Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Iver Aarseth | Nydalens SK | 13:38 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Odin Schei Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 14:58 | +1:20 | korriger | ||||
3. | Amund Saugestad | Nydalens SK | 17:58 | +4:20 | korriger | ||||
4. | Eirik Nastad | Asker Skiklubb | 18:32 | +4:54 | korriger | ||||
5. | Aksel Farstad | Nittedal OL | 22:04 | +8:26 | korriger | ||||
5. | Lauritz Brunborg | Nittedal OL | 22:04 | +8:26 | korriger | ||||
7. | Bjørn Kalleson Røed | Oppsal Orientering | 22:07 | +8:29 | korriger | ||||
8. | Gaute Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | 25:44 | +12:06 | korriger | ||||
9. | Magnus Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | 28:16 | +14:38 | korriger | ||||
10. | Simen Ã…nensen | Oppsal Orientering | 28:57 | +15:19 | korriger | ||||
11. | Erik Leite | 29:01 | +15:23 | korriger | |||||
12. | Amalie Birkelund | Asker Skiklubb | 30:43 | +17:05 | korriger | ||||
13. | Julia Malathi Brox Rayamajhi | Oppsal Orientering | 30:45 | +17:07 | korriger | ||||
14. | Ã…sve D. Urnes | Asker Skiklubb | 30:54 | +17:16 | korriger | ||||
15. | Idun D Urnes | Asker Skiklubb | 31:03 | +17:25 | korriger | ||||
16. | Jørgen Holm Jøsang | Måren OK | 31:45 | +18:07 | korriger | ||||
17. | Kinga Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 32:19 | +18:41 | korriger | ||||
18. | Mia Normann | 33:08 | +19:30 | korriger | |||||
19. | Petter Brenna-Lund | Nittedal OL | 33:09 | +19:31 | korriger | ||||
20. | Simen Bryhn Bergstrøm | IL Tyrving | 33:17 | +19:39 | korriger | ||||
21. | Vilde Høyer | Fossum IF | 33:32 | +19:54 | korriger | ||||
22. | Martin Amlie Brenna | Heming Orientering | 37:02 | +23:24 | korriger | ||||
23. | Celine Amlie Brenna | Heming Orientering | 37:04 | +23:26 | korriger | ||||
24. | Henrik Nyberg | Asker Skiklubb | 38:08 | +24:30 | korriger | ||||
25. | Trym Fuglseth | Asker Skiklubb | 39:23 | +25:45 | korriger | ||||
26. | Max Bryhn Bergstrøm | IL Tyrving | 47:28 | +33:50 | korriger | ||||
27. | Georg Grøtjord Glenne | Måren OK | 47:46 | +34:08 | korriger | ||||
28. | Astrid Grøtjord Glenne | Måren OK | 1:04:08 | +50:30 | korriger | ||||
29. | Isolde Odden | MÃ¥ren OK | 1:04:49 | +51:11 | korriger | ||||
DSQ | Hermine Odden | MÃ¥ren OK | 1:04:06 | korriger | 106 | ||||
DNS | Josefine M Kjær Jørgensen | Måren OK | korriger | ||||||
Klasse: D -10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Helene Scheele | Nydalens SK | 14:24 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Astrid Reusch | Heming Orientering | 22:00 | +7:36 | korriger | ||||
3. | Silje Andresen Skotte | Fossum IF | 23:11 | +8:47 | korriger | ||||
4. | Synne Schei Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 29:51 | +15:27 | korriger | ||||
5. | Tuva Wilkens Jernberg | Nydalens SK | 30:58 | +16:34 | korriger | ||||
6. | Eirin Kolshus | Oppsal Orientering | 36:24 | +22:00 | korriger | ||||
7. | Selma Feyling | Kolbotn og Skimt OL | 37:31 | +23:07 | korriger | ||||
Klasse: D 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Selma Størmer-Antonsen | Nydalens SK | 17:32 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Sofia Øhlckers | IL Tyrving | 22:12 | +4:40 | korriger | ||||
3. | Anna Øvrebø Myrvold | Heming Orientering | 24:10 | +6:38 | korriger | ||||
4. | Hanne Wærp Hauge | Nydalens SK | 26:09 | +8:37 | korriger | ||||
5. | Mari Kalleson | Oppsal Orientering | 26:17 | +8:45 | korriger | ||||
6. | Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 28:32 | +11:00 | korriger | ||||
7. | Una Nastad | Asker Skiklubb | 29:27 | +11:55 | korriger | ||||
8. | Maja Kalleson Røed | Oppsal Orientering | 32:26 | +14:54 | korriger | ||||
9. | Silje Ruud Fossheim | Asker Skiklubb | 32:29 | +14:57 | korriger | ||||
10. | Synne Utseth Bøhlerengen | Oppsal Orientering | 34:27 | +16:55 | korriger | ||||
11. | Iben Johansen-Barli | Oppsal Orientering | 39:20 | +21:48 | korriger | ||||
12. | Malin Gjetanger | MÃ¥ren OK | 39:43 | +22:11 | korriger | ||||
13. | Linea Kalleson Røed | Oppsal Orientering | 41:20 | +23:48 | korriger | ||||
14. | Wiona Resvoll Skaug | Oppsal Orientering | 48:54 | +31:22 | korriger | ||||
15. | Marie Bjordal Veggan | Oppsal Orientering | 49:54 | +32:22 | korriger | ||||
DSQ | Lilja Celina Kjær Jørgensen | Måren OK | 1:14:34 | korriger | 132 128 | ||||
DNS | Emma Ailin Skårbø | Raumar Orientering | korriger | ||||||
Klasse: D 11-12N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristine Woldene | Fossum IF | 26:03 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marie Kravdal | Gjø-Vard OL | 33:39 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marie Saugestad | Nydalens SK | 34:53 | +1:14 | korriger | ||||
3. | Signe Holo | Fossum IF | 35:53 | +2:14 | korriger | ||||
4. | Linnea Holst | IL Tyrving | 36:00 | +2:21 | korriger | ||||
5. | Aurora Wilkens Jernberg | Nydalens SK | 36:32 | +2:53 | korriger | ||||
6. | Kathinka Zahl Hagen | Fossum IF | 38:26 | +4:47 | korriger | ||||
7. | Mille Baastad Berg | IL Tyrving | 39:46 | +6:07 | korriger | ||||
8. | Marie Scheele | Nydalens SK | 39:54 | +6:15 | korriger | ||||
9. | Heidi Kristina Sebjørnsen | Fossum IF | 40:23 | +6:44 | korriger | ||||
10. | Ane Hustvedt | Oppsal Orientering | 40:49 | +7:10 | korriger | ||||
11. | Mari Aarseth | Nydalens SK | 40:51 | +7:12 | korriger | ||||
12. | Ingeborg Roll Mosland | Oppsal Orientering | 41:02 | +7:23 | korriger | ||||
13. | Vida Helland-Hansen | IL Tyrving | 41:11 | +7:32 | korriger | ||||
14. | Ragnhild Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | 41:17 | +7:38 | korriger | ||||
15. | Nora Christine Hansen | Asker Skiklubb | 42:44 | +9:05 | korriger | ||||
