Klasse: Nybegynnere lang (gul) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sivert Eliassen | Siemens | 27:59 | +0:00 | 16:27 | korriger | |||
2. | Ellen Hoel | Trøndelag fylkeskommune | 31:59 | +4:00 | 18:48 | korriger | |||
3. | Elin Lerud | Student | 32:07 | +4:08 | 18:53 | korriger | |||
4. | Sebastian Blasius | ARM | 33:33 | +5:34 | 19:44 | korriger | |||
5. | Geir Dahlø | NETTbuss | 42:52 | +14:53 | 25:12 | korriger | |||
6. | Stine Maaø Johansen | Trondheim Kommune | 44:46 | +16:47 | 26:20 | korriger | |||
Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hanne Thu | Aker BP | 49:02 | +0:00 | 16:54 | korriger | |||
2. | Iselin Ra | XXL | 49:18 | +0:16 | 17:00 | korriger | |||
3. | Julie Bjerke Kilaas | Strindheim skole | 1:33:45 | +44:43 | 32:19 | korriger | |||
Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Line Hovdenak Lyng | Biomar | 52:41 | +0:00 | 12:50 | korriger | |||
2. | Ingrid Grændsen | Agraff | 53:06 | +0:25 | 12:57 | korriger | |||
3. | Sunniva Berg | Nordic | 53:14 | +0:33 | 12:59 | korriger | |||
4. | Marie Bredal | NGU | 54:40 | +1:59 | 13:20 | korriger | |||
5. | Oddveig Hovdenak | Agraff | 57:14 | +4:33 | 13:57 | korriger | |||
6. | Paula Hilger | NGU | 1:00:58 | +8:17 | 14:52 | korriger | |||
Brutt | Gro Sandøy | NGU | korriger | ||||||
Klasse: D 16-34 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Lise Bagstevold | Sweco | 59:35 | +0:00 | 10:38 | korriger | |||
2. | Hedvig Åstebøl | NTNUI | 1:04:11 | +4:36 | 11:27 | korriger | |||
Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Beth Carlsen | Ã…F Engeneering | 1:13:44 | +0:00 | 17:59 | korriger | |||
Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anne Gro GÃ¥rden | NTNU | 1:03:19 | +0:00 | 21:50 | korriger | |||
Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tina Strømdal Wik | St Olavs Hospital | 52:31 | +0:00 | 12:48 | korriger | |||
2. | Vebjørg Ekseth | Eggen Arkitekter AS | 55:11 | +2:40 | 13:27 | korriger | |||
3. | Mette Nolte | Eggen Arkitekter | 58:46 | +6:15 | 14:20 | korriger | |||
Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sylvi Gaut | Sweko | 48:47 | +0:00 | 16:49 | korriger | |||
2. | Anne Mette Aftret | Charlottenlund videregående skole | 51:03 | +2:16 | 17:36 | korriger | |||
3. | Gunn Skaug | ATB | 1:04:36 | +15:49 | 22:16 | korriger | |||
Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tone Almås | Leik, IL | 49:53 | +0:00 | 12:10 | korriger | |||
2. | Frøydis Sjøvold | Powel | 50:24 | +0:31 | 12:17 | korriger | |||
3. | Birgitte Johannessen | Trondheim kommune | 54:23 | +4:30 | 13:15 | korriger | |||
4. | Monika Haga | NTNU | 54:45 | +4:52 | 13:21 | korriger | |||
5. | Maj-Lisbet Rønning | NTNU | 1:12:13 | +22:20 | 17:36 | korriger | |||
6. | Nina Reitan | Rise | 1:17:09 | +27:16 | 18:49 | korriger | |||
7. | Marit Melhuus | Xylem | 1:17:51 | +27:58 | 18:59 | korriger | |||
8. | Kjersti Tannvik | Eggen Arkitekter AS | 1:20:10 | +30:17 | 19:33 | korriger | |||
