Klasse: D 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Synne Syversen Gihle | Oppsal Orientering | 33:00 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Alma Rygh Holten | Nydalens SK | 33:02 | +0:02 | korriger | ||||
3. | Tuva Berger Gjelstad | Oppsal Orientering | 34:09 | +1:09 | korriger | ||||
4. | Charlotte Hopsnes | Fossum IF | 35:26 | +2:26 | korriger | ||||
5. | Åse Lurås | Oppsal Orientering | 35:37 | +2:37 | korriger | ||||
6. | Iben Johansen-Barli | Oppsal Orientering | 39:38 | +6:38 | korriger | ||||
7. | Henni Hattestad Kristensen | Heming Orientering | 44:20 | +11:20 | korriger | ||||
8. | Silje Andresen Skotte | Fossum IF | 1:08:50 | +35:50 | korriger | ||||
DSQ | Caroline Slungaard | Heming Orientering | 1:24:13 | korriger | 181 124 101 182 119 108 121 128 118 109 111 183 | ||||
Klasse: H 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Viktor Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 19:19 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jacob Finstad Land | IL Tyrving | 20:45 | +1:26 | korriger | ||||
3. | Henrik Elias Sebjørnsen | Fossum IF | 20:54 | +1:35 | korriger | ||||
4. | Jørgen Ler | Fet OL | 23:10 | +3:51 | korriger | ||||
5. | Brage Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | 23:59 | +4:40 | korriger | ||||
6. | Gaute Skjønhaug | Fet OL | 24:15 | +4:56 | korriger | ||||
7. | Alfred Nikolaisen | Oppsal Orientering | 29:14 | +9:55 | korriger | ||||
8. | Henrik Mikkelsen Foros | Fossum IF | 30:49 | +11:30 | korriger | ||||
9. | Erlend Sommerhein | Fossum IF | 31:40 | +12:21 | korriger | ||||
10. | Simen Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | 43:08 | +23:49 | korriger | ||||
11. | Eivind VÃ¥gsnes | Oppsal Orientering | 44:51 | +25:32 | korriger | ||||
12. | Alfred Holtan Sanderud | Lillomarka OL | 45:40 | +26:21 | korriger | ||||
13. | Jakob Osther | Fossum IF | 50:47 | +31:28 | korriger | ||||
14. | Silas Mestad Hansen | Lillomarka OL | 59:30 | +40:11 | korriger | ||||
15. | Sofus Mestad Hansen | Lillomarka OL | 1:06:12 | +46:53 | korriger | ||||
DSQ | Håkon Lillegraven Langsæter | Trøsken IL | 55:57 | korriger | 109 183 100 | ||||
Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marie Scheele | Nydalens SK | 26:28 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ragnhild Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | 28:36 | +2:08 | korriger | ||||
3. | Ingeborg Roll Mosland | Oppsal Orientering | 29:30 | +3:02 | korriger | ||||
4. | Eira Skaarer Wiklund | Nydalens SK | 30:21 | +3:53 | korriger | ||||
5. | Astrid Ytterbø | Asker Skiklubb | 31:28 | +5:00 | korriger | ||||
6. | Anne Østvold | Heming Orientering | 33:29 | +7:01 | korriger | ||||
6. | Ingrid Johansen-Barli | Oppsal Orientering | 33:29 | +7:01 | korriger | ||||
8. | Sofia Øhlckers | IL Tyrving | 39:55 | +13:27 | korriger | ||||
9. | Karin Halsaa Dolven | Asker Skiklubb | 40:13 | +13:45 | korriger | ||||
10. | Marte Lillegraven Langsæter | Trøsken IL | 41:24 | +14:56 | korriger | ||||
11. | Mari Kalleson | Oppsal Orientering | 41:45 | +15:17 | korriger | ||||
12. | Pauline Myklebust | IL Koll | 42:50 | +16:22 | korriger | ||||
13. | Julie Heyerdahl Rødsten | Heming Orientering | 44:09 | +17:41 | korriger | ||||
14. | Pernille Nor-Woll | Østmarka OK | 45:18 | +18:50 | korriger | ||||
15. | Ingrid Pedersen Holmskau | Trøsken IL | 45:55 | +19:27 | korriger | ||||
16. | Tiril Ebon Espedal | Nydalens SK | 47:11 | +20:43 | korriger | ||||
17. | Martha Wisløff | Asker Skiklubb | 47:25 | +20:57 | korriger | ||||
18. | Gunde Tumelionis | Fossum IF | 50:20 | +23:52 | korriger | ||||
19. | Sara Martini | Asker Skiklubb | 51:15 | +24:47 | korriger | ||||
20. | Martine Arntzen Haug | Østmarka OK | 53:32 | +27:04 | korriger | ||||
21. | Maren Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 53:59 | +27:31 | korriger | ||||
22. | Marthe Graff-Wiik | Sturla, IF | 56:04 | +29:36 | korriger | ||||
23. | Marie Bjordal Veggan | Oppsal Orientering | 59:59 | +33:31 | korriger | ||||
24. | Hanne Wærp Hauge | Nydalens SK | 1:00:54 | +34:26 | korriger | ||||
DSQ | Ane Hustvedt | Oppsal Orientering | 43:26 | korriger | 115 | ||||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christoffer Ã…nensen | Oppsal Orientering | 24:12 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jakob A. Gjedebo | Oppsal Orientering | 31:02 | +6:50 | korriger | ||||
3. | Vebjørn Emil Blindheim | Lillomarka OL | 31:32 | +7:20 | korriger | ||||
4. | Jonas Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 33:26 | +9:14 | korriger | ||||
5. | Jonathan Woodhouse | Lillomarka OL | 34:23 | +10:11 | korriger | ||||
6. | Rasmus D. Eastwood | Lillomarka OL | 39:28 | +15:16 | korriger | ||||
7. | Erlend Otterlei | Østmarka OK | 39:44 | +15:32 | korriger | ||||
8. | Jakob Gilljam | Østmarka OK | 42:04 | +17:52 | korriger | ||||
9. | Erlend Bakke | Fossum IF | 43:04 | +18:52 | korriger | ||||
10. | Henning Reichenbach | Oppsal Orientering | 44:41 | +20:29 | korriger | ||||
11. | Eskil Brænden | Lillomarka OL | 48:26 | +24:14 | korriger | ||||
12. | Marius Juell Larsen | IL Tyrving | 49:33 | +25:21 | korriger | ||||
13. | Sigurd Hobøl | Oppsal Orientering | 50:42 | +26:30 | korriger | ||||
