Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gimse by Night, fellesstart 26. september 2018

Klasse: A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

26:15

+0:00

6:17

korriger

2.

Isak Bergset

Frol IL

27:20

+1:05

6:33

korriger

3.

Paul Sirum

Frol IL

27:37

+1:22

6:37

korriger

4.

Anders Haugskott

OL Trollelg

28:21

+2:06

6:47

korriger

5.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

28:23

+2:08

6:48

korriger

6.

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

28:25

+2:10

6:48

korriger

7.

Lars Sandstad

Freidig

28:28

+2:13

6:49

korriger

8.

Tobias Kristensen

NTNUI

28:29

+2:14

6:49

korriger

9.

Ola Keiserås

IL Leik

28:33

+2:18

6:50

korriger

10.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

29:07

+2:52

6:58

korriger

11.

Emil Granqvist

NTNUI

29:10

+2:55

6:59

korriger

12.

Kristian Nilsen Sandnes

NTNUI

29:25

+3:10

7:03

korriger

13.

Simen Aamodt

NTNUI

29:40

+3:25

7:06

korriger

14.

Jo Even Kolstad

Freidig

30:12

+3:57

7:14

korriger

15.

Vegard Kittilsen

Freidig

30:34

+4:19

7:19

korriger

16.

Erik Gustafsson

NTNUI

30:59

+4:44

7:25

korriger

17.

Tarjei Holo

Fossum IF

31:17

+5:02

7:30

korriger

18.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

31:30

+5:15

7:33

korriger

18.

Mats Eidsmo

Freidig

31:30

+5:15

7:33

korriger

20.

Are Wigaard

Oppsal Orientering

31:34

+5:19

7:34

korriger

21.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

32:36

+6:21

7:49

korriger

22.

Simen Spets Storhov

Freidig

32:40

+6:25

7:50

korriger

23.

Oscar Lyngen

Freidig

32:42

+6:27

7:50

korriger

24.

Anna Ulvensøen

NTNUI

32:44

+6:29

7:50

korriger

25.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

32:48

+6:33

7:51

korriger

25.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

32:48

+6:33

7:51

korriger

27.

Anders EInum

Freidig

32:50

+6:35

7:52

korriger

28.

Håkon Holstad

Freidig

32:52

+6:37

7:52

korriger

29.

Jostein Tandberg

Nydalens SK

32:53

+6:38

7:53

korriger

30.

Andreas Sylte

Freidig

33:01

+6:46

7:55

korriger

31.

Øystein Grande Jaren

Freidig

33:18

+7:03

7:59

korriger

32.

Mikkel Holt

Freidig

33:25

+7:10

8:00

korriger

33.

Jørgen Fiskum

Frol IL

34:01

+7:46

8:09

korriger

34.

Johan Ivarsson

Freidig

34:16

+8:01

8:13

korriger

35.

Anu Tuomisto

NTNUI

34:49

+8:34

8:20

korriger

36.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

35:42

+9:27

8:33

korriger

37.

Jonas Grønli

Freidig

37:30

+11:15

8:59

korriger

38.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

37:32

+11:17

9:00

korriger

39.

Øystein Fruseth Christiansen

NTNUI

37:50

+11:35

9:04

korriger

40.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

38:22

+12:07

9:12

korriger

41.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

38:28

+12:13

9:13

korriger

42.

Hannah Malmei

NTNUI

38:53

+12:38

9:19

korriger

43.

Ane Malene Kolstad

Freidig

38:55

+12:40

9:19

korriger

44.

Nina Asheim Birkeland

NTNUI

38:56

+12:41

9:20

korriger

45.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

39:43

+13:28

9:31

korriger

46.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

39:46

+13:31

9:32

korriger

47.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

39:49

+13:34

9:32

korriger

48.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

39:54

+13:39

9:34

korriger

49.

Idunn Haavengen

NTNUI

40:08

+13:53

9:37

korriger

50.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

41:01

+14:46

9:50

korriger

51.

Kristin Brekke

NTNUI

42:49

+16:34

10:16

korriger

52.

Petter Andreas Lona

Wing OK

43:02

+16:47

10:19

korriger

53.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

43:25

+17:10

10:24

korriger

54.

Marie Styrvold

NTNUI

43:28

+17:13

10:25

korriger

55.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

43:42

+17:27

10:28

korriger

56.

Jens Even Storhov

Freidig

43:44

+17:29

10:29

korriger

57.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

43:46

+17:31

10:29

korriger

58.

Aurora Fossøy

NTNUI

43:50

+17:35

10:30

korriger

59.

Marianne Opsahl Bredesen

NTNUI

43:53

+17:38

10:31

korriger

59.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

43:53

+17:38

10:31

korriger

61.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

44:38

+18:23

10:42

korriger

62.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

44:42

+18:27

10:43

korriger

63.

Erlend Aune

Byåsen IL

46:08

+19:53

11:03

korriger

64.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

46:35

+20:20

11:10

korriger

65.

