Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 1, Risvollan 17. april 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Leiren

Student

13:30

+0:00

8:26

2.

Antti Eloranta

Nina

13:54

+0:24

8:41

3.

Gunn Tove Leiren

St Olavs Hospital

15:08

+1:38

9:27

4.

Anders Berge Mjølhus

Skoleelev

15:59

+2:29

9:59

5.

Christian Grøvdal

Gjest

16:30

+3:00

10:18

6.

Bjørn Norberg

Veritas

24:47

+11:17

15:29

7.

Iver Corneil

Egen Arkitekter

33:17

+19:47

20:48

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

Skoleelev

16:42

+0:00

5:45

2.

Kristine Haug

Gjest

19:31

+2:49

6:43

3.

Eva Tesarova

Microsoft

21:36

+4:54

7:26

4.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

22:22

+5:40

7:42

5.

Ingrid Grændsen

Agraff

23:19

+6:37

8:02

6.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

24:10

+7:28

8:20

7.

Sunniva Berg

Nordic

25:36

+8:54

8:49

8.

Synne Viken

Skoleelev

27:42

+11:00

9:33

9.

May Nittemark

St Olavs Hospital

27:55

+11:13

9:37

10.

Astrid Berge Mjølhus

Skoleelev

28:26

+11:44

9:48

11.

Marie Bredal

NGU

30:49

+14:07

10:37

12.

Julie bjerke Kilaas

Strindheim skole

40:50

+24:08

14:04

13.

Ingvild Johnsen

St Olavs Hospital

40:51

+24:09

14:05

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

32:52

+0:00

8:25

DSQ

Hedvig Åstebøl

NTNUI

27:30

64

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Høydalsvik

NTNU

21:49

+0:00

7:31

2.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

22:34

+0:45

7:46

3.

Nicole Baeten

NGU

27:03

+5:14

9:19

4.

Line Søreng

Statens vegvesen

27:18

+5:29

9:24

5.

Mari Stormo

St Olavs Hospital

30:12

+8:23

10:24

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

20:04

+0:00

6:55

2.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

25:04

+5:00

8:38

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

25:16

+5:12

8:42

4.

Mariann Berge Mjølhus

Aker Solutions

28:21

+8:17

9:46

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frøydis Sjøvold

Powel AS

18:05

+0:00

8:13

2.

Sylvi Gaut

Sweko

21:08

+3:03

9:36

3.

Anne Mette Aftret

Charlottenlund videregående skole

27:26

+9:21

12:28

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

23:18

+0:00

8:02

2.

Nina Reitan

Rise

24:53

+1:35

8:34

3.

Hanne Furberg

Statoil BIL Trondheim

26:01

+2:43

8:58

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

43:04

+0:00

11:02

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

22:16

+0:00

10:07

2.

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

25:19

+3:03

11:30

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

20:47

+0:00

7:10

2.

Hilde Forbord

Big Bite

24:02

+3:15

8:17

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

24:07

+3:20

8:18

4.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

25:21

+4:34

8:44

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

28:29

+0:00

7:18

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

25:15

+0:00

11:28

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager Trondheim Kommune

21:13

+0:00

7:18

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

22:04

+0:51

7:36

3.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

22:21

+1:08

7:42

4.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

24:30

+3:17

8:26

5.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

25:48

+4:35

8:53

6.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

26:06

+4:53

9:00

7.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

26:13

+5:00

9:02

8.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

26:53

+5:40

9:16

9.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

26:57

+5:44

9:17

10.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

27:44

+6:31

9:33

11.

Aashild S. Langseth

NSDTF

28:01

+6:48

9:39

12.

Erika Bugten

Berg hansen

29:14

+8:01

10:04

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

23:29

+0:00

10:40

2.

Gro Rypdal

Visma

24:45

+1:16

11:15

3.

Sissel Horghagen

NTNU

26:03

+2:34

11:50

4.

Ingrid Venås

Statoil

32:01

+8:32

14:33

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Ringdalen

Sintef

30:36

+0:00

10:33

2.

Siri Drogset

NTNU

31:46

+1:10

10:57

3.

Bodil Monsen

SINTEF

35:07

+4:31

12:06

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

24:06

+0:00

10:57

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

35:37

+0:00

12:16

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Kiste

Fylkeskommunen

29:18

+0:00

13:19

2.

