Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Romerike ranking 2010OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

P16 Skullerud 12. august 2010

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hege Jødal

Bækkelagets Spkl.

53:28

korriger

141 107 138 92

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

50:39

+0:00

korriger

2.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:10:41

+20:02

korriger

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

56:32

+0:00

korriger

DSQ

Torunn Drage Roti

Fossum IF

43:54

korriger

78

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

58:18

+0:00

korriger

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

50:03

+0:00

korriger

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

56:14

+6:11

korriger

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

47:18

+0:00

korriger

2.

Nora Ursin

Bærum Kommune

49:20

+2:02

korriger

3.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

56:01

+8:43

korriger

4.

Unni Sandbekk

Nordea

1:08:29

+21:11

korriger

5.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

1:14:08

+26:50

korriger

6.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:19:37

+32:19

korriger

7.

Atie D Saugerud

Veritas

1:19:38

+32:20

korriger

8.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:26:08

+38:50

korriger

DSQ

Kjersti Tho

Stabæk IF

42:36

korriger

91

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

56:25

+0:00

korriger

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker

56:45

+0:20

korriger

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

59:46

+3:21

korriger

4.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

1:02:02

+5:37

korriger

5.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:03:51

+7:26

korriger

DSQ

Inger Lise Bjordal

OUS

59:59

korriger

105 87 95 107 91 92

DSQ

Anne Sjønnesen

Nittedal

1:08:40

korriger

91

DSQ

Ellen Grande

VETBIL

1:22:50

korriger

92

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

56:41

+0:00

korriger

DSQ

Lilla Madsen

FBI

1:16:48

korriger

107 91

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Ivar Nikolaisen

Forum

58:24

+0:00

korriger

2.

Steinar Danielsen

JERNBANEVERKET

1:08:06

+9:42

korriger

3.

Per Martin Rørvik

SINTEF

1:25:29

+27:05

korriger

DSQ

Lars Leiren

JIL OsloS

1:39:20

korriger

78

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Vågsnes

Sigve

41:52

+0:00

korriger

2.

Magne Omestad

Blom

46:12

+4:20

korriger

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

49:29

+7:37

korriger

4.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

50:30

+8:38

korriger

5.

Knut Erling Øen

Nordea

51:45

+9:53

korriger

6.

Eskil Dahlen

Telenor

52:42

+10:50

korriger

7.

Lars Karelius Noer

NRK

52:50

+10:58

korriger

8.

Rolv Anders Systad

Systad Prosjektstyring

54:20

+12:28

korriger

9.

Pål Haavengen

Nydalens Skiklub

55:05

+13:13

korriger

10.

Lars Grande

FBI

58:51

+16:59

korriger

11.

Pål Wiinsents

Privat

1:07:40

+25:48

korriger

12.

Tor Ringstad

Tandberg

1:09:17

+27:25

korriger

13.

Are Eriksen

OSI

1:12:48

+30:56

korriger

14.

Lasse Nederhoed

NRK

1:17:48

+35:56

korriger

15.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

1:20:40

+38:48

korriger

16.

Uno Hanslien

Bilpost

1:41:19

+59:27

korriger

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

43:47

+0:00

korriger

2.

Guttorm Egge

Argo Securities

46:21

+2:34

korriger

3.

Lars Krüger

Nordea

49:54

+6:07

korriger

4.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets Spkl.

56:02

+12:15

korriger

5.

Trond Westgaard

REC

59:52

+16:05

korriger

6.

Håkon Halvorsen

Statnett

1:00:45

+16:58

korriger

7.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

1:06:25

+22:38

korriger

8.

Jan Erik Torp

FFI

1:10:21

+26:34

korriger

9.

Geir Hanesand

Thales

1:13:06

+29:19

korriger

10.

Nils Andberg

HV-02

1:25:23

+41:36

korriger

DSQ

Per Morten Lefdal

Heming

50:58

korriger

84 87

DSQ

Henrik Smith-Meyer

Veritas

1:20:50

korriger

84

DSQ

Torgeir Vaage

Santosolve

2:14:11

korriger

93

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

40:44

+0:00

korriger

2.

John Hansen

AB PIL

50:49

+10:05

korriger

3.

Karl Aasmund Erøy

VingCard Elsafe

51:01

+10:17

korriger

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

57:07

+16:23

korriger

5.

Paal W Hanssen

BDO

58:24

+17:40

korriger

6.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

59:50

+19:06

korriger

7.

Knut Erik Østengen

Thales

1:00:46

+20:02

korriger

8.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:02:26

+21:42

korriger

9.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:03:30

+22:46

korriger

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:12:13

+31:29

korriger

11.

Magne Osmundsen

NILU

1:17:32

+36:48

korriger

12.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:28:20

+47:36

korriger

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Ruud

Østmarka OK

39:08

+0:00

korriger

2.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

49:10

+10:02

korriger

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

51:47

+12:39

korriger

4.

Bård Natvig

Universitetet

53:11

+14:03

korriger

5.

Per Nermo

COWI BIL

53:29

+14:21

korriger

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

54:02

+14:54

korriger

7.

Bjørn Rossow

Thales

1:05:23

+26:15

korriger

8.

Per Magnus

FHI

1:11:02

+31:54

korriger

9.

Terje Stensholm

TV2

1:14:22

+35:14

korriger

10.

Arne Edvinsen

DNB NOR

1:14:37

+35:29

korriger

11.

Helge Stenseth

Thales

1:41:15

+1:02:07

korriger

12.

Tron Danielsen

NILU

2:33:08

+1:54:00

korriger

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

40:08

+0:00

korriger

2.

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

48:06

+7:58

korriger

3.