14. | Mats Johnsen | Sturla, IF | 51:38 | +27:26 | korriger | ||||
15. | Gabriel Solem | Oppsal Orientering | 52:41 | +28:29 | korriger | ||||
16. | Lukas Jones Arnesen | Heming Orientering | 52:49 | +28:37 | korriger | ||||
17. | Håvard Rønningen | Østmarka OK | 53:41 | +29:29 | korriger | ||||
18. | Einar Østvold | Heming Orientering | 53:43 | +29:31 | korriger | ||||
19. | Mathias Linløkken | Østmarka OK | 54:24 | +30:12 | korriger | ||||
20. | Benjamin Hagen Alfheim | IL Tyrving | 54:37 | +30:25 | korriger | ||||
21. | Markus Hirsch | Bækkelagets SK | 1:10:16 | +46:04 | korriger | ||||
DSQ | Linus Mjøsund | Nydalens SK | 23:51 | korriger | 124 190 103 108 119 129 118 105 117 126 | ||||
DSQ | Kidus Abiy Girma | IL Koll | 1:23:40 | korriger | 119 | ||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Siri Ulvestad | Nydalens SK | 32:02 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Gunvor Hov Høydal | Fossum IF | 36:37 | +4:35 | korriger | ||||
3. | Mariann Ulvestad | Bækkelagets SK | 37:05 | +5:03 | korriger | ||||
4. | Kristine Fjeldbo | IL Tyrving | 38:10 | +6:08 | korriger | ||||
5. | Ingrid Berge | IL Tyrving | 40:11 | +8:09 | korriger | ||||
6. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 40:20 | +8:18 | korriger | ||||
7. | Ã…sne Naadland Holo | Fossum IF | 41:19 | +9:17 | korriger | ||||
8. | Anne Johanne Lind Nørbech | Nydalens SK | 41:30 | +9:28 | korriger | ||||
9. | Ingvild Maalen-Johansen | Oppsal Orientering | 42:14 | +10:12 | korriger | ||||
10. | Louise Oram | Bækkelagets SK | 42:35 | +10:33 | korriger | ||||
11. | Line Hagman | Bækkelagets SK | 43:29 | +11:27 | korriger | ||||
12. | Marie Liland | Nydalens SK | 43:37 | +11:35 | korriger | ||||
13. | Elen Skaerve Bredesen | Frol OL | 43:50 | +11:48 | korriger | ||||
14. | Lise Østlid Bagstevold | IL Tyrving | 43:57 | +11:55 | korriger | ||||
15. | Tina Kalleson | Oppsal Orientering | 44:17 | +12:15 | korriger | ||||
16. | Dagrun Brox Rayamajhi | Oppsal Orientering | 44:55 | +12:53 | korriger | ||||
17. | Kine Dirro | MÃ¥ren OK | 45:03 | +13:01 | korriger | ||||
18. | Vigdis Hobøl | Oppsal Orientering | 47:02 | +15:00 | korriger | ||||
19. | Mari Brøndbo Dahl | Ås-NMBU Orientering | 47:06 | +15:04 | korriger | ||||
20. | Silje Arntzen | NTNUI | 47:21 | +15:19 | korriger | ||||
21. | Marte Madslien Bakken | Nydalens SK | 47:40 | +15:38 | korriger | ||||
22. | Ada Wulfsberg | Nydalens SK | 47:46 | +15:44 | korriger | ||||
23. | Agni Fjogstad Nielsen | IL Tyrving | 48:37 | +16:35 | korriger | ||||
24. | Marie Rygh Holten | Nydalens SK | 49:07 | +17:05 | korriger | ||||
25. | Maya Jones Arnesen | Heming Orientering | 50:15 | +18:13 | korriger | ||||
26. | Linda Engen | Raumar Orientering | 50:28 | +18:26 | korriger | ||||
27. | Ingeborg Rognstad | Hadeland OL | 50:41 | +18:39 | korriger | ||||
28. | Kristine Eide Rapp | Raumar Orientering | 52:23 | +20:21 | korriger | ||||
29. | Ane Kjenseth | Nittedal OL | 54:09 | +22:07 | korriger | ||||
30. | Mariell Arntzen | Gneist, IL | 54:15 | +22:13 | korriger | ||||
31. | Jenny Andreassen Moe | Oppsal Orientering | 58:17 | +26:15 | korriger | ||||
32. | Tonje Rognerud Bøe | Fossum IF | 58:18 | +26:16 | korriger | ||||
33. | Camilla Stridsklev | IL Tyrving | 59:11 | +27:09 | korriger | ||||
34. | Marita Hernandez | OL Toten-Troll | 1:00:52 | +28:50 | korriger | ||||
35. | Pernille Sønsterudbråten | Raumar Orientering | 1:03:59 | +31:57 | korriger | ||||
36. | Kristin Sletner | IL GeoForm | 1:05:06 | +33:04 | korriger | ||||
37. | Julie Bakke | Fossum IF | 1:06:39 | +34:37 | korriger | ||||
38. | Stine Austad | Raumar Orientering | 1:10:10 | +38:08 | korriger | ||||
39. | Ingrid Lund Hovden | IL Tyrving | 1:10:49 | +38:47 | korriger | ||||
DSQ | Ingrid Solheim Undeberget | Oppsal Orientering | 41:12 | korriger | 127 122 108 120 119 102 118 129 108 104 103 122 12... | ||||
DSQ | Ea Lunøe | Nydalens SK | 46:45 | korriger | 103 | ||||
DSQ | Silje Borge Hovi | Skien OK | 1:04:09 | korriger | 127 | ||||
Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Olle Boström | IL Tyrving | 34:58 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Halvor Tørnqvist Halden | Nydalens SK | 36:38 | +1:40 | korriger | ||||
3. | Matthew Speake | Bækkelagets SK | 38:32 | +3:34 | korriger | ||||
3. | Thomas Nipen | Bækkelagets SK | 38:32 | +3:34 | korriger | ||||
5. | Jørn Sundby | Larvik OK | 39:51 | +4:53 | korriger | ||||
6. | Kristoffer Fiane Pedersen | Oppsal Orientering | 40:09 | +5:11 | korriger | ||||
7. | Jonas Madslien Bakken | NTNUI | 40:14 | +5:16 | korriger | ||||
8. | Jim Øystein Nybråten | IL Tyrving | 40:22 | +5:24 | korriger | ||||
9. | Eirik Rustad | Bækkelagets SK | 40:24 | +5:26 | korriger | ||||
10. | Simen Wåstlund | Bækkelagets SK | 40:26 | +5:28 | korriger | ||||
11. | Torkil Eide Solstad | IL Tyrving | 41:32 | +6:34 | korriger | ||||
12. | Anders B. Øksenholt | Nydalens SK | 42:17 | +7:19 | korriger | ||||
13. | Erling Sommerfeldt | Asker Skiklubb | 42:44 | +7:46 | korriger | ||||
14. | Magnus Eide-Fredriksen | Heming Orientering | 42:49 | +7:51 | korriger | ||||
15. | Ola Marius Pedersen | Oppsal Orientering | 43:55 | +8:57 | korriger | ||||
