Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Romerike ranking 2010OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Nittcup 10. juni 2010

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma E Paulsen

Nittedal

32:35

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Oda E Paulsen

Nittedal

1:15:07

49 71 46 100

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

45:24

+0:00

2.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

50:29

+5:05

3.

Sunniva Nilsen

Ullevål Sykehus

1:05:44

+20:20

4.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:15:14

+29:50

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

59:50

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Didriksen

NRK

1:10:22

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

44:39

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum Kommune

46:44

+2:05

3.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

50:50

+6:11

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:02:21

+17:42

5.

Kristin Vigander

Fossum IF

1:05:42

+21:03

6.

Liv Simonsen

Privat

1:21:56

+37:17

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

ROMERIKE POLITI

52:04

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

Nittedal

57:24

+5:20

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

57:32

+5:28

4.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

1:07:12

+15:08

5.

Anne Lise Øfsthus

Asker

1:11:51

+19:47

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:18:09

+26:05

7.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:19:43

+27:39

8.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:24:50

+32:46

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

45:48

+0:00

DSQ

Lilla Madsen

FBI

1:15:39

31

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvard Kværna

Østmarka OK

59:09

+0:00

2.

Lars Bredalen

Nittedal

1:13:31

+14:22

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Skaar

Nittedal

1:14:27

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

57:22

+0:00

2.

Tore Bredalen

Nittedal

58:12

+0:50

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

59:44

+2:22

4.

Magne Omestad

Blom

1:00:27

+3:05

5.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:02:31

+5:09

6.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:06:32

+9:10

7.

Tor Ringstad

Tandberg

1:08:23

+11:01

8.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:14:39

+17:17

9.

Magne Knudsen

Privat

1:20:48

+23:26

10.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:24:24

+27:02

11.

Sven Ringstad

Siemens

1:38:44

+41:22

12.

Uno Hanslien

Bilpost

1:51:26

+54:04

DSQ

Jørn Thorsen

Geomatic

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

40:51

+0:00

2.

Eivind Hoff

Nordea

44:40

+3:49

3.

Per Morten Lefdal

Heming

47:47

+6:56

4.

Bjørn Solhjem

Amesto

53:37

+12:46

5.

Trond Westgaard

REC

55:18

+14:27

6.

Jan Erik Torp

FFI

1:03:39

+22:48

7.

Håkon Halvorsen

Statnett

1:04:59

+24:08

8.

Iain Mcleod

FuGRO

1:19:45

+38:54

DSQ

Torgeir Vaage

Santosolve

1:24:27

100

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

43:05

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

44:49

+1:44

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

48:23

+5:18

4.

Yngve Gottfridsson

Nittedal

53:15

+10:10

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

58:55

+15:50

6.

Paal W Hanssen

BDO

59:30

+16:25

7.

Svein Arne Kværner

Ullensaker Kommune

1:01:26

+18:21

8.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:06:52

+23:47

9.

Magne Osmundsen

NILU

1:13:07

+30:02

10.

Tormod Kværna

Norsar

1:18:01

+34:56

11.

Tore Lund

Kart konstruktørene

1:18:14

+35:09

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet

43:24

+0:00

2.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

48:56

+5:32

3.

Terje Stensholm

TV2

49:13

+5:49

4.

Jon Foss

Friskis&Svettis

51:04

+7:40

5.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

52:37

+9:13

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

58:47

+15:23

7.

Reidar Kierulf

RKP

59:07

+15:43

8.

Bjørn Rossow

Thales

1:04:41

+21:17

9.

Erik Aasen

DYNEA

1:06:34

+23:10

10.

Tron Danielsen

NILU

1:30:30

+47:06

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea

46:08

+0:00

2.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

49:21

+3:13

3.

Kjell Hobøl

AFK

49:54

+3:46

4.

Dag Helland Pettersen

Telenor

51:43

+5:35

5.

Ivar Strømstad

Raumar

51:55

+5:47

6.

Einar Skåre

BREVPOST

52:04

+5:56

7.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

52:08

+6:00

8.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

52:47

+6:39

9.

Juul Sverre Stener

OPIL

53:46

+7:38

10.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

56:06

+9:58

11.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

58:02

+11:54

12.

Sigfred Fagervik

Thales

59:46

+13:38

13.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:01:46

+15:38

14.