16. | Hannah Syrdal Øen | Heming Orientering | 43:48 | +10:09 | korriger | ||||
17. | Ingrid Johansen-Barli | Oppsal Orientering | 44:39 | +11:00 | korriger | ||||
18. | Katrine Bjordal Veggan | Oppsal Orientering | 45:03 | +11:24 | korriger | ||||
19. | Eileen Bjanes | IL Tyrving | 49:00 | +15:21 | korriger | ||||
20. | Martha Wisløff | Asker Skiklubb | 1:05:44 | +32:05 | korriger | ||||
21. | Anette Jauhojärvi Markussen | Asker Skiklubb | 1:11:25 | +37:46 | korriger | ||||
22. | Gunde Tumelionis | Fossum IF | 1:13:33 | +39:54 | korriger | ||||
DSQ | Inga Skaarer Wiklund | Nydalens SK | 20:19 | korriger | 139 132 129 143 150 249 | ||||
DSQ | Sofie Solheim Undeberget | Oppsal Orientering | 20:21 | korriger | 135 139 132 129 143 150 249 | ||||
Klasse: D 13-16C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anne Østvold | Heming Orientering | 41:11 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Sofie Kjær Jørgensen | Måren OK | 1:07:29 | +26:18 | korriger | ||||
Klasse: D 13-16N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Iselin Hermo | Ã…s-NMBU Orientering | 1:08:42 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Pia Young Vik | Nydalens SK | 38:00 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Oda Scheele | Nydalens SK | 38:06 | +0:06 | korriger | ||||
3. | Hanna Eckhardt Andersen | Heming Orientering | 42:17 | +4:17 | korriger | ||||
4. | Amélie Aamodt | Oppsal Orientering | 44:54 | +6:54 | korriger | ||||
5. | Kristine Kravdal | Gjø-Vard OL | 44:55 | +6:55 | korriger | ||||
6. | Malene Jebsen | Heming Orientering | 45:49 | +7:49 | korriger | ||||
7. | Tina Kalleson | Oppsal Orientering | 46:49 | +8:49 | korriger | ||||
8. | Marte Madslien Bakken | Nydalens SK | 46:54 | +8:54 | korriger | ||||
9. | Netta Bar-Nathan | Lillomarka OL | 47:01 | +9:01 | korriger | ||||
10. | Yngvild Langedal Breivik | Nydalens SK | 47:25 | +9:25 | korriger | ||||
11. | Ragnhild Mathea Helmersen | Fet OL | 47:36 | +9:36 | korriger | ||||
12. | Alva Marika Niklasson | Kolbotn og Skimt OL | 48:24 | +10:24 | korriger | ||||
13. | Ingrid Marie Stubban Hygen | Østmarka OK | 50:40 | +12:40 | korriger | ||||
14. | Alexandra Linløkken | Østmarka OK | 50:48 | +12:48 | korriger | ||||
15. | Maya Jones Arnesen | Heming Orientering | 51:46 | +13:46 | korriger | ||||
16. | Ellie Simmonds | North West Junior Squad | 52:47 | +14:47 | korriger | ||||
17. | Jess Ensoll | North West Junior Squad | 52:52 | +14:52 | korriger | ||||
18. | Rosie Spencer | North West Junior Squad | 54:18 | +16:18 | korriger | ||||
19. | Julie Berntzen | Fet OL | 54:19 | +16:19 | korriger | ||||
20. | Iris Holst | IL Tyrving | 55:36 | +17:36 | korriger | ||||
21. | Stella Holmboe | IL Tyrving | 55:48 | +17:48 | korriger | ||||
22. | Ea Lunøe | Nydalens SK | 57:08 | +19:08 | korriger | ||||
23. | Live Østvold | Heming Orientering | 59:28 | +21:28 | korriger | ||||
24. | Isabel Handstanger | Kolbotn og Skimt OL | 1:01:32 | +23:32 | korriger | ||||
25. | Helene Bjørkvold Jendal | Fossum IF | 1:02:31 | +24:31 | korriger | ||||
26. | Hanna Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 1:03:38 | +25:38 | korriger | ||||
27. | Pernille Sønsterudbråten | Raumar Orientering | 1:04:48 | +26:48 | korriger | ||||
28. | Astrid Rognstad | Hadeland OL | 1:05:13 | +27:13 | korriger | ||||
29. | Ida Marie Flågen | Heming Orientering | 1:05:22 | +27:22 | korriger | ||||
30. | Ella Berstad | Heming Orientering | 1:05:55 | +27:55 | korriger | ||||
31. | Silje Slungaard | IL Tyrving | 1:07:00 | +29:00 | korriger | ||||
32. | Merryn Stangroom | North West Junior Squad | 1:07:11 | +29:11 | korriger | ||||
33. | Elise Wærp Hauge | Nydalens SK | 1:08:13 | +30:13 | korriger | ||||
34. | Carys Thomas | North West Junior Squad | 1:08:24 | +30:24 | korriger | ||||
35. | Lucy Gibson | North West Junior Squad | 1:11:26 | +33:26 | korriger | ||||
36. | Caitlin Irving | North West Junior Squad | 1:12:09 | +34:09 | korriger | ||||
37. | Anna Harris | North West Junior Squad | 1:13:11 | +35:11 | korriger | ||||
38. | Lily Regan | North West Junior Squad | 1:17:33 | +39:33 | korriger | ||||
DSQ | Mari Brende | Fossum IF | 32:20 | korriger | 135 139 137 126 143 | ||||
DSQ | Noor Dirro-Helu | MÃ¥ren OK | 40:17 | korriger | 135 139 137 126 143 | ||||
DSQ | Luciana Maria Svads | MÃ¥ren OK | 47:30 | korriger | 139 137 126 143 150 249 | ||||
DNS | Janna Sofie Tellesbø | Østmarka OK | korriger | ||||||
Klasse: D 15-16B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Veronica Elena Svindseth | Kolbotn og Skimt OL | 1:03:54 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D 17-18 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Niamh Hunter | North West Junior Squad | 53:05 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kristine Eide Rapp | Raumar Orientering | 55:23 | +2:18 | korriger | ||||
3. | Marie Liland | Nydalens SK | 55:47 | +2:42 | korriger | ||||
4. | Anna Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | 58:03 | +4:58 | korriger | ||||
5. | Linn Mei Waaler | MÃ¥ren OK | 59:24 | +6:19 | korriger | ||||
6. | Ã…sne Naadland Holo | Fossum IF | 1:00:49 | +7:44 | korriger | ||||
7. | Hannah Hateley | North West Junior Squad | 1:01:51 | +8:46 | korriger | ||||
8. | Maria Rørvik Haver | Lillomarka OL | 1:06:20 | +13:15 | korriger | ||||
9. | Zoe Graham | North West Junior Squad | 1:11:22 | +18:17 | korriger | ||||
10. | Anna Lister | North West Junior Squad | 1:13:22 | +20:17 | korriger | ||||
DNS | Anna Cecilie Linløkken | Østmarka OK | korriger | ||||||
DNS | Ada Wulfsberg | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Ane Sofie Krogh | Oppsal Orientering | korriger | ||||||
Klasse: D 19-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Synne Strand | Asker Skiklubb | 1:01:29 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Rikke Blakkestad Ingesen | Fossum IF | 1:13:31 | +12:02 | korriger | ||||
