Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport

Diplomutskrift

Brikkesys.no

Årungen rundt 23. september 2018

Klasse: ÅR J 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

47:04

+0:00

4:28

Vis diplom

Klasse: ÅR J 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Lysaker Høgne

Aurskog-Høland IL

43:31

+0:00

4:08

Vis diplom

2.

Tiril Lilleheier

Ås IL

50:39

+7:08

4:49

Vis diplom

Klasse: ÅR G 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Noah Mikael Kristoffersen

46:51

+0:00

4:27

Vis diplom

Klasse: ÅR G 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås IL

37:05

+0:00

3:31

Vis diplom

2.

Øivind Bodal Holm

Ås IL

41:21

+4:16

3:56

Vis diplom

3.

Elias Kvalevaag-Holm

NMBU

44:49

+7:44

4:16

Vis diplom

4.

Håvard Foss

Ås IL

53:04

+15:59

5:03

Vis diplom

5.

Magnus Lilleheier

53:22

+16:17

5:04

Vis diplom

6.

Daniel Rosenfeld

Ås IL

1:04:36

+27:31

6:09

Vis diplom

Klasse: ÅR K 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Lilleheier

Ås IL

44:15

+0:00

4:12

Vis diplom

2.

Lena Emilie Bæck

52:49

+8:34

5:01

Vis diplom

Klasse: ÅR K 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Pharo

Bøler IF - Friidrett

37:17

+0:00

3:33

Vis diplom

2.

Marit Haslie

40:54

+3:37

3:53

Vis diplom

3.

Camille Chopart

50:09

+12:52

4:46

Vis diplom

4.

Ingrid Eltorn

Steensletta IL

55:24

+18:07

5:16

Vis diplom

5.

Janice Medlien

Ås IL

55:34

+18:17

5:17

Vis diplom

6.

Sigrid Moe

59:32

+22:15

5:40

Vis diplom

7.

Anne Marie Burgdorf

1:00:00

+22:43

5:42

Vis diplom

8.

Sofie Skovgaard Petersen

1:00:44

+23:27

5:47

Vis diplom

Klasse: ÅR K 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christina Holth

Statkraft Energi

42:50

+0:00

4:04

Vis diplom

2.

Helene Christine Groth

Sportsklubben Kraft

43:24

+0:34

4:08

Vis diplom

3.

Berit Herstad

48:15

+5:25

4:35

Vis diplom

4.

Judit Banfine Vas

NMBU

51:21

+8:31

4:53

Vis diplom

5.

Reidun Kraugerud

Team Olav

52:07

+9:17

4:57

Vis diplom

6.

Marianne Frydenlund

Frydenlund Værdal

52:41

+9:51

5:01

Vis diplom

7.

Elisabeth Lundquist Gunby

NMBU

54:00

+11:10

5:08

Vis diplom

8.

Kathrine Lundquist Gunby

NMBU

54:04

+11:14

5:08

Vis diplom

9.

Johanna Blomqvist

NMBU

56:12

+13:22

5:21

Vis diplom

10.

Else-Marit L. Gaustad

57:09

+14:19

5:26

Vis diplom

11.

Inger Rødseth

57:47

+14:57

5:30

Vis diplom

12.

Linda Bysttröm

NMBU

1:00:59

+18:09

5:48

Vis diplom

13.

Kjersti Jensen

1:07:54

+25:04

6:28

Vis diplom

14.

Anne Jorunn Hauge

1:10:32

+27:42

6:43

Vis diplom

DNS

Linn Camilla Moksnes

Klasse: ÅR K 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Wibe

56:56

+0:00

5:25

Vis diplom

2.

Lisbet Nordtug

Hattfjelldal IL

59:38

+2:42

5:40

Vis diplom

Klasse: ÅR M 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Støa

IL Ros

38:57

+0:00

3:42

Vis diplom

2.

Audun Midtbø Svenning

Dbr

41:39

+2:42

3:58

Vis diplom

3.