Ingvild Wang

NTNUI

46:54

+20:39

11:14

korriger

66.

Ingvild Brekke

NTNUI

48:22

+22:07

11:35

korriger

67.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

48:30

+22:15

11:37

korriger

68.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

51:09

+24:54

12:15

korriger

69.

Tone Almås

IL Leik

54:05

+27:50

12:58

korriger

70.

Jon Røstum

OL Gaula

54:15

+28:00

13:00

korriger

71.

Jacob Berg Lofthus

NTNUI

54:18

+28:03

13:01

korriger

72.

Sunniva Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

54:44

+28:29

13:07

korriger

73.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

54:45

+28:30

13:07

korriger

74.

Agnar Renolen

Wing OK

57:55

+31:40

13:53

korriger

75.

Jostein Alvestad

Wing OK

1:08:28

+42:13

16:25

korriger

DSQ

Thorstein Wang

NTNUI

37:12

korriger

45

DSQ

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

39:46

korriger

37 41 40 38

DSQ

Camilla Öhman

NTNUI

40:58

korriger

43 55 31 34 33 32 57 37 41 40 38 36 3...

DSQ

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

46:58

korriger

37 41

DSQ

Sonja Mellberg

NTNUI

47:09

korriger

57 31 34 33 32 57 37 41 40 38 36 35 4...

DSQ

Solveig Blindheim

NTNUI

49:24

korriger

43 55 57 45 48 65

DSQ

Brage Asplem

Freidig

54:13

korriger

33 45 48

DSQ

Synne Fossøy

NTNUI

1:07:23

korriger

43 55 31 34 33 32 57 40 38 36 35 42 5...

DNS

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

korriger

DNS

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

korriger

DNS

Marta Ulvensøen

NTNUI

korriger

DNS

Sivert Røstum Bellingmo

OL Gaula

korriger

DNS

Anders Felde Olaussen

NTNUI

korriger

DNS

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

korriger

DNS

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

korriger

DNS

Jostein Mårdalen

Freidig

korriger

DNS

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

korriger

DNS

Erlend Nilsen Sandnes

NTNUI

korriger

DNS

Martin Borge Heir

Fossum IF

korriger

DNS

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

korriger

DNS

Mattis Holt

Freidig

korriger

DNS

Tina Strømdal Wik

Freidig

korriger

DNS

Vera Melkild

Freidig

korriger

DNS

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

korriger

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

23:15

+0:00

9:11

korriger

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

26:46

+3:31

10:34

korriger

3.

Una Kittilsen

Freidig

26:57

+3:42

10:39

korriger

4.

Mathea Spets Storhov

Freidig

27:00

+3:45

10:40

korriger

5.

Anna Aurora Nolte

Freidig

27:20

+4:05

10:48

korriger

6.

Tora Kittilsen

Freidig

34:09

+10:54

13:29

korriger

7.

John Lerli

Melhus IL

39:43

+16:28

15:41

korriger

8.

Nora Graffer

NTNUI

41:21

+18:06

16:20

korriger

8.

Fredrik Andreassen

NTNUI

41:21

+18:06

16:20

korriger

10.

Erik Tofte jr

Melhus IL

46:54

+23:39

18:32

korriger

11.

Oskar Storler

Melhus IL

47:08

+23:53

11:18

korriger

57 43 55 57 31 34 33 32 57 37 41 40 3...

12.

Nils Olav Vennevik

Freidig

53:47

+30:32

21:15

korriger

13.

Gunleiv Sæland

Melhus IL

56:31

+33:16

22:20

korriger

14.

Reidun Sæland

Melhus IL

56:36

+33:21

22:22

korriger

DSQ

Maria Strømdal Wik

Freidig

27:30

korriger

57 55 57

DSQ

Endre Bruaset

NTNUI

korriger

DNS

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

korriger

DNS

Arild Heggeset

Freidig

korriger

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Windseth

Melhus IL

13:23

+0:00

5:17

korriger

45 57 43 55 57 34 35 32 57 39

2.

Martin Melhuus

Melhus IL

14:15

+0:52

11:52

korriger

3.

Sigurd Schrøder

Melhus IL

18:12

+4:49

15:10

korriger

4.

Karoline Øwre Gevingås

Melhus IL

23:10

+9:47

19:18

korriger

5.

Hans Petter Aalberg

Melhus IL

23:16

+9:53

19:23

korriger

6.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

23:52

+10:29

19:53

korriger

7.

Michael Olsen

Melhus IL

29:36

+16:13

24:40

korriger

8.

Rebekka Beddig

NTNUI

30:26

+17:03

25:21

korriger

DNS

Nora Halvorsen

Freidig

korriger

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Bakk

Melhus IL

14:50

+0:00

korriger

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik Bakk

Melhus IL

4:50

7:06

korriger

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik Bakk

Melhus IL

9:23

korriger

Sindre Mohus

Wing OK

11:30

korriger

Michael Angen Viken

Wing OK

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2019, 19:31:15

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

131

Antall startet:

112