Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Lillomarka Nord/Sør 13. oktober 2018

Klasse: Herrer 15km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Ruud

Oppsal Orientering

2:12:03

+0:00

1.

Tor Andreas Andersen

Oppsal Orientering

2:12:03

+0:00

3.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

2:17:11

+5:08

122

4.

Ivar Seierstad

IL GeoForm

2:18:23

+6:20

5.

Holger Schlaupitz

IL GeoForm

2:20:50

+8:47

6.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

2:22:57

+10:54

7.

Morten Wettergreen

Fossum IF

2:23:56

+11:53

117

8.

Ole Jakob Frankrig

Nydalens SK

2:26:17

+14:14

9.

Tobias Espedal

Nydalens SK

2:26:18

+14:15

10.

Mats Nordbrøden

Halden SK

2:26:58

+14:55

11.

Tore Myhrvold

Fossum IF

2:31:43

+19:40

12.

Stanislaw Ritter

Lillomarka OL

2:35:49

+23:46

123 124 202 203 204 205

13.

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

2:42:20

+30:17

14.

Birger Kristoffersen

Krigsskolen IL

2:46:30

+34:27

15.

Lars Karelius Noer

Brandval/Kongsvinger OK

2:47:01

+34:58

16.

Odin Gramstad

VBIL

2:50:14

+38:11

81

17.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

2:52:38

+40:35

18.

Lasse Nederhoed

Brandval/Kongsvinger OK

2:53:19

+41:16

19.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

2:54:55

+42:52

20.

Hallvard Berg

IL Tyrving

2:58:23

+46:20

20.

Christian Grotnes

IL Tyrving

2:58:23

+46:20

22.

Tor Erik Olsen

Teddy TV

3:14:21

+1:02:18

23.

Erik Holter

Larvik OK

3:19:15

+1:07:12

24.

Knut Fossgard

Lillomarka OL

3:27:36

+1:15:33

117

25.

Harald Aulie

IL Koll

3:33:48

+1:21:45

26.

Jon Lahlum

IL GeoForm

3:36:48

+1:24:45

27.

Jeffrey Spronk

4:13:56

+2:01:53

DSQ

Tom Bergan

Fet OL

1:54:34

125 202 203 204 205

DSQ

Peter Nylund

Haugerud IF

4:09:35

204 205

DNS

Charles Halaas

Fossum IF

DNS

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

Klasse: Herrer 10km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Jansson Haverstad

Lierbygda OL

1:24:06

+0:00

123 124 202 203 204 205

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

1:32:29

+8:23

3.

Are Kristiansen

IL Tyrving

1:32:48

+8:42

4.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

1:32:58

+8:52

5.

Sindre Langaas

Nydalens SK

1:33:06

+9:00

6.

Martin Størmer Antonsen

Nydalens SK

1:33:12

+9:06

7.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

1:34:27

+10:21

8.

Kjell Markset

IL Koll

1:34:35

+10:29

9.

Bjørn Wangensteen

Lillomarka OL

1:36:34

+12:28

10.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

1:38:53

+14:47

11.

Skage Grønberg

Heming Orientering

1:39:30

+15:24

12.

Bengt Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

1:40:49

+16:43

13.

Per Ola Ulseth

Nydalens SK

1:41:05

+16:59

14.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

1:42:44

+18:38

15.

Øyvind Haugland

Privat

1:42:55

+18:49

16.

Eivind Hoff

IL Tyrving

1:44:20

+20:14

17.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

1:46:01

+21:55

18.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

1:47:25

+23:19

19.

Einar Jensen

Nydalens SK

1:51:57

+27:51

117

20.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

1:53:24

+29:18

21.

Kristian Norum Meløysund

Nydalens SK

1:53:25

+29:19

22.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

1:53:37

+29:31

23.

Torkjel Nesheim

IL Tyrving

1:54:38

+30:32

24.

Lars Benestad

Grane

1:55:45

+31:39

25.

Andreas Barstad

Årvoll IL

2:00:00

+35:54

117

26.

Tore Sannes

Lillomarka OL

2:00:12

+36:06

27.

Inge Godal

Lillomarka OL

2:00:34

+36:28

28.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

2:01:24

+37:18

117

29.

Ottar Wiklund

Nydalens SK

2:02:06

+38:00

117

30.

Håkon Amundsen

2:05:35

+41:29

31.

Jens Henriksen

Lillomarka OL

2:09:41

+45:35

32.

Mats Olav Berg

Lillomarka OL

2:11:09

+47:03

33.

Anders Flågen

Heming Orientering

2:13:51

+49:45

34.

Peter Klaveness

Måren OK

2:14:33

+50:27

35.