Juul Sverre Stener

OPIL

50:09

+10:01

korriger

4.

Jon Færden

Kredinor

54:12

+14:04

korriger

5.

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

54:41

+14:33

korriger

6.

Einar Skåre

BREVPOST

56:47

+16:39

korriger

7.

Sigfred Fagervik

Thales

57:12

+17:04

korriger

8.

Tor Lea

UMB

57:30

+17:22

korriger

9.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

59:42

+19:34

korriger

10.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:06:45

+26:37

korriger

11.

Kay Gustavsen

Privat

1:09:38

+29:30

korriger

12.

Trond Wettergreen

Andvord

1:10:58

+30:50

korriger

DSQ

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

43:07

korriger

87 88 96 91 92 200

DSQ

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:25:19

korriger

91

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:54

+0:00

korriger

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

42:15

+4:21

korriger

3.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

45:16

+7:22

korriger

4.

Odd Tore Saugerud

Veritas

47:58

+10:04

korriger

5.

Hans Petter Jensen

Privat

48:11

+10:17

korriger

6.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

48:22

+10:28

korriger

7.

Tormod Hegdahl

HemiNG/NJÅRD

48:47

+10:53

korriger

8.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

49:11

+11:17

korriger

9.

Torstein Østen

MAESTRO

55:04

+17:10

korriger

10.

Oddvar Mella

PRIVAT

58:57

+21:03

korriger

11.

Tom Ibsen

UBIL

59:47

+21:53

korriger

11.

Roar Gudding

VETBIL

59:47

+21:53

korriger

13.

Bjørn Grenager

Thales

1:01:27

+23:33

korriger

14.

Sverre Farstadvoll

Petec

1:19:41

+41:47

korriger

Arrang

Knut Møgedal

Aker Solutions

korriger

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kvalheim

BT

41:59

+0:00

korriger

2.

Arne Jordal

SAS

42:21

+0:22

korriger

3.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

43:02

+1:03

korriger

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

43:08

+1:09

korriger

5.

Hans Larsen

Privat

48:00

+6:01

korriger

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

49:19

+7:20

korriger

7.

Jappe Blomhoff

OUS

49:54

+7:55

korriger

8.

Bjørn Eckstrøm

NVE

50:08

+8:09

korriger

9.

Harald Birkeland

OUS

51:04

+9:05

korriger

10.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

59:53

+17:54

korriger

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:11:05

+29:06

korriger

12.

Arne Øfsthus

Fugro

1:11:59

+30:00

korriger

13.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:23:40

+41:41

korriger

14.

Tor Henriksen

HIO

1:25:09

+43:10

korriger

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Kvaase

HIAK

45:36

+0:00

korriger

2.

Ingvald Sevaldson

Permakem

46:14

+0:38

korriger

3.

Sigurd Melsom

Kjelsås

49:33

+3:57

korriger

4.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

56:22

+10:46

korriger

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:00:32

+14:56

korriger

6.

Magne Grande

FBI

1:02:15

+16:39

korriger

7.

Svein Forthun

HIO

1:06:31

+20:55

korriger

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:20:58

+35:22

korriger

DSQ

Svein Kildal

TELENOR

1:09:17

korriger

80 105 87 95 107 91

Arrang

Tor Drage

Aker Solutions

korriger

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Privat

54:53

+0:00

korriger

2.

Bjørn Larsson

Privat

56:33

+1:40

korriger

3.

Helge Monsrud

Privat

1:01:24

+6:31

korriger

4.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:06:24

+11:31

korriger

5.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:22:54

+28:01

korriger

6.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:24:33

+29:40

korriger

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

36:35

+0:00

korriger

2.

Kristoffer L. Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

46:55

+10:20

korriger

3.

Nandar Stanislav Pika

JERNBANEVERKET

1:00:44

+24:09

korriger

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Rømoen

NGI

45:11

+0:00

korriger

2.

Jan Ilseth

Gazellen AS

56:00

+10:49

korriger

3.

Thomas Mæstad

Handelsbanken

56:09

+10:58

korriger

4.

Maria Skartsæterhagen

Jernbaneverket

1:07:06

+21:55

korriger

5.

Tor Simonsen

Privat

1:21:09

+35:58

korriger

DSQ

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

44:16

korriger

135

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mila Zakarinova

Opsal

42:37

+0:00

korriger

2.

Andra Jødal

Bækkelagets Spkl.

54:28

+11:51

korriger

3.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

57:02

+14:25

korriger

4.

Jørn Ødegård

BSFA AS

1:44:03

+1:01:26

korriger

DSQ

Lina Mansbakken

Statnett BIL

29:22

korriger

105 87 95 107 91 92 200

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes

52:40

+0:00

korriger

2.

Henrik Natvig

Nittedal O lag

59:24

+6:44

korriger

3.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:00:10

+7:30

korriger

4.

Torstein Schjelle

AIMIT

1:08:17

+15:37

korriger

5.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

1:09:28

+16:48

korriger

6.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:16:51

+24:11

korriger

7.

Pål Estil

TV2

1:57:33

+1:04:53

korriger

8.

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

2:22:52

+1:30:12

korriger

DSQ

Per Ongstad

Privat

44:24

korriger

78 80 81 97

DSQ

Stephan Brown

NRK

1:14:09

korriger

87 88 96 91 92

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Bjordal

STATSBYGG

1:02:55

+0:00

korriger

2.

Tommas Holmestad

Borea

1:09:50

+6:55

korriger

3.

Toril Midttun

Sørreisa

1:10:10

+7:15

korriger

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Øystein Møgedal

Aker Solutions

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:02:09

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

171

Antall startet:

171