DSQ | Hanne Furberg | Statoil BIL Trondheim | 1:25:48 | korriger | 92 | ||||
Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ã…se Rita Ellingsen | Trondheim kommune | 42:43 | +0:00 | 14:43 | korriger | |||
DSQ | Hanne Kongsvik | Sør Trøndelag fylkeskommune | 1:00:07 | korriger | 92 36 35 58 64 175 | ||||
Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sigrid Melkild | St. Olavs Hospital BIL | 47:56 | +0:00 | 11:41 | korriger | |||
2. | Mona Sæther | Trondheim kommune | 49:22 | +1:26 | 12:02 | korriger | |||
3. | Siw Sellæg | Trondheim Kommune | 53:03 | +5:07 | 12:56 | korriger | |||
4. | May Toril Moen | Statkraft | 57:31 | +9:35 | 14:01 | korriger | |||
5. | Merete Aarstein | Norconsult | 1:05:28 | +17:32 | 15:58 | korriger | |||
Arrangør | Hilde Forbord | Big Bite | korriger | ||||||
Klasse: D 50-54 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rine Hanssen | Trondheim kommune | 1:09:04 | +0:00 | 12:20 | korriger | |||
Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Grethe Liatun | Trondheim Kommune | 42:11 | +0:00 | 14:32 | korriger | |||
Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Guri Bjørndal | Bjørndalslaget | 43:08 | +0:00 | 10:31 | korriger | |||
2. | Hege Solhjem Melhuus | Byneset Barnehager Trondheim Kommune | 45:42 | +2:34 | 11:08 | korriger | |||
3. | Elisabeth Sæthre | Miljødirektoratet BIL | 52:01 | +8:53 | 12:41 | korriger | |||
4. | Oda Buhaug | Jordskifteretten | 52:50 | +9:42 | 12:53 | korriger | |||
5. | Anne Betty Sødal | Trondheim kommune | 59:02 | +15:54 | 14:23 | korriger | |||
6. | Anne Melkild | St. Olavs Hospital BIL | 59:05 | +15:57 | 14:24 | korriger | |||
7. | Erika Bugten | Berg hansen | 59:33 | +16:25 | 14:31 | korriger | |||
8. | Hilde Nestvold | Telenor B.I.L. Trondheim | 1:00:45 | +17:37 | 14:49 | korriger | |||
9. | Aashild S. Langseth | NSDTF | 1:08:42 | +25:34 | 16:45 | korriger | |||
Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Reidun Fallan Smaavik | NAV | 55:22 | +0:00 | 19:05 | korriger | |||
2. | Sissel Horghagen | NTNU | 57:17 | +1:55 | 19:45 | korriger | |||
3. | Ingrid Venås | Statoil | 1:03:39 | +8:17 | 21:56 | korriger | |||
4. | Berit Grande | Sticos | 1:05:09 | +9:47 | 22:27 | korriger | |||
Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjellrun Sporild | Trøndelag fylkeskommune | 46:59 | +0:00 | 11:27 | korriger | |||
2. | Bodil Monsen | SINTEF | 1:18:16 | +31:17 | 19:05 | korriger | |||
3. | Siri Drogset | NTNU | 1:19:41 | +32:42 | 19:26 | korriger | |||
Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Stina Elfving | Trondheim Kommune | 57:21 | +0:00 | 19:46 | korriger | |||
2. | Kari Lillealtern | Eget | 57:46 | +0:25 | 19:55 | korriger | |||
Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gunnhild Oftedal | NTNU | 55:11 | +0:00 | 13:27 | korriger | |||
DSQ | Anne Sofie Gjermstad | Evry | 1:25:46 | korriger | 92 36 35 60 96 64 | ||||
Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gunn Kari Hygen | Hygen Energi | 56:01 | +0:00 | 19:18 | korriger | |||
2. | Kirsti Haarberg | Eget | 1:19:03 | +23:02 | 27:15 | korriger | |||
3. | Marit Bjørgum | Eget | 1:19:40 | +23:39 | 27:28 | korriger | |||
Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sissel Ravnsborg | NTNU | 1:01:30 | +0:00 | 15:00 | korriger | |||
Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Inger Røhjell | St. Olavs Hospital | 56:51 | +0:00 | 19:36 | korriger | |||
2. | Asbjørg Engdal Olsen | Statkraft | 1:06:54 | +10:03 | 23:04 | korriger | |||
Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Torid Kvaal | Fylket | 55:35 | +0:00 | 13:33 | korriger | |||
2. | Odd Musum | Rambøll | 57:17 | +1:42 | 13:58 | korriger | |||
Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Philip Føyen | Student | 1:01:23 | +0:00 | 15:20 | korriger | |||
2. | Vebjørn Langseth | Student | 1:25:56 | +24:33 | 21:29 | korriger | |||
3. | Iver Olafsen | Malvik IL | 1:26:07 | +24:44 | 21:31 | korriger | |||
Klasse: H 16-34 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Isak Bergset | Powel | 42:06 | +0:00 | 7:31 | korriger | |||
2. | Jo Forseth Indgaard | Multiconsult | 51:24 | +9:18 | 9:10 | korriger | |||
3. | Anders Tiltnes | Infrakit BIL | 51:37 | +9:31 | 9:13 | korriger | |||
4. | Ludvig Strømsnes | Student | 57:08 | +15:02 | 10:12 | korriger | |||
5. | Kristoffer Strømdal Wik | Freidig | 59:41 | +17:35 | 10:39 | korriger | |||
6. | Eirik Marthinsen | Petrell BIL | 59:52 | +17:46 | 10:41 | korriger | |||
7. | Tore Jensås | Multiconsult | 1:07:07 | +25:01 | 11:59 | korriger | |||
8. | Jerome Soulard | ARM | 1:09:14 | +27:08 | 12:21 | korriger | |||
9. | Marius Jensen | Siemens | 1:11:41 | +29:35 | 12:48 | korriger | |||
10. | Eirik Munkeby | Skanska Aktiv | 1:12:03 | +29:57 | 12:51 | korriger | |||
11. | Espen Torgersen | NGU | 1:12:31 | +30:25 | 12:56 | korriger | |||
12. | Ola Hjustad | Byåsen Trevare | 1:15:20 | +33:14 | 13:27 | korriger | |||
13. | Per Didrik Nonstad | Statoil BIL Trondheim | 1:16:28 | +34:22 | 13:39 | korriger | |||
14. | Erik Frøseth | Oracle | 1:22:45 | +40:39 | 14:46 | korriger | |||
DSQ | Magnus Walstad | ARM | 40:35 | korriger | 92 36 35 58 60 96 64 175 | ||||
DSQ | Kenneth Flaaøien | Siemens | 1:14:09 | korriger | 55 57 69 92 36 35 58 60 96 64 | ||||
DSQ | Christian Grøvdal | ARM | 1:14:23 | korriger | 35 | ||||
Klasse: H 35-39 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nicholas Morgan | Sveberg Dyrehospital | 52:53 | +0:00 | 9:26 | korriger | |||
2. | Jens Erik Slagsvold | St Olavs Hospital | 58:18 | +5:25 | 10:24 | korriger | |||
3. | Tobias Slørdal | St. Olavs Hospital | 59:43 | +6:50 | 10:39 | korriger | |||
4. | Arild Wærnes | Lindbak BIL | 1:00:48 | +7:55 | 10:51 | korriger | |||
5. | Jonas Waefler | Powel | 1:03:54 | +11:01 | 11:24 | korriger | |||
6. | Ingar Nerbø | Optomar | 1:10:17 | +17:24 | 12:33 | korriger | |||
7. | Anthony Bossard | Microchip | 1:14:09 | +21:16 | 13:14 | korriger | |||
