Klasse: Nybegynnere | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tuva Skimmeli Halvorsen | Skoleelev | 28:40 | +0:00 | 14:55 | korriger | |||
2. | Sina Akolk | ARM | 36:33 | +7:53 | 19:02 | korriger | |||
3. | Anton Nomeland | Anton-is | 46:13 | +17:33 | 24:04 | korriger | |||
Klasse: Nybegynnere lang (gul) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingeborg Kolstad | Skoleelev | 30:30 | +0:00 | 13:55 | korriger | |||
2. | Gunn Tove Leiren | St Olavs Hospital | 33:18 | +2:48 | 15:12 | korriger | |||
3. | Carthrine King | NTNU | 58:36 | +28:06 | 26:45 | korriger | |||
Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anna Renolen | Wing OK | 53:52 | +0:00 | 19:52 | korriger | |||
Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Oda Wennemo | Hallset legesenter | 45:49 | +0:00 | 12:07 | korriger | |||
2. | Ingrid Grændsen | Agraff | 1:00:48 | +14:59 | 16:05 | korriger | |||
3. | Oddveig Hovdenak | Agraff | 1:02:18 | +16:29 | 16:28 | korriger | |||
4. | Mari Basberg | Trondheim Kommune | 1:09:20 | +23:31 | 18:20 | korriger | |||
5. | Ane Bye | Cowi | 1:11:07 | +25:18 | 18:48 | korriger | |||
6. | Eva Tesarova | Microsoft | 1:13:43 | +27:54 | 19:30 | korriger | |||
Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Beth Carlsen | Ã…F Engeneering | 1:13:21 | +0:00 | 19:24 | korriger | |||
Klasse: D 35-39 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Maja Berger | Memira | 1:03:17 | +0:00 | 11:29 | korriger | |||
Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anne Gro GÃ¥rden | NTNU | 1:02:34 | +0:00 | 23:05 | korriger | |||
Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mette Nolte | Eggen Arkitekter | 1:00:50 | +0:00 | 16:05 | korriger | |||
2. | Vebjørg Ekseth | Eggen Arkitekter AS | 1:07:54 | +7:04 | 17:57 | korriger | |||
3. | Tonje Bostad | Trondheim Kommune | 1:09:01 | +8:11 | 18:15 | korriger | |||
4. | Nelly Maske | Fredig | 1:25:04 | +24:14 | 22:30 | korriger | |||
Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tone Almås | Leik, IL | 53:30 | +0:00 | 14:09 | korriger | |||
2. | Maj-Lisbet Rønning | NTNU | 1:34:23 | +40:53 | 24:58 | korriger | |||
DSQ | Nina Reitan | Rise | 1:47:05 | korriger | 65 | ||||
Arrangør | Marit Melhuus | Xylem | korriger | ||||||
Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eli Kvingedal | Natura | 41:02 | +0:00 | 15:08 | korriger | |||
Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Heidi Arnesen | Trondheim kommune | 51:43 | +0:00 | 13:40 | korriger | |||
2. | Mona Sæther | Trondheim kommune | 58:18 | +6:35 | 15:25 | korriger | |||
3. | Hilde Forbord | Big Bite | 1:02:58 | +11:15 | 16:39 | korriger | |||
4. | Siw Sellæg | Trondheim Kommune | 1:04:08 | +12:25 | 16:57 | korriger | |||
5. | Nina Beate Liabakk | NTNU | 1:12:19 | +20:36 | 19:07 | korriger | |||
DSQ | Ingunn Morset | St Olavs Hospital | 47:28 | korriger | 101 112 113 114 116 65 175 | ||||
Klasse: D 50-54 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rine Hanssen | Trondheim kommune | 1:20:59 | +0:00 | 14:41 | korriger | |||
Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vigdis Heimly | NTNU | 1:15:11 | +0:00 | 27:44 | korriger | |||
Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Guri Bjørndal | Bjørndalslaget | 1:01:03 | +0:00 | 16:09 | korriger | |||
2. | Bente Skorge | Eggen Arkitekter AS | 1:10:39 | +9:36 | 18:41 | korriger | |||
3. | Erika Bugten | Berg hansen | 1:26:36 | +25:33 | 22:54 | korriger | |||
4. | Hilde Nestvold | Telenor B.I.L. Trondheim | 1:30:48 | +29:45 | 24:01 | korriger | |||
DSQ | Oda Buhaug | Jordskifteretten | 1:19:10 | korriger | 112 | ||||
Arrangør | Hege Solhjem Melhuus | Byneset Barnehager Trondheim Kommune | korriger | ||||||
Arrangør | Trine Sunnset | Melhus IL | korriger | ||||||
Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Siri Drogset | NTNU | 54:52 | +0:00 | 20:14 | korriger | |||
2. | Sissel Horghagen | NTNU | 57:52 | +3:00 | 21:21 | korriger | |||
3. | Reidun Fallan Smaavik | NAV | 1:02:16 | +7:24 | 22:58 | korriger | |||
4. | Berit Grande | Sticos | 1:22:21 | +27:29 | 30:23 | korriger | |||
DSQ | Ingrid Venås | Equinor | 54:32 | korriger | 123 124 113 116 | ||||
Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Trine Barstad | NTNU | 1:11:08 | +0:00 | 18:49 | korriger | |||
Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kari Lillealtern | Eget | 1:16:27 | +0:00 | 28:12 | korriger | |||
2. | Anne Sofie Gjermstad | Evry | 1:42:16 | +25:49 | 37:44 | korriger | |||
Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anne Synnøve Syltevik | Eget | 1:00:29 | +0:00 | 22:19 | korriger | |||
2. | Gunn Kari Hygen | Hygen Energi | 1:06:18 | +5:49 | 24:27 | korriger | |||
3. | Anne Furuholt | TOBB | 1:16:34 | +16:05 | 28:15 | korriger | |||
4. | Maria Sand | Trondheim Kommune | 1:20:46 | +20:17 | 29:48 | korriger | |||
Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Inger Røhjell | St. Olavs Hospital | 1:11:20 | +0:00 | 26:19 | korriger | |||
Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Randi Iversen | Eget | 1:55:47 | +0:00 | 42:43 | korriger | |||
Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ola Morset | Wing OK | 39:13 | +0:00 | 10:00 | korriger | |||
2. | Sivert Eliassen | Siemens | 1:11:07 | +31:54 | 18:08 | korriger | |||
3. | Sebastian Blasius | ARM | 1:13:36 | +34:23 | 18:46 | korriger | |||
4. | ChristIan Grøvdal | ARM | 1:14:33 | +35:20 | 19:01 | korriger | |||
Klasse: H 16-34 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Isak Bergset | Powel | 43:05 | +0:00 | 7:49 | korriger | |||
2. | Ove Baardsgaard | Trollelg | 49:44 | +6:39 | 9:01 | korriger | |||
3. | Ola Keiserås | Eget | 50:41 | +7:36 | 9:11 | korriger | |||
4. | Sjur Messel Nafstad | Powel | 59:45 | +16:40 | 10:50 | korriger | |||
5. | Eirik Marthinsen | Petrell BIL | 1:05:35 | +22:30 | 11:54 | korriger | |||
6. | Helge Venås Flægstad | Entro | 1:16:56 | +33:51 | 13:57 | korriger | |||
7. | Eirik Munkeby | Skanska Aktiv | 1:37:34 | +54:29 | 17:42 | korriger | |||
8. | Marius Jensen | SIemens | 1:50:51 | +1:07:46 | 20:07 | korriger | |||
Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gustav Ruø | Trondheim Kommune | 44:02 | +0:00 | 11:13 | korriger | |||
2. | Erling Aune | Sparebank 1 SMN | 1:02:16 | +18:14 | 15:53 | korriger | |||
