Klasse: H19- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rune Nygaard | IL Gular | 1:02:58 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Oskar Røen | Varegg Fleridrett | 1:06:41 | +3:43 | korriger | ||||
3. | Per Arne Aadland | Samnanger IL | 1:06:45 | +3:47 | korriger | ||||
4. | Kenneth Westerheim | Stord Orientering | 1:07:46 | +4:48 | korriger | ||||
5. | Markus Kjærner-Semb | Varegg Fleridrett | 1:09:19 | +6:21 | korriger | ||||
6. | Eirik Bjørkevoll | Odda OL | 1:20:44 | +17:46 | korriger | ||||
7. | Kasper Valestrand | Varegg Fleridrett | 1:26:54 | +23:56 | korriger | ||||
Klasse: D19- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christiane Trösse | Varegg Fleridrett | 1:00:02 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H17-18 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Scott Juvik | IL Gular | 40:32 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Stian Rykkje | Varegg Fleridrett | 41:45 | +1:13 | korriger | ||||
3. | Eyvind Kjellevold Malde | IL Gular | 45:45 | +5:13 | korriger | ||||
4. | Kristian Rykkje | Varegg Fleridrett | 46:22 | +5:50 | korriger | ||||
5. | Mathias Rosenlund | Varegg Fleridrett | 52:39 | +12:07 | korriger | ||||
6. | Brage Iversen | Bergens TF | 1:14:54 | +34:22 | korriger | ||||
7. | Sigve Rygg Eikeland | Bergens TF | 1:30:21 | +49:49 | korriger | ||||
DSQ | Andreas Nysæter | Bergens TF | 56:50 | korriger | 39 77 | ||||
Klasse: H40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jan Kocbach | Fana IL | 43:29 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Bjarte Eikanger | Gneist, IL | 49:40 | +6:11 | korriger | ||||
3. | Tom Øyvind Johannessen | Gneist, IL | 56:13 | +12:44 | korriger | ||||
DSQ | Christer Borg | Göteborg Majorna OK | 1:05:18 | korriger | 65 | ||||
DNS | Vemund Hansen | TIF Viking | korriger | ||||||
Klasse: H19-AK | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Andreas Berge | Os Orienteringsklubb | 54:43 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Knut Utne | Fana IL | 59:59 | +5:16 | korriger | ||||
Klasse: D17-18 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tora Aasheim Nymark | Varegg Fleridrett | 44:27 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mari Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 47:51 | +3:24 | korriger | ||||
3. | Eli Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 53:30 | +9:03 | korriger | ||||
Klasse: D40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ragnhild Balsvik | Osterøy IL | 50:57 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Karianne Strømme | Varegg Fleridrett | 54:55 | +3:58 | korriger | ||||
3. | Vibeke Øye | IL Gular | 1:15:01 | +24:04 | korriger | ||||
DNS | Mariann Schei | TIF Viking | korriger | ||||||
Klasse: H15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erik Bohne | Varegg Fleridrett | 34:51 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Andreas Dahle | Bergens TF | 39:17 | +4:26 | korriger | ||||
3. | Oskar Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 41:38 | +6:47 | korriger | ||||
4. | Magnus Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 50:47 | +15:56 | korriger | ||||
5. | Kristoffer Kjenes Haugland | Varegg Fleridrett | 53:31 | +18:40 | korriger | ||||
6. | Tage Rosenlund | Varegg Fleridrett | 57:41 | +22:50 | korriger | ||||
7. | Jens Øien Kloster | Fitjar IL | 1:01:21 | +26:30 | korriger | ||||
8. | Jon Erik Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 1:02:45 | +27:54 | korriger | ||||
DSQ | Vegard Velle Sivertsen | Bergens TF | 56:09 | korriger | 35 42 41 40 39 77 46 57 | ||||
Klasse: H50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ronny Rykkje | Varegg Fleridrett | 34:47 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Tom Eirik Eikanger | IL Gular | 36:23 | +1:36 | korriger | ||||
3. | Arne Johannesen | IL Gular | 39:21 | +4:34 | korriger | ||||
4. | Helge Tiger Haugland | Varegg Fleridrett | 41:26 | +6:39 | korriger | ||||
5. | Helge Rosenlund | Varegg Fleridrett | 43:33 | +8:46 | korriger | ||||
6. | Ørjan Totland | TIF Viking | 44:23 | +9:36 | korriger | ||||
7. | Tore Juvik | IL Gular | 45:21 | +10:34 | korriger | ||||
8. | Sverre Johan Nærheim | IL Gular | 45:31 | +10:44 | korriger | ||||
9. | Tord Bell Myking | Fana IL | 48:40 | +13:53 | korriger | ||||
10. | Sverre Ottesen | Varegg Fleridrett | 49:45 | +14:58 | korriger | ||||
11. | Torgeir Strand | Fana IL | 49:50 | +15:03 | korriger | ||||
