Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nammo-cup 2018, Etappe 6 Nattløp jaktstart/fellesstart 10. oktober 2018

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eyvind Hasle Haslestad

Ringsaker OK

16:17

+0:00

2.

Ingeborg Hasle Haslestad

Ringsaker OK

16:38

+0:21

3.

Marion Halvorsen Nustad

Øyer-Tretten IF

16:50

+0:33

4.

Ylva Slåttnes Lyshaug

Snertingdal IF Orientering

34:08

+17:51

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnhild Kleppa Madslien

Lillehammer OK

11:52

+0:00

2.

Marie Berger

Lillehammer OK

14:59

+3:07

3.

Martin Lien Støen

Lillehammer OK

15:22

+3:30

4.

Ingrid Jørgensen

Lillehammer OK

16:53

+5:01

132

5.

Erik Beitdokken

Lillehammer OK

17:02

+5:10

6.

Sofie Taraldsen

Lillehammer OK

17:14

+5:22

7.

Ane Beitdokken

Lillehammer OK

17:35

+5:43

8.

Ville Langgård Munch

Lillehammer OK

19:51

+7:59

9.

Bea Landgård Munch

Lillehammer OK

20:01

+8:09

10.

Emilie Kloppbakken Stenbrenden

Gjø-Vard OL

24:00

+12:08

11.

Milla Ulvesveen Roland

Snertingdal IF Orientering

28:05

+16:13

DNS

Torgrim Hasle Haslestad

Ringsaker OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Øverli Støen

Lillehammer OK

20:16

+0:00

2.

Vilde Henriksveen

Snertingdal IF Orientering

29:13

+8:57

3.

Ruth Bratlien

Snertingdal IF Orientering

29:55

+9:39

113

4.

Helene Kokslien

Snertingdal IF Orientering

49:55

+29:39

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Serine Jørgensen

Lillehammer OK

52:24

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer OK

39:04

+0:00

DNS

Martine Skjelsvik

Lillehammer OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

18:45

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Taraldsen

Lillehammer OK

37:17

+0:00

DSQ

Erik Wallin

Snertingdal IF Orientering

49:57

153 154 143 139 115 119 132 151

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Kvamme Felde

Snertingdal IF Orientering

43:27

+0:00

2.

Lars Wallin

Snertingdal IF Orientering

58:08

+14:41

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Ballangrud

OL Toten-Troll

32:37

+0:00

2.

Jostein Svaland Dale

Vang OL

36:52

+4:15

Klasse: A-publikum

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

29:16

+0:00

2.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

34:09

+4:53

3.

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd IL

55:45

+26:29

Klasse: B-publikum

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Haugen

Ringsaker OK

38:07

+0:00

2.

Kjell Bratbergsengen

Lillehammer OK

38:34

+0:27

DNS

Paul Erik Hattestad

Lillehammer OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 oktober 2018, 20:45:05

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

36

Antall startet:

33