8. | Truls Bjørklund | Microsoft | 1:19:24 | +26:31 | 14:10 | korriger | |||
9. | Helge Titlestad | ARM | 1:29:25 | +36:32 | 15:58 | korriger | |||
Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Petter Andreas Bergh | NTNU | 50:26 | +0:00 | 12:36 | korriger | |||
2. | Eivind Lona | SINTEF | 53:14 | +2:48 | 13:18 | korriger | |||
3. | Sverre Andreassen | Eggen Arkitekter AS | 54:09 | +3:43 | 13:32 | korriger | |||
4. | Geir Hanssen | Saplov | 54:39 | +4:13 | 13:39 | korriger | |||
5. | Jon Olaf Olaussen | NTNU | 1:01:09 | +10:43 | 15:17 | korriger | |||
6. | Rolf Sigvart Lea Lein | NTNU | 1:03:54 | +13:28 | 15:58 | korriger | |||
7. | Frode Johansen | Norsk Helsenett | 1:08:12 | +17:46 | 17:03 | korriger | |||
8. | Odin Damås | Skanska Aktiv | 1:12:17 | +21:51 | 18:04 | korriger | |||
9. | Snorre Gangaune | Statkraft | 1:17:48 | +27:22 | 19:27 | korriger | |||
10. | Kjetil Sletten | Statens vegvesen | 1:25:00 | +34:34 | 21:15 | korriger | |||
DSQ | Thomas Bekken | DNV GL | 1:19:33 | korriger | 69 | ||||
Arrangør | Harry Brandsen | Statoil BIL Trondheim | korriger | ||||||
Klasse: H 40-44 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Roar Skulbørstad | Multiconsult | 53:06 | +0:00 | 9:28 | korriger | |||
2. | Harald Svendsen | SINTEF Energi | 1:01:41 | +8:35 | 11:00 | korriger | |||
3. | Kim Bjerkevoll | Powel | 1:02:47 | +9:41 | 11:12 | korriger | |||
4. | Svenn-Ivar Svendsen | Microchip | 1:03:00 | +9:54 | 11:15 | korriger | |||
5. | Terje Skjefstad | Papir og Duun | 1:17:44 | +24:38 | 13:52 | korriger | |||
6. | Eivind Olsen | Nordic Semi Conductor | 1:33:20 | +40:14 | 16:40 | korriger | |||
Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anders HÃ¥kon Gaut | Evry | 1:08:33 | +0:00 | 17:08 | korriger | |||
2. | Odd Magne Reitan | Microchip | 1:11:44 | +3:11 | 17:56 | korriger | |||
3. | Otto Wittner | UNInett | 1:20:13 | +11:40 | 20:03 | korriger | |||
Arrangør | Kyrre Auran | Ranheim Kraft | korriger | ||||||
Arrangør | Marius Walseth | Toyota Material Handling | korriger | ||||||
Klasse: H 45-49 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jørgen Tegdan | Disruptive Technologies | 46:59 | +0:00 | 8:23 | korriger | |||
2. | Andreas Sylte | Statkraft | 50:13 | +3:14 | 8:58 | korriger | |||
3. | Truls Ryum | NTNU | 52:56 | +5:57 | 9:27 | korriger | |||
4. | Knut Morten Vangen | Miljødirektoratet BIL | 1:00:40 | +13:41 | 10:50 | korriger | |||
5. | Trygve Reitan | Statoil BIL Trondheim | 1:02:17 | +15:18 | 11:07 | korriger | |||
6. | Øystein Husby | Statnett | 1:07:11 | +20:12 | 11:59 | korriger | |||
7. | Svein Olav Dyrhol | Statoil BIL Trondheim | 1:10:31 | +23:32 | 12:35 | korriger | |||
8. | Thor Ivar Trygestad | Sparebank 1 SMN | 1:12:13 | +25:14 | 12:53 | korriger | |||
Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Øystein Grøvlen | Oracle | 47:04 | +0:00 | 11:46 | korriger | |||
2. | Geir Paulsen | Siemens | 49:07 | +2:03 | 12:16 | korriger | |||