16. | Mark Purkis | Nydalens SK | 44:05 | +9:07 | korriger | ||||
17. | Ådne Skjærstein | IL Tyrving | 44:38 | +9:40 | korriger | ||||
18. | Felix Breitschädel | Bækkelagets SK | 44:39 | +9:41 | korriger | ||||
19. | Andreas G. Polden | Nydalens SK | 44:40 | +9:42 | korriger | ||||
20. | Geir Hoff | IL Tyrving | 45:04 | +10:06 | korriger | ||||
21. | Niklas Gustafsson | OK Tisaren | 45:14 | +10:16 | korriger | ||||
22. | Kristoffer Jacobsen | IL Tyrving | 45:15 | +10:17 | korriger | ||||
23. | Magnus Mellbye Larsen | Asker Skiklubb | 45:25 | +10:27 | korriger | ||||
24. | Thor Mella | Oppsal Orientering | 45:45 | +10:47 | korriger | ||||
25. | Sander Arntzen | Asker Skiklubb | 45:47 | +10:49 | korriger | ||||
26. | Per-Ivar Nikolaisen | Oppsal Orientering | 46:27 | +11:29 | korriger | ||||
27. | Ole Kjell Langmyren | Lillomarka OL | 47:03 | +12:05 | korriger | ||||
28. | Vegard Fiane Pedersen | Ã…s-NMBU Orientering | 47:24 | +12:26 | korriger | ||||
29. | Emil Størmer | Fossum IF | 48:02 | +13:04 | korriger | ||||
30. | Tor Andreas Andersen | Oppsal Orientering | 48:42 | +13:44 | korriger | ||||
31. | Kenneth Sandvold | Eiker OL | 48:55 | +13:57 | korriger | ||||
32. | Vebjørn Blom-Hagen | Fossum IF | 49:17 | +14:19 | korriger | ||||
32. | Sveinung Syversen | Oppsal Orientering | 49:17 | +14:19 | korriger | ||||
34. | Tobias Espedal | Nydalens SK | 49:36 | +14:38 | korriger | ||||
35. | Felix Finsrud | Asker Skiklubb | 50:01 | +15:03 | korriger | ||||
36. | Einar Tommelstad | Nydalens SK | 50:31 | +15:33 | korriger | ||||
37. | Ivar Seierstad | IL GeoForm | 50:36 | +15:38 | korriger | ||||
38. | Sondre Ytterbø | Asker Skiklubb | 50:57 | +15:59 | korriger | ||||
39. | Kristian Østermann | Heming Orientering | 52:24 | +17:26 | korriger | ||||
40. | Kristian Ruud | Bækkelagets SK | 53:48 | +18:50 | korriger | ||||
41. | Peder Fossheim Asplin | Gjø-Vard OL | 54:29 | +19:31 | korriger | ||||
42. | Audun Bergan | Nydalens SK | 54:41 | +19:43 | korriger | ||||
43. | August Syrdal Øen | Heming Orientering | 56:00 | +21:02 | korriger | ||||
44. | Elling Fossheim Asplin | Gjø-Vard OL | 56:43 | +21:45 | korriger | ||||
45. | Marius Bakke | Fossum IF | 57:49 | +22:51 | korriger | ||||
46. | Ã…smund Slokvik | Notodden OL | 58:08 | +23:10 | korriger | ||||
47. | Eirik Larsen | Skien OK | 58:24 | +23:26 | korriger | ||||
48. | Espen Wigaard | Oppsal Orientering | 59:08 | +24:10 | korriger | ||||
49. | Gaute Fosstveit | Raumar Orientering | 59:09 | +24:11 | korriger | ||||
50. | Eivind Berner Myhre | Fossum IF | 59:53 | +24:55 | korriger | ||||
51. | Peter Gisholt | Fossum IF | 1:00:24 | +25:26 | korriger | ||||
52. | Sondre Halden | IL Tyrving | 1:03:52 | +28:54 | korriger | ||||
53. | Audun Jørgensen | Østmarka OK | 1:10:05 | +35:07 | korriger | ||||
54. | Halvor Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | 1:13:21 | +38:23 | korriger | ||||
55. | Tor Magnus Grøstad | Østmarka OK | 1:20:47 | +45:49 | korriger | ||||
56. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 1:28:57 | +53:59 | korriger | ||||
DSQ | Trond Kortner | Østmarka OK | 12:31 | korriger | 118 119 120 108 122 127 118 129 108 104 103 190 12... | ||||
DSQ | Henrik Upsal | Ã…s-NMBU Orientering | 28:32 | korriger | 129 108 104 103 190 123 124 105 109 117 106 151 15... | ||||
DSQ | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 44:49 | korriger | 190 | ||||
DSQ | Haakon Ingvaldsen | Nittedal OL | 45:35 | korriger | 154 | ||||
DSQ | Sondre Zahl Hagen | Fossum IF | 48:19 | korriger | 190 | ||||
Klasse: D 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Britta Fismen | Fossum IF | 36:01 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kjersti Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | 41:25 | +5:24 | korriger | ||||
3. | Milda Øhlckers | IL Tyrving | 43:44 | +7:43 | korriger | ||||
4. | Katrine Finstad Land | IL Tyrving | 46:55 | +10:54 | korriger | ||||
5. | Heidi Tronbøl | Fet OL | 49:08 | +13:07 | korriger | ||||
6. | Heidi Østli | Raumar Orientering | 49:25 | +13:24 | korriger | ||||
7. | Katrine Bakke | Fossum IF | 50:50 | +14:49 | korriger | ||||
8. | Synnøve Nybø | Konnerud IL | 50:52 | +14:51 | korriger | ||||
9. | Arnhild Krogh | Oppsal Orientering | 59:35 | +23:34 | korriger | ||||
10. | Line Bar-Nathan | Lillomarka OL | 59:40 | +23:39 | korriger | ||||
11. | Aase Mestad | Lillomarka OL | 1:04:32 | +28:31 | korriger | ||||
12. | Silje Syversen | Oppsal Orientering | 1:06:46 | +30:45 | korriger | 122 127 118 108 | |||
13. | Linda Fredh | OK Moss | 1:10:06 | +34:05 | korriger | ||||
14. | Anne Ruste | Lillomarka OL | 1:13:21 | +37:20 | korriger | ||||
DSQ | Hanne Wold | OK Moss | 55:09 | korriger | 119 120 122 127 118 108 | ||||
Klasse: H 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Asgeir Mjøsund | Nydalens SK | 30:49 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Odin Tellebø | Østmarka OK | 34:31 | +3:42 | korriger | ||||
3. | Inge Gunnes | IL Tyrving | 35:17 | +4:28 | korriger | ||||
4. | Harald Bakke | Fossum IF | 35:24 | +4:35 | korriger | ||||
5. | Torbjørn Blom-Hagen | Fossum IF | 36:01 | +5:12 | korriger | ||||
6. | Anders Storbraten | Bækkelagets SK | 36:08 | +5:19 | korriger | ||||