Fredrik Høyer

Fossum IF

2:16:04

+51:58

36.

Truls Angell

Lillomarka OL

2:17:23

+53:17

37.

Petter Næss

Oppsal Orientering

2:18:33

+54:27

117

38.

Timothy Richardson

Nydalens SK

2:18:35

+54:29

39.

Sebastian Peters

2:18:37

+54:31

117 125

40.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

2:20:29

+56:23

41.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

2:20:37

+56:31

42.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

2:20:40

+56:34

43.

Lars-Erik Nygård

Asker SK

2:20:48

+56:42

117

44.

Eiven Skram

Nittedal OL

2:21:13

+57:07

45.

Estin Skram

Nittedal OL

2:21:16

+57:10

46.

Vinjar Skram

Nittedal OL

2:21:40

+57:34

47.

Johan Toverud Jensen

Nydalens SK

2:22:10

+58:04

48.

Marius Skram

Nittedal OL

2:22:19

+58:13

49.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

2:22:20

+58:14

167

50.

Per Osen

Vestre Akers SK

2:24:35

+1:00:29

51.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

2:25:44

+1:01:38

52.

Tormod Bøe

VBIL

2:27:16

+1:03:10

117

53.

Odd Arne Lian

IL Koll

2:31:29

+1:07:23

54.

Rachele Righini

Oslostudentenes IK

2:31:35

+1:07:29

55.

Tor Madsen

Statkraft

2:31:39

+1:07:33

56.

Frode Johansen

Statoil

2:31:42

+1:07:36

57.

Håvard Rekve Lian

Fossum IF

2:31:46

+1:07:40

58.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

2:32:08

+1:08:02

59.

Morten Tangen

OK Moss

2:33:57

+1:09:51

117

60.

Johan Mattsson

Lillomarka OL

2:50:03

+1:25:57

61.

Raphael Guedes Barreiros Neto

2:56:33

+1:32:27

62.

Erik Rønnov

3:01:42

+1:37:36

117 123 124 202 203 204 205

63.

Dag Wang

Lillomarka OL

3:01:46

+1:37:40

123 124 202 203 204 205

64.

Erik Borg

IL Koll

3:13:50

+1:49:44

117

65.

Ivar Mestad

Røyken OL

3:19:17

+1:55:11

66.

Lars Audun Vold

Lillomarka OL

3:22:43

+1:58:37

67.

Finn Roar Halvorsrud

Lillomarka OL

3:25:28

+2:01:22

68.

Nils Ihlen

IL Koll

3:29:12

+2:05:06

69.

Roger Brekke

Lillomarka OL

3:32:54

+2:08:48

70.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

3:37:39

+2:13:33

71.

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

3:37:41

+2:13:35

72.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

3:37:46

+2:13:40

73.

Jon Fanavoll

Kamp/Vestheim IF

4:02:52

+2:38:46

74.

Øystein Berg

Årvoll IL

4:10:00

+2:45:54

75.

Tor Henriksen

Årvoll IL

4:12:40

+2:48:34

DNS

Thor Norderud

IL Tyrving

DNS

Eskil Brænden

Lillomarka OL

Klasse: Herrer 4km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

39:54

+0:00

2.

Per Kaarby

Overtoppen IL

42:07

+2:13

3.

Harald Rikheim

Privat

44:55

+5:01

4.

Tove Strand

Måren OK

46:04

+6:10

5.

Knut Anders Løken

Fossum IF

46:57

+7:03

6.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

46:59

+7:05

7.

Svein Otterlei

Østmarka OK

47:08

+7:14

8.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

47:38

+7:44

9.

Tov Arne Bondal

Notodden OL

48:10

+8:16

10.

Per Ongstad

PRIVAT

50:05

+10:11

11.

Terje Linløkken

Østmarka OK

51:51

+11:57

12.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

52:02

+12:08

13.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

53:08

+13:14

14.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

53:12

+13:18

15.

Einar Skaare

Brevpost/Nittedal

55:57

+16:03

16.

Paul Wade

Fossum IF

56:42

+16:48

17.

Øystein Madsen

Haugerud IF

59:58

+20:04

18.

Audun Sanderud

1:01:49

+21:55

19.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

1:02:10

+22:16

20.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

1:14:12

+34:18

21.

Eyvind Aas

IL GeoForm

1:20:37

+40:43

22.

August Lea Kabbe

Nydalens SK

1:38:13

+58:19

67

22.

Birk Falch Milde

Nydalens SK

1:38:13

+58:19

69

24.

Brage Wergeland Biem

Lillomarka OL

1:51:01

+1:11:07

25.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

2:00:00

+1:20:06

26.

