Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veteranmesterskapet fr 7. september 2018

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Bjerva

Larvik OK

13:39

+0:00

6:45

2.

Britta Fismen

Fossum IF

13:45

+0:06

6:48

3.

Heidi Stokseth

Halden SK

14:27

+0:48

7:09

4.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

15:40

+2:01

7:45

5.

Hanne Wold

OK Moss

19:22

+5:43

9:35

6.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

20:30

+6:51

10:08

DNS

Linda Fredh

OK Moss

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Harstad

Heming Orientering

14:10

+0:00

7:00

2.

Vibeke Øye

IL Gular

14:44

+0:34

7:17

3.

Mariann Schei

TIF Viking

14:47

+0:37

7:19

4.

Ane Bjørnsgaard

Lillehammer OK

15:34

+1:24

7:42

5.

Liv Schjerven

Lardal OL

15:38

+1:28

7:44

6.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

16:06

+1:56

7:58

7.

Larysa Mironava

Modum OL

16:11

+2:01

8:00

8.

May Ingela Hope

Modum OL

16:32

+2:22

8:11

9.

Kari Klynderud Sundfør

Lillehammer OK

18:57

+4:47

9:22

10.

Tone Sølie Lysnes

Hedrum OL

19:20

+5:10

9:34

11.

Marianne Reusch

Heming Orientering

19:21

+5:11

9:34

11.

Stine Arntzen

Sandefjord OK

19:21

+5:11

9:34

13.

Elin Bordøy

Hedrum OL

21:05

+6:55

10:26

14.

Eli Stensli

Løten o-lag

22:22

+8:12

11:04

DSQ

Tonje Holm

OK Moss

16:57

51

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

12:06

+0:00

6:30

2.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

13:31

+1:25

7:16

3.

Trine Oldernes

Lillomarka OL

13:49

+1:43

7:25

4.

Eirin Lodgaard

Byåsen IL

13:51

+1:45

7:26

5.

Hilde Kristine Rosenvold

Porsgrunn OL

13:58

+1:52

7:30

6.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

14:03

+1:57

7:33

7.

Tone Elisabeth Bakken

Østmarka OK

14:19

+2:13

7:41

8.

Anne Berit Bredholt

Sandefjord OK

14:29

+2:23

7:47

9.

Vanja Staff

OL Toten-Troll

15:08

+3:02

8:08

10.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

15:09

+3:03

8:08

11.

Ida Vår Dirdal

Larvik OK

15:30

+3:24

8:20

12.

Inger Tone Nygård

Egersund OK

15:36

+3:30

8:23

13.

Wenche Lindløv

Sarpsborg OL

16:20

+4:14

8:46

14.

Rita Raastad

Skien OK

17:47

+5:41

9:33

15.

Inger-Helene Carlsen

Sturla, IF

21:37

+9:31

11:37

16.

Brit Ellen Hindrum

Odal OL - Orientering

29:38

+17:32

15:55

DNS

Trude Fixdal

IL Koll

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Christiansen

Sandefjord OK

12:14

+0:00

6:34

2.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

13:05

+0:51

7:02

3.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

13:17

+1:03

7:08

4.

Anne Marie Solheim Haugerud

Indre Østfold OK

13:48

+1:34

7:25

5.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

13:58

+1:44

7:30

6.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

14:09

+1:55

7:36

7.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

14:16

+2:02

7:40

8.

Kjersti Hov

Fossum IF

14:18

+2:04

7:41

9.

Marita Hernandez

OL Toten-Troll

14:34

+2:20

7:49

10.

Ragnhild Hald

Kristiansand OK

14:49

+2:35

7:57

11.

Bente Line

Indre Østfold OK

15:05

+2:51

8:06

12.

Berit Danielsen

IL Tyrving

15:21

+3:07

8:15

13.

Berit Berge

IL Tyrving

16:18

+4:04

8:45

14.

Heidi Børstad

Sarpsborg OL

17:23

+5:09

9:20

15.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

17:39

+5:25

9:29

16.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

18:08

+5:54

9:44

17.

Magnhild T. Mølnvik

Fossum IF

18:48

+6:34

10:06

18.

Grete Berntsen

Måren OK

21:00

+8:46

11:17

DNS

Isabelle Dermine

Dauphiné Orientation

DNS

Unni Rye

Asker Skiklubb

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Elisabeth Natvig

Nittedal OL

11:55

+0:00

6:48

2.

