Klasse: H16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sivert Ekroll | Berger IL Ski | 2:09:31 | +0:00 | 7:50 | korriger | |||
2. | Mathias Skourup Rognebakke | Sturla, IF | 2:14:40 | +5:09 | 8:09 | korriger | |||
3. | Marius Holen | Svelvik IF | 2:38:23 | +28:52 | 9:35 | korriger | |||
4. | Jørgen Nøkleby Melling | Ringerike OL | 2:44:51 | +35:20 | 9:59 | korriger | |||
5. | Martin Nøkleby Melling | Ringerike OL | 2:56:40 | +47:09 | 10:42 | korriger | |||
6. | Jo Bastian Gustavsen | Svelvik SK | 3:05:17 | +55:46 | 11:13 | korriger | |||
7. | Filip August Fleischer | Mjøndalen Fotball | 3:12:29 | +1:02:58 | 11:39 | korriger | |||
8. | Adrian Buczek | Ringerike OL | 3:19:48 | +1:10:17 | 12:06 | korriger | |||
9. | Mikkel Berglund | Ringerike OL | 3:19:50 | +1:10:19 | 12:06 | korriger | |||
10. | Markus Lærum | Svelvik Treningssenter | 4:48:01 | +2:38:30 | 17:27 | korriger | |||
Klasse: D16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nora Småge Hilsen | Konnerud IL | 3:29:44 | +0:00 | 12:42 | korriger | |||
2. | Hedda Spangberg | Konnerud IL | 4:55:09 | +1:25:25 | 17:53 | korriger | |||
3. | Tiril Holen | Konnerud IL | 4:55:10 | +1:25:26 | 17:53 | korriger | |||
4. | Mille Vasshaug Jægtvik | Konnerud IL | 4:55:11 | +1:25:27 | 17:53 | korriger | |||
Klasse: H17-34 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Johan Kristian Undeland | IF Sturla | 2:11:51 | +0:00 | 7:59 | korriger | |||
2. | Joar Gjerdahl | BOS Elite | 2:14:35 | +2:44 | 8:09 | korriger | |||
3. | Martin Østberg | IF Sturla | 2:31:59 | +20:08 | 9:12 | korriger | |||
4. | Stian Kristiansen | 2:32:28 | +20:37 | 9:14 | korriger | ||||
5. | Steffen Vedal | Svelvik SK | 2:32:29 | +20:38 | 9:14 | korriger | |||
6. | Nils Martin Langestrand | Sande Sportsklubb | 2:32:36 | +20:45 | 9:14 | korriger | |||
7. | Martin Saue Winther | Berger IL | 2:32:38 | +20:47 | 9:15 | korriger | |||
8. | Viktor Zahl Hellum | 2:38:20 | +26:29 | 9:35 | korriger | ||||
9. | Ole Jørgen Bogen Arenth | BOS Elite | 2:42:22 | +30:31 | 9:50 | korriger | |||
10. | Gabriell Slinger | Svelvik SK | 2:42:47 | +30:56 | 9:51 | korriger | 104 | ||
11. | Erik Engløk | Svelvik IF | 2:43:47 | +31:56 | 9:55 | korriger | |||
12. | Espen Kristiansen | 2:57:16 | +45:25 | 10:44 | korriger | ||||
13. | Magnus Larsen | 2:57:21 | +45:30 | 10:44 | korriger | ||||
14. | Even Myhre | Team Lassen | 2:59:21 | +47:30 | 10:52 | korriger | |||
15. | Faustino Ariño | 3:05:40 | +53:49 | 11:15 | korriger | ||||
16. | Eirik Stærkeby Jelstad | Team Nonstop | 3:08:52 | +57:01 | 11:26 | korriger | |||
17. | Simen Winsnes Eggen | 3:08:56 | +57:05 | 11:27 | korriger | ||||
18. | Ole Martin Foss | Svelvik IF | 3:17:18 | +1:05:27 | 11:57 | korriger | |||
19. | Lars Andreas Vik | Team Lassen | 3:17:20 | +1:05:29 | 11:57 | korriger | |||
