Klasse: D10-12(LETT-N) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Henni Kristensen | Heming Orientering | 23:14 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Oline Kristiansen | Heming Orientering | 32:41 | +9:27 | korriger | 249 | |||
3. | Else Marie Stangeland Bull | Heming Orientering | 34:34 | +11:20 | korriger | ||||
4. | Maya Nilsen Sturmair | SIV | 35:25 | +12:11 | korriger | ||||
5. | Annika Næss-Ulseth | Heming Orientering | 37:58 | +14:44 | korriger | ||||
6. | Karna Sundsby Gaarder | Heming Orientering | 38:03 | +14:49 | korriger | ||||
Klasse: D10-12(C-NIVÃ…) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hannah Braadlie | Heming Orientering | 35:44 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Caroline Slungaard | Heming Orientering | 36:45 | +1:01 | korriger | ||||
3. | Anna Elisabeth Rygh | Heming Orientering | 45:16 | +9:32 | korriger | ||||
4. | Thea Steine-Eriksen | Heming Orientering | 1:00:15 | +24:31 | korriger | 249 | |||
Klasse: D13-14(B-NIVÃ…) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Karen Skauge | Heming Orientering | 1:01:41 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Helene Kristensen | Heming Orientering | 1:04:14 | +2:33 | korriger | ||||
3. | Julie Rødsten | Heming Orientering | 1:07:15 | +5:34 | korriger | ||||
Klasse: D15-16(MELLOM-A) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ida Marie Flågen | Heming Orientering | 1:03:30 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D17-34(MELLOM) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Charlotte Sanchis | PRIVAT | 1:20:57 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D35-44(MELLOM) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Britta Fismen | Fossum IF | 48:25 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Karen Kristoffersen | Porsgrunn | 48:28 | +0:03 | korriger | ||||
3. | Audrun Utskarpen | OSI Orientering | 53:51 | +5:26 | korriger | ||||
4. | Kristine Amlie | Røa | 1:16:46 | +28:21 | korriger | ||||
5. | Liv Paltiel | Folkehelseinstituttet | 1:24:22 | +35:57 | korriger | ||||
Klasse: D45-49(MELLOM) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Brita Sauar | Koll IL | 1:07:02 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marianne Reusch | Heming Orientering | 1:14:52 | +7:50 | korriger | ||||
3. | Paula Berstad | Heming Orientering | 1:16:36 | +9:34 | korriger | ||||
4. | Solveig Bergan | Nydalens SK | 1:22:38 | +15:36 | korriger | ||||
Klasse: D50-54(MELLOM) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Trude Fixdal | Koll IL | 52:08 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D55-59(KORT) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Runa Skyttersæter | Heming Orientering | 55:44 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Gisela Sundelin | PRIVAT | 1:04:35 | +8:51 | korriger | ||||
3. | Aina Grymyr | Haugerud | 1:31:27 | +35:43 | korriger | ||||
Klasse: D60-64(KORT) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ellen Turter | Nydalens SK | 45:07 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D65-69(KORT) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Aud I Spjelkavik | FBI | 1:26:10 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D70-74(KORT) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nora Ursin | Bærum kom. | 56:20 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 1:19:00 | +22:40 | korriger | ||||
3. | Brynhild Fanuelsen | Fossum IF | 1:24:24 | +28:04 | korriger | ||||
Klasse: D75-79(KORT) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Unni Drage | Aker Solutions | 1:12:16 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Anne Lise Øfsthus | Asker SK | 1:13:12 | +0:56 | korriger | ||||
DSQ | Astri Rogstad | GE Healthcare | 42:51 | korriger | 46 45 44 43 42 52 | ||||
Klasse: H10-12(LETT-N) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Balder Westrum Karlsen | KjELSÃ…S | 26:59 | +0:00 | korriger | ||||
1. | Bror Birkeland Sveen | Kjelsås IL | 26:59 | +0:00 | korriger | ||||