3. | Oda J Sikkeland | IL Tyrving | 1:15:23 | +13:54 | korriger | ||||
4. | Ingvild Paulsen Vie | Haugesund IL Orientering | 1:18:05 | +16:36 | korriger | ||||
Klasse: D 21- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marte Narum | Nydalens SK | 1:06:35 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Charlotte Watson | Lillomarka OL | 1:13:19 | +6:44 | korriger | ||||
3. | Betty Ann Bjerkreim | IL Tyrving | 1:15:53 | +9:18 | korriger | ||||
4. | Maren Jansson Haverstad | NTNUI | 1:18:04 | +11:29 | korriger | ||||
5. | Marion Huber | Nydalens SK | 1:19:49 | +13:14 | korriger | ||||
6. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:25:11 | +18:36 | korriger | ||||
7. | Ingvild Maalen-Johansen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:37:33 | +30:58 | korriger | ||||
8. | Carolyn Hindle | North West Junior Squad | 2:06:39 | +1:00:04 | korriger | ||||
Klasse: D 35- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Dagrun Brox Rayamajhi | Oppsal Orientering | 1:17:23 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ann-Kristin Stokke | Ã…s-NMBU Orientering | 54:10 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Britta Fismen | Fossum IF | 1:01:22 | +7:12 | korriger | ||||
3. | Kari-Ann Ã…nensen | Oppsal Orientering | 1:03:11 | +9:01 | korriger | 109 113 114 116 121 124 136 137 150 249 | |||
4. | Audrun Utskarpen | Oslostudentenes IK | 1:07:15 | +13:05 | korriger | ||||
5. | Anne Ruste | Lillomarka OL | 2:05:29 | +1:11:19 | korriger | ||||
DSQ | Linda Fredh | OK Moss | 2:13:44 | korriger | 137 144 | ||||
Klasse: D 45- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Katja Mjøsund | Nydalens SK | 52:32 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jorun Ruud | Asker Skiklubb | 55:47 | +3:15 | korriger | ||||
3. | Arnhild Krogh | Oppsal Orientering | 56:22 | +3:50 | korriger | ||||
4. | Bodil Nordenström | Fossum IF | 56:40 | +4:08 | korriger | ||||
5. | Milda Øhlckers | IL Tyrving | 1:01:09 | +8:37 | korriger | ||||
6. | Marit Egner | Asker Skiklubb | 1:01:21 | +8:49 | korriger | ||||
7. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:18:15 | +25:43 | korriger | ||||
8. | Katrine Bakke | Fossum IF | 1:24:52 | +32:20 | korriger | ||||
9. | Marianne Reusch | Heming Orientering | 1:28:46 | +36:14 | korriger | ||||
10. | Lynne Thomas | North West Junior Squad | 1:29:40 | +37:08 | korriger | ||||
DNS | Else Kari Nordli Scheele | Nydalens SK | korriger | ||||||
Klasse: D 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Pamela Ã…sten | Kolbotn og Skimt OL | 47:46 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Monica Tørnqvist Halden | Nydalens SK | 49:50 | +2:04 | korriger | ||||
3. | Ida Syversen | Røyken OL | 55:49 | +8:03 | korriger | ||||
4. | Nina Elise Jørgensen | Nittedal OL | 55:56 | +8:10 | korriger | ||||
5. | Ingrid M. Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 1:10:06 | +22:20 | korriger | ||||
6. | Eldri Holo | Fossum IF | 1:11:37 | +23:51 | korriger | ||||
7. | Anne-Grete Austad | Raumar Orientering | 1:27:00 | +39:14 | korriger | ||||
Klasse: D 55- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjersti Rønning | Hamar OK | 37:45 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Toril Hallan | Lillomarka OL | 40:38 | +2:53 | korriger | ||||
3. | Kjersti Hov | Fossum IF | 41:29 | +3:44 | korriger | ||||
4. | Linda Hanssen | Østmarka OK | 44:52 | +7:07 | korriger | ||||
5. | Berit Danielsen | IL Tyrving | 48:31 | +10:46 | korriger | ||||
6. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 49:18 | +11:33 | korriger | ||||
7. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 50:32 | +12:47 | korriger | ||||
8. | Ellen-Christine Koren | Ã…s-NMBU Orientering | 50:38 | +12:53 | korriger | ||||
9. | Berit Berge | IL Tyrving | 53:16 | +15:31 | korriger | ||||
10. | Deborah Goodwin | North West Junior Squad | 1:01:47 | +24:02 | korriger | ||||
11. | Unni Rye | Asker Skiklubb | 1:01:59 | +24:14 | korriger | ||||
12. | Aase Løvland | Kolbotn og Skimt OL | 1:02:29 | +24:44 | korriger | ||||
Klasse: D 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Grete S B Hovi | Skien OK | 43:25 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Elle M. Melbye | Heming Orientering | 1:00:29 | +17:04 | korriger | ||||
Klasse: D 65- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marit VÃ¥gsnes | Kolbotn og Skimt OL | 44:58 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Sue Roome | North West Junior Squad | 58:50 | +13:52 | korriger | ||||
3. | Aud I Spjelkavik | IL Tyrving | 1:05:39 | +20:41 | korriger | ||||
DNS | Anne Berit Moe | Raumar Orientering | korriger | ||||||
Klasse: D 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 41:56 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Liv Feiring | Hamar OK | 53:12 | +11:16 | korriger | ||||
3. | Toril Riddervold | Heming Orientering | 54:50 | +12:54 | korriger | ||||
4. | Sissel Olaisen | Kolbotn og Skimt OL | 1:02:13 | +20:17 | korriger | ||||
5. | Inger Skaug | Oppsal Orientering | 1:07:52 | +25:56 | korriger | ||||
6. | Gillian Rowan-Wilde | North West Junior Squad | 1:56:20 | +1:14:24 | korriger | ||||
Klasse: D 75- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anne Lise Øfsthus | Asker Skiklubb | 53:06 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Unni Drage | Haugerud IF | 1:05:08 | +12:02 | korriger | ||||
Klasse: H -10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Magnus Jevanord | Fossum IF | 17:22 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Boye Wangensteen | Lillomarka OL | 17:59 | +0:37 | korriger | ||||
3. | Eskil Olaussen | Oppsal Orientering | 21:26 | +4:04 | korriger | ||||