20. | Matias Warp | Svelvik IF | 3:17:24 | +1:05:33 | 11:57 | korriger | |||
21. | Martin Nymoen | 3:17:51 | +1:06:00 | 11:59 | korriger | 64 55 100 110 | |||
22. | Ole Johan Morken | Anton Sport | 4:13:26 | +2:01:35 | 15:21 | korriger | |||
23. | Anders Johnsen | KIWI Bjørnstad | 4:13:31 | +2:01:40 | 15:21 | korriger | |||
24. | Jens Stenberg Berg | Svelvik IF | 4:49:18 | +2:37:27 | 17:32 | korriger | |||
25. | Magnus Slinger Sørli | Svelvik Sykleklubb | 5:11:12 | +2:59:21 | 18:51 | korriger | |||
26. | Lars Kristian Sundland | 5:20:15 | +3:08:24 | 19:24 | korriger | ||||
27. | Nikita Semenov | Moscow Team | 6:36:53 | +4:25:02 | 24:03 | korriger | 110 | ||
28. | Ilya Leyrikh | Moscow Team | 6:38:07 | +4:26:16 | 24:07 | korriger | |||
29. | Vladimir Gusev | Moscow Team | 6:38:57 | +4:27:06 | 24:10 | korriger | |||
Brutt | Martin Mogensen | Berger IL | korriger | ||||||
DNS | Martin Haug | Svelvik SK | korriger | ||||||
Klasse: D17-34 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Elisabeth Karoliussen | Nesbygda IF | 3:05:37 | +0:00 | 11:14 | korriger | 100 | ||
2. | Marianne C. Myhre | Team Lassen | 3:05:51 | +0:14 | 11:15 | korriger | |||
3. | Emilie Berger | Team Nonstop | 3:08:51 | +3:14 | 11:26 | korriger | |||
4. | Anniken Ranvik | Konnerud IL | 3:29:40 | +24:03 | 12:42 | korriger | |||
5. | Thea Land | Konnerud IL | 3:29:41 | +24:04 | 12:42 | korriger | |||
6. | Kjersti Nelson Levina | 3:32:33 | +26:56 | 12:52 | korriger | 108 100 | |||
7. | Maj Helene Myhre | Team Lassen | 3:50:21 | +44:44 | 13:57 | korriger | |||
8. | Marie Grepperud | KSI ishockey | 4:48:06 | +1:42:29 | 17:27 | korriger | |||
9. | Ragnhild Stenberg Berg | Lillomarka | 4:49:17 | +1:43:40 | 17:31 | korriger | |||
10. | Marianne Steinbakk | 6:38:32 | +3:32:55 | 24:09 | korriger | ||||
Klasse: H35-49 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Emil Wingstedt | Halden SK | 2:00:35 | +0:00 | 7:18 | korriger | |||
2. | Andreas Johansson | Halden SK | 2:00:45 | +0:10 | 7:19 | korriger | |||
3. | Tore Sandvik | Halden SK | 2:09:43 | +9:08 | 7:51 | korriger | |||
4. | Per Øyvind Stene | Nydalens SK | 2:10:00 | +9:25 | 7:52 | korriger | |||
5. | Ole Kristian Haraldsrud | Svelvik IF Skigruppe | 2:10:02 | +9:27 | 7:52 | korriger | |||
6. | Hans Marius Nelson | BOS | 2:10:10 | +9:35 | 7:53 | korriger | |||
7. | Charles Halaas | Team Halaas | 2:11:37 | +11:02 | 7:58 | korriger | |||
8. | Torbjørn Blom-hagen | Fossum IF | 2:12:58 | +12:23 | 8:03 | korriger | |||
9. | Frode Nebell | BOS | 2:14:44 | +14:09 | 8:09 | korriger | |||
10. | Lars Erik Halvorsen | BOS | 2:15:09 | +14:34 | 8:11 | korriger | |||
11. | Tommy Brudal | Team Halaas | 2:15:13 | +14:38 | 8:11 | korriger | 106 | ||
12. | David Ekroll | Berger IL Ski | 2:32:27 | +31:52 | 9:14 | korriger | |||