Sirpa Lilja

Modum OL

12:35

+0:40

7:11

3.

Liv Inger Prangerød

Tistedalen FL

12:53

+0:58

7:21

4.

Ellen Marie Turter

Nydalens SK

12:57

+1:02

7:24

5.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

13:40

+1:45

7:48

6.

Bjørg Svanberg

Røyken OL

13:51

+1:56

7:54

6.

Grete S B Hovi

Skien OK

13:51

+1:56

7:54

8.

Anne Garsrud

Stavanger Orienteringsklubb

14:16

+2:21

8:09

9.

Siren Greve

Bergens TF

14:33

+2:38

8:18

10.

Gunn Astrid Jakobsen

Fredrikstad SK

14:34

+2:39

8:19

11.

Lis Dæhli

Løten o-lag

14:49

+2:54

8:28

12.

Wenche Bjørnstad

Ringsaker OK

14:55

+3:00

8:31

13.

Gro Solnørdal

Rudsbygd IL

15:41

+3:46

8:57

14.

Margrete Jørandli

Gjø-Vard OL

15:56

+4:01

9:06

15.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

16:56

+5:01

9:40

16.

Turid Ødegård

OL Tønsberg og omegn

17:08

+5:13

9:47

17.

Bente Tangen Wikstrøm

Ringsaker OK

18:07

+6:12

10:21

18.

Lena Hammer

Vestre Akers SK

19:10

+7:15

10:57

19.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

21:40

+9:45

12:22

20.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

22:24

+10:29

12:48

DNS

Herdis Alvheim

Fana IL

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Strand Karlsen

Fredrikstad SK

12:35

+0:00

7:43

2.

Ingrid Strande

Skien OK

14:19

+1:44

8:46

3.

Ingunn Ytrehus

IL BUL-Tromsø

15:03

+2:28

9:13

4.

Berit Hegdal

Bergens TF

15:29

+2:54

9:29

5.

Randi Kristin Nærum

Larvik OK

15:51

+3:16

9:43

6.

Marit Tyldum

Rudsbygd IL

15:58

+3:23

9:47

7.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

16:11

+3:36

9:55

8.

Berit Røste

Ringsaker OK

17:31

+4:56

10:44

9.

Astrid Ormberg

Fana IL

18:54

+6:19

11:35

10.

Eva Taraldrud

Indre Østfold OK

19:26

+6:51

11:55

11.

Aud Kjemperud

Eiker OL

21:12

+8:37

13:00

12.

Elisabeth Rød

Andebu IL

21:20

+8:45

13:05

13.

Ingeborg Bakken

Måren OK

24:43

+12:08

15:09

14.

Kari Berg

Larvik OK

25:41

+13:06

15:45

15.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

25:50

+13:15

15:50

16.

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

26:44

+14:09

16:24

17.

Lill Birkelund

Porsgrunn OL

30:17

+17:42

18:34

DSQ

Kari Strande

Ringerike OL

15:49

DSQ

Anne Kaasa

Driv IL

18:08

172

DSQ

Ingerid Angell-Petersen

Freidig

18:45

190

DNS

Lill Ramberg Skappel

Lillehammer OK

DNS

Inger Nergaard

Stokke IL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

11:15

+0:00

7:48

2.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

11:57

+0:42

8:17

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

12:14

+0:59

8:29

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

13:56

+2:41

9:40

5.

Nora Ursin

Fossum IF

14:18

+3:03

9:55

6.

Maud Nilsson

HJS Vansbro OK

14:36

+3:21

10:08

7.

Torill Nebell Mikkelsen

Berger og Svelvik OL

14:41

+3:26

10:11

8.

Toril Riddervold

Heming Orientering

15:05

+3:50

10:28

9.

Liv Feiring

Hamar OK

15:24

+4:09

10:41

10.

Gerd Langseth

Larvik OK

15:29

+4:14

10:45

11.

Inger Lindløv

OK Moss

15:51

+4:36

11:00

12.

Anne Karin Stigemo

IL Imås

16:03

+4:48

11:08

13.

Inger Halck

Måren OK

16:35

+5:20

11:30

14.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

16:39

+5:24

11:33

15.

Signe Heivoll

Søgne og Songdalen OK

16:44

+5:29

11:37

16.