4. | Rasmus Mjøsund | Nydalens SK | 22:55 | +5:33 | korriger | ||||
5. | Mikkel Michelsen | Fossum IF | 23:45 | +6:23 | korriger | ||||
6. | Ole Jacob Myklebust | IL Koll | 24:36 | +7:14 | korriger | ||||
7. | Olav Grevstad | Fossum IF | 24:51 | +7:29 | korriger | ||||
8. | Theo Winsents Sæter | Nydalens SK | 25:25 | +8:03 | korriger | ||||
9. | Jakob Refvem Kolderup | IL Koll | 34:54 | +17:32 | korriger | ||||
10. | Sigurd Olaisen | Kolbotn og Skimt OL | 41:03 | +23:41 | korriger | ||||
11. | Sigurd Øvrebø Myrvold | Heming Orientering | 43:08 | +25:46 | korriger | ||||
12. | Fredrik Grønseth | Fossum IF | 51:22 | +34:00 | korriger | ||||
DNS | Alfred Nikolaisen | Oppsal Orientering | korriger | ||||||
Klasse: H 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sondre Olaussen | Oppsal Orientering | 18:03 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Lukas Jones Arnesen | Heming Orientering | 18:09 | +0:06 | korriger | ||||
3. | Christoffer Ã…nensen | Oppsal Orientering | 18:14 | +0:11 | korriger | ||||
4. | Mathias Linløkken | Østmarka OK | 22:19 | +4:16 | korriger | ||||
5. | Magnus Friedhelm Klaveness | MÃ¥ren OK | 22:53 | +4:50 | korriger | ||||
6. | Erlend Otterlei | Østmarka OK | 23:15 | +5:12 | korriger | ||||
7. | Ask Felland Sætnan | Fossum IF | 24:00 | +5:57 | korriger | ||||
8. | Mathias Birkelund | Asker Skiklubb | 27:05 | +9:02 | korriger | ||||
9. | Henrik Elias Sebjørnsen | Fossum IF | 27:57 | +9:54 | korriger | ||||
10. | Sigurd Størmer-Antonsen | Nydalens SK | 28:45 | +10:42 | korriger | ||||
11. | Mikkel Rastad | Asker Skiklubb | 33:09 | +15:06 | korriger | ||||
12. | Simen Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | 33:46 | +15:43 | korriger | ||||
13. | Brage Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | 35:55 | +17:52 | korriger | ||||
14. | Erlend Bakke | Fossum IF | 37:39 | +19:36 | korriger | ||||
DNS | Linus Mjøsund | Nydalens SK | korriger | ||||||
Klasse: H 11-12N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mads Jevanord | Fossum IF | 40:22 | +0:00 | korriger | ||||
DSQ | Benjamin Buhler | MÃ¥ren OK | 23:50 | korriger | 150 | ||||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Martin Størmer-Antonsen | Nydalens SK | 29:54 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Axel Aalde | Nydalens SK | 29:56 | +0:02 | korriger | ||||
3. | Sigurd Rødnes | Oppsal Orientering | 30:56 | +1:02 | korriger | ||||
4. | Marius E. Aamodt | Oppsal Orientering | 32:11 | +2:17 | korriger | ||||
5. | Ask Olaussen | Oppsal Orientering | 32:15 | +2:21 | korriger | ||||
6. | Christian Fredrik Borg | IL Koll | 33:24 | +3:30 | korriger | ||||
7. | Martin Christoffer Borg | IL Koll | 33:27 | +3:33 | korriger | ||||
8. | Fridtjof Reusch | Heming Orientering | 34:21 | +4:27 | korriger | ||||
9. | Martin Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | 35:04 | +5:10 | korriger | ||||
10. | Sindre Vie Strisland | Fossum IF | 36:53 | +6:59 | korriger | ||||
11. | Simen Gløgård Stensrud | Nittedal OL | 37:13 | +7:19 | korriger | ||||
12. | Eirik Vie Strisland | Fossum IF | 40:19 | +10:25 | korriger | ||||
13. | Vilmer Nyberg | Asker Skiklubb | 40:47 | +10:53 | korriger | ||||
14. | Philip Lehmann Romøren | Fossum IF | 41:52 | +11:58 | korriger | ||||
15. | Jakob Rastad | Asker Skiklubb | 43:38 | +13:44 | korriger | ||||
16. | Emil Ruud Fossheim | Asker Skiklubb | 45:45 | +15:51 | korriger | ||||
17. | Oliver Nilsen | Fossum IF | 51:39 | +21:45 | korriger | ||||
18. | Eskil Brænden | Lillomarka OL | 52:24 | +22:30 | korriger | ||||
19. | Jakob A. Gjedebo | Oppsal Orientering | 53:08 | +23:14 | korriger | ||||
20. | Mathias Nyhaug | Asker Skiklubb | 53:23 | +23:29 | korriger | ||||
21. | Simen Rønning Johansen | Måren OK | 1:26:29 | +56:35 | korriger | ||||
22. | Bernard Handstanger | Kolbotn og Skimt OL | 2:00:00 | +1:30:06 | korriger | ||||
DSQ | Eskil Kolshus | Oppsal Orientering | korriger | 104 108 111 118 135 139 132 129 143 150 249 | |||||
DSQ | Nils Anders Niklasson | Kolbotn og Skimt OL | 29:42 | korriger | 129 | ||||
DNS | Harald Mansaas | Fet OL | korriger | ||||||
DNS | Mikael Birkelund | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: H 13-16C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristoffer Øhlckers | IL Tyrving | 44:37 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Simen Høyer | Fossum IF | 46:10 | +1:33 | korriger | ||||
3. | Einar Østvold | Heming Orientering | 50:11 | +5:34 | korriger | ||||
4. | Birk Thorstensen | Oppsal Orientering | 54:12 | +9:35 | korriger | ||||
5. | Elias Andenæs | Asker Skiklubb | 2:00:14 | +1:15:37 | korriger | ||||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kornelius Kriszat-Løvfald | Nydalens SK | 38:49 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ådne Skjærstein | IL Tyrving | 39:04 | +0:15 | korriger | ||||
3. | Nils Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 39:47 | +0:58 | korriger | ||||
4. | Sondre Ytterbø | Asker Skiklubb | 40:03 | +1:14 | korriger | ||||
5. | Mikkel Katla | Fossum IF | 40:17 | +1:28 | korriger | ||||
6. | Henrik Reusch | Heming Orientering | 40:18 | +1:29 | korriger | ||||
7. | Teodor Mo Hjelseth | Nydalens SK | 42:53 | +4:04 | korriger | ||||
8. | Joe Hudd | North West Junior Squad | 44:09 | +5:20 | korriger | ||||
9. | Kasper Bakken Ulseth | Nydalens SK | 44:38 | +5:49 | korriger | ||||
10. | Gaute Bergan | Nydalens SK | 45:26 | +6:37 | korriger | ||||
11. | Magnus Eide-Fredriksen | Heming Orientering | 45:43 | +6:54 | korriger | ||||
12. | Finlay Johnson | North West Junior Squad | 46:15 | +7:26 | korriger | ||||
13. | Gaute Fosstveit | Raumar Orientering | 46:42 | +7:53 | korriger | ||||
14. | Anselm Reichenbach | Oppsal Orientering | 47:21 | +8:32 | korriger | ||||