13. | Lars Petter Stormo | Team Braasport | 2:32:31 | +31:56 | 9:14 | korriger | |||
14. | Christian Bøhmer | BOS | 2:32:39 | +32:04 | 9:15 | korriger | |||
15. | Jarle Mogensen | Berger IL | 2:32:40 | +32:05 | 9:15 | korriger | |||
16. | Håvard Hågård | Konnerud IL | 2:33:39 | +33:04 | 9:18 | korriger | |||
17. | Gjermund Berget Galleberg | 2:38:09 | +37:34 | 9:35 | korriger | ||||
18. | Terje W. Pettersen | BOS | 2:44:02 | +43:27 | 9:56 | korriger | |||
19. | Sondre Vedal | Svelvik SK | 2:44:04 | +43:29 | 9:56 | korriger | |||
20. | Stig Melling | Ringerike OL | 2:44:49 | +44:14 | 9:59 | korriger | |||
21. | Johan Galleberg | ABB BIL | 2:45:14 | +44:39 | 10:00 | korriger | |||
22. | Øyvind Nilssen | IL Sandvin | 2:56:25 | +55:50 | 10:41 | korriger | 49 | ||
23. | Tormod Sola | Kniveåsen Rønners | 2:56:34 | +55:59 | 10:42 | korriger | |||
24. | Anders Espeseth | Florø Turn og idrett | 2:56:37 | +56:02 | 10:42 | korriger | 39 | ||
25. | Lars Berglund | Ringerike OL | 2:56:43 | +56:08 | 10:42 | korriger | |||
26. | Kåre Rønn Richardsen | Raballder | 2:56:47 | +56:12 | 10:42 | korriger | |||
27. | Otto Galleberg | Sande Sportsklubb | 2:59:18 | +58:43 | 10:52 | korriger | |||
28. | Petter Guttormsen | Stavanger TRI | 2:59:49 | +59:14 | 10:53 | korriger | |||
29. | Tore Svendsen | Team Halaas | 3:05:38 | +1:05:03 | 11:15 | korriger | 44 102 | ||
30. | Lars Borgen | Sande Sportsklubb | 3:05:44 | +1:05:09 | 11:15 | korriger | |||
31. | Rune Nebell | Arsenal FC | 3:05:46 | +1:05:11 | 11:15 | korriger | |||
32. | Thomas Tollefsen | Svelvik IF | 3:05:48 | +1:05:13 | 11:15 | korriger | |||
33. | Thomas Bingen | Svelvik IF | 3:05:49 | +1:05:14 | 11:15 | korriger | |||
34. | Aage K. Østern | Arsenal FC | 3:06:02 | +1:05:27 | 11:16 | korriger | |||
35. | Rune Fleischer | BOS | 3:12:31 | +1:11:56 | 11:40 | korriger | |||
36. | Anders Liang | Arsenal | 3:25:26 | +1:24:51 | 12:27 | korriger | |||
37. | Lasse Syvertsen | Team Lassen | 3:32:30 | +1:31:55 | 12:52 | korriger | 108 | ||
38. | Thomas Glede Allum | Team Pippi | 4:14:37 | +2:14:02 | 15:25 | korriger | |||
39. | HÃ¥vard W. Pettersen | BOS | 4:14:50 | +2:14:15 | 15:26 | korriger | |||
40. | Eivind Andre Næss Solberg | BOS | 4:38:05 | +2:37:30 | 16:51 | korriger | |||
41. | Christer Andersson | Team SIF IF | 4:55:09 | +2:54:34 | 17:53 | korriger | |||
42. | Cristobal Molina | Nortek Gasellene | 5:11:50 | +3:11:15 | 18:53 | korriger | 46 47 61 63 | ||
43. | Fredrik Sandberg | Team Jensen | 5:54:02 | +3:53:27 | 21:27 | korriger | |||
44. | Gleb Levin | Moscow Team | 6:38:05 | +4:37:30 | 24:07 | korriger | |||
Brutt | Johan Svedberg | Heming Orientering | korriger | ||||||
DNS | Are Svendsen | Drammens Ballklubb | korriger | ||||||
