Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas Sommerløp #5 Vestmarksetra 1. august 2018

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

39:17

+0:00

korriger

2.

Christian Vogelsang

Nydalen

39:36

+0:19

korriger

3.

Inge Lindseth

Nydalen

40:03

+0:46

korriger

4.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

40:09

+0:52

korriger

5.

Bo Lars Engdal

KolL

40:23

+1:06

korriger

6.

Håvard Vaadal

NTNUI

43:18

+4:01

korriger

7.

Eirik Watterdal

O2

44:30

+5:13

korriger

8.

Eskil Dahlen

Telenor BIL

45:03

+5:46

korriger

9.

Svein Nygård

NORGES BANK

45:08

+5:51

korriger

10.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

46:39

+7:22

korriger

11.

Skage Grønneberg

Heming

46:52

+7:35

korriger

12.

Trond Lund

VBIL

47:34

+8:17

korriger

13.

Per Slyngaard

Tyrving, IL

47:44

+8:27

korriger

14.

Gjermund Gravir

Veritas BIL

47:50

+8:33

korriger

15.

Gard Lindseth

Nydalens Skiklub

48:37

+9:20

korriger

16.

Rolf Anders Systad

LYN SKI

48:51

+9:34

korriger

17.

Odin Gramstad

VBIL

48:52

+9:35

korriger

18.

Kjell Markset

KolL

48:59

+9:42

korriger

19.

Hans Jevanor

Fossum IF

49:36

+10:19

korriger

20.

Johan Haavardtun

Schenker

51:57

+12:40

korriger

21.

Stein H Hagen

Fossum IF

52:10

+12:53

korriger

22.

Toril Hallan

Lillomarka OL

53:49

+14:32

korriger

23.

Britt Ingunn Nydal

Asker Skiklubb

54:56

+15:39

korriger

24.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

55:43

+16:26

korriger

25.

Tor Kristian Tallaksen

PRIVAT

56:00

+16:43

korriger

26.

Marius Heir

Fossum IF

58:26

+19:09

korriger

27.

Jan Fredrik Helgaker

Veritas

1:00:40

+21:23

korriger

28.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:00:46

+21:29

korriger

29.

Rolf Andreas Berg

Nydalen Skiklubb

1:13:30

+34:13

korriger

30.

Peter Nylund

Haugerud

1:17:10

+37:53

korriger

31.

Anne Dahl

Nydalens Skiklub

1:22:08

+42:51

korriger

32.

Petter Christensen

Esso

1:30:28

+51:11

korriger

33.

Karsten Borge

Armada

1:31:04

+51:47

korriger

34.

Alain Ferber

FBI

1:31:49

+52:32

korriger

35.

Zoltan Horvath

Veritas BIL

1:32:14

+52:57

korriger

DSQ

Jacob Dybwad

Heming/WSP

45:52

korriger

119 122 123 124 150

DSQ

Harald Iwe

GEOFORM

1:05:25

korriger

122

DSQ

Lars Øderud Vatne

Bekkelaget

1:21:39

korriger

122 123 124

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Rystad

Nydalens Skiklub

36:17

+0:00

korriger

2.

Stein Mella

Praxair

39:01

+2:44

korriger

3.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

39:12

+2:55

korriger

4.

Arnt Ove Takvam

Fossum IF

40:04

+3:47

korriger

5.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

40:26

+4:09

korriger

6.

Atanaska

Nydalen

41:16

+4:59

korriger

7.

Kjell Røkke

ÅF Engineering

41:33

+5:16

korriger

8.

Tor Lahlum

Kolbotn & Skimt OL

41:44

+5:27

korriger

9.

Tove Strand

Måren OK

42:12

+5:55

korriger

10.

Linda Hanssen

Østmarka OK

42:21

+6:04

korriger

11.

Petter Næss

Oppsal IF

43:02

+6:45

korriger

12.

Kristian Næss

Nydalen

44:10

+7:53

korriger

13.

Kjersti Skantze

Tyrving IL

46:04

+9:47

korriger

14.

Sidsel Nørstebø

Tyrving, IL

46:11

+9:54

korriger

15.

Anne Danielsen

Nydalens Skiklub

47:41

+11:24

korriger

16.

Ingvild Wang

NTNUI

48:44

+12:27

korriger

17.

Kjersti Tho

Stabæk IF

49:49

+13:32

korriger

18.

Kjersti Hov

Fossum IF

50:01

+13:44

korriger

19.

