Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2018Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 6, Storlidalen 6. juni 2018

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Otelie Lian Strand

Frol IL

44:52

korriger

Ida Johanne Lian

Frol IL

korriger

Mads kristian strand

Frol IL

korriger

Kristian Alstad

Frol IL

33:25

korriger

Ann Kristin Alstad

Frol IL

korriger

Thea Emilie alstad

Frol IL

korriger

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

23:09

korriger

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

38:09

korriger

Joar Munkeby

Frol IL

29:01

korriger

Laila Munkeby

Frol IL

32:34

korriger

Mathias Jacobsen

Frol IL

46:44

korriger

Albert Jacobsen

Frol IL

53:41

korriger

Astrid Kvam

Frol IL

korriger

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

korriger

Noa Nicolai Rønning

Frol IL

23:16

korriger

Erik Hemming

Frol IL

22:42

korriger

Sivert Munkeby

Frol IL

21:13

korriger

Trygve Munkeby

Frol IL

21:24

korriger

Peder Munkeby

Frol IL

29:03

korriger

Johanne Munkeby

Frol IL

32:05

korriger

81

Johannes Matberg

Frol IL

35:31

korriger

Sander Matberg

Frol IL

46:52

korriger

Lene Jacobsen

Frol IL

46:59

korriger

Kristian Matberg

Frol IL

46:49

korriger

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

17:34

+0:00

korriger

2.

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

18:04

+0:30

korriger

3.

Ludvig Langøygard

Frol IL

18:44

+1:10

korriger

4.

Heidi Krogstad Stendahl

Frol IL

22:22

+4:48

korriger

5.

Gustavas Urbonas

Frol IL

23:07

+5:33

korriger

6.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

23:37

+6:03

korriger

6.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

23:37

+6:03

korriger

8.

Gudrun Leirset Veie

Frol IL

24:08

+6:34

korriger

9.

Ivar Reinås

Frol IL

26:11

+8:37

korriger

10.

Hege Berg

Frol IL

28:00

+10:26

korriger

11.

Inger Myren

Frol IL

29:11

+11:37

korriger

12.

Ingunn Leirset

Frol IL

34:33

+16:59

korriger

13.

Dina Berg Skjei

Frol IL

38:52

+21:18

korriger

14.

Selma Langøygard

Frol IL

39:31

+21:57

korriger

15.

Daniel Alstad

Frol IL

45:42

+28:08

korriger

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Østraat

Frol IL

38:00

+0:00

korriger

2.

Torje Munkeby

Frol IL

44:21

+6:21

korriger

3.

Lise Olsen

Frol IL

52:15

+14:15

korriger

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Odd Anders Alstad

Frol IL

korriger

Tor Arne Røkke

Verdal OK

korriger

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Venaas

Frol IL

25:41

+0:00

korriger

2.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

26:30

+0:49

korriger

3.

Magnus Alstad

Frol IL

27:43

+2:02

korriger

4.

Ole A Hustad

Frol IL

28:44

+3:03

korriger

5.

Marte Skoglund

Frol IL

29:06

+3:25

korriger

6.

Ådne Stendahl

Frol IL

29:43

+4:02

korriger

7.

Fritjof Sandstad

Frol IL

30:06

+4:25

korriger

8.

Torbjørn Sirum

Frol IL

30:25

+4:44

korriger

9.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

31:28

+5:47

korriger

10.

Linnea Munkeby

Frol IL

33:31

+7:50

korriger

11.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

34:34

+8:53

korriger

12.

Trygve Skavhaug

Frol IL

37:46

+12:05

korriger

13.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

38:19

+12:38

korriger

14.

Marianne Langøygard

Frol IL

38:23

+12:42

korriger

15.

Ane Marte Vatn

Frol IL

38:47

+13:06

korriger

16.

Hans Moltzau

Frol IL

40:55

+15:14

korriger

17.

Randi Haugskott

Frol IL

41:31

+15:50

korriger

18.

Magnhild Forseth

Frol IL

41:50

+16:09

korriger

19.

Atle Bakken

Frol IL

47:04

+21:23

korriger

20.

Markus Okkenhaug

Frol IL

53:55

+28:14

korriger

21.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

55:26

+29:45

korriger

22.

Mats Okkenhaug

Frol IL

59:51

+34:10

korriger

23.

Kirsten Toubro

Frol IL

59:53

+34:12

korriger

DSQ

Sverre Matberg

Frol IL

31:55

korriger

91

DSQ

Else Sirum

Frol IL

55:26

korriger

91

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

27:07

+0:00

korriger

2.

Stian Sundsvik

Frol IL

32:23

+5:16

korriger

3.

Arne Grevskott

Frol IL

37:36

+10:29

korriger

4.

Arild Vassenden

Frol IL

39:00

+11:53

korriger

5.

Rolf Alstad

Frol IL

39:14

+12:07

korriger

6.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

39:44

+12:37

korriger

7.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

39:56

+12:49

korriger

8.

Jo Langøygard

Frol IL

40:40

+13:33

korriger

9.

Einar Andre Hogstad

Frol IL

41:33

+14:26

korriger

10.

Robert Ressem

Frol IL

44:19

+17:12

korriger

11.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

49:08

+22:01

korriger

139 140 147 148 138 143 96

12.

Magne Okkenhaug

Frol IL

50:46

+23:39

korriger

13.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

51:30

+24:23

korriger

14.

Jonny Sundsvik

Frol IL

55:12

+28:05

korriger

15.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

55:39

+28:32

korriger

16.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

1:12:03

+44:56

korriger

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Vatn

Frol IL

57:39

+0:00

korriger

2.

Herman Leithe

Frol IL

1:21:28

+23:49

korriger

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan Otto Munkeby

Frol IL

korriger

Jostein Nordvoll

Frol IL

korriger

Ragne Munkeby

Frol IL

korriger

June Munkeby

Frol IL

korriger

Otte Munkeby

Frol IL

korriger

Randi Ulseth

Frol IL

korriger

Mathilde Munkeby

Frol IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 oktober 2018, 18:29:24

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

94

Antall startet:

94