Klasse: H 35-39 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Arild Wærnes | Lindbak BIL | 1:13:58 | +0:00 | 13:25 | korriger | |||
2. | Eirik Lockertsen | Eget | 1:18:18 | +4:20 | 14:12 | korriger | |||
3. | Børge Leiren | Heimdal VGS | 1:24:37 | +10:39 | 15:21 | korriger | |||
4. | Jonas Waefler | Powel | 1:28:06 | +14:08 | 15:59 | korriger | |||
5. | Anthony Bossard | Microchip | 1:36:47 | +22:49 | 17:33 | korriger | |||
6. | Truls Bjørklund | Microsoft | 1:50:47 | +36:49 | 20:06 | korriger | |||
Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Geir Hanssen | Saplov | 55:58 | +0:00 | 14:16 | korriger | |||
2. | Sverre Andreassen | Eggen Arkitekter AS | 1:07:42 | +11:44 | 17:16 | korriger | |||
3. | Arild Henriksen | Contix | 1:08:09 | +12:11 | 17:23 | korriger | |||
4. | Odin Damås | Skanska Aktiv | 1:28:18 | +32:20 | 22:31 | korriger | |||
DSQ | Terje Aunvik | Telenor | 45:37 | korriger | 103 104 109 110 111 112 | ||||
Klasse: H 40-44 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Arild Nomeland | Norkart | 48:08 | +0:00 | 8:44 | korriger | |||
2. | BÃ¥rd Nonstad | Statens vegvesen | 51:18 | +3:10 | 9:18 | korriger | |||
3. | Sigurd Bjørke | Eget | 55:47 | +7:39 | 10:07 | korriger | |||
4. | Lars Martin Hafstad | Politiet | 1:00:45 | +12:37 | 11:01 | korriger | |||
5. | Kristian Stensrud | Heimdal Bolig | 1:03:53 | +15:45 | 11:35 | korriger | |||
6. | Roar Skulbørstad | Multiconsult | 1:11:11 | +23:03 | 12:55 | korriger | |||
7. | Eivind Olsen | Nordic Semi Conductor | 1:18:19 | +30:11 | 14:12 | korriger | |||
Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Thor Ivar Trygestad | Sparebank 1 SMN | 58:10 | +0:00 | 14:50 | korriger | |||
2. | Kurt Amundsen | Avinor | 58:50 | +0:40 | 15:00 | korriger | |||
3. | Kyrre Auran | Ranheim Kraft | 59:24 | +1:14 | 15:09 | korriger | |||
4. | Morten Løberg | OK Fjell | 1:07:48 | +9:38 | 17:17 | korriger | |||
DSQ | Per Steinar Moen | Papir og Duun | 1:26:52 | korriger | 104 109 110 111 112 114 120 126 175 | ||||
Klasse: H 45-49 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Audun Bakk | SINTEF | 50:15 | +0:00 | 9:07 | korriger | |||
2. | Jørgen Tegdan | Disruptive Technologies | 55:43 | +5:28 | 10:06 | korriger | |||
3. | PÃ¥l Kittilsen | Equinor | 56:33 | +6:18 | 10:15 | korriger | |||
4. | Thomas Berge Mjølhus | Trondheim kommune | 59:52 | +9:37 | 10:51 | korriger | |||
5. | Torgeir Aune | Teekay Petrojarl | 1:00:12 | +9:57 | 10:55 | korriger | |||
6. | Fredrik Johannesen | Sweco | 1:01:11 | +10:56 | 11:06 | korriger | |||
7. | Ingebrigt Fuglem | Signicat | 1:07:55 | +17:40 | 12:19 | korriger | |||
8. | Jørgen Longva | Norconsult | 1:09:33 | +19:18 | 12:37 | korriger | |||
9. | Truls Ryum | NTNU | 1:11:09 | +20:54 | 12:54 | korriger | |||
10. | Svein Olav Dyrhol | Equinor BIL | 1:31:17 | +41:02 | 16:34 | korriger | |||
Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jan Erik Ledal | Lindbak BIL | 49:57 | +0:00 | 12:44 | korriger | |||
2. | Øystein Wiggen | Lindorff | 50:47 | +0:50 | 12:57 | korriger | |||
3. | Øystein Grøvlen | Oracle | 58:31 | +8:34 | 14:55 | korriger | |||
4. | Geir Paulsen | Siemens | 58:50 | +8:53 | 15:00 | korriger | |||