3. | Per Ivar Skinderhaug | Bouvet | 51:39 | +4:35 | 12:54 | korriger | |||
4. | Stein Ivar Foss | SIT | 52:48 | +5:44 | 13:12 | korriger | |||
5. | Jens Kjetil Mehammer | Multiseis | 55:19 | +8:15 | 13:49 | korriger | |||
6. | Morten Korsvold | SINTEF Ocean | 55:34 | +8:30 | 13:53 | korriger | |||
7. | Morten Belsvik | Powel | 56:56 | +9:52 | 14:14 | korriger | |||
8. | Erling Bye | BDO AS | 58:01 | +10:57 | 14:30 | korriger | |||
9. | Jan Erik Ledal | Lindbak BIL | 58:35 | +11:31 | 14:38 | korriger | |||
10. | Bobo Nordahl | NGU | 1:00:12 | +13:08 | 15:03 | korriger | |||
11. | Rune Krogh | TrønderEnergi | 1:02:02 | +14:58 | 15:30 | korriger | |||
12. | Øystein Wiggen | Lindorff | 1:02:47 | +15:43 | 15:41 | korriger | |||
13. | Arild Heggeset | SINTEF | 1:05:37 | +18:33 | 16:24 | korriger | |||
14. | Rune Viken | Gintel | 1:08:19 | +21:15 | 17:04 | korriger | |||
15. | Geir Willumsen | A C Møller | 1:12:04 | +25:00 | 18:01 | korriger | |||
16. | Bjørn Munch | Oracle | 1:12:57 | +25:53 | 18:14 | korriger | |||
17. | Vidar Lunda | DNB Sport | 1:13:24 | +26:20 | 18:21 | korriger | |||
18. | Tor Arne Haugen | DNB | 1:31:40 | +44:36 | 22:55 | korriger | |||
Arrangør | Tor Lunde | Rambøll | korriger | ||||||
Klasse: H 50-54 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rune Hjeldnes | Adresseavisen | 47:02 | +0:00 | 8:23 | korriger | |||
2. | John Tore Vik | Fylkeskommunen | 51:02 | +4:00 | 9:06 | korriger | |||
3. | Jon Røstum | Powel | 55:19 | +8:17 | 9:52 | korriger | |||
4. | Stig Forbord | Optoplan | 55:54 | +8:52 | 9:58 | korriger | |||
5. | HÃ¥vard Lorange | Siemens | 55:56 | +8:54 | 9:59 | korriger | |||
6. | BÃ¥rd Smestad | Asolvi | 56:18 | +9:16 | 10:03 | korriger | |||
7. | Arild Holm Clausen | NTNU | 57:20 | +10:18 | 10:14 | korriger | |||
8. | Erlend Nervik | UNICON | 1:12:32 | +25:30 | 12:57 | korriger | |||
9. | Harald Storrønning | ATB | 1:16:53 | +29:51 | 13:43 | korriger | |||
10. | Terje Berg | Statkraft | 1:17:51 | +30:49 | 13:54 | korriger | |||
11. | HÃ¥kon Tjelmeland | NTNU | 1:25:43 | +38:41 | 15:18 | korriger | |||
Arrangør | Lars Erik Strømsnes | Statnett | korriger | ||||||
Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Iver Corneil | Eggen Arkitekter AS | 1:32:49 | +0:00 | 32:00 | korriger | |||
Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Frode Sjøvold | Eget | 44:42 | +0:00 | 11:10 | korriger | |||
2. | Svein Olav Åmot | TrønderEnergi | 48:24 | +3:42 | 12:06 | korriger | |||
3. | Gudmund Melland | Trondheim Kommune | 50:33 | +5:51 | 12:38 | korriger | |||
4. | Atle Haugan | Statoil BIL Trondheim | 52:30 | +7:48 | 13:07 | korriger | |||
5. | Tor Hammer | Bn Bank | 56:44 | +12:02 | 14:11 | korriger | |||
6. | Terje Midtbø | NTNU | 1:01:37 | +16:55 | 15:24 | korriger | |||
7. | Knut Inge Fordal | Statoil BIL Trondheim | 1:03:16 | +18:34 | 15:49 | korriger | |||
8. | Tore Fornes | Eget | 1:03:51 | +19:09 | 15:57 | korriger | |||