Margareta Brynhildsen

Stokke IL

17:15

+6:00

11:58

17.

Ingeborg Bøbel

IL Imås

17:30

+6:15

12:09

18.

Kari Vikerhaugen

Odal OL - Orientering

18:04

+6:49

12:32

19.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

18:44

+7:29

13:00

20.

Karen M. Bjørseth

Bodø og Omegn IF Orientering

20:03

+8:48

13:55

21.

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

20:07

+8:52

13:58

22.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

20:52

+9:37

14:29

23.

Berit Louise Eskerud

Lillehammer OK

21:52

+10:37

15:11

24.

Kari Natås

Bergens TF

26:07

+14:52

18:08

DSQ

Eli Klovning

Porsgrunn OL

15:32

181

DSQ

Astrid Gjelstad

Sandefjord OK

23:33

163

DNS

Astrid Lunde

Drangedal OL

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

11:41

+0:00

8:06

2.

Elin Dahlen

Ringerike OL

13:06

+1:25

9:05

3.

Unni Drage

Haugerud IF

14:11

+2:30

9:50

4.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

16:20

+4:39

11:20

5.

Anne-Britt Nilsen

Kjelsås IL

16:48

+5:07

11:40

6.

Aase Tove Golden

Måren OK

16:52

+5:11

11:42

7.

Synnøve Dalva

Bø OL

16:59

+5:18

11:47

8.

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

19:09

+7:28

13:17

9.

Brita Eilertsen Grønli

Førde IL

19:34

+7:53

13:35

10.

Aud Margret Kirkhorn

Måren OK

20:21

+8:40

14:07

11.

Hjørdis Egner

Heming Orientering

21:45

+10:04

15:06

12.

Aina Romsdal Mauritzsen

Varanger Orienteringslag

23:38

+11:57

16:24

13.

Åste Eggen

Måren OK

26:43

+15:02

18:33

14.

Torunn Hege Frøvoll

Sturla, IF

39:04

+27:23

27:07

DSQ

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

14:37

85

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

13:16

+0:00

10:31

2.

Inger E. Vamnes

Hamar OK

13:33

+0:17

10:45

3.

Tirill Liby Seip

OK Skeidi

23:14

+9:58

18:26

DSQ

Gudveig Jørundland

OK Sør

15:23

163

DSQ

Johanna Ytterbøl

Gimle IF

25:48

163

Klasse: D 90-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gyda Lahlum

OL Vallset/Stange

37:22

+0:00

29:39

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vladyslav Laskarzhevsky

Nash Klub

13:08

+0:00

5:09

2.

Pavel Krasko

Belarus OF

13:16

+0:08

5:12

3.

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

13:46

+0:38

5:23

4.

Dmitry Vorobyov

Belarus OF

14:37

+1:29

5:43

5.

Donatas Kontautas

OK Moss

15:35

+2:27

6:06

6.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

15:43

+2:35

6:09

7.

Morten Aas

Lillehammer OK

16:19

+3:11

6:23

DNS

Håvard Lucasen

Fredrikstad SK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Michelsen

Fossum IF

14:29

+0:00

5:40

2.

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

14:43

+0:14

5:46

3.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

15:00

+0:31

5:52

4.

Øyvind Steinbekken

Odal OL - Orientering

15:02

+0:33

5:53

5.

Morten Wettergreen

Fossum IF

16:51

+2:22

6:36

DSQ

Øystein Bieltvedt Skeie

Raumar Orientering

16:48

51

DSQ

Aksel Olsen

Asker Skiklubb

18:17

176

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Danevad

Fredrikstad SK

15:00

+0:00

5:52

2.

Øyvind Stokseth

Halden SK

15:05

+0:05

5:54

3.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

15:50

+0:50

6:12

4.

Robert Fredriksen

Notodden OL

16:19

+1:19

6:23

5.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

17:09

+2:09

6:43

6.

Christian Reusch

Heming Orientering

17:18

+2:18

6:47

7.

Evgeny Chernenko

Ok Akfa

17:30

+2:30

6:51

8.

Atle Pedersen

Fossum IF

18:16

+3:16

7:09

9.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

25:26

+10:26

9:58

DSQ

Øystein Olsen

OK Moss

15:10

51

DSQ

Lars Erik Gjein

Fossum IF

16:34

177

DSQ

Espen Johnsen

Hedrum OL

17:53

51

DNS

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

DNS

Kjetil Molund

IL Tyrving

DNS

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Andresen

Fossum IF

13:16

+0:00

6:03

2.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

13:23

+0:07

6:06

3.