5. | Erling Bye | BDO AS | 1:00:20 | +10:23 | 15:23 | korriger | |||
6. | Arild Heggeset | SINTEF | 1:01:48 | +11:51 | 15:45 | korriger | |||
7. | Bobo Nordahl | NGU | 1:02:42 | +12:45 | 15:59 | korriger | |||
8. | Bjørn Munch | Oracle | 1:11:20 | +21:23 | 18:11 | korriger | |||
9. | Vidar Lunda | DNB Sport | 1:13:15 | +23:18 | 18:41 | korriger | |||
10. | Geir Willumsen | A C Møller | 1:14:42 | +24:45 | 19:03 | korriger | |||
11. | Mike Long | NTNU | 1:17:26 | +27:29 | 19:45 | korriger | |||
12. | Rune Krogh | TrønderEnergi | 1:22:40 | +32:43 | 21:05 | korriger | |||
Klasse: H 50-54 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Frode Haugskott | Skaun Kommune | 1:00:13 | +0:00 | 10:55 | korriger | |||
2. | Jon Røstum | Powel | 1:00:19 | +0:06 | 10:56 | korriger | |||
3. | Arild Holm Clausen | NTNU | 1:00:37 | +0:24 | 11:00 | korriger | |||
4. | Stein Ivar Foss | SIT | 1:02:06 | +1:53 | 11:16 | korriger | |||
5. | Øyvind Schjelderup | St. Olavs Hospital | 1:03:53 | +3:40 | 11:35 | korriger | |||
6. | BÃ¥rd Smestad | Asolvi | 1:05:30 | +5:17 | 11:53 | korriger | |||
7. | Agnar Renolen | eMap | 1:08:22 | +8:09 | 12:24 | korriger | |||
8. | Terje Berg | Statkraft | 1:26:04 | +25:51 | 15:37 | korriger | |||
Arrangør | Atle Pedersen | SINTEF Energi | korriger | ||||||
Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Iver Corneil | Eggen Arkitekter AS | 1:05:37 | +0:00 | 24:12 | korriger | |||
Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Svein Olav Åmot | TrønderEnergi | 52:02 | +0:00 | 13:16 | korriger | |||
2. | Helge Løseth | Equinor BIL | 54:12 | +2:10 | 13:49 | korriger | |||
3. | Atle Haugan | Equinor | 58:26 | +6:24 | 14:54 | korriger | |||
4. | Gudmund Melland | Trondheim Kommune | 1:02:15 | +10:13 | 15:52 | korriger | |||
5. | BÃ¥rd Sverre Solem | Eggen Arkitekter AS | 1:02:22 | +10:20 | 15:54 | korriger | |||
6. | Bjarne Bugten | Equinor BIL | 1:07:17 | +15:15 | 17:09 | korriger | |||
7. | Petter Mikalsen | Telenor | 1:16:43 | +24:41 | 19:34 | korriger | |||
8. | Tore Fornes | Eget | 1:21:32 | +29:30 | 20:47 | korriger | |||
Klasse: H 55-59 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jostein MÃ¥rdalen | NTNU | 56:18 | +0:00 | 10:13 | korriger | |||
2. | Sturla Sæther | Equinor BIL | 59:04 | +2:46 | 10:43 | korriger | |||
3. | Kjell Baardsgaard | Jernbanen | 1:08:01 | +11:43 | 12:20 | korriger | |||
4. | Bernt Rognes | Powel | 1:11:26 | +15:08 | 12:57 | korriger | |||
5. | Dag Stenersen | Sintef | 1:11:46 | +15:28 | 13:01 | korriger | |||
6. | HÃ¥vard Eidnes | Uninett | 1:14:47 | +18:29 | 13:34 | korriger | |||
7. | Dag Ove Tinmannsvik | Multiconsult | 1:18:30 | +22:12 | 14:14 | korriger | |||
8. | Gunnar Skånøy | Jernbanen | 1:19:35 | +23:17 | 14:26 | korriger | |||
9. | Geir Arnesen | Eget | 1:30:08 | +33:50 | 16:21 | korriger | |||
Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Helge Eriksen | Eget | 53:51 | +0:00 | 13:44 | korriger | |||
2. | Stein Erik Aagaard | NIna | 55:24 | +1:33 | 14:07 | korriger | |||
3. | Erik Horghagen | BDO AS | 57:52 | +4:01 | 14:45 | korriger | |||
4. | Øystein Hoffart | Jsta | 1:00:14 | +6:23 | 15:21 | korriger | |||