9. | Per Magne Gjersvold | Skanska Aktiv | 1:06:11 | +21:29 | 16:32 | korriger | |||
10. | Hans Boye Skogstad | SINTEF | 1:10:01 | +25:19 | 17:30 | korriger | |||
11. | Bjarne Bugten | Statoil BIL Trondheim | 1:12:38 | +27:56 | 18:09 | korriger | |||
12. | Ivar Erdal | Ecotone | 1:16:09 | +31:27 | 19:02 | korriger | |||
13. | Frode Stølan | Telenor | 1:21:28 | +36:46 | 20:22 | korriger | |||
14. | Petter Mikalsen | Telenor | 1:26:52 | +42:10 | 21:43 | korriger | |||
Klasse: H 55-59 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Dag Ove Tinmannsvik | Multiconsult | 54:51 | +0:00 | 9:47 | korriger | |||
2. | Bernt Rognes | Powel | 55:18 | +0:27 | 9:52 | korriger | |||
3. | Jostein MÃ¥rdalen | NTNU | 57:13 | +2:22 | 10:13 | korriger | |||
4. | Sturla Sæther | Statoil BIL Trondheim | 58:37 | +3:46 | 10:28 | korriger | |||
5. | Dag Stenersen | Sintef | 1:01:04 | +6:13 | 10:54 | korriger | |||
6. | Per Einar Pedersli | Statens vegvesen | 1:01:07 | +6:16 | 10:54 | korriger | |||
7. | Morten Husom | Powel | 1:01:27 | +6:36 | 10:58 | korriger | |||
8. | Geir Arnesen | Eget | 1:03:28 | +8:37 | 11:20 | korriger | |||
9. | Kjell Baardsgaard | Jernbanen | 1:06:01 | +11:10 | 11:47 | korriger | |||
10. | Helge Løseth | Statoil BIL Trondheim | 1:06:54 | +12:03 | 11:56 | korriger | |||
11. | HÃ¥vard Eidnes | Uninett | 1:08:14 | +13:23 | 12:11 | korriger | |||
12. | Olve Mogstad | Statnett | 1:10:28 | +15:37 | 12:35 | korriger | |||
13. | Øystein Nytrø | NTNU Bil | 1:21:07 | +26:16 | 14:29 | korriger | |||
Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Helge Rustad | SINTEF Energi | 58:58 | +0:00 | 14:44 | korriger | |||
2. | Olav Kvittem | Uninett | 59:36 | +0:38 | 14:54 | korriger | |||
3. | Eirik Vefsnmo | Bouvet | 1:01:20 | +2:22 | 15:20 | korriger | |||
4. | Øystein Hoffart | Jsta | 1:01:46 | +2:48 | 15:26 | korriger | |||
5. | Vemund Jaren | Miljødirektoratet BIL | 1:06:13 | +7:15 | 16:33 | korriger | |||
6. | Svein Nassvik | Skanska Aktiv | 1:08:39 | +9:41 | 17:09 | korriger | |||
7. | Per Olav Johansen | TrønderEnergi | 1:09:18 | +10:20 | 17:19 | korriger | |||
8. | Roar Sundby | NTNU | 1:09:20 | +10:22 | 17:20 | korriger | |||
9. | Even Hofstad | DnB Sport | 1:10:51 | +11:53 | 17:42 | korriger | |||
10. | Klaus Livik | Powel | 1:11:56 | +12:58 | 17:59 | korriger | |||
11. | Jan Petter Jegseth | Sykehusbygg | 1:14:25 | +15:27 | 18:36 | korriger | |||
12. | Sverre Helge Torp | St Olavs Hospital | 1:21:58 | +23:00 | 20:29 | korriger | |||
Klasse: H 60-64 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jostein Alvestad | Statoil BIL Trondheim | 1:02:10 | +0:00 | 11:06 | korriger | |||
2. | Inge Nørstebø | Skanska Aktiv | 1:03:01 | +0:51 | 11:15 | korriger | |||
3. | Lasse Natvig | NTNU | 1:09:41 | +7:31 | 12:26 | korriger | |||
4. | Thor Nielsen | Paparazzi | 1:24:41 | +22:31 | 15:07 | korriger | |||
Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ã…ge Sivertsen | Vegvesenet | 46:33 | +0:00 | 16:03 | korriger | |||
