Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Romerike ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Tærudhallen_P15 2010_08_10 10. august 2010

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

58:13

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:03:58

+5:45

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:11:15

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

1:09:39

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:18:59

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum Kommune

49:58

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

54:57

+4:59

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

57:51

+7:53

4.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

1:03:39

+13:41

5.

Unni Sandbekk

Nordea

1:21:49

+31:51

6.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:42:04

+52:06

7.

Liv Simonsen

Privat

1:52:37

+1:02:39

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker

1:14:12

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

Nittedal

1:23:13

+9:01

3.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:42:59

+28:47

DSQ

Ellen Grande

VETBIL

59:11

45 100

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

55:45

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Ivar Nikolaisen

Forum

1:11:51

+0:00

2.

Odin Gramstad

OSI

1:23:58

+12:07

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erling Øen

Nordea

54:35

+0:00

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

54:35

+0:00

3.

Rolv Anders Systad

Systad Prosjektstyring

59:07

+4:32

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

59:39

+5:04

5.

Tor Ringstad

Tandberg

1:09:00

+14:25

6.

Jon Sletvold

Thales

1:20:29

+25:54

7.

Frode Lillevold

FFI

1:29:01

+34:26

8.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:30:46

+36:11

9.

Uno Hanslien

Bilpost

2:32:52

+1:38:17

DSQ

Christian Vogelsang

NIVA

52:01

43 44 45 100

Arrang

Martin Veastad

Thales

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

48:30

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

Heming

56:01

+7:31

DSQ

Håkon Halvorsen

Statnett

24:05

43 33 34 35 36 37 40 41 42 46

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

46:13

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

52:08

+5:55

3.

John Hansen

AB PIL

52:21

+6:08

4.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

58:42

+12:29

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

59:40

+13:27

6.

Knut Erik Østengen

Thales

1:05:36

+19:23

7.

Paal W Hanssen

BDO

1:09:14

+23:01

8.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:18:15

+32:02

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:19:18

+33:05

10.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:20:47

+34:34

11.

Magne Osmundsen

NILU

1:25:41

+39:28

12.

Richard Blom

FBI

1:30:04

+43:51

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet

45:20

+0:00

2.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

48:48

+3:28

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

51:29

+6:09

4.

Jon Foss

Friskis&Svettis

53:56

+8:36

5.

Kjell Liset

Thales

1:10:24

+25:04

6.

Bjørn Rossow

Thales

1:11:09

+25:49

7.

Erik Aasen

DYNEA

1:15:14

+29:54

8.

Per Magnus

FHI

1:27:48

+42:28

9.

Tron Danielsen

NILU

1:59:41

+1:14:21

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

39:28

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

41:50

+2:22

3.

Kjell Røkke

REINERTSEN

47:36

+8:08

4.

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

47:37

+8:09

5.

Knut Stabell

Statnett BIL

50:17

+10:49

6.

Øistein Hagen

OK Øst

52:29

+13:01

7.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

55:39

+16:11

8.

Einar Skåre

BREVPOST

57:07

+17:39

43 33 48 37

9.

Jon Færden

Kredinor

59:07

+19:39

10.

Ivar Strømstad

Raumar

59:52

+20:24

11.

Trond Wettergreen

Andvord

1:02:04

+22:36

12.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

1:10:50

+31:22

13.

Harald Wibye

WDS

1:12:31

+33:03

14.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:23:06

+43:38

DSQ

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

49:16

43

Arrang

Sigfred Fagervik

Thales

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

45:52

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

48:33

+2:41

3.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

56:59

+11:07

4.

Torstein Østen

MAESTRO

1:01:32

+15:40

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:02:04

+16:12

6.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:05:17

+19:25

7.

Roar Gudding

VETBIL

1:05:30

+19:38

8.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:05:48

+19:56

9.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

1:11:32

+25:40

10.

Svein Bratli

AVINOR

1:13:57

+28:05

11.

Sverre Farstadvoll

Petec

1:15:49

+29:57

12.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:35:39

+49:47

DSQ

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

30:29

50 40 41 45 100

Arrang

Bjørn Grenager

Thales

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Jordal

SAS

53:19

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

57:21

+4:02

3.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

57:38

+4:19

4.

Jappe Blomhoff

OUS

1:02:21

+9:02

5.

Svein Kvalheim

BT

1:04:20

+11:01

6.

Harald Birkeland

OUS

1:06:20

+13:01

7.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:08:39

+15:20

8.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:18:34

+25:15

9.

Arne Øfsthus

Fugro

1:19:02

+25:43

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:19:23

+26:04

11.

Tor Henriksen

HIO

1:31:06

+37:47

DSQ

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:00:15

45 100

DSQ

Bjørn Eckstrøm

NVE

1:16:48

49

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

Permakem

55:12

+0:00

2.

Sigurd Melsom

Kjelsås

1:01:05

+5:53

3.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

1:01:11

+5:59

4.

Tor Drage

Aker Solutions

1:01:41

+6:29

5.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:02:00

+6:48

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:06:08

+10:56

7.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:08:52

+13:40

8.

Helge Kvaase

HIAK

1:08:58

+13:46

9.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:09:59

+14:47

10.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:18:10

+22:58

11.

Magne Grande

FBI

1:29:55

+34:43

12.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:31:01

+35:49

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Privat

1:03:01

+0:00

2.

Helge Monsrud

Privat

1:08:40

+5:39

3.

Bjørn Larsson

Privat

1:15:00

+11:59

DSQ

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

22:34

49 50 40 41 45 100

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Ilseth

Gazellen AS

45:00

+0:00

DSQ

Anna Eriksen

Nydalens Skiklub

34:14

51 52 53 54 55 56 57 58 59 100

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Markhus

NorcONSULT

37:32

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UIO

1:26:16

+48:44

3.

Magne Eimot

Privat

1:31:16

+53:44

4.

Tor Simonsen

Privat

1:52:18

+1:14:46

5.

Tonje Fredrikson

UIO

1:52:22

+1:14:50

DSQ

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:19:44

32 47 49 50 40 41 45

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

42:49

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:01:55

+19:06

3.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:03:59

+21:10

4.

Stephan Brown

NRK

1:07:08

+24:19

5.

Erik Sandnes

Thales

1:21:40

+38:51

DSQ

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Lian

Veidekke

56:48

+0:00

2.

Harald Aas

PRIVAT

1:17:40

+20:52

DSQ

Nadav Granot

Technion

2:27:54

37 40 41 46

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Berteig

FOSSUM

1:25:47

+0:00

2.

Øyvind Steinbekken

ODALEN

1:28:32

+2:45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:02:42

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

132

Antall startet:

132