3. | Alexander og Julie Kolderup | Heming Orientering | 36:19 | +9:20 | korriger | ||||
Klasse: H10-12(C-NIVÃ…) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Andreas Aspelund | Nydalens SK | 36:53 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Henrik Westtrum Karlsen | KjELSÃ…S | 46:06 | +9:13 | korriger | ||||
3. | Martin Tandberg | FOssum IF | 54:25 | +17:32 | korriger | ||||
4. | Jørgen Solheim | Heming Orientering | 1:15:56 | +39:03 | korriger | 249 | |||
Klasse: H13-14(B-NIVÃ…) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anders Næss-Ulseth | Heming Orientering | 57:37 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H15-16(MELLOM) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Birk F. Sætnan | Fossum IF | 56:10 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Gustav Andresen Skotte | Fossum IF | 58:23 | +2:13 | korriger | ||||
Klasse: H17-34(LANG) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Audun Weltzien | TYRVING | 38:19 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Erik Paulsen | PRIVAT | 1:02:47 | +24:28 | korriger | ||||
3. | Erik Stordal | Asker SK | 1:04:46 | +26:27 | korriger | ||||
4. | Filip Engebretsen | PRIVAT | 1:16:39 | +38:20 | korriger | ||||
Klasse: H45-49(LANG) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Knut Jostein Sætnan | Fossum IF | 56:23 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Asbjørn Håland | EGP | 1:02:47 | +6:24 | korriger | ||||
3. | Jo Braadlie | Heming Orientering | 1:14:41 | +18:18 | korriger | ||||
Klasse: H50-54(LANG) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nils Petter Fremming | Heming Orientering | 51:00 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Svein Nygård | NORGES BANK | 53:18 | +2:18 | korriger | ||||
3. | Asbjørn Aarvik | Statoil Oslo BIL | 56:00 | +5:00 | korriger | ||||
4. | Jon Fixdal | Koll IL | 59:56 | +8:56 | korriger | ||||
5. | Tor Haugset | Schlumberger/Heming | 1:03:52 | +12:52 | korriger | ||||
6. | Guttorm Egge | OSI Orientering | 1:04:42 | +13:42 | korriger | ||||
7. | Johan Haavardtun | Schenker | 1:07:09 | +16:09 | korriger | ||||
8. | Reidar Selmer | Poltiets IL | 1:08:30 | +17:30 | korriger | ||||
9. | Jon Sletvold | KjELSÃ…S | 1:19:33 | +28:33 | korriger | ||||
10. | Uno Hanslien | BILPOST | 1:34:07 | +43:07 | korriger | ||||
DSQ | Timothy Richardson | PRIVAT | 1:34:33 | korriger | 53 54 55 65 249 | ||||
Klasse: H55-59(MELLOM) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bjørn Solbergseter | BILPOST | 42:00 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Rune Teigland | AAS-JAKOBSEN | 53:23 | +11:23 | korriger | ||||
3. | Per Morten Lefdal | Metier OEC | 55:01 | +13:01 | korriger | ||||
4. | Tore Fagervold | Bane NOR BIL | 55:29 | +13:29 | korriger | ||||
5. | Christian Nordahl Rolfsen | Heming Orientering | 1:04:43 | +22:43 | korriger | ||||
Klasse: H60-64(MELLOM) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Terje Wiig Mathisen | Open iT | 42:58 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ove Martinsen | Leithe&Christiansen | 45:54 | +2:56 | korriger | ||||
3. | Kjell Markset | IL Koll | 52:13 | +9:15 | korriger | ||||
4. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 52:41 | +9:43 | korriger | ||||
5. | Are Eriksen | OSI | 54:00 | +11:02 | korriger | ||||
6. | Ivar Refsland | UIO | 59:05 | +16:07 | korriger | ||||
7. | Knut Anders Løken | Fossum IF | 1:03:39 | +20:41 | korriger | ||||
8. | PÃ¥l Woldstad Hanssen | BDO BIL | 1:07:28 | +24:30 | korriger | ||||
DSQ | Tormod Øvergaard | Istone | 52:10 | korriger | 51 53 54 79 65 | ||||
Klasse: H65-69(KORT) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Egil Huseth | Kamp Vestheim | 44:50 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H70-74(KORT) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Knut Karlsen | Omega AS | 45:12 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Hasse Bergstrøme | HB Consult | 51:23 | +6:11 | korriger | ||||
3. | Øyvin A. Brøymer | Intertrade Shipping | 55:11 | +9:59 | korriger | ||||