5. | Olav Kvittem | Uninett | 1:03:49 | +9:58 | 16:16 | korriger | |||
6. | Morten Skoglund | NVE | 1:04:17 | +10:26 | 16:23 | korriger | |||
7. | Even Hofstad | DnB Sport | 1:09:23 | +15:32 | 17:41 | korriger | |||
8. | Jan Erik Kofoed | NTNU | 1:13:05 | +19:14 | 18:38 | korriger | |||
9. | Ola Eiken | Quad geometrics | 1:44:22 | +50:31 | 26:37 | korriger | |||
DSQ | Eirik Vefsnmo | Bouvet | korriger | ||||||
Klasse: H 60-64 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Inge Nørstebø | Skanska Aktiv | 1:14:36 | +0:00 | 13:32 | korriger | |||
2. | Lasse Natvig | NTNU | 1:17:42 | +3:06 | 14:06 | korriger | |||
Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Harald Lauglo | NTNU | 1:50:24 | +0:00 | 40:44 | korriger | |||
DSQ | Reinold Ellingsen | NTNU | 1:24:41 | korriger | 116 | ||||
Arrangør | Audun Kleiven | Melhus IL | korriger | ||||||
Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Steinar Aasvang | Siemens | 52:13 | +0:00 | 13:48 | korriger | |||
2. | Rolf Wærnes | Orkanger IF | 55:36 | +3:23 | 14:42 | korriger | |||
3. | Trond Damås | Skanska Aktiv | 58:07 | +5:54 | 15:22 | korriger | |||
4. | Tore Heggem | HiNT | 58:43 | +6:30 | 15:32 | korriger | |||
5. | Knut Lillealtern | Eget | 59:46 | +7:33 | 15:48 | korriger | |||
6. | Jon Arne Klemetsaune | Statens vegvesen Sør-Trøndelag | 1:03:41 | +11:28 | 16:50 | korriger | |||
7. | Reidar Ottem | MTG | 1:09:25 | +17:12 | 18:21 | korriger | |||
8. | Anders Gjervan | Charlottenlund videregående skole | 1:13:45 | +21:32 | 19:30 | korriger | |||
9. | Kåre Eggereide | Rambøll | 1:15:11 | +22:58 | 19:53 | korriger | |||
10. | Asbjørn Rønning | Eget | 1:35:59 | +43:46 | 25:23 | korriger | |||
DSQ | John Sirum | Rambøll | korriger | ||||||
Arrangør | Eivind Bakk | Melhus IL | korriger | ||||||
Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjell Atle Strande | Creditreform AS | 1:09:35 | +0:00 | 25:40 | korriger | |||
Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Per Bjørgum | Politiet | 56:33 | +0:00 | 14:57 | korriger | |||
2. | Asbjørn Heggem | Eget | 58:49 | +2:16 | 15:33 | korriger | |||
3. | Terje Hansen | Politiet | 1:00:50 | +4:17 | 16:05 | korriger | |||
4. | Edgar Furuholt | Det Norske | 1:03:12 | +6:39 | 16:43 | korriger | |||
5. | Frode Stensrud | Eget | 1:04:59 | +8:26 | 17:11 | korriger | |||
6. | Halvor Flatberg | NTNU | 1:05:35 | +9:02 | 17:21 | korriger | |||
7. | Øistein Åsmul | Kommunen | 1:11:43 | +15:10 | 18:58 | korriger | |||
8. | Tom Bugge | Bjørndalslaget | 1:13:20 | +16:47 | 19:24 | korriger | |||
9. | Bjørn Brenne | Trondheim kommune | 1:16:39 | +20:06 | 20:16 | korriger | |||
10. | Leif Røhjell | Siemens | 1:17:33 | +21:00 | 20:30 | korriger | |||
11. | Svein Hove | Statens vegvesen Sør-Trøndelag | 1:21:13 | +24:40 | 21:29 | korriger | |||
12. | Magne MÃ¥ge | Skanska Aktiv | 1:21:32 | +24:59 | 21:34 | korriger | |||
13. | Egil Repvik | NETTseksjonering | 1:23:06 | +26:33 | 21:59 | korriger | |||
14. | Torgeir Iversen | Evry | 1:29:51 | +33:18 | 23:46 | korriger | |||
DSQ | Anders Waage | St. Olavs Hospital | 58:51 | korriger | 113 | ||||
