Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 47:48 | +0:00 | 10:37 | |||
2. | Andrine Benjaminsen | Lillomarka OL | 49:55 | +2:07 | 11:05 | |||
3. | Mariann Ulvestad | Bækkelagets SK | 49:58 | +2:10 | 11:06 | |||
4. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 52:42 | +4:54 | 11:42 | |||
5. | Siri Ulvestad | Nydalens SK | 53:24 | +5:36 | 11:52 | |||
6. | Audrun Utskarpen | Oslostudentenes IK | 1:09:05 | +21:17 | 15:21 | |||
DNS | Mari Brøndbo Dahl | Ås-NMBU Orientering | ||||||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Nordberg | Nydalens SK | 50:24 | +0:00 | 7:57 | |||
2. | Jon Aukrust Osmoen | Nydalens SK | 53:20 | +2:56 | 8:25 | |||
3. | Bojan Blumenstein | Nydalens SK | 54:58 | +4:34 | 8:41 | |||
4. | Sverre Turter Sandvold | Nydalens SK | 1:05:26 | +15:02 | 10:20 | |||
5. | Ivar Aukrust Osmoen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:06:58 | +16:34 | 10:34 | |||
6. | Torkil Eide Solstad | IL Tyrving | 1:07:18 | +16:54 | 10:37 | |||
7. | Tor Andreas Andersen | Oppsal Orientering | 1:07:53 | +17:29 | 10:43 | |||
8. | Thomas Ruud | Oppsal Orientering | 1:08:47 | +18:23 | 10:51 | |||
9. | Kristoffer Fiane Pedersen | Oppsal Orientering | 1:11:17 | +20:53 | 11:15 | |||
10. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 1:16:57 | +26:33 | 12:09 | |||
11. | Sveinung Syversen | Oppsal Orientering | 1:34:21 | +43:57 | 14:54 | |||
DNS | Göran Winblad | Rehns BK | ||||||
Klasse: H 17- A kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eirik Blågestad | Indre Østfold OK | 46:46 | +0:00 | 10:23 | |||
2. | Peder Aabogen Haugaard | Indre Østfold OK | 51:37 | +4:51 | 11:28 | |||
3. | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 55:25 | +8:39 | 12:18 | |||
4. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 55:47 | +9:01 | 12:23 | |||
5. | Christopher Ladim | OK Moss | 57:21 | +10:35 | 12:44 | |||
6. | Sondre Ladim | OK Moss | 57:32 | +10:46 | 12:47 | |||
7. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 57:56 | +11:10 | 12:52 | |||
8. | Claes-Tommy Herland | Indre Østfold OK | 58:56 | +12:10 | 13:05 | |||
9. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 59:49 | +13:03 | 13:17 | |||
10. | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 1:03:41 | +16:55 | 14:09 | |||
11. | Øystein Olsen | OK Moss | 1:09:02 | +22:16 | 15:20 | |||
12. | Bjørn Håvard Evjen | Ås-NMBU Orientering | 1:09:21 | +22:35 | 15:24 | |||
13. | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:10:39 | +23:53 | 15:42 | |||
14. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:16:08 | +29:22 | 16:55 | |||
15. | Halvor Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | 1:17:43 | +30:57 | 17:16 | |||
16. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 1:19:07 | +32:21 | 17:34 | |||
DNS | Morten Tangen Fredh | OK Moss | ||||||
DNS | Thomas Bedin | Indre Østfold OK | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Men | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torgeir Snilsberg | OK Moss | 51:31 | +0:00 | 11:26 | |||
2. | Tore Bjørnerød | OK Moss | 52:45 | +1:14 | 11:43 | |||
3. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 55:20 | +3:49 | 12:17 | |||
4. | Gunnar Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 58:49 | +7:18 | 13:04 | |||
5. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 58:53 | +7:22 | 13:05 | |||
6. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 1:01:44 | +10:13 | 13:43 | |||
7. | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | 1:03:31 | +12:00 | 14:06 | |||
8. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:04:18 | +12:47 | 14:17 | |||
9. | Vidar Benjaminsen | Lillomarka OL | 1:05:24 | +13:53 | 14:32 | |||
10. | Jon Ivar Juvik | Lillomarka OL | 1:06:46 | +15:15 | 14:50 | |||
11. | Kjetil Karlsen | Team Jeløy | 1:08:37 | +17:06 | 15:14 | |||