Thorbjørn L Onsaker

Råde IL

44:14

+5:17

4:12

Vis diplom

4.

Kristoffer Nyberg

Åslia Skilag

48:30

+9:33

4:37

Vis diplom

5.

Emilio Ojeda Cervantes

Akershus krets

51:03

+12:06

4:51

Vis diplom

Klasse: ÅR M 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myhre Sjurseth

Sportsklubben Vidar

33:13

+0:00

3:09

Vis diplom

2.

Geir Gjessing

Oslostudentenes IK

36:14

+3:01

3:27

Vis diplom

3.

Pål Onsrud

Team Sportsmanden

36:29

+3:16

3:28

Vis diplom

4.

Nikolai Søndersrød Aamaas

Team TRENR

42:33

+9:20

4:03

Vis diplom

5.

Halvor Steinsholt

Ås IL

43:03

+9:50

4:06

Vis diplom

6.

Alex Carella

Akershus krets

43:15

+10:02

4:07

Vis diplom

7.

Jeroen Sonnemans

43:56

+10:43

4:11

Vis diplom

8.

André Kristiansen

Superbow

44:23

+11:10

4:13

Vis diplom

9.

Peder Midttømme

45:36

+12:23

4:20

Vis diplom

10.

Cyril Milleret

NMBU

46:29

+13:16

4:25

Vis diplom

11.

Frank Tibben

NMBU

49:08

+15:55

4:40

Vis diplom

12.

Noe Mendoza

NMBU

49:30

+16:17

4:42

Vis diplom

13.

Ruben Roos

NMBU

49:45

+16:32

4:44

Vis diplom

14.

Christopher Conradi

Spis havregrøten din!

50:44

+17:31

4:49

Vis diplom

15.

Mats Budalen

Teodolitten

52:25

+19:12

4:59

Vis diplom

16.

Svein Jakob Kristoffersen

54:05

+20:52

5:09

Vis diplom

17.

Johan Dybwad

55:19

+22:06

5:16

Vis diplom

18.

Lennart Noordermeer

NMBU

55:33

+22:20

5:17

Vis diplom

19.

Jørgen Torgersen

59:14

+26:01

5:38

Vis diplom

DNS

Mikko Rekstad

Klasse: ÅR M 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Solberg

Skimt

34:59

+0:00

3:19

Vis diplom

2.

Johannes Hjelmstad

40:38

+5:39

3:52

Vis diplom

3.

Christer Hadland

Ås IL

40:42

+5:43

3:52

Vis diplom

4.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

41:00

+6:01

3:54

Vis diplom

5.

Svein Brage Husdal

Drøbak-Frogn IL

41:49

+6:50

3:58

Vis diplom

6.

Lars Atle Holm

NMBU

43:14

+8:15

4:07

Vis diplom

7.

Christian Larsson

Steensletta IL

43:23

+8:24

4:07

Vis diplom

8.

Sigbjørn Høgne

Aurskog-Høland IL

43:41

+8:42

4:09

Vis diplom

9.

Olav Fjeld Kraugerud

NMBU

43:42

+8:43

4:09

Vis diplom

10.

Per-Johan Aalerud

TEAM MENY SKI/SKILØPERNE

43:44

+8:45

4:09

Vis diplom

11.

Lars Nypan

Rye Sp.Kl.

44:03

+9:04

4:11

Vis diplom

12.

Kristian Tollan Seiersten

Dbr

44:58

+9:59

4:16

Vis diplom

13.

Kristoffer Engh Svenning

Dbr

46:04

+11:05

4:23

Vis diplom

14.

Jon-Vidar Gaustad

46:46

+11:47

4:27

Vis diplom

15.

Arnstein Værdal

47:06

+12:07

4:29

Vis diplom

16.

Geir Arne Schei

48:35

+13:36

4:37

Vis diplom

17.