15. | Tobias Espedal | Nydalens SK | 47:44 | +8:55 | korriger | ||||
16. | Elia Thorvik | Nydalens SK | 49:55 | +11:06 | korriger | ||||
17. | Ole Jakob Frankrig | Nydalens SK | 50:48 | +11:59 | korriger | ||||
18. | Felix Finsrud | Asker Skiklubb | 50:58 | +12:09 | korriger | ||||
19. | August Syrdal Øen | Heming Orientering | 51:16 | +12:27 | korriger | ||||
20. | Anders HÃ¥vard Larsen | Nydalens SK | 51:58 | +13:09 | korriger | ||||
21. | Frikk Alvaro Embergsrud | Asker Skiklubb | 53:25 | +14:36 | korriger | ||||
22. | Rolf Andreas Berg | Nydalens SK | 54:00 | +15:11 | korriger | ||||
23. | Gustav Andresen Skotte | Fossum IF | 55:04 | +16:15 | korriger | ||||
24. | Kristian Juell Larsen | IL Tyrving | 55:10 | +16:21 | korriger | ||||
25. | Ferdinand Fremming | Heming Orientering | 55:22 | +16:33 | korriger | ||||
26. | Marius Bakke | Fossum IF | 55:35 | +16:46 | korriger | ||||
27. | Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 56:13 | +17:24 | korriger | ||||
28. | Joe Sunley | North West Junior Squad | 59:20 | +20:31 | korriger | ||||
29. | Birk Felland Sætnan | Fossum IF | 1:00:35 | +21:46 | korriger | ||||
30. | Kristian Norum Meløysund | Nydalens SK | 1:01:47 | +22:58 | korriger | ||||
31. | Harry O'Donovan | North West Junior Squad | 1:02:31 | +23:42 | korriger | ||||
32. | Elias Stubberud | Nydalens SK | 1:03:10 | +24:21 | korriger | ||||
33. | Jonas Aarseth | Nydalens SK | 1:03:52 | +25:03 | korriger | ||||
34. | Joakim Wilkens Jernberg | Nydalens SK | 1:04:29 | +25:40 | korriger | ||||
35. | Charlie Rennie | North West Junior Squad | 1:06:33 | +27:44 | korriger | ||||
36. | Lars Øderud Vatne | Bækkelagets SK | 1:08:57 | +30:08 | korriger | ||||
37. | Daniel Lister | North West Junior Squad | 1:17:51 | +39:02 | korriger | ||||
38. | Martin Birkelund | Asker Skiklubb | 1:22:42 | +43:53 | korriger | ||||
39. | Henrik Woldene | Fossum IF | 1:37:09 | +58:20 | korriger | ||||
DSQ | Sondre Zahl Hagen | Fossum IF | 33:07 | korriger | 113 114 116 144 137 126 143 150 249 | ||||
DSQ | Simen Fritzner | Nittedal OL | 1:20:04 | korriger | 137 | ||||
DNS | John Otterlei | Østmarka OK | korriger | ||||||
Klasse: H 17-18 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Isak Jonsson | Nydalens SK | 50:06 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Lars Young Vik | Nydalens SK | 54:05 | +3:59 | korriger | ||||
3. | Halvor Tørnqvist Halden | Nydalens SK | 54:47 | +4:41 | korriger | ||||
4. | Alastair Thomas | North West Junior Squad | 57:27 | +7:21 | korriger | ||||
5. | Henrik Fredriksen Aas | Asker Skiklubb | 58:04 | +7:58 | korriger | ||||
6. | Sivert Sande Kverme | Fossum IF | 1:00:28 | +10:22 | korriger | ||||
7. | Elias Skjolden Sørensen | Lillomarka OL | 1:00:42 | +10:36 | korriger | ||||
8. | Per Clemet Wisløff | Asker Skiklubb | 1:02:11 | +12:05 | korriger | ||||
9. | Daniel Spencer | North West Junior Squad | 1:02:22 | +12:16 | korriger | ||||
10. | Harry Scott | North West Junior Squad | 1:04:20 | +14:14 | korriger | ||||
11. | Eirik Høst Fossgard | Lillomarka OL | 1:05:51 | +15:45 | korriger | ||||
12. | Emil Størmer | Fossum IF | 1:05:54 | +15:48 | korriger | ||||
13. | Trygve Myhr | Asker Skiklubb | 1:09:09 | +19:03 | korriger | ||||
14. | Jens Johan Brekke | Lillomarka OL | 1:10:14 | +20:08 | korriger | ||||
15. | Peter Gisholt | Fossum IF | 1:10:21 | +20:15 | korriger | ||||
16. | Ben Breeze | North West Junior Squad | 1:12:18 | +22:12 | korriger | ||||
17. | Joe Goodwin | North West Junior Squad | 1:18:17 | +28:11 | korriger | ||||
18. | Audun Bergan | Nydalens SK | 1:19:29 | +29:23 | korriger | ||||
19. | William Resvoll Skaug | Oppsal Orientering | 1:22:37 | +32:31 | korriger | ||||
20. | Francis Smith-Ward | North West Junior Squad | 1:32:43 | +42:37 | korriger | ||||
21. | Ben Goodwin | North West Junior Squad | 1:34:59 | +44:53 | korriger | ||||
DSQ | Alexander O'Donovan | North West Junior Squad | 55:36 | korriger | 140 141 145 149 151 129 144 150 | ||||
DSQ | Zac Hudd | North West Junior Squad | 1:00:39 | korriger | 140 129 144 150 249 | ||||
DSQ | Louis Morris | North West Junior Squad | 1:06:40 | korriger | 102 110 130 140 141 145 149 151 129 | ||||
DSQ | James McCann | North West Junior Squad | 1:40:56 | korriger | 145 149 151 | ||||
DNS | Anders Horvei | Raumar Orientering | korriger | ||||||
Klasse: H 19-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Lukas Liland | Nydalens SK | 57:47 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 1:26:41 | +28:54 | korriger | ||||
Klasse: H 21- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ralph Street | Bækkelagets SK | 1:04:52 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Anders Nordberg | Nydalens SK | 1:04:55 | +0:03 | korriger | ||||
3. | Ivar Lundanes | IL Tyrving | 1:12:52 | +8:00 | korriger | ||||
4. | Eirik Kamstrup Hovind | Nydalens SK | 1:13:30 | +8:38 | korriger | ||||
5. | Simen Hjalmar Wästlund | Bækkelagets SK | 1:14:00 | +9:08 | korriger | ||||
6. | Erling Hjermstad | Fossum IF | 1:14:11 | +9:19 | korriger | ||||
7. | Bojan Blumenstein | Nydalens SK | 1:14:13 | +9:21 | korriger | ||||
8. | Ulrik Astrup Arnesen | Heming Orientering | 1:15:46 | +10:54 | korriger | ||||
9. | Lukas Peterson | IFK Umeå | 1:17:24 | +12:32 | korriger | ||||
10. | Einar Melsom | Fossum IF | 1:19:58 | +15:06 | korriger | ||||
11. | Matthias Kyburz | IL Tyrving | 1:20:44 | +15:52 | korriger | ||||
12. | Vetle Christiansen | Bækkelagets SK | 1:22:00 | +17:08 | korriger | ||||
13. | Asgeir Mjösund | Nydalens SK | 1:25:52 | +21:00 | korriger | ||||
14. | Daniel Marston | Bækkelagets SK | 1:28:53 | +24:01 | korriger | ||||
15. | Simen A Bjøringsøy | Nydalens SK | 1:31:06 | +26:14 | korriger | ||||