Hallvard Føllesdal

OSI

50:03

+13:46

korriger

20.

Håvard Christiansen

Forsvarsbygg

51:50

+15:33

korriger

21.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

52:34

+16:17

korriger

22.

Åshild Flatebakken

Tyrving, IL

53:44

+17:27

korriger

23.

Synne Flatebakken

Tyrving, IL

55:26

+19:09

korriger

24.

Truls Angell

Lillomarka OL

56:13

+19:56

korriger

25.

Henrik Smith-Meyer

Veritas BIL

56:28

+20:11

korriger

26.

Ragnhild Gravir

Asker Skiklubb

57:34

+21:17

korriger

27.

Ingeborg Øderud

Bekkelaget

57:56

+21:39

korriger

28.

Rune Hultgren

GEOFORM

58:31

+22:14

korriger

29.

Olav Nipen

Tyrving IL

58:46

+22:29

korriger

30.

Silje Slyngaard

Tyrving, IL

1:01:16

+24:59

korriger

31.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:03:06

+26:49

korriger

32.

Rolf Berg

Nydalen Skiklubb

1:03:35

+27:18

korriger

33.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:03:57

+27:40

korriger

34.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:04:36

+28:19

korriger

35.

Tor A Ommundsen

VBIL

1:05:10

+28:53

korriger

36.

Alf Johan Hjelmtvedt

Røyskattlia

1:07:18

+31:01

korriger

37.

Magnus Jevanor

Fossum IF

1:09:10

+32:53

korriger

38.

Anne Berit Rørlien

Fossum IF

1:09:57

+33:40

korriger

39.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:10:05

+33:48

korriger

40.

Sharon Broadwell

GEOFORM

1:13:23

+37:06

korriger

41.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:13:38

+37:21

korriger

42.

Roar Nydal

Asker SK

1:14:38

+38:21

korriger

43.

Aud I Spjelkavik

TYRVING

1:19:03

+42:46

korriger

44.

Bjørn Gunnerød

GEOFORM

1:21:39

+45:22

korriger

45.

Gisela Sundelin

Privat

1:23:08

+46:51

korriger

46.

Per Stedje

BASEFARM

1:30:02

+53:45

korriger

47.

Stig Amundsen

BKOK

1:30:40

+54:23

korriger

DSQ

Margrete Engzelius

Asker SK

27:23

korriger

122 123 124 150

DSQ

Knut Bjarne Sætre

BÆRUM KOMMUNE

57:15

korriger

123

DSQ

Arne Kildal

Vestre Aker Skiklub

1:03:00

korriger

122 123 124

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

GeoForm

23:55

+0:00

korriger

2.

Sigurd Næss

Oppsal IF

25:26

+1:31

korriger

3.

Finn Gange

Privat

31:28

+7:33

korriger

4.

Sindre Ohm

Bøler IL

32:29

+8:34

korriger

5.

Johanne Lahlum

GEOFORM

32:36

+8:41

korriger

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

36:35

+12:40

korriger

7.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

37:45

+13:50

korriger

8.

Anne Nydal

Asker Skiklubb

38:40

+14:45

korriger

9.

Unni Drage

Aker Solutions

39:40

+15:45

korriger

10.

Merete Bugge

Stami

40:32

+16:37

korriger

11.

Arne Øfsthus

Asker

42:42

+18:47

korriger

12.

Berit Grosvold

Eiker OL

46:28

+22:33

korriger

13.

Anne Lise Øfsthus

Asker

46:46

+22:51

korriger

14.

Tor Drage

Aker Solutions

55:31

+31:36

korriger

15.

Knut Hangeraas

GeoForm

57:20

+33:25

korriger

16.

Per Gjermo

Asker SK

1:00:15

+36:20

korriger

17.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:02:15

+38:20

korriger

18.

Alisa Leonidova

Krim

1:02:28

+38:33

korriger

18.

Per Fosser

Heming/Njård

1:02:28

+38:33

korriger

20.

Marit Vinje

Oppsal Orientering

1:04:46

+40:51

korriger

21.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:27:47

+1:03:52

korriger

DSQ

Eli Gjølstad

BKOK

49:21

korriger

112 123

DSQ

Benedicte Blix

Fossum IF

1:07:04

korriger

112

DSQ

Bernt Tollefsen

GEOFORM

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 august 2018, 19:59:51

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

112

Antall startet:

112