Robert Banfi

Ås IL

48:57

+13:58

4:39

Vis diplom

18.

Gabriel Ciocan

Run4Rare

49:45

+14:46

4:44

Vis diplom

19.

Peder Lunde

Drøbak-Frogn IL

50:01

+15:02

4:45

Vis diplom

20.

Rune Taranger

50:45

+15:46

4:50

Vis diplom

21.

Dario Ojeda Alayon

Akershus krets

51:30

+16:31

4:54

Vis diplom

22.

Kjetil Sandnes

51:41

+16:42

4:55

Vis diplom

23.

Erik Aronsen

ÅsLøperne

52:07

+17:08

4:57

Vis diplom

24.

Solve Sæbø

NMBU

52:13

+17:14

4:58

Vis diplom

25.

Breno Horsth

Akershus krets

52:21

+17:22

4:59

Vis diplom

26.

Christian Bakken

Drøbak-Frogn IL

53:35

+18:36

5:06

Vis diplom

27.

Christian Wisløff

54:57

+19:58

5:14

Vis diplom

28.

Jon Petter Helgesen-Etnestad

ÅsLøperne / Team Etablizzle

56:02

+21:03

5:20

Vis diplom

29.

Øystein Røstad

58:24

+23:25

5:33

Vis diplom

30.

Øyvind Lunde

NMBU

59:21

+24:22

5:39

Vis diplom

31.

Steinar Steffensen

Ås IL

1:00:26

+25:27

5:45

Vis diplom

32.

Tony Bjaaland

Akershus krets

1:01:11

+26:12

5:49

Vis diplom

33.

Hans Marius Wassum

1:05:04

+30:05

6:11

Vis diplom

34.

Prashant Sharma

1:09:09

+34:10

6:35

Vis diplom

DNS

Jogeir Strand

DNS

Janko Radovanovic

Ås IL

DNS

Tim Martin Knutsen

DNS

Håvard Madland

NMBU

DNS

Mengesteab Hailu

NMBU

DNS

Kenneth Aschehoug

ÅsLøperne

Klasse: ÅR M 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kristian Sørland

NMBU

38:56

+0:00

3:42

Vis diplom

2.

Arne Olav Sunde

NMBU

40:18

+1:22

3:50

Vis diplom

3.

Dagfinn Mo

NMBU

43:42

+4:46

4:09

Vis diplom

4.

Knut Bjørn Stokke

NMBU

43:50

+4:54

4:10

Vis diplom

5.

Odd-Egil Fredriksen

Isfjorden IL

44:35

+5:39

4:14

Vis diplom

6.

Sverre Løken

Norske Studenters Roklubb

44:56

+6:00

4:16

Vis diplom

7.

Thor Ivar Gangnæs

Ås IL

52:00

+13:04

4:57

Vis diplom

8.

Ola Nordal

Ås IL

55:57

+17:01

5:19

Vis diplom

9.

Paal Krokene

NMBU

57:08

+18:12

5:26

Vis diplom

DNS

Børge Moe

Follo sykkelklubb

Klasse: ÅR M 60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Øverby

Sturla IF

46:58

+0:00

4:28

Vis diplom

2.

Ole Bjørn Braathen

51:15

+4:17

4:52

Vis diplom

3.

Vidar Sandnæs

Drøbak-Frogn IL

53:58

+7:00

5:08

Vis diplom

4.

Ketil Stølen

SINTEF

56:43

+9:45

5:24

Vis diplom

Klasse: ÅR M 70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Svein Arne Sølvberg

Oppegård IL

Klasse: NR J 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julia Skraastad Wold

DFI

26:32

+0:00

4:49

Vis diplom

2.

Camilla Lundqvist

Ås IL

31:40

+5:08

5:45

Vis diplom

3.

Mia Eikrem Skotland

38:13

+11:41

6:56

Vis diplom

Klasse: NR J 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Agathe Besseberg

Drøbak-Frogn IL

22:34

+0:00

4:06

Vis diplom

2.