DNS | Lars Erik Gjein | Fossum IF | korriger | ||||||
Klasse: D35-49 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Renate Berget Galleberg | 2:38:09 | +0:00 | 9:35 | korriger | ||||
2. | Lene Ebbestad | Team Nonstop | 3:08:54 | +30:45 | 11:26 | korriger | |||
3. | Britta Fismen | Fossum IF | 3:19:42 | +41:33 | 12:06 | korriger | |||
4. | Synnøve Nybø | Konnerud IL | 3:20:18 | +42:09 | 12:08 | korriger | |||
5. | Hanne Steffensen | Team Pippi | 4:14:38 | +1:36:29 | 15:25 | korriger | |||
6. | Siri Sando | Team Pippi | 4:14:45 | +1:36:36 | 15:26 | korriger | |||
7. | Merethe Holen | Team Pippi | 4:14:53 | +1:36:44 | 15:26 | korriger | |||
8. | Carolin Sandström | Team Pippi | 4:14:56 | +1:36:47 | 15:27 | korriger | |||
9. | Cecilie Næss-Solberg | Team CoolFunk | 4:38:06 | +1:59:57 | 16:51 | korriger | |||
10. | Merete Østmo | 5:22:08 | +2:43:59 | 19:31 | korriger | ||||
11. | Vigdis Krohn Hansen | Team Jensen | 5:53:56 | +3:15:47 | 21:27 | korriger | |||
12. | Katrine Vie Bråthen | 5:54:05 | +3:15:56 | 21:27 | korriger | ||||
13. | Nina Evanger | 5:54:10 | +3:16:01 | 21:27 | korriger | ||||
14. | Liv Jebsen | Team Jensen | 5:54:19 | +3:16:10 | 21:28 | korriger | |||
15. | Kristin Jenssen Sola | Kniveåsen Rønners | 6:02:24 | +3:24:15 | 21:57 | korriger | 61 63 | ||
16. | Lene Bjørneberg Ulstein | Kniveåsen Rønners | 6:02:31 | +3:24:22 | 21:58 | korriger | 61 63 | ||
DNS | Siv Gelius | korriger | |||||||
Klasse: H50 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Egil Furua | BOS | 2:16:52 | +0:00 | 8:17 | korriger | |||
2. | Ketil Horn | Nortek Gasellene | 2:44:07 | +27:15 | 9:56 | korriger | |||
3. | Roy Arne Hansen | BOS | 2:44:29 | +27:37 | 9:58 | korriger | |||
4. | Terje Kristoffersen | Söderberg & Partners | 2:56:54 | +40:02 | 10:43 | korriger | |||
5. | Nils Inge Brurberg | IF Sturla | 2:57:04 | +40:12 | 10:43 | korriger | |||
6. | Egil Andreassen | BOS | 3:05:25 | +48:33 | 11:14 | korriger | |||
7. | Svein Olav Vik | Team Lassen | 3:05:35 | +48:43 | 11:14 | korriger | |||
8. | Lars Baklid | Konnerud IL | 3:08:03 | +51:11 | 11:23 | korriger | |||
9. | Geir Førlie | Rambøll BIL | 3:08:04 | +51:12 | 11:23 | korriger | |||
10. | HÃ¥vard Halvorsen | Konnerud IL | 3:20:21 | +1:03:29 | 12:08 | korriger | |||
11. | Jan Morten Andersen | IF Sturla | 3:32:26 | +1:15:34 | 12:52 | korriger | |||
12. | Knut Pettersen | BOS | 3:32:29 | +1:15:37 | 12:52 | korriger | |||
12. | Erik Brun-Pedersen | Berger IL | 3:32:29 | +1:15:37 | 12:52 | korriger | |||
14. | Sven Myhre | Team Lassen | 3:50:48 | +1:33:56 | 13:59 | korriger | |||
15. | Erling Friedmann | 4:13:48 | +1:56:56 | 15:22 | korriger | ||||
16. | Bjørn Wessel | BOS | 4:14:54 | +1:58:02 | 15:26 | korriger | |||
17. | Odd Erik Berg | Lier Skiløberforening | 4:27:29 | +2:10:37 | 16:12 | korriger | |||