Erling Ruge

HYDRO OSLO

1:01:51

+15:43

15.

Øistein Hagen

OK Øst

1:08:49

+22:41

DSQ

Olav Hygen

Belisa

54:21

31 48

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

41:49

+0:00

2.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

45:28

+3:39

100

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

46:42

+4:53

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

47:38

+5:49

100

5.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

49:00

+7:11

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

49:50

+8:01

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

50:12

+8:23

8.

Eirik Angel Olsen

Nordea

51:03

+9:14

9.

Sverre Farstadvoll

Petec

51:15

+9:26

10.

Tom Ibsen

UBIL

52:59

+11:10

11.

Per Erik Sørensen

Nordea

53:35

+11:46

12.

Torstein Østen

MAESTRO

56:33

+14:44

13.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

57:01

+15:12

14.

Hans Petter Jensen

Privat

57:25

+15:36

15.

Eivind Aas

GeoFORM

57:36

+15:47

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

43:38

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

45:23

+1:45

3.

Svein Kvalheim

BT

47:21

+3:43

4.

Arne Jordal

SAS

49:25

+5:47

5.

Bjørn Eckstrøm

NVE

54:17

+10:39

6.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

57:09

+13:31

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:04:47

+21:09

8.

Arne Øfsthus

Fugro

1:14:29

+30:51

DSQ

Georg Gullaksen

Esso Sport

32:28

51 71 45 100 76

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

43:53

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

Permakem

46:32

+2:39

3.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

52:36

+8:43

4.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

54:16

+10:23

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

59:13

+15:20

6.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:06:18

+22:25

7.

Per Gjermo

Asker SK

1:19:34

+35:41

DSQ

Sveinung Bleikvin

Asker SK

1:00:14

31

DSQ

Sigurd Melsom

Kjelsås

1:01:44

47

DSQ

Johann Theisen

KLP FORSIKRING

1:03:10

76

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Privat

48:23

+0:00

2.

Bjørn Larsson

Privat

1:01:29

+13:06

3.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:12:14

+23:51

4.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:48:00

+59:37

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Fleisje

Nittedal

47:17

+0:00

2.

Andrine Svestad

Nittedal

52:14

+4:57

57

3.

Nina Svestad

Nittedal

52:50

+5:33

57

DSQ

Ingrid Bredalen

Nittedal

28:41

63 64 65 67 61 100 76

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Erik Svestad

Nittedal

39:23

+0:00

2.

Anne Grethe Gustavsen

Nittedal

43:07

+3:44

57

3.

Jan Ilseth

Gazellen AS

43:32

+4:09

57

4.

Hilde Martinsen

Nittedal

47:58

+8:35

5.

Ingrid Nergård

Nittedal

49:31

+10:08

6.

Tor Simonsen

Privat

1:03:59

+24:36

57

7.

HeMørkved Blom

Nittedal

1:18:07

+38:44

8.

Anders Rogne

Nittedal

1:22:21

+42:58

DSQ

Inger Johanne Gahr

Privat

1:40:48

100 76

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Nakken

AHus BIL

32:12

+0:00

2.

Kjetil Østvold

PWC BIL

40:29

+8:17

3.

Nicolai Nordstrand

HEMING/NJÅRD

56:33

+24:21

4.

Eyvind Fredriksen

Multiconsult BIL

56:40

+24:28

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

53:53

+0:00

2.

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

1:03:04

+9:11

3.

Sonja Bjaaland

ELLE BIL

1:04:54

+11:01

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

54:42

+0:00

2.

Rune Nergård

Nittedal

1:04:33

+9:51

3.

Lars Gustav Rogne

Nittedal

1:06:46

+12:04

4.

Per Ongstad

Privat

1:35:05

+40:23

DSQ

Anne Edith Corneliussen

Nittedal

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B. Eithun

Nittedal

58:43

+0:00

2.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

1:11:49

+13:06

3.

Tomas Holmestad

Statoil BIL

1:12:58

+14:15

4.

Mats Rosenberg

Nittedal

1:17:22

+18:39

5.

Toril Midttun

Sørreisa

1:25:57

+27:14

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Olsen

Nittedal

1:00:58

+0:00

2.

Hallvard Fjær

IFE

1:01:37

+0:39


Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:26:34

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

156

Antall startet:

156