Helge Gisholt

OK Skeidi

13:31

+0:15

6:10

4.

Trond Lund

IL Tyrving

13:34

+0:18

6:11

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

13:36

+0:20

6:12

6.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

13:49

+0:33

6:18

7.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

13:50

+0:34

6:18

8.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

14:00

+0:44

6:23

9.

Per Olav Nærestad

IF Trauma

14:10

+0:54

6:28

10.

Einar Gisholt

Fossum IF

14:36

+1:20

6:40

11.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

14:43

+1:27

6:43

12.

Rune Stræte

Wing OK

14:52

+1:36

6:47

12.

Bjørnar Olsrød

Stokke IL

14:52

+1:36

6:47

14.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

14:54

+1:38

6:48

14.

Hans Jevanord

Fossum IF

14:54

+1:38

6:48

16.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

14:59

+1:43

6:50

17.

Peter Carlsen

Sturla, IF

15:17

+2:01

6:58

18.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

15:21

+2:05

7:00

19.

Øystein Jensen

Sarpsborg OL

15:26

+2:10

7:02

20.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

15:32

+2:16

7:05

21.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

15:36

+2:20

7:07

22.

Steinar Låg

Asker Skiklubb

15:38

+2:22

7:08

23.

Jon Skriubakken

Porsgrunn OL

16:01

+2:45

7:18

24.

Christian Jomaas

Fossum IF

16:14

+2:58

7:24

25.

Dag Brenås

Varteig OL

16:38

+3:22

7:35

26.

Nils Inge Brurberg

Sturla, IF

16:44

+3:28

7:38

27.

Hallvard Koren

OK Moss

16:47

+3:31

7:39

28.

Per Ivar Sveheim

Odal OL - Orientering

17:04

+3:48

7:47

29.

Espen Fyhn Nilsen

Stavanger Orienteringsklubb

17:08

+3:52

7:49

30.

Lars Lodgaard

Raufoss IL Orientering

17:09

+3:53

7:49

31.

Stein Mella

Oppsal Orientering

17:11

+3:55

7:50

32.

Terje Næss

Fossum IF

18:20

+5:04

8:22

33.

Arne Håkon Jørgensen

Sandefjord OK

18:23

+5:07

8:23

34.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

18:31

+5:15

8:27

35.

Trond Frøvoll

Odal OL - Orientering

20:55

+7:39

9:33

36.

Per Einar Strøm

Hedrum OL

25:13

+11:57

11:30

37.

Oskar Kaaløy

Sandefjord OK

27:36

+14:20

12:36

DSQ

Jon Terje Ekeland

Oddersjaa SSK

14:24

190

DSQ

Roger Lysnes

Hedrum OL

15:02

51

DSQ

Rolv Anders Systad

Lyn Ski

15:12

51

DSQ

Gunnar Hope

Modum OL

16:18

158

DSQ

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

16:26

164

DNS

Morten Heir

Fossum IF

DNS

Ola Tellesbø

Hadeland OL

DNS

Trond Brevik

Fossum IF

DNS

Stein H. Hagen

Fossum IF

DNS

Roar Bye

Modum OL

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bo Engdahl

IL Koll

12:37

+0:00

5:45

2.

Gløer Winsvold

Sentrum OK

13:46

+1:09

6:17

3.

Jørgen Mårtensson

Modum OL

13:50

+1:13

6:18

4.

Eivind Hoff

IL Tyrving

14:04

+1:27

6:25

5.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

14:08

+1:31

6:27

6.

Kristian Kihle

Ringerike OL

14:12

+1:35

6:29

6.

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

14:12

+1:35

6:29

8.

Morten Aamodt

Sandnes IL (Rogaland)

14:17

+1:40

6:31

9.

Stein-Erik Scheie

OK Sør

14:21

+1:44

6:33

10.

Jon Bjørgum

Kristiansand OK

14:26

+1:49

6:35

11.

Petter Gullikstad

Røros IL

14:38

+2:01

6:40

12.

Bjørn Solbergseter

Austmarka IL

15:03

+2:26

6:52

13.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

15:09

+2:32

6:55

14.