Arrangør | Martin Melhuus | Veritas | korriger | ||||||
Arrangør | Kåre Onsøyen | TrønderEnergi | korriger | ||||||
Klasse: H 70-74 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Øivind Rogndalen | Vegvesenet | 1:31:00 | +0:00 | 16:30 | korriger | |||
2. | Nils Olav Vennevik | Eget | 1:42:23 | +11:23 | 18:34 | korriger | |||
Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Finn Bjørgum | Eget | 1:01:29 | +0:00 | 22:41 | korriger | |||
2. | Bjørn Norberg | Veritas | 1:02:21 | +0:52 | 23:00 | korriger | |||
Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Leidulv Vinje | Spenncon | 59:21 | +0:00 | 15:42 | korriger | |||
2. | Anders Lauglo | Lauglo GÃ¥rd | 1:03:23 | +4:02 | 16:46 | korriger | |||
3. | Per Løvås | Vegvesenet | 1:05:43 | +6:22 | 17:23 | korriger | |||
4. | Knut Erik Østengen | Thales | 1:10:45 | +11:24 | 18:43 | korriger | |||
5. | Eigil Sørli | Q-Free | 1:12:03 | +12:42 | 19:03 | korriger | |||
6. | Tore Brurok | Eget | 1:12:46 | +13:25 | 19:15 | korriger | |||
7. | Leif Engen | Eget | 1:14:16 | +14:55 | 19:38 | korriger | |||
8. | Finn Faye Knudsen | NTNU | 1:18:55 | +19:34 | 20:52 | korriger | |||
9. | Henry Sundsetvik | OTEK | 1:35:22 | +36:01 | 25:13 | korriger | |||
Klasse: H 75-79 år/Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Roar Forbord | Terratec | 1:38:42 | +0:00 | 17:54 | korriger | |||
2. | Torleif Stephansen | Evry | 1:43:44 | +5:02 | 18:49 | korriger | |||
3. | Magnus Landstad | NTNU | 2:01:52 | +23:10 | 22:07 | korriger | |||
4. | Robert Strøm | Eget | 2:12:43 | +34:01 | 24:05 | korriger | |||
Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Arnfinn Langeland | NTNU | 1:07:02 | +0:00 | 24:44 | korriger | |||
2. | Oddvar Opland | Trollelg | 1:23:22 | +16:20 | 30:45 | korriger | |||
3. | Edmund Olsen | NTNU | 1:32:11 | +25:09 | 34:00 | korriger | |||
Arrangør | Ivar Keiserås | Melhus IL | korriger | ||||||
Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Arne Sæterhaug | Eget | 1:05:25 | +0:00 | 17:18 | korriger | |||
2. | Arne Kjell Foldvik | NTNU | 1:22:46 | +17:21 | 21:53 | korriger | |||
3. | Jarle Nestvold | Rambøll | 1:22:49 | +17:24 | 21:54 | korriger | |||
Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gunnar Smistad | Brannkorpset | 1:14:01 | +0:00 | 27:18 | korriger | |||
Klasse: Gjester-Kort (hvit) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjetil Sletten | Statens vegvesen | 47:50 | +0:00 | 17:39 | korriger | |||
2. | Malin Leiren | Student | 58:02 | +10:12 | 21:24 | korriger | |||
Klasse: Gjester-Mellom (rød) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vibeke Falk Holte | St. Olavs Hospital | 48:15 | +0:00 | 12:18 | korriger | |||
2. | Pauline Røstum | Gaula | 51:53 | +3:38 | 13:14 | korriger | |||
3. | Hedi Falck | Tyrving | 1:07:33 | +19:18 | 17:13 | korriger | |||
Klasse: Gjester-Lang (blå) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sigurd Stenvik | Gjest | 1:01:14 | +0:00 | 11:06 | korriger | |||
2. | Petter Liabakk Eriksen | Byåsen | 1:07:33 | +6:19 | 12:15 | korriger |
Sist oppdatert: | 23 august 2018, 07:45:08 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 217 |
Antall startet: | 217 |