12. | Kjetil Damm | TIF Viking | 51:14 | +16:27 | korriger | ||||
13. | Jan Haugland | Ã…rstad IL | 51:31 | +16:44 | korriger | ||||
14. | Eldar Heide | IL Gular | 52:37 | +17:50 | korriger | ||||
15. | Øistein Bøe | Fana IL | 52:42 | +17:55 | korriger | ||||
16. | Tore Svein Nese | Askøy OL | 52:55 | +18:08 | korriger | ||||
17. | Lars Stuland Larsen | Varegg Fleridrett | 53:15 | +18:28 | korriger | ||||
18. | Tommy Sævareid | Os Orienteringsklubb | 53:35 | +18:48 | korriger | ||||
19. | Gernot Doppelhofer | Varegg Fleridrett | 54:16 | +19:29 | korriger | ||||
20. | Dag Terje Røen | Samnanger IL | 1:00:09 | +25:22 | korriger | ||||
21. | Rune Erdal | Samnanger IL | 1:01:50 | +27:03 | korriger | ||||
22. | Erik Vikane | Fana IL | 1:04:13 | +29:26 | korriger | ||||
23. | Lars Sveen | Bergens TF | 1:15:46 | +40:59 | korriger | ||||
DSQ | Jan Petter Hansen | IL Gular | 27:57 | korriger | 39 77 46 57 118 | ||||
Klasse: A-Ã¥pen L3 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ketil Nummedal | Fana IL | 1:17:46 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Magnus Erdal | Samnanger IL | 1:20:05 | +2:19 | korriger | ||||
DSQ | Runar Sivertsen | Bergens TF | 1:23:01 | korriger | 57 | ||||
DNS | Bjørn Steinhaug | Varegg Fleridrett | korriger | ||||||
Klasse: D15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingeborg Rygg Eikeland | Bergens TF | 33:13 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mari Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 34:03 | +0:50 | korriger | ||||
3. | Marie Roll-Tørnqvist | Fana IL | 39:39 | +6:26 | korriger | ||||
4. | Kristine Bog Vikane | Fana IL | 41:53 | +8:40 | korriger | ||||
5. | Eirunn Husby Nordstad | Varegg Fleridrett | 59:09 | +25:56 | korriger | ||||
Klasse: D50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 36:35 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Lise Christensen | TIF Viking | 37:27 | +0:52 | korriger | ||||
3. | Birgitte Torbjørnsen | IL Gular | 43:47 | +7:12 | korriger | ||||
4. | Ingrid Sandvoll | Gneist, IL | 43:58 | +7:23 | korriger | ||||
5. | Britt Karlsen | Askøy OL | 44:25 | +7:50 | korriger | ||||
6. | Hege Fjellbirkeland | IL Gular | 45:46 | +9:11 | korriger | ||||
7. | Mai Helen Linga | IL Gular | 48:45 | +12:10 | korriger | ||||
8. | Anne Westergård | Varegg Fleridrett | 52:41 | +16:06 | korriger | ||||
9. | Anita Lindvik-Sævareid | Os Orienteringsklubb | 1:08:53 | +32:18 | korriger | ||||
Klasse: D60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Siren Greve | Bergens TF | 40:06 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Nina Soligard | Bergens TF | 43:44 | +3:38 | korriger | ||||
3. | Berit Hegdal | Bergens TF | 47:21 | +7:15 | korriger | ||||
4. | Rannveig Solli | Askøy OL | 51:43 | +11:37 | korriger | ||||
5. | Ingjerd Sognnæs | Bergens TF | 54:43 | +14:37 | korriger | ||||
Klasse: D17-AK | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Olena Strugalova | Varegg Fleridrett | 42:13 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Christine Danielsen Soløy | Varegg Fleridrett | 45:49 | +3:36 | korriger | ||||
3. | Marian Kjellevold | IL Gular | 55:09 | +12:56 | korriger | ||||
DNS | Astrid Oline Ervik | Varegg Fleridrett | korriger | ||||||
DNS | Ingelinn Molvik | Gneist, IL | korriger | ||||||
Klasse: H60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jan Steineger | Gneist, IL | 32:56 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ørjan Eirik Valestrand | Fana IL | 40:35 | +7:39 | korriger | ||||
3. | Svein Linga | IL Gular | 40:51 | +7:55 | korriger | ||||
4. | Stein Ove Dyngeland | Fana IL | 41:51 | +8:55 | korriger | ||||
5. | Egil Karlsen | Askøy OL | 43:26 | +10:30 | korriger | ||||
6. | Anders Bjørkaas | Askvoll og Holmedal IL | 1:00:26 | +27:30 | korriger | ||||
7. | Terje Mathias Haugland | TIF Viking | 1:01:32 | +28:36 | korriger | ||||
Klasse: H70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Dagfinn Hole | Bergens TF | 46:54 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Einar Nordås | Fana IL | 48:56 | +2:02 | korriger | ||||
3. | Jørn Torgersen | TIF Viking | 49:39 | +2:45 | korriger | ||||
4. | Magne Raadal | Fana IL | 53:10 | +6:16 | korriger | ||||
5. | Axel Ingvaldsen | TIF Viking | 55:19 | +8:25 | korriger | ||||
6. | Jan Harald Helmich Pedersen | TIF Viking | 56:14 | +9:20 | korriger | ||||
7. | Per Vold | Fana IL | 57:17 | +10:23 | korriger | ||||