Kjell Einar Andersen

Varteig OL

15:58

+3:21

7:17

15.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

16:03

+3:26

7:19

16.

Espen Raastad

Skien OK

16:05

+3:28

7:20

17.

Frode Robertsen

OL Tønsberg og omegn

16:08

+3:31

7:22

18.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

16:29

+3:52

7:31

19.

Luis Mahou

COTA

16:47

+4:10

7:39

20.

Leif Eriksson

Modum OL

17:12

+4:35

7:51

20.

Bjørn Tore Thoresen

Sarpsborg OL

17:12

+4:35

7:51

22.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

17:49

+5:12

8:08

23.

Morten Karlsen

Måren OK

18:06

+5:29

8:15

24.

Jan-Ove Bråthen

OK Øst

18:10

+5:33

8:17

25.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

18:20

+5:43

8:22

26.

Jan Haugland

Årstad IL

18:28

+5:51

8:25

27.

Terje Schjølberg

Røros IL

18:34

+5:57

8:28

28.

Jon Lahlum

IL GeoForm

18:36

+5:59

8:29

29.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

19:13

+6:36

8:46

30.

Paul Hinsch

Kustein

19:57

+7:20

9:06

31.

Olav Bakken

Østmarka OK

21:02

+8:25

9:36

32.

Per Kaarby

Fossum IF

21:58

+9:21

10:01

33.

Herman Bakke

Løten o-lag

22:50

+10:13

10:25

DSQ

Njål F. Vadla

Sandnes IL (Rogaland)

13:16

164

DSQ

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

15:58

190

DSQ

Kristian Storsveen

Løten o-lag

17:15

190

DNS

Mats Jönsson

Korsnäs IF OK

DNS

Jan Granstedt

Halden SK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arve Glittum

OK Skeidi

13:07

+0:00

6:29

2.

Ove Martinsen

Hauketo IF

14:25

+1:18

7:08

3.

Harald Hovi

Skien OK

14:29

+1:22

7:10

4.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

14:33

+1:26

7:12

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

14:34

+1:27

7:12

6.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

14:46

+1:39

7:18

7.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

14:47

+1:40

7:19

8.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

14:50

+1:43

7:20

9.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

14:57

+1:50

7:24

10.

Ketil Berge

Vestre Akers SK

15:00

+1:53

7:25

11.

Morten Due

Måren OK

15:06

+1:59

7:28

12.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

15:10

+2:03

7:30

13.

Per Osen

Vestre Akers SK

15:17

+2:10

7:33

14.

Ulf Henriksson

Korsnäs IF OK

15:25

+2:18

7:37

15.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

15:26

+2:19

7:38

15.

Rune Laurantsen

Skien OK

15:26

+2:19

7:38

17.

Bård Natvig

Nittedal OL

15:30

+2:23

7:40

18.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

15:54

+2:47

7:52

19.

Bjørn Willadssen

Heming Orientering

16:09

+3:02

7:59

20.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

16:12

+3:05

8:01

21.

Reidar Heivoll

Søgne og Songdalen OK

16:23

+3:16

8:06

21.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

16:23

+3:16

8:06

23.

Stein Jarle Helgeland

Haugesund IL Orientering

17:09

+4:02

8:29

23.

Harald Østbye

Elverum OK

17:09

+4:02

8:29

25.

Harald Bauger

OK Moss

18:03

+4:56

8:56

26.

Jan Sveen

Raumar Orientering

18:50

+5:43

9:19

27.

Stein Ødegård

OL Tønsberg og omegn

20:43

+7:36

10:15

28.

Per Olaf Klemsdal

Varteig OL

20:44

+7:37

10:15

29.

Tor Ragnar Andersen

Halden SK

21:28

+8:21

10:37

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

13:09

+0:00

6:48

2.

Per Rekkedal

Bodø og Omegn IF Orientering

13:51

+0:42

7:10

3.

Harry Breiland

Ålgård Orientering

14:06

+0:57

7:18

4.

Terje Wikstrøm

Ringsaker OK

14:21

+1:12

7:26

5.

Tor Sørevik

TIF Viking

14:22

+1:13

7:26

6.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

14:23

+1:14

7:27

7.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

14:52

+1:43

7:42

8.

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

14:53

+1:44

7:42

9.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

15:27

+2:18

8:00

10.

Einar Lien

Løten o-lag

15:35

+2:26

8:04

11.