Linnea Holten

Drøbak-Frogn IL

26:29

+3:55

4:48

Vis diplom

Klasse: NR G 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Christopher Besseberg

Drøbak-Frogn IL

20:39

+0:00

3:45

Vis diplom

2.

Michael Torp

Drøbak-Frogn IL

22:16

+1:37

4:02

Vis diplom

3.

Sondre Lundqvist

Ås IL

26:42

+6:03

4:51

Vis diplom

4.

Luca Ciocan

Run4Rare

30:03

+9:24

5:27

Vis diplom

Klasse: NR G 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Skeie

Drøbak-Frogn IL

20:26

+0:00

3:42

Vis diplom

2.

Theo Kåsine Schei

Akershus krets

22:08

+1:42

4:01

Vis diplom

Klasse: NR K 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Aarnes

Nydalens SK

24:22

+0:00

4:25

Vis diplom

2.

Linnea Dahle

30:32

+6:10

5:33

Vis diplom

3.

Live Horsth

36:02

+11:40

6:33

Vis diplom

Klasse: NR K 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Midtbø Svenning

Dbr

36:51

+0:00

6:42

Vis diplom

2.

Eileen Arvidsson-Andresen

ÅsLøperne

37:22

+0:31

6:47

Vis diplom

3.

Turid Stokstad Alvheim

47:52

+11:01

8:42

Vis diplom

Klasse: NR K 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria K Dahle

32:03

+0:00

5:49

Vis diplom

Klasse: NR M 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marcus Nordstrand

Ås IL

20:06

+0:00

3:39

Vis diplom

Klasse: NR M 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Thomassen Fagerbakke

IL Gular

17:55

+0:00

3:15

Vis diplom

2.

Raymond Farstad Andersen

Team Tima

22:13

+4:18

4:02

Vis diplom

3.

Kenneth Berg

25:41

+7:46

4:40

Vis diplom

4.

Gabriel Dahle

30:02

+12:07

5:27

Vis diplom

Klasse: NR M 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Billy Aas

Kråkstad IL

19:44

+0:00

3:35

Vis diplom

2.

Svein Sandvik

Ås IL

20:33

+0:49

3:44

Vis diplom

3.

Kjetil Østerås

Akershus krets

22:14

+2:30

4:02

Vis diplom

4.

Erik Skotland

38:14

+18:30

6:57

Vis diplom

Klasse: NR M 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddbjørn Homstvedt

Filborg

21:42

+0:00

3:56

Vis diplom

2.

Nils Haugland

Trollheim Warriors

36:06

+14:24

6:33

Vis diplom

Klasse: SR G/J 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Max Haugland Berle