Anne Furuholt

TOBB

30:16

+0:58

13:45

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

26:57

+0:00

9:17

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

28:15

+0:00

12:50

2.

Randi Helland

Ving

31:17

+3:02

14:13

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

31:57

+3:42

14:31

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

27:33

+0:00

9:30

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Ledal

Trondheim Kino

21:32

+0:00

7:25

2.

Tore Dyrendahl

NVE

24:23

+2:51

8:24

3.

Philip Føyen

Student

27:27

+5:55

9:27

DSQ

Daniel Ryghseter

NGI

21:02

146

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

25:00

+0:00

6:24

2.

Magnus Nygård

Statnett

26:55

+1:55

6:54

3.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

27:26

+2:26

7:02

4.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

29:37

+4:37

7:35

5.

Ola Hjustad

Byåsen Trevare

29:38

+4:38

7:35

6.

Erik Frøseth

Oracle

30:04

+5:04

7:42

7.

Kristian Solheim

SINTEF Energi

30:15

+5:15

7:45

8.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

33:02

+8:02

8:28

9.

Bjørn Kristian Bache

NGI

33:23

+8:23

8:33

10.

Magnus Walstad

ARM

36:32

+11:32

9:22

Arrangør

Anthony Bossard

Microchip

Arrangør

Jerome Soulard

ARM

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

21:17

+0:00

7:20

2.

Erling Aune

Sparebank 1 SMN

24:15

+2:58

8:21

3.

Morten Lund

NTNU

28:41

+7:24

9:53

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Scmid

Trollelg

22:29

+0:00

5:45

2.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

26:16

+3:47

6:44

3.

Jonas Waefler

Powel

26:34

+4:05

6:48

4.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

27:05

+4:36

6:56

5.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

27:38

+5:09

7:05

6.

Børge Leiren

Heimdal VGS

27:44

+5:15

7:06

7.

Lars Klemetsaune

Signicat

29:41

+7:12

7:36

8.

Ingar Nerbø

Optomar

33:13

+10:44

8:31

9.

Øyvind Sigstadstø

Danica

33:45

+11:16

8:39

10.

Eirik Sigstadstø

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

33:53

+11:24

8:41

Arrangør

Jan Egil Ruud

Microchip

Arrangør

Carl Petter Levy

Microchip

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

19:42

+0:00

6:47

2.

Geir Hanssen

Saplov

20:17

+0:35

6:59

3.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

22:50

+3:08

7:52

4.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

24:12

+4:30

8:20

5.

Bjørn Tore Løvfall

SINTEF

25:00

+5:18

8:37

6.

Rolf Sigvart

NTNU

26:22

+6:40

9:05

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Hohl

Statens vegvesen

22:01

+0:00

5:38

2.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

22:17

+0:16

5:42

3.

Petter Andreas Bergh

NTNU

22:43

+0:42

5:49

4.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

23:49

+1:48

6:06

5.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

25:57

+3:56

6:39

6.

Skjalg Stordal

Eget

27:41

+5:40

7:05

7.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

29:33

+7:32

7:34

8.

Snorre Gangaune

Statkraft

31:26

+9:25

8:03

9.

Tarje Skjefstad

Papir og Duun

33:34

+11:33

8:36

10.

Christian Gutvik

NTNU

35:55

+13:54

9:12

Arrangør

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

23:38

+0:00

8:08

2.

Morten Løberg

OK Fjell

24:01

+0:23

8:16

3.

Anders Håkon Gaut

Evry

25:09

+1:31

8:40

4.

Vidar Gjelsvik

NGI

25:45

+2:07

8:52

5.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

25:46

+2:08

8:53

6.

Lars Bugge Aarset

Trøndelag fylkeskommune

30:14

+6:36

10:25

7.

Morten Wennevik

Bouvet

31:43

+8:05

10:56

Arrangør

Odd Magne Reitan

Microchip

Arrangør

Per Olav Floe

ARM

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

24:16

+0:00

6:13

2.

Øystein Husby

Statnett

31:24

+7:08

8:03

3.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

33:01

+8:45

8:27

4.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

33:17

+9:01

8:32

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Brynhildsen

Trondheim kommune

18:37

+0:00

6:25

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

19:16

+0:39

6:38

3.