Per-Erik Østlie

Driv IL

15:36

+2:27

8:04

12.

Bjørn Arnfinn Paulsen

OK Moss

15:48

+2:39

8:11

13.

Torbjørn Nørbech

Ringerike OL

15:49

+2:40

8:11

14.

Bent Galborgen

Indre Østfold OK

15:53

+2:44

8:13

15.

Ola Brox

OL Toten-Troll

15:56

+2:47

8:15

16.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

16:06

+2:57

8:20

17.

Bjørn Steinbekken

Odal OL - Orientering

16:08

+2:59

8:21

18.

Stein Nordvi

Elverum OK

16:31

+3:22

8:33

19.

Nils-Petter Wiik

Driv IL

16:36

+3:27

8:36

20.

Per Chr. Hagen

Bø OL

16:51

+3:42

8:43

21.

Jan Bøhle

OL Trollo

17:12

+4:03

8:54

22.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

17:13

+4:04

8:55

22.

Atle Remme

Porsgrunn OL

17:13

+4:04

8:55

24.

Stein Turtumøygard

Måren OK

17:30

+4:21

9:04

25.

Elling Aakre

Andebu IL

17:35

+4:26

9:06

26.

Paul Skjaker

Hadeland OL

17:49

+4:40

9:13

27.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

18:15

+5:06

9:27

28.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

18:34

+5:25

9:37

29.

Knut Malmo

Ringsaker OK

18:38

+5:29

9:39

30.

Ove Gunnar Jacobsen

Stokke IL

18:40

+5:31

9:40

31.

Åge Mohus

Bodø og Omegn IF Orientering

18:46

+5:37

9:43

32.

Martin Nauf

Hedrum OL

21:03

+7:54

10:54

33.

Åsmund Berthelsen

IL Tambarskjelvar

23:00

+9:51

11:55

34.

Anders Bjørkaas

Askvoll og Holmedal IL

25:05

+11:56

12:59

35.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

27:55

+14:46

14:27

DNS

Kjell Svanberg

Røyken OL

DNS

Tom A. Karlsen

Fredrikstad SK

DNS

Anders Stefan Vestlund

Ok Kåre

DNS

Jean Dermine

Dauphiné Orientation

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Alvheim

Fana IL

13:01

+0:00

7:36

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

13:07

+0:06

7:40

3.

Helge Revhaug

Ringerike OL

13:18

+0:17

7:46

4.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

13:39

+0:38

7:58

5.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

13:45

+0:44

8:02

6.

Ole Kristian Steinbekken

Odal OL - Orientering

14:02

+1:01

8:12

7.

Runar Kittilsen

Stokke IL

14:29

+1:28

8:28

8.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

14:36

+1:35

8:32

9.

Trond Feiring

Hamar OK

14:38

+1:37

8:33

10.

Gunnar Dag Tørå

IK Grane Arendal Orientering

14:43

+1:42

8:36

11.

Finn-Morten Årstad

Stavanger Orienteringsklubb

14:44

+1:43

8:36

12.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

14:59

+1:58

8:45

13.

Tore Angell-Petersen

Freidig

16:08

+3:07

9:26

14.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

16:09

+3:08

9:26

15.

Jørn Torgersen

TIF Viking

16:10

+3:09

9:27

16.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

16:26

+3:25

9:36

17.

Paul Martin Berg

Rudsbygd IL

16:29

+3:28

9:38

18.

Kurt Grønli

Førde IL

16:46

+3:45

9:48

19.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

16:49

+3:48

9:50

20.

Widar Taxth Løland

Hisøy OK

16:57

+3:56

9:54

21.

Terje Malm

Hamar OK

17:00

+3:59

9:56

22.

Christer Hellström

Stora Tuna OK

17:21

+4:20

10:08

23.

Leif Bokerød

Idd Sportsklubb

17:33

+4:32

10:15

24.

Thor Palmgren

Halden SK

17:35

+4:34

10:16

25.

Rolf Gjølberg

Larvik OK

17:53

+4:52

10:27

26.

Nils Olav Vennevik

Freidig

18:17

+5:16

10:41

27.

Knut Lindløv

OK Moss

18:19

+5:18

10:42

28.

Øystein Skappel

Lillehammer OK

18:45

+5:44

10:57

29.