2. | Ståle Engdal | Telenor B.I.L. Trondheim | 1:05:03 | +18:30 | 22:25 | korriger | |||
Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bjørn Berger | Kabokart | 41:47 | +0:00 | 10:11 | korriger | |||
2. | Steinar Aasvang | Siemens | 43:37 | +1:50 | 10:38 | korriger | |||
3. | Harald Oftedal | Statoil Stjørdal BIL | 45:28 | +3:41 | 11:05 | korriger | |||
4. | Ole Lutro | NGU | 47:27 | +5:40 | 11:34 | korriger | |||
5. | Knut Lillealtern | Eget | 48:09 | +6:22 | 11:44 | korriger | |||
6. | Jon Arne Klemetsaune | Statens vegvesen Sør-Trøndelag | 50:43 | +8:56 | 12:22 | korriger | |||
7. | Tore Heggem | HiNT | 51:59 | +10:12 | 12:40 | korriger | |||
8. | Tor Gjermstad | Hemit | 54:26 | +12:39 | 13:16 | korriger | |||
9. | Bjørn Rindstad | NGU | 55:28 | +13:41 | 13:31 | korriger | |||
10. | John Sirum | Rambøll | 55:46 | +13:59 | 13:36 | korriger | |||
11. | Oddmar Iversen | NTNU | 1:06:01 | +24:14 | 16:06 | korriger | |||
12. | Asbjørn Rønning | Eget | 1:11:33 | +29:46 | 17:27 | korriger | |||
13. | Jens Øystein Gjersvold | Vegvesenet | 1:12:28 | +30:41 | 17:40 | korriger | |||
14. | Frode Knudsen | Gerhard Schøning | 1:15:12 | +33:25 | 18:20 | korriger | |||
15. | Anders Gjervan | Charlottenlund videregående skole | 1:24:58 | +43:11 | 20:43 | korriger | |||
DSQ | Trond Damås | Skanska Aktiv | 1:14:49 | korriger | 57 36 96 64 175 | ||||
Arrangør | Kåre Eggereide | Rambøll | korriger | ||||||
Klasse: H 65-69 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Frank Bjarkø | NRK | 1:19:52 | +0:00 | 14:15 | korriger | |||
2. | Stein Øvstedal | NTNU | 1:29:15 | +9:23 | 15:56 | korriger | |||
Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Magne Rø | St. Olavs Hospital | 50:06 | +0:00 | 17:16 | korriger | |||
2. | Olaf Eggen | Jernia | 1:09:18 | +19:12 | 23:53 | korriger | |||
3. | Thore Sundsethvik | Stålsmith | 1:27:01 | +36:55 | 30:00 | korriger | |||
Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Per Bjørgum | Politiet | 48:22 | +0:00 | 11:47 | korriger | |||
2. | Tom Bugge | Bjørndalslaget | 50:17 | +1:55 | 12:15 | korriger | |||
3. | Anders Waage | St. Olavs Hospital | 50:27 | +2:05 | 12:18 | korriger | |||
4. | Frode Stensrud | Eget | 51:53 | +3:31 | 12:39 | korriger | |||
5. | Halvor Flatberg | NTNU | 51:56 | +3:34 | 12:40 | korriger | |||
6. | Kåre Onsøyen | TrønderEnergi | 52:59 | +4:37 | 12:55 | korriger | |||
7. | Øistein Åsmul | Kommunen | 53:14 | +4:52 | 12:59 | korriger | |||
8. | Terje Hansen | Politiet | 54:51 | +6:29 | 13:22 | korriger | |||
9. | Martin Melhuus | Veritas | 56:31 | +8:09 | 13:47 | korriger | |||
10. | Leif Røhjell | Siemens | 57:44 | +9:22 | 14:04 | korriger | |||
11. | Svein Hove | Statens vegvesen Sør-Trøndelag | 58:15 | +9:53 | 14:12 | korriger | |||
12. | Per Erik Sundby | Trondheim Kunstmuseum | 1:00:13 | +11:51 | 14:41 | korriger | |||
13. | Kjell Bratbergsengen | NTNU bil | 1:02:00 | +13:38 | 15:07 | korriger | |||
14. | Egil Repvik | NETTseksjonering | 1:03:18 | +14:56 | 15:26 | korriger | |||