16. | HÃ¥vard Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 1:34:14 | +29:22 | korriger | ||||
17. | John Ockenden | North West Junior Squad | 1:36:32 | +31:40 | korriger | ||||
18. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 1:40:57 | +36:05 | korriger | ||||
DSQ | Håvard Myhre | Bækkelagets SK | 47:47 | korriger | 124 136 140 141 146 147 148 149 126 144 150 | ||||
DSQ | Henry McNulty | NTNUI | 49:22 | korriger | 140 141 146 147 148 149 126 144 | ||||
DNS | Karl Fremstad | IL Tyrving | korriger | ||||||
DNS | Ludvig Rødnes | Oppsal Orientering | korriger | ||||||
Klasse: H 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Johan Michelsen | Fossum IF | 1:07:56 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Inge Lindseth | Nydalens SK | 1:12:37 | +4:41 | korriger | ||||
3. | Morten Fismen | Fossum IF | 1:17:51 | +9:55 | korriger | ||||
4. | Torbjørn Kravdal | Gjø-Vard OL | 1:22:28 | +14:32 | korriger | ||||
5. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:39:17 | +31:21 | korriger | ||||
6. | Helge Grenager Solheim | Oppsal Orientering | 1:39:40 | +31:44 | korriger | ||||
7. | Tommy Skårbø | Raumar Orientering | 1:39:56 | +32:00 | korriger | ||||
8. | Assaf Bar-Nathan | Lillomarka OL | 2:23:43 | +1:15:47 | korriger | ||||
DNS | Anders Storbraten | Bækkelagets SK | korriger | ||||||
DNS | Per-Ivar Nikolaisen | Oppsal Orientering | korriger | ||||||
DNS | Øystein Rastad | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: H 45- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Harald Bakke | Fossum IF | 59:35 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ulf Brenna | Heming Orientering | 1:01:00 | +1:25 | korriger | ||||
3. | Tor Brenna | Nittedal OL | 1:03:10 | +3:35 | korriger | ||||
4. | Bent Erik Skaug | Oppsal Orientering | 1:03:23 | +3:48 | korriger | ||||
5. | Tommy Jauhojärvi | Asker Skiklubb | 1:04:12 | +4:37 | korriger | ||||
6. | Holger Schlaupitz | IL GeoForm | 1:06:12 | +6:37 | korriger | ||||
7. | Frode Strisland | Fossum IF | 1:08:30 | +8:55 | korriger | ||||
8. | Johan Jebsen | Heming Orientering | 1:08:51 | +9:16 | korriger | ||||
9. | Bjørn Hauge | Nydalens SK | 1:09:42 | +10:07 | korriger | ||||
10. | Knut Jostein Sætnan | Fossum IF | 1:12:33 | +12:58 | korriger | ||||
11. | Atle Pedersen | Fossum IF | 1:12:37 | +13:02 | korriger | ||||
12. | Kyrre Gran | Fet OL | 1:12:52 | +13:17 | korriger | ||||
13. | Christian Reusch | Heming Orientering | 1:15:59 | +16:24 | korriger | ||||
14. | Anders Grevstad | Fossum IF | 1:18:15 | +18:40 | korriger | ||||
15. | Espen Wigaard | Oppsal Orientering | 1:18:45 | +19:10 | korriger | ||||
16. | Boye Dirro Bøhlerengen | Oppsal Orientering | 1:19:47 | +20:12 | korriger | ||||
17. | Eilert Aamodt | Oppsal Orientering | 1:21:24 | +21:49 | korriger | ||||
18. | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | 1:22:08 | +22:33 | korriger | ||||
19. | Ståle Heitmann | Fossum IF | 1:29:56 | +30:21 | korriger | ||||
20. | Hans Olav Hygen | Østmarka OK | 1:37:53 | +38:18 | korriger | ||||
Klasse: H 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 53:05 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Are Kristiansen | IL Tyrving | 54:37 | +1:32 | korriger | ||||
3. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 56:20 | +3:15 | korriger | ||||
4. | Arild Andresen | Fossum IF | 1:01:58 | +8:53 | korriger | ||||
5. | Gjermund Gravir | Asker Skiklubb | 1:04:51 | +11:46 | korriger | ||||
6. | Vidar Strand | Lierbygda OL | 1:04:58 | +11:53 | korriger | ||||
7. | Knut Erling Øen | Heming Orientering | 1:06:57 | +13:52 | korriger | ||||
8. | Egil Furua | Berger og Svelvik OL | 1:07:48 | +14:43 | korriger | ||||
9. | Christian Grotnes | IL Tyrving | 1:07:55 | +14:50 | korriger | ||||
10. | Rolv Anders Systad | Lyn Ski | 1:08:41 | +15:36 | korriger | ||||
11. | Stein H. Hagen | Fossum IF | 1:10:42 | +17:37 | korriger | ||||
12. | Bjørn Hallan | Fossum IF | 1:11:59 | +18:54 | korriger | ||||
13. | Guttorm L Egge | Oslostudentenes IK | 1:15:13 | +22:08 | korriger | ||||
14. | Hans Jevanord | Fossum IF | 1:16:58 | +23:53 | korriger | ||||
15. | Svein Granerud | Asker Skiklubb | 1:17:39 | +24:34 | korriger | ||||
16. | Lars Heggelund | Lierbygda OL | 1:18:19 | +25:14 | korriger | ||||
17. | Iain Smith-Ward | North West Junior Squad | 1:18:21 | +25:16 | korriger | ||||
18. | Jan Erik Aalberg | Bækkelagets SK | 1:19:38 | +26:33 | korriger | ||||
19. | Simon Hunter | North West Junior Squad | 1:22:15 | +29:10 | korriger | ||||
20. | Terje Melsom | Fossum IF | 1:26:17 | +33:12 | korriger | ||||
21. | Anders Flågen | Heming Orientering | 1:27:21 | +34:16 | korriger | ||||
22. | Fredrik Høyer | Fossum IF | 1:29:15 | +36:10 | korriger | ||||
23. | Arne Olaussen | Oppsal Orientering | 1:30:30 | +37:25 | korriger | ||||
24. | Per Ole Dahlsrud | Nydalens SK | 1:32:50 | +39:45 | korriger | ||||
DSQ | Steinar LÃ¥g | Asker Skiklubb | 19:00 | korriger | 117 121 124 136 138 140 126 129 144 150 249 | ||||
DSQ | Øystein Rapp | Raumar Orientering | 45:43 | korriger | 109 113 114 117 | ||||
Brutt | HÃ¥kon Jendal | Fossum IF | 9:27 | korriger | 113 114 117 121 124 136 138 140 126 129 144 150 24... | ||||
DNS | Terje Linløkken | Østmarka OK | korriger | ||||||
Klasse: H 55- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bengt Niklasson | Kolbotn og Skimt OL | 43:16 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Petter Antonsen | Nydalens SK | 47:25 | +4:09 | korriger | ||||
3. | Gunnar Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 50:36 | +7:20 | korriger | ||||
4. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 52:09 | +8:53 | korriger | ||||
5. | Bjørn Bakkevig | Heming Orientering | 52:10 | +8:54 | korriger | ||||