Ås IL

3:03

6:06

Vis diplom

Mille Lillehagen

7:54

15:48

Vis diplom

Bo August Forsheim Solberg

Skimt

4:13

8:26

Vis diplom

Per S. K. Johannesen

3:40

7:20

Vis diplom

Lilja Marie Berg

3:52

7:44

Vis diplom

Dalma Banfi

Ås IL

4:16

8:32

Vis diplom

Thea Bugge Dybwad

4:52

9:44

Vis diplom

Fredrikke Bugge Dybwad

3:47

7:34

Vis diplom

Oliver Torgersen

7:10

14:20

Vis diplom

Harald Richter

4:03

8:06

Vis diplom

Marcus Coard

Skaubygda IL

4:33

9:06

Vis diplom

Erika Sofie Arvidsson-Hansen

Ås IL

4:30

9:00

Vis diplom

Jonas Arvidsson-Hansen

Ås IL

4:06

8:12

Vis diplom

Anna Bauge

Ås IL

4:21

8:42

Vis diplom

Liam Bitariho Sandvik

Ås IL

3:10

6:20

Vis diplom

Henrik Nessa Brean

2:43

5:26

Vis diplom

Jørgen Nessa Brean

2:44

5:28

Vis diplom

Ida Sofie Buran

Ås IL

4:19

8:38

Vis diplom

Isak Dyrdal Gulbjørnrud

Ås IL

3:00

6:00

Vis diplom

Eivind Rødseth Eikje

4:17

8:34

Vis diplom

Lars Eltorn

Steensletta IL

3:56

7:52

Vis diplom

Ulrik Herstad Elvenes

5:04

10:08

Vis diplom

Erle Helgesen-Etnestad

ÅsLøperne Junior

3:23

6:46

Vis diplom

Ane Hjelmstad

6:21

12:42

Vis diplom

Marie Hjelmstad

4:21

8:42

Vis diplom

Anna Horsth

4:22

8:44

Vis diplom

Maya Horsth

23:27

46:54

Vis diplom

Andreas Wenstad Kokkvold

3:32

7:04

Vis diplom

Jakob Wenstad Kokkvold

3:15

6:30

Vis diplom

Ludvik Løken

3:02

6:04

Vis diplom

Tobias Løken

Drøbak-Frogn IL

4:09

8:18

Vis diplom

Jenny Medlien

Ås IL

4:17

8:34

Vis diplom

Vegar Medlien

Ås IL

3:33

7:06

Vis diplom

Karsten Rødseth

6:28

12:56

Vis diplom

Elias Sørby Steine

3:05

6:10

Vis diplom

Johannes Thoen

5:13

10:26

Vis diplom

Sondre Østerås

Akershus krets

3:38

7:16

Vis diplom

Eline Haugen

Ås IL

4:38

9:16

Vis diplom

Alexander Otterstad

Ås IL

7:26

14:52

Vis diplom

Vårin Brausek Svendsen

6:09

12:18

Vis diplom

Liv Dorenbos Gulbrandsen

Ski

3:21

6:42

Vis diplom

Kornelia Otterstad

Ås IL

4:53

9:46

Vis diplom

DNS

Ingeborg Saunes

Nydalens SK

DNS

Hennie Aschehoug

Ås IL

DNS

Leah Nordstrand

Klasse: SR J 7 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hennie Fossheim Solberg

Skimt

5:40

5:40

Vis diplom

Linnea Emilie Berg

6:39

6:39

Vis diplom

Emma Minge Johannesen

Nesodden IF

5:38

5:38

Vis diplom

Milla Minge Johannesen

Nesodden IF

5:45

5:45

Vis diplom

Klasse: SR J 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vera Meuwissen

6:19

6:19

Vis diplom

Pernille Løken

Drøbak-Frogn IL

5:38

5:38

Vis diplom

Nora Kåsine Schei

7:15

7:15

Vis diplom

Emilie Otterstad

Ås IL

6:44

6:44

Vis diplom

DNS

Robse Tesfaye Ayano

Ås IL

Klasse: SR J 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alise Haugen Seiersten

Ås IL

5:59

5:59

Vis diplom

Mia Haugland Berle

Ås IL

5:32

5:32

Vis diplom

Tyra Lilleholt Kraugerud

8:03

8:03

Vis diplom

Mathilde Aschehoug

Ås IL

6:58

6:58

Vis diplom

Oline Bauge

Ås IL

5:56

5:56

Vis diplom

Ulla Buran

Ås IL

5:43

5:43

Vis diplom

Klasse: SR J 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Helena Mosnesset-Timraz

Ås IL

5:49

5:49

Vis diplom

Synne Schei Danevad

Ås IL

5:33

5:33

Vis diplom

Filippa Thoresen

Ås IL

7:12

7:12

Vis diplom

Lotte Solberg Såheim

Team Solberg

5:10

5:10

Vis diplom

Kinga Banfi

Ås IL

6:31

6:31

Vis diplom

Siar Steine Gulholm

Ås IL

6:31

6:31

Vis diplom

Helene Bodal Holm

6:33

6:33

Vis diplom

Klasse: SR G 7 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigurd S. Sandnes

