYRVING

1:02:29

+3:33

4.

Trond Kortner

Østmarka OK

1:03:47

+4:51

5.

Ulrik Astrup-Arnesen

Heming Orientering

1:04:12

+5:16

6.

Christian Vogelsang

Nydalens Skiklub

1:04:26

+5:30

7.

Eirik Rustad

Bækkelaget

1:04:51

+5:55

8.

Petter Astrup-Arnesen

Heming Orientering

1:05:57

+7:01

9.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

1:07:06

+8:10

10.

Lars Laulo

Heming Orientering

1:07:54

+8:58

10.

Thor Mella

Oppsal Orientering

1:07:54

+8:58

12.

Johan Svedberg

Heming Orientering

1:08:06

+9:10

13.

Jim Nybråten

TYRVING

1:10:26

+11:30

14.

Karl Rygh

Heming Orientering

1:13:31

+14:35

15.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka O-lag

1:16:54

+17:58

16.

Torstein Hole

TeLENOR

1:17:49

+18:53

17.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

1:20:00

+21:04

18.

Einar Lunøe

Nydalens Skiklub

1:23:31

+24:35

19.

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka O-lag

1:26:53

+27:57

20.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

1:36:10

+37:14

21.

Kristian Markus Brekke

Lillomarka O-lag

1:36:11

+37:15

22.

Christian Grotnes

TYRVING

1:38:56

+40:00

DSQ

Matthew Speake

Lillomarka O-lag

34:45

110 109 114 107 106 103 111 153 100

DSQ

Vegard Brun Saga

TYRVING

37:34

110 109 114 107 106 103 111 153 100

DSQ

Gard Johnson

Oppsal Orientering

39:06

107 108 109 110 111 112 110 109 114 107 106 103 11...

DSQ

Mathias Benjaminsen

Lillomarka O-lag

42:21

110 109 114 107 106 103 111 153 100

DSQ

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

49:17

110 109 114 107 106 103 111 153 100

DSQ

Sindre Langås

Nydalens Skiklub

1:13:18

114 107 106 103 111 153

DSQ

Per Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

1:16:04

109 110 112 110 109 114 107 106 103 111 153 100

DSQ

Kristian Østermann

Heming Orientering

1:19:34

110 109 114 107 106 103 111 153 100

DSQ

Stein Blomseth

Lillomarka O-lag

1:20:39

110 109 114 107 106 103 111 153 100

DSQ

Martin Schalli

Bækkelaget

1:21:08

108 109 112 100 110 109 114 107 106 103 111 153 10...

DSQ

Anders Grundt

Heming Orientering

1:37:42

112 110 109 114 107 111 153


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 april 2018, 07:39:43

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

203

Antall startet:

203