6. | Bjørn Henning Grandal | IL Tyrving | 53:24 | +10:08 | korriger | ||||
7. | Per Slungaard | IL Tyrving | 54:11 | +10:55 | korriger | ||||
8. | Yngvar Christiansen | Bækkelagets SK | 55:06 | +11:50 | korriger | ||||
9. | Martin Granly | Lillomarka OL | 56:10 | +12:54 | korriger | ||||
10. | Øyvind Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | 56:51 | +13:35 | korriger | ||||
11. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 58:21 | +15:05 | korriger | ||||
12. | Per Kaarby | Fossum IF | 1:08:50 | +25:34 | korriger | ||||
13. | Jarand Rystad | Heming Orientering | 1:16:57 | +33:41 | korriger | ||||
14. | John Ytternes | Kolbotn og Skimt OL | 1:28:46 | +45:30 | korriger | ||||
DSQ | Bjørnar Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 39:44 | korriger | 109 113 114 116 121 124 136 137 144 150 | ||||
DSQ | Jan-Ove Bråthen | OK Øst | 45:37 | korriger | 121 124 136 137 144 | ||||
DNS | Sindre Langaas | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Hallvard Fjær | Lillomarka OL | korriger | ||||||
Klasse: H 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Terje Wiig Mathisen | Nydalens SK | 42:58 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kjell Markset | IL Koll | 46:05 | +3:07 | korriger | ||||
3. | Sören Jonsson | Nydalens SK | 46:26 | +3:28 | korriger | ||||
4. | Jon Arvid Fossum | Asker Skiklubb | 48:30 | +5:32 | korriger | ||||
5. | Egil Rundberget | Nydalens SK | 54:20 | +11:22 | korriger | ||||
6. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 54:42 | +11:44 | korriger | ||||
7. | Per Osen | Vestre Akers SK | 58:06 | +15:08 | korriger | ||||
8. | Harald Hovi | Skien OK | 59:44 | +16:46 | korriger | ||||
9. | Richard Tiley | North West Junior Squad | 1:06:44 | +23:46 | korriger | ||||
10. | Roy Gjerding | OK Moss | 1:08:28 | +25:30 | korriger | ||||
11. | Per Hermann Krøger | Nydalens SK | 1:08:36 | +25:38 | korriger | ||||
12. | Per Kristian Ekeberg | IL Tyrving | 1:14:13 | +31:15 | korriger | ||||
13. | Per Arne Andresen | Kolbotn og Skimt OL | 1:23:53 | +40:55 | korriger | ||||
DSQ | Jan Sveen | Raumar Orientering | 1:02:18 | korriger | 114 116 121 126 140 143 | ||||
DNS | Leif S. Thingsrud | Østmarka OK | korriger | ||||||
Klasse: H 65- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bjørn Grinde | Oslostudentenes IK | 39:12 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ola Brox | OL Toten-Troll | 41:09 | +1:57 | korriger | ||||
3. | Lars Klyve | Oppsal Orientering | 49:43 | +10:31 | korriger | ||||
4. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 50:12 | +11:00 | korriger | ||||
5. | Dagfinn Haarr | Oddersjaa SSK | 57:44 | +18:32 | korriger | ||||
6. | Per Øhlckers | IL Tyrving | 58:36 | +19:24 | korriger | ||||
7. | Martyn Roome | North West Junior Squad | 1:06:41 | +27:29 | korriger | ||||
8. | Arne Tesli | IL Koll | 1:35:39 | +56:27 | korriger | ||||
DSQ | Petter Næss | Oppsal Orientering | 52:01 | korriger | 130 | ||||
Klasse: H 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eldar Børsum | Bækkelagets SK | 42:55 | +0:00 | korriger | ||||
2. | John Thomas Petersen | Nittedal OL | 44:13 | +1:18 | korriger | ||||
3. | Jørn Bue Olsen | Asker Skiklubb | 44:56 | +2:01 | korriger | ||||
4. | Hasse Bergstrøm | IL Tyrving | 46:34 | +3:39 | korriger | ||||
5. | Geir Arnesen | Bærums Skiklub | 50:14 | +7:19 | korriger | ||||
6. | Bjørn Spjelkavik | IL Tyrving | 51:14 | +8:19 | korriger | ||||
7. | Tore Aaberg | Indre Østfold OK | 53:41 | +10:46 | korriger | ||||
8. | Thor Palmgren | Halden SK | 55:18 | +12:23 | korriger | ||||
9. | Geir Trøan | Kolbotn og Skimt OL | 57:52 | +14:57 | korriger | ||||
10. | Trond Feiring | Hamar OK | 1:00:31 | +17:36 | korriger | ||||
11. | Helge Lye | IL Tyrving | 1:06:38 | +23:43 | korriger | ||||
12. | Kjell Stenstadvold | IL Tyrving | 1:08:57 | +26:02 | korriger | ||||
13. | Kolbjørn Megard | Kolbotn og Skimt OL | 1:49:19 | +1:06:24 | korriger | ||||
DNS | Terje Malm | Hamar OK | korriger | ||||||
DNS | Øyvind Stene | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: H 75- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Helge Bjaaland | Heming Orientering | 52:57 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Øystein Madsen | Haugerud IF | 1:06:51 | +13:54 | korriger | ||||
DNS | Harald Lundhaug | OK Moss | korriger | ||||||
DNS | Erling Tidemann | Lommedalens IL | korriger | ||||||
Klasse: H 80- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Odd Kletteli | Bækkelagets SK | 43:32 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Bjørn Egner | Heming Orientering | 46:09 | +2:37 | korriger | ||||
DSQ | Iver Rognstad | Hadeland OL | 1:05:35 | korriger | 125 127 129 143 150 249 | ||||
DNS | Per Meiland | Lommedalens IL | korriger | ||||||
DNS | Tor Drage | Haugerud IF | korriger | ||||||
Klasse: H 85- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hans Larsen | Raumar Orientering | 1:11:13 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: Direkte A lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jostein Andersen | Nydalens SK | 38:26 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Daniel Moe Blom | Nydalens SK | 41:11 | +2:45 | korriger | ||||
3. | Mathias Benjaminsen | Lillomarka OL | 44:35 | +6:09 | korriger | ||||
4. | Bjørn Wangensteen | Lillomarka OL | 50:20 | +11:54 | korriger | ||||
5. | Einar Gisholt | Fossum IF | 54:18 | +15:52 | korriger | ||||
6. | Thomas Olsen | Asker Skiklubb | 55:48 | +17:22 | korriger | ||||
7. | Christian Gløgård | Nittedal OL | 58:55 | +20:29 | korriger | ||||
8. | Hege Stubberud | Nydalens SK | 1:00:22 | +21:56 | korriger | ||||
9. | Karoline Sønsterudbråten | Lillomarka OL | 1:00:30 | +22:04 | korriger | ||||
10. | Malin Eijsink | Nydalens SK | 1:03:20 | +24:54 | korriger | ||||