7. | Inge Lindseth | Nydalens SK | 36:10 | +5:21 | korriger | ||||
8. | Vytautas Grasys | Fossum IF | 36:37 | +5:48 | korriger | ||||
9. | Torstein Hole | Nydalens SK | 37:06 | +6:17 | korriger | ||||
10. | Asgeir Lium | Fet OL | 37:10 | +6:21 | korriger | ||||
11. | Morten Mosland | Oppsal Orientering | 41:01 | +10:12 | korriger | ||||
12. | Tom Kristensen | Larvik OK | 41:31 | +10:42 | korriger | ||||
13. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 41:45 | +10:56 | korriger | ||||
14. | Tor Ringstad | Hedrum OL | 44:31 | +13:42 | korriger | ||||
15. | Håkon Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 44:46 | +13:57 | korriger | ||||
16. | Jøran Kristensen | Heming Orientering | 45:23 | +14:34 | korriger | ||||
17. | Olav Hasaas | Fossum IF | 45:50 | +15:01 | korriger | ||||
18. | Christian Reusch | Heming Orientering | 46:09 | +15:20 | korriger | ||||
19. | Tommy Skårbø | Raumar Orientering | 46:14 | +15:25 | korriger | ||||
20. | Vidar Gjelstad | Oppsal Orientering | 48:26 | +17:37 | korriger | ||||
21. | Bjørn Hauge | Nydalens SK | 48:44 | +17:55 | korriger | ||||
22. | Torgeir Skjønhaug | Fet OL | 50:02 | +19:13 | korriger | ||||
23. | Helge Grenager Solheim | Oppsal Orientering | 50:17 | +19:28 | korriger | ||||
24. | Morten Fismen | Fossum IF | 51:10 | +20:21 | korriger | ||||
25. | Eilert Aamodt | Oppsal Orientering | 51:39 | +20:50 | korriger | ||||
26. | Kyrre Gran | Fet OL | 51:40 | +20:51 | korriger | ||||
27. | Sverre Wisløff | Asker Skiklubb | 53:15 | +22:26 | korriger | ||||
28. | Arild Nyhaug | Asker Skiklubb | 54:50 | +24:01 | korriger | ||||
29. | Fredrik Saugestad | Nydalens SK | 56:00 | +25:11 | korriger | ||||
30. | Erling Hobøl | Oppsal Orientering | 57:49 | +27:00 | korriger | ||||
31. | Atle Strøm | Hedrum OL | 57:51 | +27:02 | korriger | ||||
32. | Assaf Bar-Nathan | Lillomarka OL | 59:47 | +28:58 | korriger | ||||
33. | Haakon Dolven | Asker Skiklubb | 1:02:18 | +31:29 | korriger | ||||
34. | Bjørn Fjeldstad | Indre Østfold OK | 1:09:34 | +38:45 | korriger | ||||
DSQ | Arild Andersen | Oppsal Orientering | 36:43 | korriger | 129 108 104 103 122 123 106 | ||||
DSQ | Gard Lindseth | Nydalens SK | 37:35 | korriger | 123 106 105 109 116 126 100 | ||||
DSQ | Ståle Heitmann | Fossum IF | 59:52 | korriger | 120 | ||||
DSQ | Kjetil Myklebust | Oppsal Orientering | 1:52:51 | korriger | 115 | ||||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Diderik Rønning Bøe | Sandefjord OK | korriger | ||||||
DNS | August Hellerud Sire | Konnerud IL | korriger | ||||||
Klasse: D 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Signe Astrup Arnesen | Heming Orientering | 40:49 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Anne-Lene Bakken Ulseth | Nydalens SK | 40:50 | +0:01 | korriger | ||||
3. | Anne Danielsen | Nydalens SK | 40:59 | +0:10 | korriger | ||||
4. | Tone Elisabeth Bakken | Østmarka OK | 42:27 | +1:38 | korriger | ||||
5. | Kari Madslien | Nydalens SK | 42:45 | +1:56 | korriger | ||||
6. | Tove Strand | MÃ¥ren OK | 43:47 | +2:58 | korriger | ||||
7. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 43:57 | +3:08 | korriger | ||||
8. | Hilda Øfsthus | Asker Skiklubb | 44:07 | +3:18 | korriger | ||||
9. | Sigrun Hernes Ytterbø | Asker Skiklubb | 44:17 | +3:28 | korriger | ||||
10. | Kjersti Hov | Fossum IF | 44:53 | +4:04 | korriger | ||||
11. | Kjersti Holt Hanssen | MÃ¥ren OK | 46:13 | +5:24 | korriger | ||||
12. | Ingeborg Øderud | Bækkelagets SK | 46:30 | +5:41 | korriger | ||||
13. | Runa Skyttersæter | Heming Orientering | 46:58 | +6:09 | korriger | ||||
14. | Kjersti Skantze | IL Tyrving | 49:16 | +8:27 | korriger | ||||
15. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 50:19 | +9:30 | korriger | ||||
16. | Anne Dahl | Nydalens SK | 50:47 | +9:58 | korriger | ||||
17. | Anne Marit Bjergaard | Nydalens SK | 56:57 | +16:08 | korriger | ||||
18. | Aud Ellen Brevik | Sturla, IF | 57:02 | +16:13 | korriger | ||||
19. | Doris Larsson | Lillomarka OL | 57:42 | +16:53 | korriger | ||||
20. | Ingrid Nermoen | Østmarka OK | 57:57 | +17:08 | korriger | ||||
21. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 58:32 | +17:43 | korriger | ||||
22. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 58:52 | +18:03 | korriger | ||||
23. | Magnhild T. Mølnvik | Fossum IF | 59:26 | +18:37 | korriger | ||||
24. | Kathrine Lunøe | Nydalens SK | 59:46 | +18:57 | korriger | ||||
25. | Ida Engen | Raumar Orientering | 1:00:21 | +19:32 | korriger | ||||
26. | Aleidis Løken | Heming Orientering | 1:00:48 | +19:59 | korriger | ||||
27. | Lene Colquhoun | Lillomarka OL | 1:03:24 | +22:35 | korriger | ||||
28. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 1:05:07 | +24:18 | korriger | ||||
29. | Hanne-Kristin B. Kvarme | Sturla, IF | 1:05:53 | +25:04 | korriger | ||||
30. | Maria Torgersen | Bækkelagets SK | 1:08:52 | +28:03 | korriger | ||||
31. | Vibeke Høst | Lillomarka OL | 1:12:49 | +32:00 | korriger | ||||
32. | Ellen-Christine Koren | Ã…s-NMBU Orientering | 1:17:19 | +36:30 | korriger | ||||
DSQ | Anne-Grete Austad | Raumar Orientering | 46:59 | korriger | 122 127 118 108 | ||||