Jacques Flament

ASUB Brussels

18:53

+5:52

11:02

30.

Arild Moen

Konnerud IL

18:55

+5:54

11:03

31.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

20:17

+7:16

11:51

32.

Roar Løken

Sandefjord OK

20:49

+7:48

12:10

33.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

20:51

+7:50

12:11

34.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

20:55

+7:54

12:13

35.

Bjørn Helge Ceeberg

Hedrum OL

21:22

+8:21

12:29

36.

Odd Egil Frogner

OL Tønsberg og omegn

22:37

+9:36

13:13

37.

Kåre Thorbjørnsen

Larvik OK

23:29

+10:28

13:43

38.

Ingar Finstad

OK Moss

23:45

+10:44

13:53

39.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

23:54

+10:53

13:58

40.

Arne Lande

Bø OL

27:01

+14:00

15:47

DSQ

Magnus Natås

Bergens TF

13:01

190

DSQ

Torodd Os

Førde IL

14:13

179

DSQ

Helge Lye

IL Tyrving

19:51

181

DNS

Kjell Gorm Røkke

IL Tyrving

DNS

Geir Husdal

TIF Viking

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

13:23

+0:00

8:12

2.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

13:52

+0:29

8:30

3.

Erling Pedersen

IL Siso

14:32

+1:09

8:54

4.

Per Bjørkhaug

TIF Viking

15:39

+2:16

9:36

5.

Anders Taraldrud

Indre Østfold OK

16:10

+2:47

9:55

6.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

16:11

+2:48

9:55

7.

Egil Nestande

Førde IL

16:33

+3:10

10:09

8.

Magnar Øvreås

Botne SK

16:45

+3:22

10:16

9.

Magne Klovning

Porsgrunn OL

17:00

+3:37

10:25

10.

Olav Høiås

Vang OL

17:08

+3:45

10:30

11.

Elling Frøvoll

Sturla, IF

18:06

+4:43

11:06

12.

Per Vold

Fana IL

18:21

+4:58

11:15

13.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

18:47

+5:24

11:31

14.

Magnus Landstad

Freidig

19:32

+6:09

11:59

15.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

20:02

+6:39

12:17

16.

Tormod Dahlen

Ringerike OL

20:11

+6:48

12:22

17.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

20:52

+7:29

12:48

18.

Carl B. Bjørseth

Bodø og Omegn IF Orientering

20:53

+7:30

12:48

19.

Øystein Madsen

Haugerud IF

21:40

+8:17

13:17

20.

Per Haugland

Årstad IL

22:13

+8:50

13:37

21.

Per Løvaas

OL Trollelg

23:53

+10:30

14:39

22.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

24:05

+10:42

14:46

23.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

24:29

+11:06

15:01

DSQ

Helge Bjaaland

Heming Orientering

17:04

181 190

DSQ

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

23:45

46 48 104 47 87 176 179 181 190 193 164

DSQ

Lasse Vråle

Sturla, IF

Død brikke uten backuplapp

DNS

Henrik Hvoslef

IK Stern

DNS

Anton Lomme

Hedrum OL

DNS

Odd Aure

Drangedal OL

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Tyldum

Rudsbygd IL

12:16

+0:00

8:31

2.

Olav Totland

Fana IL

14:39

+2:23

10:10

3.

Rolf Arvid Leijon Pedersen

Alta OL

14:50

+2:34

10:18

4.

Oddvar Gjelstad

Sandefjord OK

15:22

+3:06

10:40

5.

Tormod Høimyr

Sturla, IF

15:59

+3:43

11:05

6.

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

16:11

+3:55

11:14

7.

Lars Mauritzsen

Varanger Orienteringslag

16:21

+4:05

11:21

8.

Sveinung Fristad

Askvoll og Holmedal IL

16:44

+4:28

11:37

9.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

17:16

+5:00

11:59

10.

Eigil Kongsfjell

OL Tønsberg og omegn

17:23

+5:07

12:04

11.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

18:54

+6:38

13:07

11.

Otto Grahl-Nielsen

Bergens TF

18:54

+6:38

13:07

13.

Svein Haukaas

Årstad IL

19:07

+6:51

13:16

14.

Magnar Reppesgård

Hedrum OL

19:13

+6:57

13:20

15.

Stein Koren

OK Moss

19:34

+7:18

13:35

16.

Tore S. Rasmussen

TIF Viking

20:14

+7:58

14:03

17.