6:56

6:56

Vis diplom

Varg Kraugerud

8:03

8:03

Vis diplom

Sigurd Rødseth Eikje

6:24

6:24

Vis diplom

Johannes Gaustad

Ås IL

7:01

7:01

Vis diplom

Martin Klaren Nielsen

Akershus krets

6:50

6:50

Vis diplom

Lars Myklevoll

Ås IL

6:47

6:47

Vis diplom

Klasse: SR G 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håvard Austreng Røysland

Ås IL

10:53

10:53

Vis diplom

Isak Torgersen

5:31

5:31

Vis diplom

Kasper Kristiansen

Rakkestad IL

7:45

7:45

Vis diplom

Jonathan Hole Lingmark

Ås IL

6:06

6:06

Vis diplom

Eirik Reisæter Overvoll

Ås IL

7:12

7:12

Vis diplom

Emil Tengheden Løken

5:26

5:26

Vis diplom

Elias Østerås

Akershus krets

4:53

4:53

Vis diplom

Klasse: SR G 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Theodor Løken

5:43

5:43

Vis diplom

Sander Tengheden Løken

5:08

5:08

Vis diplom

DNS

Sune Peterson

Ås IL

Klasse: SR G 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Odin Hymer

Ås IL

4:43

4:43

Vis diplom

Noah Skraastad Wold

DFI ski

8:08

8:08

Vis diplom

Muhammed Abdirahman

Ås IL

7:47

7:47

Vis diplom

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

4:34

4:34

Vis diplom

Oscar Dyrdal Gulbjørnrud

Ås IL

5:05

5:05

Vis diplom

Olve Herstad Elvenes

Asker Sk. Friidrett

5:18

5:18

Vis diplom

Vegard Gaustad

Ås IL

6:01

6:01

Vis diplom

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

5:27

5:27

Vis diplom

Simen Dorenbos Gulbrandsen

Ski

5:21

5:21

Vis diplom

Klasse: SR J 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt/Ås IL

6:28

+0:00

4:18

Vis diplom

2.

Mia Minge Johannesen

Nesodden IF

7:17

+0:49

4:51

Vis diplom

3.

Ingvild Herstad Elvenes

Asker Sk. Friidrett

8:10

+1:42

5:26

Vis diplom

4.

Helena Björk Sandvik

Ås IL

8:29

+2:01

5:39

Vis diplom

5.

Anna Reisæter Overvoll

Ås IL

9:14

+2:46

6:09

Vis diplom

6.

Johanne Radovanovic Aagdal

Ås IL

9:22

+2:54

6:14

Vis diplom

Klasse: SR G 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Lilleheier

Ås IL

7:53

+0:00

5:15

Vis diplom

2.

Andreas Kure

Ås IL

8:35

+0:42

5:43

Vis diplom

Klasse: ÅR TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Paul Beaumont

0:00

Vis diplom

Lena Fossen

NMBU

0:00

Vis diplom

Kathleen Rani Hagen

0:00

Vis diplom

Kristin Hagen

NMBU

0:00

Vis diplom

Cornelia Helmcke

NMBU

0:00

Vis diplom

Lene Asperud Kvarme

NMBU

0:00

Vis diplom

Tord Reistad

0:00

Vis diplom

Knut Thomas Solenby

NMBU

0:00

Vis diplom

Signe Marie Solenby

NMBU

0:00

Vis diplom

Thea Torgersen

0:00

Vis diplom

Frid Elisabeth Verndal

NMBU

0:00

Vis diplom

Anette Virtanen

NMBU

0:00

Vis diplom

DNS

Miriam Amsen

DNS

Iren Moen

NMBU

DNS

Vidar Reiersen

DNS

Mouhamadou Mbodji Sarr

DNS

Jeroen Sonnemans


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2018, 16:46:56

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

263

Antall startet:

243