18. | Jan Sigurd Otterlei | 4:46:42 | +2:29:50 | 17:22 | korriger | ||||
19. | Kjetil Christensen | 4:46:45 | +2:29:53 | 17:22 | korriger | ||||
20. | Bjørn Sundland | 5:27:43 | +3:10:51 | 19:51 | korriger | ||||
21. | Eirik Bjørlo | 5:38:51 | +3:21:59 | 20:32 | korriger | ||||
22. | Anton Bø | 5:38:58 | +3:22:06 | 20:32 | korriger | ||||
23. | Thor Bjørnstad | BOS | 5:39:01 | +3:22:09 | 20:32 | korriger | |||
24. | Eivind Hellum | 5:39:04 | +3:22:12 | 20:32 | korriger | ||||
DSQ | Anders Nybø | Konnerud IL | 38:20 | korriger | 39 41 43 44 106 45 46 47 102 104 114 108 6... | ||||
DNS | Eivind Hoff | IL Tyrving | korriger | ||||||
DNS | Bent Roar Larsen | Nesbygda IF | korriger | ||||||
DNS | Inge Stian Johansen | Jensen Madrasser | korriger | ||||||
Klasse: D50 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Heidi Morken | 2:59:47 | +0:00 | 10:53 | korriger | ||||
2. | Margrethe Havre | Berger IL Ski | 3:01:10 | +1:23 | 10:58 | korriger | |||
3. | Ingun Jahren Horvli | Konnerud IL | 3:08:07 | +8:20 | 11:24 | korriger | |||
4. | Beate Berger | Team Nonstop | 3:08:53 | +9:06 | 11:26 | korriger | |||
5. | Annemarie Ranvik | Konnerud IL | 4:15:09 | +1:15:22 | 15:27 | korriger | |||
6. | Kristin Lier Jensen | 5:39:07 | +2:39:20 | 20:33 | korriger | ||||
7. | Gunhild Eide | 5:39:09 | +2:39:22 | 20:33 | korriger | ||||
Brutt | Aud Fjellvang | Team Wannabe Jensen | korriger | ||||||
Klasse: H60 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Johnny Ã…rnes | Svelvik IF | 3:32:27 | +0:00 | 12:52 | korriger | |||
2. | Tor Engløk | Svelvik IF | 3:50:50 | +18:23 | 13:59 | korriger | |||
3. | Tom Harald Grepperud | Rambøll BIL | 4:02:54 | +30:27 | 14:43 | korriger | |||
4. | Rolf Christensen | BOS | 4:05:46 | +33:19 | 14:53 | korriger | |||
5. | Jan Trygve Jensen | 4:13:25 | +40:58 | 15:21 | korriger | ||||
6. | Hans Lyder Haare | Konnerud IL | 4:16:27 | +44:00 | 15:32 | korriger | |||
7. | Knut Erik Østengen | Thales BIL | 4:27:27 | +55:00 | 16:12 | korriger | |||
8. | Gullik Slinger | BOS | 5:11:14 | +1:38:47 | 18:51 | korriger | |||
9. | Atle Solheim | BOS | 5:25:16 | +1:52:49 | 19:42 | korriger | |||
10. | Svein Landaas | 5:39:14 | +2:06:47 | 20:33 | korriger | ||||
11. | Arne Steinbakk | 6:38:41 | +3:06:14 | 24:09 | korriger | ||||
Brutt | John Endsjø | Svelvik IF Skigruppe | korriger | ||||||
DNS | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | korriger | ||||||
Klasse: D60 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Emma Grete Feyling Haare | Konnerud IL | 4:15:43 | +0:00 | 15:29 | korriger | |||
2. | Kjersti Engløk | Svelvik IF | 5:39:17 | +1:23:34 | 20:33 | korriger |
Sist oppdatert: | 24 oktober 2020, 12:22:51 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 170 |
Antall startet: | 162 |