8. | Lars Olav Tveita | Fana IL | 1:08:28 | +21:34 | korriger | ||||
DSQ | Sigvald Robberstad | Stord Orientering | 46:53 | korriger | 43 | ||||
Klasse: A-Ã¥pen L4 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Johan Eikanger | IL Gular | 48:17 | +0:00 | korriger | ||||
DSQ | Stian Ekornaas | IL Gular | korriger | ||||||
Klasse: D13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hedda Erica Eikanger | Gneist, IL | 29:28 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Helene Nysæter | Bergens TF | 1:04:45 | +35:17 | korriger | ||||
Klasse: D70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bjørg Kocbach | Bergens TF | 39:55 | +0:00 | korriger | ||||
DNS | Else Lerche Raadal | Fana IL | korriger | ||||||
Klasse: D35-BK | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gro Hege Saltnes Urdal | IL Gular | 38:08 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Tone Rosenlund | Varegg Fleridrett | 39:13 | +1:05 | korriger | ||||
Klasse: H13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Brage Bell Lysaker | Fana IL | 27:49 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H15-20B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rasmus Jorde | Varegg Fleridrett | 29:13 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jørgen Westerheim | Stord Orientering | 39:16 | +10:03 | korriger | ||||
Klasse: B-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tore Lid | Varegg Fleridrett | 34:24 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jesper Jorde | Varegg Fleridrett | 34:49 | +0:25 | korriger | ||||
3. | Vibeke Nymo | Varegg Fleridrett | 41:31 | +7:07 | korriger | ||||
4. | Lars Olav Tolo | Gneist, IL | 44:16 | +9:52 | korriger | ||||
DNS | Ina Hopland Skage | Gneist, IL | korriger | ||||||
Klasse: D/H-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Ragna Oline Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 43:52 | korriger | ||||||
Emilie Solvik | Gneist, IL | 47:35 | korriger | ||||||
Kirill Eikanger | Gneist, IL | 38:31 | korriger | ||||||
Klasse: D11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tonje Rykkje | Varegg Fleridrett | 25:54 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Karoline Strandenes | Fana IL | 36:41 | +10:47 | korriger | ||||
Klasse: H11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Dagfinn Gjerstad | Osterøy IL | 29:11 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Andreas Strømme Lid | Varegg Fleridrett | 33:19 | +4:08 | korriger | ||||
3. | Sverre Stuland Tysvær | Varegg Fleridrett | 46:03 | +16:52 | korriger | ||||
Klasse: D/H13-16C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Stella S. Dahle | Fana IL | korriger | ||||||
Klasse: D/H17-C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | May-lill Damm | TIF Viking | 26:10 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Torill Merethe Kjenes Haugland | Varegg Fleridrett | 27:24 | +1:14 | korriger | ||||
3. | Elin Cecile Kryvi Strandenes | Fana IL | 36:32 | +10:22 | korriger | ||||
4. | Ã…shild Fuglestad | IL Gular | 44:47 | +18:37 | korriger | ||||
5. | Bjarte Brandt | IL Gular | 44:49 | +18:39 | korriger | ||||
6. | Margrete Solvik | Gneist, IL | 46:49 | +20:39 | korriger | ||||
7. | Sverre Soløy | Varegg Fleridrett | 46:50 | +20:40 | korriger | ||||
8. | Bodil Bergljot Johanson | Varegg Fleridrett | 52:07 | +25:57 | korriger | ||||
9. | Ingunn Eikeland | Bergens TF | 53:21 | +27:11 | korriger | ||||
10. | Aasfrid Tysvær | Varegg Fleridrett | 54:18 | +28:08 | korriger | ||||
DNS | Gry Sveri Lier | TIF Viking | korriger | ||||||
DNS | Benjamin Anible | IL Gular | korriger | ||||||
Klasse: D/H13-16N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ane Sofie Nærheim | IL Gular | 18:26 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: N-Ã¥pen kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Frida Ingeborg Eikanger | Gneist, IL | 25:41 | korriger | ||||||
Ingebjørg Garnes | IL Gular | 25:59 | korriger | ||||||
Sindi Oksman | IL Gular | 25:54 | korriger | ||||||
Alf Gunnar Tollaksen | IL Gular | 37:19 | korriger | ||||||
Samuel Elias Nærheim | IL Gular | 28:13 | korriger | ||||||
Håkon Dingsøyr | IL Gular | 28:38 | korriger | ||||||
Espen Andersen | IL Gular | 26:13 | korriger | ||||||
Håkon Bjorøy | 24:45 | korriger | |||||||
DNS | Gemma Anible | IL Gular | korriger |
Sist oppdatert: | 1 september 2018, 15:44:08 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 154 |
Antall startet: | 143 |