11. | Jan Øyvind Woldene | Fossum IF | 1:12:04 | +33:38 | korriger | ||||
12. | Trond Møretrø | Kolbotn og Skimt OL | 1:16:22 | +37:56 | korriger | ||||
13. | Espen Jernberg | Nydalens SK | 1:21:49 | +43:23 | korriger | ||||
14. | Dag HÃ¥vard Larsen | Nydalens SK | 1:22:36 | +44:10 | korriger | ||||
15. | Nils Bergan | Nydalens SK | 1:26:11 | +47:45 | korriger | ||||
16. | Nina Birkelund | Asker Skiklubb | 1:26:45 | +48:19 | korriger | ||||
DSQ | Øyvind Helmersen | Fet OL | 59:49 | korriger | 121 124 136 137 144 | ||||
Klasse: Direkte A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Elisabeth Ingvaldsen | Nydalens SK | 33:25 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marion Aebi | IL Tyrving | 33:52 | +0:27 | korriger | ||||
3. | Snorre Veggan | Oppsal Orientering | 35:47 | +2:22 | korriger | ||||
4. | Lene Moe Blom | Nydalens SK | 37:04 | +3:39 | korriger | ||||
5. | Mone Nastad | Notodden OL | 38:10 | +4:45 | korriger | ||||
6. | Ole Ingesen | Sarpsborg OL | 38:13 | +4:48 | korriger | ||||
7. | Tellef Juell Larsen | IL Tyrving | 38:47 | +5:22 | korriger | ||||
8. | Magne Brænden | Lillomarka OL | 39:45 | +6:20 | korriger | ||||
9. | Vegard Halden | Nydalens SK | 40:04 | +6:39 | korriger | ||||
10. | Ram Rayamajhi | Oppsal Orientering | 42:11 | +8:46 | korriger | ||||
11. | Andreas Huber | Hamar OK | 42:13 | +8:48 | korriger | ||||
12. | Aksel Olsen | Asker Skiklubb | 44:22 | +10:57 | korriger | ||||
13. | Stein Mella | Oppsal Orientering | 44:39 | +11:14 | korriger | ||||
14. | Elin Kalleson | Oppsal Orientering | 45:49 | +12:24 | korriger | ||||
15. | Fredrik Saugestad | Nydalens SK | 46:57 | +13:32 | korriger | ||||
16. | Roger Birkeland | Fossum IF | 47:49 | +14:24 | korriger | 150 | |||
17. | Arild Nyhaug | Asker Skiklubb | 48:20 | +14:55 | korriger | ||||
18. | Ingunn Schei | Ã…s-NMBU Orientering | 49:49 | +16:24 | korriger | ||||
19. | Ola Nilsen | Oppsal Orientering | 52:06 | +18:41 | korriger | ||||
20. | Roger Østvold | Heming Orientering | 53:46 | +20:21 | korriger | ||||
21. | Trygve Rognstad | Hadeland OL | 53:55 | +20:30 | korriger | ||||
22. | Ingrid Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 54:04 | +20:39 | korriger | ||||
23. | Heidi Østli | Raumar Orientering | 54:13 | +20:48 | korriger | ||||
24. | Hanne Marthe Østvold | Heming Orientering | 55:25 | +22:00 | korriger | ||||
25. | Sverre Wisløff | Asker Skiklubb | 57:08 | +23:43 | korriger | ||||
26. | Per Anders Ytterbø | Asker Skiklubb | 1:06:39 | +33:14 | korriger | ||||
27. | Thomas Berg | IL Tyrving | 1:08:09 | +34:44 | korriger | ||||
28. | Solveig Bergan | Nydalens SK | 1:09:59 | +36:34 | korriger | ||||
29. | Vincent Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 1:11:47 | +38:22 | korriger | ||||
30. | Stine Austad | Raumar Orientering | 1:23:43 | +50:18 | korriger | ||||
31. | Georg Kapperud | Oppsal Orientering | 1:27:03 | +53:38 | korriger | ||||
DSQ | Ingrid Solheim Undeberget | Oppsal Orientering | 17:38 | korriger | 137 136 124 130 143 150 249 | ||||
DSQ | Herman Brunborg | Nittedal OL | 52:17 | korriger | 102 110 111 137 136 124 130 143 | ||||
DSQ | Jan-Henrik Nilsen | Oppsal Orientering | 54:39 | korriger | 111 | ||||
DSQ | Rune Brunborg | Nittedal OL | 56:06 | korriger | 102 110 111 137 136 124 130 143 | ||||
DSQ | Martin Reichenbach | Oppsal Orientering | 1:19:34 | korriger | 102 110 111 136 124 130 143 | ||||
Klasse: Direkte B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 35:10 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kari Lund | Nittedal OL | 38:09 | +2:59 | korriger | ||||
3. | Runar Thorstensen | Oppsal Orientering | 38:16 | +3:06 | korriger | ||||
4. | Raymond Berntzen | Fet OL | 38:17 | +3:07 | korriger | ||||
5. | PÃ¥l Winsents | Nydalens SK | 38:38 | +3:28 | korriger | ||||
6. | Andreas Gjetanger | MÃ¥ren OK | 41:20 | +6:10 | korriger | ||||
7. | Jan Goth | 41:50 | +6:40 | korriger | |||||
8. | Heidi Bjordal | Oppsal Orientering | 44:13 | +9:03 | korriger | ||||
9. | Sindre Gisholt | Fossum IF | 45:52 | +10:42 | korriger | ||||
10. | Anna Austad Sveen | Raumar Orientering | 47:15 | +12:05 | korriger | 104 | |||
11. | Terje Brende | Fossum IF | 47:29 | +12:19 | korriger | ||||
12. | Kristine Kolshus | Oppsal Orientering | 47:39 | +12:29 | korriger | ||||
13. | Elise Gisholt | Fossum IF | 47:45 | +12:35 | korriger | ||||
14. | Frøydis Olaussen | Oppsal Orientering | 49:25 | +14:15 | korriger | ||||
15. | Jane Karine Helmersen | Fet OL | 57:00 | +21:50 | korriger | ||||
16. | Sjur Langedal | Nydalens SK | 1:05:11 | +30:01 | korriger | ||||
17. | Petter Fure | Oppsal Orientering | 1:07:41 | +32:31 | korriger | ||||
18. | Judit Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:13:13 | +38:03 | korriger | ||||
19. | Lotta Myhre | IL Koll | 1:15:08 | +39:58 | korriger | ||||
20. | Hildegunn Grønseth | Fossum IF | 1:20:12 | +45:02 | korriger | ||||
21. | Merete Saugestad | Nydalens SK | 1:25:24 | +50:14 | korriger | ||||
DSQ | Arthur Brunborg | Nittedal OL | korriger | ||||||
Klasse: Direkte C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 32:40 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Cathrine Palmgren | Kolbotn og Skimt OL | 41:32 | +8:52 | korriger | ||||
3. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 48:47 | +16:07 | korriger | ||||
4. | Anne Karin Thorstensen | Oppsal Orientering | 51:16 | +18:36 | korriger | ||||
5. | Erlend Bjerknes Fagerlid | MÃ¥ren OK | 52:06 | +19:26 | korriger | ||||
6. | Kristine Romøren | Fossum IF | 59:38 | +26:58 | korriger | ||||
7. | Nina Woldene | Fossum IF | 1:13:42 | +41:02 | korriger |
Sist oppdatert: | 26 august 2018, 15:11:29 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 563 |
Antall startet: | 534 |