12. | Dag Brenås | Varteig OL | 1:09:01 | +17:30 | 15:20 | |||
13. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 1:09:25 | +17:54 | 15:25 | |||
14. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 1:09:55 | +18:24 | 15:32 | |||
15. | Tor Lahlum | Kolbotn og Skimt OL | 1:13:56 | +22:25 | 16:25 | |||
16. | Guttorm L Egge | Oslostudentenes IK | 1:17:33 | +26:02 | 17:14 | |||
17. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 1:22:53 | +31:22 | 18:25 | |||
18. | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:31:48 | +40:17 | 20:24 | |||
19. | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 1:35:15 | +43:44 | 21:10 | |||
DSQ | Sören Jonsson | Nydalens SK | 37:19 | 48 188 172 163 87 164 193 187 184 178 51 | ||||
DSQ | Idar Brekke | Ã…s-NMBU Orientering | 44:56 | 163 87 164 193 187 184 178 51 177 | ||||
DSQ | Erlend Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 45:43 | 50 48 188 172 163 87 164 193 187 184 178 51 17... | ||||
DSQ | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 51:52 | 87 | ||||
DSQ | Jon Iver Bakken | Nydalens SK | 1:00:53 | 187 184 178 | ||||
DSQ | Torgeir Strand | Fana IL | 1:08:34 | 172 50 48 188 172 163 87 | ||||
DSQ | Hasse Bergstrøm | IL Tyrving | 1:39:16 | |||||
Brutt | Kjell Blomseth | Ã…s-NMBU Orientering | ||||||
DNS | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | ||||||
DNS | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | ||||||
DNS | Øystein Kildahl | Østmarka OK | ||||||
Klasse: D 13-16 C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Julie Sophie Wold | OK Moss | 30:30 | +0:00 | 10:37 | |||
2. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 30:52 | +0:22 | 10:45 | |||
3. | Erika Lind-Larsen | OK Moss | 31:12 | +0:42 | 10:52 | |||
4. | Hanna Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 41:03 | +10:33 | 14:18 | |||
5. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 55:55 | +25:25 | 19:28 | |||
6. | Erle Wetterhus | OK Moss | 55:57 | +25:27 | 19:29 | |||
DNS | Ingrid Bratland Tjernshaugen | OK Moss | ||||||
Klasse: H 13-16 C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | 27:40 | +0:00 | 9:38 | |||
2. | Anders Hovgaard Eisvang | OK Moss | 36:13 | +8:33 | 12:37 | |||
3. | Mikkel Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 39:28 | +11:48 | 13:45 | |||
4. | Anders Bredal-Andersen | Ã…s-NMBU Orientering | 39:30 | +11:50 | 13:45 | |||
DNS | Kristoffer Halsnes | Indre Østfold OK | ||||||
Klasse: Ã…pen C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 28:16 | +0:00 | 9:50 | |||
2. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 30:54 | +2:38 | 10:45 | |||
3. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 31:23 | +3:07 | 10:56 | |||
4. | Ann Helen Aabogen Haugaard | Indre Østfold OK | 32:45 | +4:29 | 11:24 | |||
5. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 33:31 | +5:15 | 11:40 | |||
6. | Trond Retteraasen | Indre Østfold OK | 34:41 | +6:25 | 12:05 | |||
7. | Hanne Wold | OK Moss | 38:28 | +10:12 | 13:24 | |||
8. | Marianne Siegel | Ã…s-NMBU Orientering | 39:24 | +11:08 | 13:43 | |||
9. | Bente Line | Indre Østfold OK | 39:32 | +11:16 | 13:46 | |||
10. | Marit-Elin Iden | Team Jeløy | 41:10 | +12:54 | 14:20 | |||
11. | Tove Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 48:35 | +20:19 | 16:55 | |||
12. | Ingrid M. Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 50:47 | +22:31 | 17:41 | |||
13. | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | 56:45 | +28:29 | 19:46 | |||
DSQ | Karin Winter | Ã…s-NMBU Orientering | 30 | 52 158 173 164 192 193 178 51 177 | ||||
Startet | Laila Bredal-Knutsen | Ã…s-NMBU Orientering | ||||||
DNS | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | ||||||
DNS | Linda Fredh | OK Moss |
Sist oppdatert: | 27 november 2018, 22:42:17 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 96 |
Antall startet: | 85 |