Klasse: Herrer | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Emil Granqvist | NTNUI | 16:45 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Isak Bergset | Frol IL | 17:23 | +0:38 | korriger | ||||
3. | Erik Gustafsson | NTNUI | 17:51 | +1:06 | korriger | ||||
4. | Mattis Holt | Freidig | 18:44 | +1:59 | korriger | ||||
5. | Ola Keiserås | Il Leik | 18:47 | +2:02 | korriger | ||||
6. | Lars Berge Owren | Freidig | 18:52 | +2:07 | korriger | ||||
7. | Jon Røstum | OL Gaula | 19:11 | +2:26 | korriger | ||||
8. | Peter Nordbrøden | NTNUI | 19:28 | +2:43 | korriger | ||||
9. | Jørgen Tegdan | Freidig | 19:34 | +2:49 | korriger | ||||
10. | Mathias Bjugan | Wing OK | 19:37 | +2:52 | korriger | ||||
11. | Jørund Vala | NTNUI | 20:05 | +3:20 | korriger | ||||
12. | Thomas Berge Mjølhus | Trollelg | 20:08 | +3:23 | korriger | ||||
13. | Markus Glad | Emblem IL | 20:16 | +3:31 | korriger | ||||
14. | Vegard Blomseth Johnsen | NTNUI <3 | 20:29 | +3:44 | korriger | ||||
15. | Sverre Bang Støeng | NTNUI | 20:34 | +3:49 | korriger | ||||
16. | Sebastian Torgersen | NTNUI | 20:58 | +4:13 | korriger | ||||
17. | Jonas Klausen Espedal | NTNUI | 21:52 | +5:07 | korriger | ||||
18. | Glenn Müller | Fly Femkamp | 22:00 | +5:15 | korriger | ||||
19. | Jonas Aamodt Moræus | Bratsberg | 23:09 | +6:24 | korriger | ||||
20. | RF | Notodden OL | 25:27 | +8:42 | korriger | ||||
21. | Ole Jørgen Bogen Arenth | IF Sturla | 27:07 | +10:22 | korriger | ||||
22. | Thorstein Wang | NTNUI | 28:45 | +12:00 | korriger | ||||
23. | Frank Sandberg | Fly Femkamp | 30:46 | +14:01 | korriger | ||||
24. | Eskil Søreng Stein | Fly Femkamp | 33:38 | +16:53 | korriger | ||||
25. | Joachim Eide | Fly Femkamp | 35:22 | +18:37 | korriger | ||||
DSQ | Sebastian Aas | OL Trollelg | 9:04 | korriger | |||||
DSQ | Vegard Jarvis Westergård | NTNUI | 23:15 | korriger | |||||
DNS | Jakob Hanserud | NTNUI/Geelmuydens gampere | korriger | ||||||
DNS | Jakob Kalvig Skogan | NTNUI | korriger | ||||||
DNS | Jonas Unsgård | IL LEIK | korriger | ||||||
DNS | Jørgen Wulfsberg | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Kristoffer Nesland | NTNUI | korriger | ||||||
DNS | Marcel Ott | NTNUI | korriger | ||||||
DNS | Matias Hodne Hanisch | Kristiansand OK | korriger | ||||||
DNS | Simen Eid Nielsen | NTNUI | korriger | ||||||
DNS | Sindre Østgulen Deisz | NTNUI | korriger | ||||||
DNS | Tarjei Holo | Fossum IF | korriger | ||||||
DNS | Vetle Andreas Gusgaard Lunde | Geelmuydens Gampere | korriger | ||||||
Klasse: Veteran Herrer | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Peter Carlsen | Sturla IL | korriger | ||||||
Klasse: Damer | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Maren Jansson Haverstad | NTNUI | 20:25 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Audhild Bakken Rognstad | Emblem IL | 20:40 | +0:15 | korriger | ||||
3. | Karen Oline Kolstad | NTNUI | 20:50 | +0:25 | korriger | ||||
4. | Marta Ulvensøen | NTNUI | 21:49 | +1:24 | korriger | ||||
5. | Anna Ulvensøen | NTNUI | 21:58 | +1:33 | korriger | ||||
6. | Aurora Fossøy | NTNUI | 25:36 | +5:11 | korriger | ||||
7. | Mali Gederaas Kanstad | NTNUI | 25:49 | +5:24 | korriger | ||||
8. | Silje Arntzen | NTNUI | 27:02 | +6:37 | korriger | ||||
9. | Åsne Skram Trømborg | NTNUI Orientering | 28:26 | +8:01 | korriger | ||||
10. | Ingunn Egeberg Vári | NTNUI | 28:33 | +8:08 | korriger | ||||
11. | Tone Almås | Il Leik | 30:17 | +9:52 | korriger | ||||
DSQ | Stine Therese Sju | Fly Femkamp | 56:24 | korriger | |||||
DNS | Sylvia Nordskar | PwC | korriger |
Sist oppdatert: | 5 oktober 2018, 17:57:38 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 52 |
Antall startet: | 39 |