Trond Sletner

Telenor

20:05

+1:28

6:55

4.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

20:51

+2:14

7:11

5.

Øystein Grøvlen

Oracle

20:52

+2:15

7:11

6.

Øystein Wiggen

Lindorff

21:00

+2:23

7:14

7.

Jon Vindal

Consto

22:07

+3:30

7:37

8.

Bobo Nordahl

NGU

22:25

+3:48

7:43

9.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

23:21

+4:44

8:03

10.

Bjørn Munch

Oracle

24:37

+6:00

8:29

11.

Arild Heggeset

SINTEF

25:10

+6:33

8:40

12.

Tor Arne Haugen

DNB

25:57

+7:20

8:56

13.

Geir Willumsen

A C Møller

26:12

+7:35

9:02

14.

Stein Wasbø

Cybernetica

26:13

+7:36

9:02

15.

Gudmund Eiksund

NTNU

26:14

+7:37

9:02

16.

Rune Krogh

TrønderEnergi

26:18

+7:41

9:04

17.

Vidar Lunda

DNB Sport

26:19

+7:42

9:04

18.

Lars Erik Borge

NTNU

27:48

+9:11

9:35

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

25:43

+0:00

6:35

2.

Jon Røstum

Powel

25:50

+0:07

6:37

3.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

25:57

+0:14

6:39

4.

Håvard Lorange

Siemens

26:20

+0:37

6:45

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

26:20

+0:37

6:45

6.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

27:10

+1:27

6:57

7.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

28:34

+2:51

7:19

8.

Rune Viken

Gintel

30:56

+5:13

7:55

9.

Håkon Tjelmeland

NTNU

31:25

+5:42

8:03

10.

Terje Berg

Statkraft

31:52

+6:09

8:10

11.

Erlend Nervik

UNICON

32:13

+6:30

8:15

12.

Terje Drøyvold

Tine

35:25

+9:42

9:04

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Hammer

Bn Bank

21:58

+0:00

7:34

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

22:07

+0:09

7:37

3.

Tore Fornes

Eget

24:51

+2:53

8:34

4.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

25:00

+3:02

8:37

5.

Knut Inge Fordal

Statoil BIL Trondheim

25:15

+3:17

8:42

6.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

27:56

+5:58

9:37

7.

Petter Mikalsen

Telenor

28:32

+6:34

9:50

8.

Frode Stølan

Telenor

32:17

+10:19

11:07

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Trondheim kommune

24:25

+0:00

6:15

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

26:39

+2:14

6:50

3.

Dag Stenersen

Sintef

27:09

+2:44

6:57

4.

Bernt Rognes

Powel

27:55

+3:30

7:09

5.

Per Einar Pedersli

Statens vegvesen

29:13

+4:48

7:29

6.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

29:42

+5:17

7:36

7.

Geir Arnesen

Eget

31:28

+7:03

8:04

8.

Olve Mogstad

Statnett

32:27

+8:02

8:19

9.

Morten Husom

Powel

34:29

+10:04

8:50

10.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

35:53

+11:28

9:12

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

22:26

+0:00

7:44

2.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

25:48

+3:22

8:53

3.

Morten Skoglund

NVE

26:01

+3:35

8:58

4.

Roar Sundby

NTNU

26:53

+4:27

9:16

5.

Kjell Arne Henninen

NHN

27:23

+4:57

9:26

6.

Olav Kvittem

Uninett

27:28

+5:02

9:28

7.

Jan Erik Kofoed

NTNU

29:10

+6:44

10:03

8.

Robert Von Hirsch

Statkraft

29:15

+6:49

10:05

9.

Ola Eiken

Quad geometrics

30:31

+8:05

10:31

10.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

31:02

+8:36

10:42

11.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

32:01

+9:35

11:02

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

28:32

+0:00

7:18

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

32:40

+4:08

8:22

3.

Lasse Natvig

NTNU

34:14

+5:42

8:46

4.

Thor Nielsen

Paparazzi

38:36

+10:04

9:53

5.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

40:56

+12:24

10:29

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Mjøsund

Sparebank 1 SMN

26:33

+0:00

12:04

2.

