Klasse: Kort Damer | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Guro Nørve | Gjerdrum OL | 8:13 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mary Elanor Mclaughlin | Gjerdrum OL | 13:43 | +5:30 | korriger | ||||
3. | Hanna Tesaker Nilsen | Gjerdrum IL | 19:55 | +11:42 | korriger | ||||
3. | Ida Tesaker Nilsen | Gjerdrum OL | 19:55 | +11:42 | korriger | ||||
5. | Hedda Aarstad | Gjerdrum OL | 21:18 | +13:05 | korriger | ||||
6. | Magnolia Tønnes Sæther | Gjerdrum OL | 21:28 | +13:15 | korriger | ||||
Klasse: Mellom Damer | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nora Sørberg | Frogner OL | 16:46 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Emma Skårbø | Ullensaker OL | 18:22 | +1:36 | korriger | ||||
3. | Tuva Nørve | Gjerdrum OL | 25:12 | +8:26 | korriger | ||||
4. | Kristin Haugen Øgaard | Ullensaker OL | 33:47 | +17:01 | korriger | ||||
Klasse: Mellom Herrer | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Brage Fosstveit | Ullensaker OL | 24:41 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Terje Ellefsen | Ullensaker OL | 25:33 | +0:52 | korriger | ||||
3. | Kevin Rommetvedt | Eidsvoll OL | 30:32 | +5:51 | korriger | ||||
4. | Even Engh | Eidsvoll OL | 32:52 | +8:11 | korriger | ||||
5. | Oscar Wetting Iversen | Gjerdrum OL | 36:01 | +11:20 | korriger | ||||
Klasse: Lang Damer | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marita Hernandez | Toten Troll | 25:52 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Astrid Øversveen | Skøynar | 27:21 | +1:29 | korriger | ||||
3. | Ella Sofie Gudim Haug | Gjerdrum OL | 49:42 | +23:50 | korriger | ||||
Klasse: Lang Herrer | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tommy Skårbø | Ullensaker OL | 19:45 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Test | Eidsvoll OL | 22:19 | +2:34 | korriger | ||||
3. | Øystein Bieltvedt Skeie | Eidsvoll OL | 24:30 | +4:45 | korriger | ||||
4. | Sigve Snerlebakken Aamodt | Gjerdrum OL | 26:23 | +6:38 | korriger | ||||
5. | Joakim Ryen | Ullensaker OL | 27:08 | +7:23 | korriger | ||||
6. | Terje Bråten | Ullensaker OL | 27:40 | +7:55 | korriger | ||||
7. | Eivind Engh | Eidsvoll OL | 27:42 | +7:57 | korriger | ||||
8. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim | 28:49 | +9:04 | korriger | ||||
9. | Kristian Ryen | Ullensaker OL | 32:19 | +12:34 | korriger | ||||
10. | Per Sørberg | Frogner OL | 32:40 | +12:55 | korriger | ||||
11. | Gjermund Taje Skeie | Eidsvoll OL | 43:53 | +24:08 | korriger | ||||
Klasse: Arrangør | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Arrangør | Ståle Sønsterudbråten | Gjerdrum OL | korriger | ||||||
Arrangør | Kjetil Haug | Gjerdrum OL | korriger | ||||||
Arrangør | Robert Øksnes | Gjerdrum OL | korriger | ||||||
Arrangør | Ingrid Rapp | Gjerdrum OL | korriger |
Sist oppdatert: | 3 mai 2018, 18:46:11 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 33 |
Antall startet: | 33 |