Klasse: H 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christian Vogelsang | Nydalens SK | 34:20 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Arild Andresen | Fossum IF | 37:06 | +2:46 | korriger | ||||
3. | Steinar LÃ¥g | Asker Skiklubb | 37:07 | +2:47 | korriger | ||||
4. | Jon Iver Bakken | Nydalens SK | 38:19 | +3:59 | korriger | ||||
5. | Tommy Jauhojärvi | Asker Skiklubb | 38:35 | +4:15 | korriger | ||||
6. | Dagfinn Aas | Fet OL | 38:39 | +4:19 | korriger | ||||
7. | Einar Lunøe | Nydalens SK | 38:59 | +4:39 | korriger | ||||
8. | Bjørn-Willy Arntzen | Lierbygda OL | 39:32 | +5:12 | korriger | ||||
9. | Ottar Wiklund | Nydalens SK | 40:00 | +5:40 | korriger | ||||
10. | Trond Lund | IL Tyrving | 40:12 | +5:52 | korriger | ||||
11. | Eivind Hoff | IL Tyrving | 40:33 | +6:13 | korriger | ||||
12. | Kim Farnes Hansen | Lierbygda OL | 41:23 | +7:03 | korriger | ||||
13. | Børge Pedersen | Nydalens SK | 41:56 | +7:36 | korriger | ||||
14. | Guttorm Egge | IL GeoForm | 42:26 | +8:06 | korriger | ||||
15. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 42:45 | +8:25 | korriger | ||||
15. | Ivar Mølnvik | Fossum IF | 42:45 | +8:25 | korriger | ||||
17. | Terje Blindheim | Lillomarka OL | 43:00 | +8:40 | korriger | ||||
18. | Øystein Holo | Fossum IF | 43:04 | +8:44 | korriger | ||||
19. | Petter Løe | Notodden OL | 43:27 | +9:07 | korriger | ||||
20. | Kimme Arnesen | Heming Orientering | 44:49 | +10:29 | korriger | ||||
21. | Vemund Kongsnes | Østmarka OK | 45:02 | +10:42 | korriger | ||||
22. | Harald Iwe | IL GeoForm | 45:26 | +11:06 | korriger | ||||
23. | Nils Bergan | Nydalens SK | 45:30 | +11:10 | korriger | ||||
24. | HÃ¥kon Jendal | Fossum IF | 45:46 | +11:26 | korriger | ||||
24. | Christian Jomaas | Fossum IF | 45:46 | +11:26 | korriger | ||||
26. | Stein H. Hagen | Fossum IF | 45:47 | +11:27 | korriger | ||||
27. | Terje Melsom | Fossum IF | 46:19 | +11:59 | korriger | ||||
28. | Øystein Rapp | Raumar Orientering | 46:23 | +12:03 | korriger | ||||
29. | Lasse Arnesen | Heming Orientering | 47:07 | +12:47 | korriger | ||||
30. | Rolf Hustvedt | Oppsal Orientering | 47:19 | +12:59 | korriger | ||||
31. | Roger Wiik | Sturla, IF | 48:07 | +13:47 | korriger | ||||
32. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 48:17 | +13:57 | korriger | ||||
33. | Asle Kvaase | Lommedalens IL | 48:54 | +14:34 | korriger | ||||
34. | Kjetil Espedal | Nydalens SK | 50:09 | +15:49 | korriger | ||||
35. | Øyvind Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | 50:40 | +16:20 | korriger | ||||
36. | Anders Flågen | Heming Orientering | 50:47 | +16:27 | korriger | ||||
37. | Stein Mella | Oppsal Orientering | 50:59 | +16:39 | korriger | ||||
38. | Sven Ohrvik | Konnerud IL | 51:04 | +16:44 | korriger | ||||
39. | Jan Erik Aalberg | Bækkelagets SK | 51:47 | +17:27 | korriger | ||||
40. | Per Ola Ulseth | Nydalens SK | 53:29 | +19:09 | korriger | ||||
41. | Tom Slungaard | Heming Orientering | 54:50 | +20:30 | korriger | ||||
42. | Håkon Børli | Fossum IF | 55:42 | +21:22 | korriger | ||||
43. | Olav Bakken | Østmarka OK | 55:48 | +21:28 | korriger | ||||
44. | Øyvind Helmersen | Fet OL | 55:53 | +21:33 | korriger | ||||
45. | Peer Stiansen | Nydalens SK | 57:47 | +23:27 | korriger | ||||
46. | Tormod Bøe | Fossum IF | 58:58 | +24:38 | korriger | ||||
47. | Svein Otterlei | Østmarka OK | 1:00:53 | +26:33 | korriger | ||||
48. | John Ytternes | Kolbotn og Skimt OL | 1:01:46 | +27:26 | korriger | ||||
49. | Thomas Grøstad | Østmarka OK | 1:02:01 | +27:41 | korriger | ||||
50. | Roger Østvold | Heming Orientering | 1:04:53 | +30:33 | korriger | ||||
51. | Ola Peter Krohn Gjessing | Heming Orientering | 1:05:08 | +30:48 | korriger | ||||
52. | Jon Erik Kvarme | Sturla, IF | 1:12:20 | +38:00 | korriger | ||||
53. | Steinar Hansen | Lillomarka OL | 1:12:33 | +38:13 | korriger | ||||
54. | Erik Borg | IL Koll | 1:13:07 | +38:47 | korriger | ||||
55. | Jo Ulltveit-Moe | IL Koll | 1:14:23 | +40:03 | korriger | ||||
56. | Snorre Frydenlund | Sturla, IF | 1:16:44 | +42:24 | korriger | ||||
57. | Vincent Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 1:21:45 | +47:25 | korriger | ||||
58. | Arne Kongsnes | Oppsal Orientering | 1:40:21 | +1:06:01 | korriger | ||||
DSQ | Knut Erling Øen | Heming Orientering | 35:13 | korriger | 129 108 104 103 122 123 106 105 109 116 126 100 | ||||
DSQ | Jan Tore Henriksen | Nydalens SK | 37:18 | korriger | 107 | ||||
DSQ | Øystein Kildahl | Østmarka OK | 41:52 | korriger | 122 | ||||
DSQ | HÃ¥vard Halvorsen | Konnerud IL | 47:31 | korriger | 103 106 | ||||
DSQ | Jørn Limi | Oppsal Orientering | 53:51 | korriger | 103 | ||||
Klasse: D 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Grete S B Hovi | Skien OK | 27:18 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Margaret Roseveare | Oppsal Orientering | 43:28 | +16:10 | korriger | ||||
3. | Reidunn Hallan | Lillomarka OL | 45:07 | +17:49 | korriger | ||||
4. | Toril Eine | Fossum IF | 56:02 | +28:44 | korriger | ||||
5. | Randi Nilstad | IL Tyrving | 57:03 | +29:45 | korriger | ||||
Klasse: H 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Terje Wiig Mathisen | Nydalens SK | 32:29 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 37:59 | +5:30 | korriger | ||||
3. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 38:07 | +5:38 | korriger | ||||
4. | Per Schanche | Asker Skiklubb | 39:04 | +6:35 | korriger | ||||
5. | Knut Engen | Raumar Orientering | 39:10 | +6:41 | korriger | ||||
6. | Einar Jensen | Nydalens SK | 39:22 | +6:53 | korriger | ||||
7. | Martin Granly | Lillomarka OL | 39:27 | +6:58 | korriger | ||||
8. | Bjørn Grinde | Oslostudentenes IK | 40:16 | +7:47 | korriger | ||||
9. | Ketil Berge | Vestre Akers SK | 41:19 | +8:50 | korriger | ||||
10. | Egil Wickstrand Iversen | Heming Orientering | 41:43 | +9:14 | korriger | ||||
10. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 41:43 | +9:14 | korriger | ||||
12. | Bent Galborgen | Indre Østfold OK | 41:46 | +9:17 | korriger | ||||
13. | Alf Pettersen | IL Tyrving | 43:35 | +11:06 | korriger | ||||
14. | Bjørn Christensen | Østmarka OK | 44:00 | +11:31 | korriger | ||||
15. | Harald Hovi | Skien OK | 45:31 | +13:02 | korriger | ||||
16. | Jon Lahlum | IL GeoForm | 46:01 | +13:32 | korriger | ||||
17. | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF | 50:57 | +18:28 | korriger | ||||
18. | Hugo A. Christensen | Notodden OL | 52:19 | +19:50 | korriger | ||||
19. | Per Øhlckers | IL Tyrving | 53:14 | +20:45 | korriger | ||||
20. | Kjell Hobøl | Østmarka OK | 55:59 | +23:30 | korriger | ||||
21. | Knut Anders Løken | Fossum IF | 57:04 | +24:35 | korriger | ||||
22. | Johan Mattsson | Lillomarka OL | 1:00:08 | +27:39 | korriger | ||||
23. | Jan Sveen | Raumar Orientering | 1:04:56 | +32:27 | korriger | ||||
DSQ | Einar Thorstensen | Kamp/Vestheim IF | 45:02 | korriger | 118 | ||||
DSQ | Don Skantze | IL Tyrving | 48:24 | korriger | 122 127 118 108 | ||||
Klasse: D 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 33:06 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Nora Ursin | Bærum kom. | 41:30 | +8:24 | korriger | ||||
3. | Unni Drage | Haugerud IF | 42:48 | +9:42 | korriger | ||||
4. | Aud I Spjelkavik | IL Tyrving | 50:13 | +17:07 | korriger | ||||
5. | Unni Dirro Bøhlerengen | Måren OK | 58:23 | +25:17 | korriger | ||||
6. | Anne Lise Øfsthus | Asker Skiklubb | 1:01:24 | +28:18 | korriger | ||||
7. | Unn Ellefsen | IL Tyrving | 1:08:26 | +35:20 | korriger | ||||
8. | Sidsel Sandelien | Heming Orientering | 1:18:22 | +45:16 | korriger | ||||
9. | Anne Marit Færden | Kolbotn og Skimt OL | 1:20:36 | +47:30 | korriger | ||||
Klasse: H 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | John Thomas Petersen | Nittedal OL | 29:40 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Geir Trøan | Kolbotn og Skimt OL | 31:07 | +1:27 | korriger | ||||
3. | Hasse Bergstrøm | IL Tyrving | 32:42 | +3:02 | korriger | ||||
4. | Jon Færden | Kolbotn og Skimt OL | 33:08 | +3:28 | korriger | ||||
5. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 33:51 | +4:11 | korriger | ||||
6. | Bjørn Sandelien | Heming Orientering | 34:02 | +4:22 | korriger | ||||
7. | Kjell Stenstadvold | IL Tyrving | 34:06 | +4:26 | korriger | ||||
8. | Kjell Gorm Røkke | IL Tyrving | 34:08 | +4:28 | korriger | ||||
9. | Bjørn Egner | Heming Orientering | 35:44 | +6:04 | korriger | ||||
10. | Helge Revhaug | Ringerike OL | 35:56 | +6:16 | korriger | ||||
11. | Trond Wettergreen | Driv IL | 40:21 | +10:41 | korriger | ||||
12. | Terje Malm | Hamar OK | 40:42 | +11:02 | korriger | ||||
13. | Knut Tore Solheim | Nydalens SK | 41:16 | +11:36 | korriger | ||||
14. | Helge Lye | IL Tyrving | 44:01 | +14:21 | korriger | ||||
15. | Sturle HÃ¥nes | IL GeoForm | 44:49 | +15:09 | korriger | ||||
16. | Jon C. Fougner | Heming Orientering | 45:21 | +15:41 | korriger | ||||
17. | Roar Bjordal | Oppsal Orientering | 47:58 | +18:18 | korriger | ||||
18. | Øystein Madsen | Haugerud IF | 49:02 | +19:22 | korriger | ||||
19. | Nils-Petter Wiik | Driv IL | 50:19 | +20:39 | korriger | ||||
20. | Oddvar Gjelstad | Sandefjord OK | 51:28 | +21:48 | korriger | ||||
21. | Per Haugen | Lillomarka OL | 58:47 | +29:07 | korriger | ||||
22. | Bjørn Gunnerød | Asker Skiklubb | 1:00:15 | +30:35 | korriger | ||||
23. | Knut Kristen Hangeraas | IL GeoForm | 1:04:29 | +34:49 | korriger | ||||
24. | Sigurd Haugerud | IL GeoForm | 1:41:04 | +1:11:24 | korriger | ||||
DSQ | Jon Fanavoll | Kamp/Vestheim IF | 51:08 | korriger | 105 118 129 120 108 122 102 117 | ||||
DSQ | KÃ¥re Knudsen | IL GeoForm | 53:03 | korriger | 129 | ||||
DSQ | Steinar Ruud | Konnerud IL | 1:10:26 | korriger | 105 | ||||
Klasse: Ã…pen A | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Espen Aubert | Privat | 37:55 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Øyvind Glendrange | Nittedal OL | 40:00 | +2:05 | korriger | ||||
3. | HÃ¥vard Berget | Oppsal Orientering | 42:44 | +4:49 | korriger | ||||
4. | Bent Skatvedt | Raumar Orientering | 44:29 | +6:34 | korriger | ||||
5. | Malene Jebsen | Heming Orientering | 50:14 | +12:19 | korriger | ||||
6. | Elin Kalleson | Oppsal Orientering | 59:25 | +21:30 | korriger | ||||
7. | Julie Berteig | Fossum IF | 1:00:24 | +22:29 | korriger | ||||
8. | Matias Klingsholm | Dagens Næringsliv | 1:02:54 | +24:59 | korriger | ||||
9. | Roger Mostuen | Oppsal Orientering | 1:06:55 | +29:00 | korriger | ||||