Harald Lauglo

NTNU

44:56

+18:23

20:25

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Kabokart

22:12

+0:00

7:39

2.

Ole Lutro

NGU

22:32

+0:20

7:46

3.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

22:34

+0:22

7:46

4.

Ottar G Kristiansen

Evry

24:56

+2:44

8:35

5.

Tor Gjermstad

Hemit

26:00

+3:48

8:57

6.

Rune M Holt

NTNU

26:03

+3:51

8:58

7.

Tore Heggem

HiNT

26:11

+3:59

9:01

8.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

26:51

+4:39

9:15

9.

John Sirum

Rambøll

28:57

+6:45

9:58

10.

Kåre Eggereide

Rambøll

33:38

+11:26

11:35

11.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

35:46

+13:34

12:20

12.

Asbjørn Rønning

Eget

35:54

+13:42

12:22

13.

Geir Dolmen

KVT

37:11

+14:59

12:49

14.

Knut Reed

Reinertsen

37:36

+15:24

12:57

DSQ

Trond Damås

Skanska Aktiv

24:21

45

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

34:19

+0:00

8:47

2.

Frank Bjarkø

NRK

38:08

+3:49

9:46

3.

Stein Øvstedal

NTNU

56:10

+21:51

14:24

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Holte

NTNU

28:17

+0:00

12:51

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

28:50

+0:33

13:06

3.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

40:33

+12:16

18:25

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

24:30

+0:00

8:26

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

26:16

+1:46

9:03

3.

Frode Stensrud

Eget

26:47

+2:17

9:14

4.

Tore Kiste

Fylket

27:08

+2:38

9:21

5.

Edgar Furuholt

Det Norske

27:16

+2:46

9:24

6.

Terje Hansen

Politiet

28:40

+4:10

9:53

7.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

28:49

+4:19

9:56

8.

Øistein Åsmul

Kommunen

29:46

+5:16

10:15

9.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

29:54

+5:24

10:18

10.

Egil Repvik

NETTseksjonering

30:13

+5:43

10:25

11.

Øivind Magne Rogndalen

Vegvesenet

30:36

+6:06

10:33

12.

Martin Melhuus

Veritas

31:05

+6:35

10:43

13.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

34:13

+9:43

11:47

14.

Torgeir Iversen

Evry

39:46

+15:16

13:42

DSQ

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

27:01

45

DSQ

Jens Morseth

Politiet

35:07

146

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

35:54

+0:00

9:12

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

44:24

+8:30

11:23

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

45:03

+9:09

11:33

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Bjørn Norberg

Veritas

26:08

146

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

25:44

+0:00

8:52

2.

Eigil Sørli

Q-Free

26:40

+0:56

9:11

3.

Leif Engen

Eget

27:01

+1:17

9:18

4.

Finn Faye Knudsen

NTNU

27:52

+2:08

9:36

5.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

28:09

+2:25

9:42

6.

Tore Brurok

Eget

28:28

+2:44

9:48

7.

Hallstein Aalberg

Eget

29:35

+3:51

10:12

8.

Arne Sæterhaug

Eget

31:55

+6:11

11:00

9.

Finn Bjørgum

Eget

34:46

+9:02

11:59

10.

Stig Arild Haugskott

Posten

36:40

+10:56

12:38

DSQ

Torfinn Knotten

Statoil BIL Trondheim

32:59

45

Brutt

Leidulv Vinje

Spenncon

11:18

55 64 60 157 95 58 47 146 45 97 150 175

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

37:37

+0:00

9:38

2.

Magnus Landstad

NTNU

42:26

+4:49

10:52

3.

Robert Strøm

Eget

48:00

+10:23

12:18

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

24:55

+0:00

11:19

2.

Edmund Olsen

NTNU

25:23

+0:28

11:32

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

33:28

+0:00

11:32

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

37:36

+4:08

12:57

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

30:00

+0:00

13:38

DSQ

Thor Meland

Statoil

1:04:54

139 157

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

24:02

+0:00

6:09

2.

Martine Åstebøl

Student

27:22

+3:20

7:01


Sist oppdatert:

4 oktober 2018, 20:05:28

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

265

Antall startet:

265