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

2:25:20

+1:45:26

27.

Sigurd Haugerud

IL Geoform

2:46:53

+2:06:59

DNS

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

Klasse: Damer 15km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Agnes Leo

Halden SK

2:26:54

+0:00

204

2.

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

2:42:16

+15:22

3.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

3:05:23

+38:29

4.

Trude Fixdal

IL Koll

3:34:05

+1:07:11

5.

Trine Oldernes

Lillomarka OL

3:45:09

+1:18:15

6.

Merethe Andersen

3:45:10

+1:18:16

Klasse: Damer 10km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Størmer

Nydalens SK

1:33:25

+0:00

2.

Alva Marika Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

1:44:23

+10:58

3.

Oda Scheele

Nydalens SK

1:49:41

+16:16

4.

Pia Young Vik

Nydalens SK

1:49:44

+16:19

5.

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

1:50:29

+17:04

6.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:53:39

+20:14

117

7.

Heidi Tronbøl

Fet OL

1:54:28

+21:03

8.

Ingunn Høst Fossgard

Lillomarka OL

1:59:31

+26:06

9.

Charlotte Watson

Lillomarka OL

1:59:37

+26:12

10.

Britta Fismen

Fossum IF

2:00:38

+27:13

117 125

11.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

2:02:05

+28:40

12.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

2:05:09

+31:44

13.

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

2:05:39

+32:14

14.

Unni Skoglund

Lillomarka OL

2:06:20

+32:55

117

15.

Kjersti Hov

Fossum IF

2:06:39

+33:14

16.

Brit Lisa Skjelkvåle

IL GeoForm

2:06:50

+33:25

117

17.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

2:09:02

+35:37

18.

Gunn-Torill Hokholt

Kolbotn og Skimt OL

2:11:51

+38:26

19.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

2:12:03

+38:38

117

20.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

2:14:19

+40:54

21.

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

2:14:22

+40:57

22.

Brita Opheim Sauar

IL Koll

2:17:00

+43:35

117

22.

Marit Egner

Asker Skiklubb

2:17:00

+43:35

24.

Lena Gottfridsson

Nittedal OL

2:17:53

+44:28

24.

Hilde Tellesbø

Nittedal OL

2:17:53

+44:28

26.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

2:30:58

+57:33

27.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

2:31:01

+57:36

117

28.

Linda Fredh

OK Moss

2:33:54

+1:00:29

29.

Frøy Grøndahl

Lillomarka OL

2:50:03

+1:16:38

30.

Sunniva Halvorsrud

Lillomarka OL

3:20:45

+1:47:20

31.

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

3:21:08

+1:47:43

32.

Camilla Andresen

Privat

3:22:46

+1:49:21

33.

Dalia Kazokaityte

Koll IL

3:29:16

+1:55:51

117

34.

Merete Rørvik

Lillomarka OL

3:32:17

+1:58:52

35.

Vibeke Høst

Lillomarka OL

3:32:19

+1:58:54

36.

Line Sletner

Lillomarka OL

3:33:03

+1:59:38

37.

Sissel Pedersen Lundeby

Lillomarka OL

3:37:48

+2:04:23

38.

Elisabeth Strandberg

Lillomarka OL

3:54:20

+2:20:55

39.

Hege Marie Fossgard

Asker SK

3:54:24

+2:20:59

40.

Jorunn Blindheim

Lillomarka OL

3:59:33

+2:26:08

41.

Aase Mestad

Lillomarka OL

4:02:00

+2:28:35

42.

Helena Granberg

Østmarka OK

4:38:53

+3:05:28

43.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

4:38:54

+3:05:29

DNS

Anne Kristine Norderud

IL Tyrving

DNS

Hege Feiring

IL Tyrving

DNS

Hege Wang

Lillomarka OL

Klasse: Damer 4km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Scheele

Nydalens SK

41:51

+0:00

2.

Helene Scheele

Nydalens SK

44:38

+2:47

3.

Siri Scherdin Sætra

Asker Skiklubb

47:54

+6:03

4.

Lene Colquhoun

Lillomarka OL

56:48

+14:57

5.

Sharon Broadwell

GEOFORM

1:00:36

+18:45

6.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:02:28

+20:37

7.

Gisela Sundelin

Privat

1:06:51

+25:00

8.

Elin Brekke

Lillomarka OL

1:15:00

+33:09

9.

Lene Anett Killingmo

OK Øst

1:17:35

+35:44

10.

Eldbjørg Markhus Brekke

Lillomarka OL

1:41:01

+59:10

11.

Heidi Hangeraas

GEOFORM

2:25:06

+1:43:15


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 oktober 2018, 15:44:17

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

200

Antall startet:

191