Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Parkløpet 19. april 2018

Klasse: Jenter 0-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hennie Fossheim Solberg

Skimt

2:00

4:00

Elise Holth Lauglo

Ski

2:00

4:00

Elvira Nyhamn

Ingen

2:00

4:00

Alva Nyhamn

Ingen

2:00

4:00

Erika Sofie Arvidsson-Hansen

ÅsLøpere

2:00

4:00

Iris Marin

Ingen

2:00

4:00

Erle Helgesen-Etnestad

Ingen

2:00

4:00

Mizuho Shimada

Ingen

2:00

4:00

Eira Huse

Ingen

2:00

4:00

Hennie Slang Raddum

Ås IL

2:00

4:00

Karen Sibbern Johnsen

Ingen

2:00

4:00

Marte Sibbern Johnsen

Ingen

2:00

4:00

Matilda Steyaert

MINA-NMBU

2:00

4:00

Nora Kallasten

Ingen

2:00

4:00

DNS

Hanna Victoria Schjerven

Ingen

DNS

Leona Schjerven

Ingen

DNS

Jenny Medlien

Ås IL

Klasse: Gutter 0-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bo August Fossheim Solberg

Ingen

2:00

4:00

Erlend Meen

Ås IL

2:00

4:00

Dyre Meen

Ås IL

2:00

4:00

Aksel Meen

Ås IL

2:00

4:00

Jonas Holth Lauglo

Ski

2:00

4:00

Thorbjørn Lindström Hines

Ingen

2:00

4:00

Vegar Medlien

Ås IL

2:00

4:00

Jørgen Bråthen Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

2:00

4:00

Jonas Arvidsson-Hansen

ÅsLøpere

2:00

4:00

Sondre Østerås

Ingen

2:00

4:00

Henrik Nessa Brean

Ingen

2:00

4:00

Nikolai Silset

Ingen

2:00

4:00

Sindre Boman Dommarsnes

Ås IL

2:00

4:00

Jørgen Bjerva

Ås IL

2:00

4:00

Jørgen Nessa Brean

Ingen

2:00

4:00

Martin Klaren Nielsen

Ås IL

2:00

4:00

Johannes Gaustad

Ås IL

2:00

4:00

Sigmund Kvamme

Ingen

2:00

4:00

Kyrre Huse

Ingen

2:00

4:00

Jonathan Slang Raddum

Ås IL

2:00

4:00

Per Johannessen

Ingen

2:00

4:00

Ole Garder

Ingen

2:00

4:00

Liam Bitariho Sandvik

Ås IL

2:00

4:00

Alfred Kallasten

Ingen

2:00

4:00

Odin Schei Danevad

Ås IL

2:00

4:00

DNS

Elias Østerås

Ingen

Klasse: Gutter 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

3:36

3:40

Jakob Klaren Nielsen

Ingen

4:25

4:30

Vegard Gaustad

Ås IL

5:08

5:14

Klasse: Jenter 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt

3:23

+0:00

3:27

2.

Astrid Skjevdal

Ås IL

3:56

+0:33

4:00

3.

Anna Bremnes

Kråkstad IL

4:56

+1:33

5:02

Klasse: Gutter 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonathan Jansson

Ås IL

3:43

+0:00

3:47

2.

Gunnar Bjerva

Ås IL

4:39

+0:56

4:44

Klasse: Jenter 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Bergan

Ås IL

11:25

+0:00

5:56

Klasse: Gutter 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Holth-Siegel

Ås IL

7:39

+0:00

3:59

2.

Luc Meuwissen

Ingen

7:59

+0:20

4:09

DNS

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

Klasse: Jenter 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mia Tettum

Ås IL

10:03

+0:00

5:14

2.

Anine Syrstad

Ås IL

10:19

+0:16

5:22

Klasse: Gutter 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås IL

6:33

+0:00

3:24

Klasse: Menn jr 17-19 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Eggen

Bøler IL Friidrett

9:28

+0:00

3:15

Klasse: Kvinner 20-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wendy Fjellstad

Ås IL

12:59

+0:00

4:27

2.

Ida Skjerve

Ingen

13:48

+0:49

4:44

3.

Marianne Siegel

Ås IL

13:49

+0:50

4:44

DNS

Bjørnhild Rosenvinge

Nylende

Klasse: Menn 20-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Solberg

Skimt

9:29

+0:00

3:15

2.

Steinar Bøe

Rindal IL

10:04

+0:35

3:27

3.

Svein Sandvik

Ås IL

10:21

+0:52

3:33

4.

Jan Billy Aas

Kråkstad IL Friidrett

10:42

+1:13

3:40

5.

Anders Treekrem

Ås IL

10:46

+1:17

3:41

6.

Stian Stensland

Ås IL/MINA-NMBU

10:52

+1:23

3:44

7.

Rolf Egil Martinussen

Ingen

11:11

+1:42

3:50

8.

Jo Inge Fjellstad

Ås IL

11:13

+1:44

3:51

9.

Håkon Moldestad

Ingen

11:28

+1:59

3:56

10.

Kyril Milleret

MINA-NMBU

11:37

+2:08

3:59

11.

Thomas Kvamme

GPT

11:42

+2:13

4:01

12.

Frode Nyhamn

Ingen

11:56

+2:27

4:06

13.

Jon-Vidar Gaustad

Ingen

11:59

+2:30

4:07

14.

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

12:00

+2:31

4:07

15.

Kjetil Håvard Johannessen

Ingen

13:17

+3:48

4:33

16.

Stian Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

13:42

+4:13

4:42

17.

Asle Benoni

Ås IL

13:57

+4:28

4:47

18.

Hailu Ubuy Mengesteab

MINA-NMBU

14:08

+4:39

4:51

19.

Trond Kjetil Knapp Haraldsen

Ås IL

16:24

+6:55

5:38

20.

Per Olav Skjervold

Norge

17:35

+8:06

6:02

21.

Eric Steyaert

MINA-NMBU

17:35

+8:06

6:02

DNS

Victor Strimbu

MINA-NMBU

DNS

Jonny Trøen

Ingen

Klasse: Mosjon

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Stubhaug

Ingen

+0:00

1.

Solrun Karlsen Lie

MINA-NMBU

+0:00

1.

Keke Zheng

MINA-NMBU

+0:00

1.

Ruben Erik Roos

MINA-NMBU

+0:00

1.

Cathrine Glosli

MINA-NMBU

+0:00

1.

Yennie Katarina Bredin

MINA-NMBU

+0:00

1.

Cyril Milleret

MINA-NMBU

+0:00

1.

Mengesteab Hailu Ubuy

MINA-NMBU

+0:00

1.

Trygve Fredriksen

MINA-NMBU

+0:00

1.

Per Fredrik Nordhov

MINA-NMBU

+0:00

1.

Marie-Clavag Jutras-Perreault

MINA-NMBU

+0:00

1.

Ana Maria de Lera Garrido

MINA-NMBU

+0:00

1.

Lennart Noordermeer

MINA-NMBU

+0:00

1.

Ole Martin Bollandsås

MINA-NMBU

+0:00

1.

Victor Stimbu

MINA-NMBU

+0:00

1.

Marte Lilleeng

MINA-NMBU

+0:00

1.

Greyson Nyamoga

MINA-NMBU

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 april 2018, 20:29:13

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

103

Antall startet:

95