4. | Einar Skåre | Brevpost | 55:28 | +10:16 | korriger | ||||
5. | Kjell Røkke | Reinertsen BIL | 57:42 | +12:30 | korriger | ||||
6. | Bjørn Spjelkavik | TYRVING | 1:05:07 | +19:55 | korriger | ||||
7. | Tor Sandby | Skattedirektoratet | 1:28:54 | +43:42 | korriger | ||||
Klasse: H75-79(KORT) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sigfred Fagervik | Thales BIL | 56:23 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Tor Ommundsen | Veritas | 57:45 | +1:22 | korriger | ||||
3. | Knut Erik Østengen | Thales BIL | 59:26 | +3:03 | korriger | ||||
4. | Jon C. Fougner | Fugro | 1:02:24 | +6:01 | korriger | ||||
5. | KÃ¥re Knudsen | IL GeoForm | 1:02:38 | +6:15 | korriger | ||||
6. | Ole Hanseth | PRIVAT | 1:03:00 | +6:37 | korriger | ||||
7. | Eyvind Aas | GEOFORM | 1:03:19 | +6:56 | korriger | ||||
8. | Bjørn Gunnerød | Asker Skiklubb | 1:07:52 | +11:29 | korriger | ||||
9. | Øystein Madsen | GE Healthcare | 1:16:30 | +20:07 | korriger | ||||
10. | Arne Øfsthus | Fugro | 1:24:55 | +28:32 | korriger | ||||
11. | Karl A Langerød | Louisenberg BIL | 1:34:57 | +38:34 | korriger | ||||
DSQ | Per Eric Ståhlbrand | OUS | 1:41:32 | korriger | 90 | ||||
Klasse: H80-(KORT) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Arne Chr Scheie | Østmarka OK | 1:24:21 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Tor Drage | Aker Solutions | 1:32:23 | +8:02 | korriger | ||||
3. | Kjell Teigland | Østmarka OK | 1:34:50 | +10:29 | korriger | ||||
4. | Kjell H. Eriksen | Norges Bank | 1:48:57 | +24:36 | korriger | ||||
DSQ | Johan Theisen | KLP FORSIKRING | 1:36:43 | korriger | 46 45 44 42 90 55 65 249 | ||||
Klasse: NÃ…(Ã…PEN) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sigve Nygård Fagervold | Asker SK | 16:30 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Frøy Hagelid | Nydalens SK | 20:11 | +3:41 | korriger | ||||
Klasse: CÃ…(C-NIVÃ…) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Selma Tørudbakken Jendal | Fossum IF | 28:07 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Inger Johanne Rygh | Heming Orientering | 32:04 | +3:57 | korriger | ||||
3. | Siri Spjelkavik | Meteorologen | 47:33 | +19:26 | korriger | ||||
4. | Terje Throndsen | Nittedal | 17:00:00 | +16:31:53 | korriger | 249 | |||
Klasse: BÃ…(B-NIVÃ…) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristian Næss | Nydalen Skiklubb | 44:10 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Harald Aulie | Koll IL | 46:54 | +2:44 | korriger | ||||
3. | Henrik Kiste HÃ¥land | PRIVAT | 51:34 | +7:24 | korriger | ||||
4. | Anette Ravlo | Nordea | 52:13 | +8:03 | korriger | ||||
5. | Fredrik Ravlo | Thommessen | 56:21 | +12:11 | korriger | ||||
6. | Merete Bugge | STami | 1:21:35 | +37:25 | korriger | ||||
Klasse: Ã…K(KORT) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ivar Skauge | Heming Orientering | 54:39 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kjetil Jacobsen | Hamar o-klubb | 1:00:24 | +5:45 | korriger | ||||
3. | Ida Aamodt | Nydalens Skiklub | 1:04:57 | +10:18 | korriger | ||||
DSQ | Fritjof Reuch | Heming Orientering | 46:18 | korriger | 43 42 52 90 55 65 | ||||
Klasse: Ã…M(MELLOM) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christian Reusch | Heming Orientering | 48:58 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Paul Solheim | PRIVAT | 50:54 | +1:56 | korriger | ||||
2. | Bjørn Hallan | Lommedalens IL | 50:54 | +1:56 | korriger | ||||
4. | Lars Husberg | Cardo BIL | 54:08 | +5:10 | korriger | ||||
5. | Jarle Nilsen | Siemens | 1:18:17 | +29:19 | korriger | ||||
6. | Arne Kongsnes | Kongsnes media | 1:36:43 | +47:45 | korriger | ||||
Klasse: Ã…L(LANG) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Magnus Eide Fredriksen | Heming Orientering | 55:36 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Rune Hultgreen | GEOFORM | 1:39:24 | +43:48 | korriger |
Sist oppdatert: | 18 september 2018, 05:11:37 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 127 |
Antall startet: | 127 |