15. | Magne MÃ¥ge | Skanska Aktiv | 1:07:36 | +19:14 | 16:29 | korriger | |||
16. | Torgeir Iversen | Evry | 1:21:50 | +33:28 | 19:57 | korriger | |||
Klasse: H 70-74 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Øivind Rogndalen | Vegvesenet | 1:10:45 | +0:00 | 12:38 | korriger | |||
2. | Nils Olav Vennevik | Eget | 1:38:45 | +28:00 | 17:38 | korriger | |||
Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bjørn Norberg | Veritas | 56:26 | +0:00 | 19:27 | korriger | |||
2. | Ola AAlde | Eget | 1:03:10 | +6:44 | 21:46 | korriger | |||
Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Knut Skjesol | Statkraft | 54:16 | +0:00 | 13:14 | korriger | |||
2. | Anders Lauglo | Lauglo GÃ¥rd | 55:33 | +1:17 | 13:32 | korriger | |||
3. | Leif Engen | Eget | 56:58 | +2:42 | 13:53 | korriger | |||
4. | Tore Brurok | Eget | 1:00:51 | +6:35 | 14:50 | korriger | |||
5. | Per Løvås | Vegvesenet | 1:01:25 | +7:09 | 14:58 | korriger | |||
6. | Stig Arild Haugskott | Posten | 1:12:56 | +18:40 | 17:47 | korriger | |||
7. | Hallstein Aalberg | Eget | 1:15:38 | +21:22 | 18:26 | korriger | |||
8. | Torfinn Knotten | Statoil BIL Trondheim | 1:25:53 | +31:37 | 20:56 | korriger | |||
DSQ | Finn Faye Knudsen | NTNU | 1:00:23 | korriger | 60 | ||||
Arrangør | Eigil Sørli | Q-Free | korriger | ||||||
Klasse: H 75-79 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Torleif Stephansen | Evry | 1:28:17 | +0:00 | 15:45 | korriger | |||
2. | Magnus Landstad | NTNU | 1:31:16 | +2:59 | 16:17 | korriger | |||
3. | Robert Strøm | Eget | 1:43:55 | +15:38 | 18:33 | korriger | |||
Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Edmund Olsen | NTNU | 1:05:38 | +0:00 | 22:37 | korriger | |||
2. | Arnfinn Langeland | NTNU | 1:21:06 | +15:28 | 27:57 | korriger | |||
Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jarle Nestvold | Rambøll | 1:10:53 | +0:00 | 17:17 | korriger | |||
2. | Arne Kjell Foldvik | NTNU | 1:26:42 | +15:49 | 21:08 | korriger | |||
Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Paul Forseth | Trondheim Kommune | 55:52 | +0:00 | 19:15 | korriger | |||
2. | Gunnar Smistad | Brannkorpset | 1:05:17 | +9:25 | 22:30 | korriger | |||
DSQ | Thor Meland | Statoil | 11:47 | korriger | 92 36 35 58 60 39 64 175 | ||||
Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Brynjulf Forseth | Busklein gård | 1:51:51 | +0:00 | 38:34 | korriger | |||
Klasse: Gjester-Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bjørn Erling Eggen | WSP | 49:59 | +0:00 | 17:14 | korriger | |||
Klasse: Gjester-Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Petter Andreas Lona | Gjest | 1:04:58 | +0:00 | 16:14 | korriger | |||
Klasse: Gjester-Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ola Keiserås | Skoleelev | 51:12 | +0:00 | 9:08 | korriger |
Sist oppdatert: | 4 oktober 2018, 18:03:35 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 276 |
Antall startet: | 276 |