Tor Drage

Haugerud IF

25:03

+12:47

17:23

DSQ

Svein Solerød

OL Toten-Troll

14:27

181

DSQ

Edvin Berg

Bodø og Omegn IF Orientering

15:40

197

DSQ

Bjørn Egner

Heming Orientering

16:14

177

DSQ

Einar Jørundland

OK Sør

26:34

45

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

22:59

+0:00

18:14

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

Troy Vctor Stokseth

Halden SK

8:55

Selma Færden

Kolbotn og Skimt OL

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

5:36

Aksel Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

9:45

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

9:45

Ella Jakobsen

OK Moss

10:35

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

8:57

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

5:56

Klasse: Direkte-1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Færden

Kolbotn og Skimt OL

10:04

+0:00

7:59

2.

Emma Aune Jakobsen

Ok Moss

11:05

+1:01

8:47

3.

Ingunn Gåsodden

Skien OK

11:43

+1:39

9:17

4.

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

12:03

+1:59

9:33

5.

Elisabeth Aune Jakobsen

Ok Moss

14:21

+4:17

11:23

6.

Helene Røsvik

Ås-NMBU Orientering

14:52

+4:48

11:47

7.

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

15:44

+5:40

12:29

8.

Sofie Holm Nedrebø

Ok Moss

19:14

+9:10

15:15

9.

Anna Cahill

Noteam

23:08

+13:04

18:21

163

10.

Elise Holm Nedrebø

Ok Moss

28:02

+17:58

22:14

11.

Inger Anne Steffensen

Noteam

33:04

+23:00

26:14

Klasse: Direkte-2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Johanne Lind Nørbech

Nydalens SK

13:42

+0:00

5:22

2.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

14:18

+0:36

5:36

3.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

14:39

+0:57

5:44

4.

Anders Treekrem

Ås-NMBU Orientering

14:53

+1:11

5:50

5.

Brian Poon

Noteam

15:16

+1:34

5:59

6.

Gunvor Høydal

Fossum IF

15:23

+1:41

6:01

7.

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

15:47

+2:05

6:11

8.

Benjamin Doherty

Swansea Bay

16:07

+2:25

6:19

9.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

16:43

+3:01

6:33

10.

Morten Tangen

OK Moss

16:44

+3:02

6:33

11.

Ingvild Paulsen Vie

Haugesund IL Orientering

16:48

+3:06

6:35

12.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

17:48

+4:06

6:58

13.

Sigrid Bjørgen

Hamar OK

18:06

+4:24

7:05

14.

Linn Mei Waaler

Måren OK

18:55

+5:13

7:25

15.

Raphael Neto

Noteam

19:48

+6:06

7:45

16.

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

19:52

+6:10

7:47

17.

Sverre Graffer

Ringerike OL

20:25

+6:43

8:00

18.

Charmaine Fung

Noteam

20:33

+6:51

8:03

19.

Ole Johannes Nedrebø

Ok Moss

20:39

+6:57

8:05

20.

Julie Sophie Wold

OK Moss

20:40

+6:58

8:06

21.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

20:59

+7:17

8:13

22.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

21:33

+7:51

8:27

22.

Ruth Olerud

Ås-NMBU Orientering

21:33

+7:51

8:27

24.

Elena Chernenko

Ok Akfa

21:51

+8:09

8:34

25.

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

22:01

+8:19

8:38

26.

Susan Bøbel

IL Imås

23:05

+9:23

9:03

27.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

24:36

+10:54

9:38

28.

Elsie Brenne

Varteig OL

26:37

+12:55

10:26

29.

Lucinda Calvert

Swansea Bay

27:07

+13:25

10:38

30.

Veronica Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

27:11

+13:29

10:39

31.

Ingrid Lome Hagman

Kolbotn og Skimt OL

29:05

+15:23

11:24

32.

Helge Graffer

Ringerike OL

30:22

+16:40

11:54

33.

Anne Berg Gjølberg

Larvik OK

30:31

+16:49

11:58

DSQ

Sigurdur Sigurdsson

Stokke IL

19:50

170

DSQ

Mikkel Johan Michelsen

Fossum IF

24:21

174 178


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2018, 11:49:45

Arrangør:

Ås IL o-gruppa og Kolbotn&Skimt

Antall deltagere:

485

Antall startet:

457