10. | Ola Nilsen | Oppsal Orientering | 1:14:49 | +36:54 | korriger | ||||
11. | Andreas Gehrmann | Privat | 1:21:08 | +43:13 | korriger | ||||
12. | Andreas Flammiger | Privat | 1:21:09 | +43:14 | korriger | ||||
13. | Per Anders Ytterbø | Asker Skiklubb | 1:30:28 | +52:33 | korriger | ||||
14. | Siv Susanne Jystad | Østmarka OK | 1:51:18 | +1:13:23 | korriger | ||||
Klasse: Ã…pen B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 24:50 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Tor Lahlum | Kolbotn og Skimt OL | 27:09 | +2:19 | korriger | ||||
3. | Morten Kongsberg | IL Tyrving | 32:35 | +7:45 | korriger | ||||
4. | Fredrik Høyer | Fossum IF | 33:13 | +8:23 | korriger | ||||
5. | Signe Hole | Fossum IF | 35:59 | +11:09 | korriger | ||||
6. | Kristian Næss | Nydalens SK | 36:54 | +12:04 | korriger | ||||
7. | Bente Kristin Hopsnes | Fossum IF | 37:36 | +12:46 | korriger | ||||
8. | Ram Rayamajhi | Oppsal Orientering | 37:48 | +12:58 | korriger | ||||
9. | Merete Rørvik | Lillomarka OL | 39:46 | +14:56 | korriger | ||||
10. | Ove Hildrum | Lillomarka OL | 40:20 | +15:30 | korriger | ||||
11. | Raymond Berntzen | Fet OL | 40:27 | +15:37 | korriger | ||||
12. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt OL | 41:59 | +17:09 | korriger | ||||
13. | John Harald Johansen | Oppsal Orientering | 43:16 | +18:26 | korriger | ||||
14. | Hege Wang | Lillomarka OL | 43:30 | +18:40 | korriger | ||||
15. | Celine Vik Olsen | Larvik OK | 43:48 | +18:58 | korriger | ||||
16. | Gunnhild Vikhamar | Lillomarka OL | 43:50 | +19:00 | korriger | ||||
17. | Alexander Rødsten | Heming Orientering | 45:00 | +20:10 | korriger | ||||
18. | Frida van Megen | Oppsal Orientering | 45:18 | +20:28 | korriger | ||||
19. | Solveig Sikkeland | IL Tyrving | 45:22 | +20:32 | korriger | ||||
20. | Heidi Watterdal Syversen | Kongsberg OL | 45:55 | +21:05 | korriger | ||||
21. | Marianne Arnesen | Asker Skiklubb | 46:51 | +22:01 | korriger | ||||
22. | Gunnhild Lurås | Oppsal Orientering | 48:52 | +24:02 | korriger | ||||
23. | Eldri Holo | Fossum IF | 49:36 | +24:46 | korriger | ||||
24. | Edward Woodhouse | Lillomarka OL | 51:16 | +26:26 | korriger | ||||
25. | Andreas Johnsen | Sturla, IF | 51:40 | +26:50 | korriger | ||||
26. | Ingrid Skaarer | Nydalens SK | 51:59 | +27:09 | korriger | ||||
27. | Kristin Falk | Fossum IF | 52:24 | +27:34 | korriger | ||||
28. | Øyvind Haug | Østmarka OK | 53:10 | +28:20 | korriger | ||||
29. | Birk Thorstensen | Oppsal Orientering | 56:04 | +31:14 | korriger | ||||
30. | Anne Karin Thorstensen | Oppsal Orientering | 56:36 | +31:46 | korriger | ||||
31. | Marit Pedersen Holmskau | Trøsken IL | 56:54 | +32:04 | korriger | ||||
32. | Jane Karine Helmersen | Fet OL | 58:20 | +33:30 | korriger | ||||
33. | Vera Halsaa | Asker Skiklubb | 58:29 | +33:39 | korriger | ||||
34. | Heidi Bjordal | Oppsal Orientering | 58:41 | +33:51 | korriger | ||||
35. | Eldrid Odden Otterlei | Østmarka OK | 59:18 | +34:28 | korriger | ||||
36. | Ingar Woll | Østmarka OK | 1:03:19 | +38:29 | korriger | ||||
37. | Bjørn Nordvik | Kolbotn og Skimt OL | 1:05:51 | +41:01 | korriger | ||||
38. | Ingrid Lurås | Oppsal Orientering | 1:06:13 | +41:23 | korriger | ||||
39. | Inger Finstad | Raumar Orientering | 1:07:13 | +42:23 | korriger | ||||
40. | Deimante Razukiene | Privat | 1:09:36 | +44:46 | korriger | ||||
41. | Nils Ihlen | Privat | 1:09:40 | +44:50 | korriger | ||||
42. | Dalia Kazokaityte | IL Koll | 1:09:42 | +44:52 | korriger | ||||
43. | Aina Grymyr | Haugerud IF | 1:15:54 | +51:04 | korriger | ||||
DSQ | Morten Fjell | Sturla, IF | 1:55:31 | korriger | 117 126 100 | ||||
Klasse: Ã…pen C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Per Sørberg | Raumar Orientering | 23:57 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Beate Undeberget | Oppsal Orientering | 25:54 | +1:57 | korriger | ||||
3. | Eiven Skram | Nittedal OL | 29:00 | +5:03 | korriger | ||||
4. | Christine Teig | Nydalens SK | 29:21 | +5:24 | korriger | ||||
5. | Vinjar Ellef Skram | Nittedal OL | 29:32 | +5:35 | korriger | ||||
6. | Ole Martin Nomeland | Østmarka OK | 31:04 | +7:07 | korriger | ||||
7. | Kristoffer Nomeland | Østmarka OK | 31:32 | +7:35 | korriger | ||||
8. | Ellen Horni - Johnsen | Sturla, IF | 31:35 | +7:38 | korriger | ||||
9. | Terje Throndsen | Nittedal OL | 32:16 | +8:19 | korriger | ||||
10. | Trine Annette Nomeland | Østmarka OK | 32:30 | +8:33 | korriger | ||||
11. | Ragnhild Blom Hagen | Fossum IF | 32:40 | +8:43 | korriger | ||||
12. | Olaf Blom Hagen | Fossum IF | 32:51 | +8:54 | korriger | ||||
13. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 33:22 | +9:25 | korriger | ||||
14. | Nora Sørberg | Raumar Orientering | 33:56 | +9:59 | korriger | ||||
15. | Rasmus Mjøsund | Nydalens SK | 38:47 | +14:50 | korriger | ||||
16. | Jo Bogstrand Ingvaldsen | Nittedal OL | 38:50 | +14:53 | korriger | ||||
17. | Beatriz Azagra | Nydalens SK | 44:30 | +20:33 | korriger | ||||
18. | Tom Sletner | IL GeoForm | 47:10 | +23:13 | korriger | ||||
19. | Hanne Mong | 56:50 | +32:53 | korriger | |||||
DSQ | Marius Kurås Skram | Nittedal OL | 28:46 | korriger | 101 | ||||
Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Simen Ã…nensen | Oppsal Orientering | 22:09 | korriger | ||||||
Alfred Teig | Nydalens SK | 23:08 | korriger | ||||||
Linus Mestad Hansen | Lillomarka OL | 32:18 | korriger | ||||||
Håkon Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 25:10 | korriger | ||||||
Vilde Høyer | Fossum IF | 27:51 | korriger | ||||||
Esten Valentin Nybråten | IL Tyrving | 21:10 | korriger | ||||||
Jonas Hirsch | Bækkelagets SK | 25:02 | korriger | ||||||
Aksel Holt | Østmarka OK | 33:41 | korriger | ||||||
Andrea Kongsberg | IL Tyrving | 25:17 | korriger | ||||||
Aurora Speake | Lillomarka OL | 46:10 | korriger | ||||||
Erlend Watterdal Syrstad | Kongsberg OL | 44:39 | korriger | ||||||
Eskil Hobøl | Oppsal Orientering | 25:06 | korriger | ||||||
Herman Finstad Land | IL Tyrving | 32:09 | korriger | ||||||
Hilde Holt | Østmarka OK | 33:43 | korriger | ||||||
HÃ¥kon Juell Larsen | IL Tyrving | 44:42 | korriger | ||||||
Isabelle Hopsnes | Fossum IF | 28:58 | korriger | ||||||
Jonas Kortner Vogt | Østmarka OK | 35:14 | korriger | ||||||
Jone Rygh Holten | Nydalens SK | 19:15 | korriger | ||||||
Magnus Syversen Gihle | Oppsal Orientering | 33:37 | korriger | ||||||
Maria Kongsberg | IL Tyrving | 25:21 | korriger | 180 | |||||
Marie Watterdal Syrstad | Kongsberg OL | 26:37 | korriger | ||||||
Martina VÃ¥gsnes | Oppsal Orientering | 23:10 | korriger | ||||||
Max Alexander Nybråten | IL Tyrving | 14:13 | korriger | ||||||
Nils Nikolaisen | Oppsal Orientering | 19:45 | korriger | ||||||
Otto Rygh Holten | Nydalens SK | 35:14 | korriger | ||||||
Tiril Myklatun | IL Tyrving | 29:31 | korriger | ||||||
Ulrik Juveli Pedersen | Oppsal Orientering | 21:33 | korriger | ||||||
Sverre Kjenseth Glendrange | Nittedal OL | 28:26 | korriger | ||||||
Even Kortner Vogt | Østmarka OK | 51:06 | korriger | ||||||
Tore Berger Gjelstad | Oppsal Orientering | 35:59 | korriger | ||||||
Ada Rodem | Nydalens SK | 44:31 | korriger | ||||||
Johanne Ragvin Rystad | Nydalens SK | 44:28 | korriger | ||||||
Linde Tonjer | Nydalens SK | 35:18 | korriger | ||||||
Oskar Arnesen | Oppsal Orientering | 24:56 | korriger | ||||||
Simon Ragvin | Nydalens SK | 57:11 | korriger | ||||||
Martin Mikkelsen | Fossum IF | 27:31 | korriger | ||||||
Ingeborg Rooland | Trøsken IL | 30:29 | korriger | ||||||
Julie Svinland Lyckhe | IL Tyrving | 29:51 | korriger | ||||||
Ola Myklatun | IL Tyrving | 32:13 | korriger | ||||||
Jakob Svindland Lyckhe | IL Tyrving | 32:06 | korriger | ||||||
Visar Ajullahv | 1:31:20 | korriger | |||||||
Simen Kjenseth Glendrange | Nittedal OL | 30:30 | korriger | 183 | |||||
Sebastian Hopsnes | Fossum IF | 41:41 | korriger | ||||||
Trym Berger Gjelstad | Oppsal Orientering | 35:34 | korriger | ||||||
Amalie Tonjer | Nydalens SK | 34:58 | korriger | ||||||
Øyvind Haslund | Oppsal Orientering | 25:01 | korriger | ||||||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Inga Skaarer Wiklund | Nydalens SK | 37:54 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mina Johnsen | Sturla, IF | 40:24 | +2:30 | korriger | ||||
3. | Kathinka Zahl Hagen | Fossum IF | 40:52 | +2:58 | korriger | ||||
4. | Marie Kvarme | Sturla, IF | 40:57 | +3:03 | korriger | ||||
5. | Ragnhild Mathea Helmersen | Fet OL | 41:25 | +3:31 | korriger | ||||
6. | Janna Sofie Tellesbø | Østmarka OK | 41:26 | +3:32 | korriger | ||||
7. | Marie Saugestad | Nydalens SK | 43:28 | +5:34 | korriger | ||||
8. | Helene Bjørkvold Jendal | Fossum IF | 47:08 | +9:14 | korriger | ||||
9. | Julie Sophie Wold | OK Moss | 47:18 | +9:24 | korriger | ||||
10. | Katrine Bjordal Veggan | Oppsal Orientering | 47:38 | +9:44 | korriger | ||||
11. | Julie Berntzen | Fet OL | 48:36 | +10:42 | korriger | ||||
12. | Elise Wærp Hauge | Nydalens SK | 49:11 | +11:17 | korriger | ||||
13. | Selma Tørudbakken Jendal | Fossum IF | 50:51 | +12:57 | korriger | ||||
14. | Frida Solsrud | Nydalens SK | 52:00 | +14:06 | korriger | ||||
15. | Ingunn Høst Fossgard | Lillomarka OL | 52:37 | +14:43 | korriger | ||||
16. | Sigrid Nermoen | Østmarka OK | 53:31 | +15:37 | korriger | ||||
17. | Johanne Rognerud Bøe | Fossum IF | 54:41 | +16:47 | korriger | ||||
18. | Heidi Kristina Sebjørnsen | Fossum IF | 1:00:11 | +22:17 | korriger | ||||
19. | Hannah Syrdal Øen | Heming Orientering | 1:01:43 | +23:49 | korriger | ||||
20. | Emilie Pedersen Vold | Lillomarka OL | 1:08:02 | +30:08 | korriger | ||||
21. | Matilde Kvaase-Wensaas | Lommedalens IL | 2:33:18 | +1:55:24 | korriger | ||||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anselm Reichenbach | Oppsal Orientering | 35:11 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Anders HÃ¥vard Larsen | Nydalens SK | 37:41 | +2:30 | korriger | ||||
3. | Kasper Bakken Ulseth | Nydalens SK | 38:54 | +3:43 | korriger | ||||
4. | Sigurd Rødnes | Oppsal Orientering | 40:03 | +4:52 | korriger | ||||
5. | Philip Lehmann Romøren | Fossum IF | 41:50 | +6:39 | korriger | ||||
6. | Marius E. Aamodt | Oppsal Orientering | 44:43 | +9:32 | korriger | ||||
7. | Eirik Vie Strisland | Fossum IF | 46:43 | +11:32 | korriger | ||||
8. | Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 48:58 | +13:47 | korriger | ||||
9. | Rolf Andreas Berg | Nydalens SK | 49:02 | +13:51 | korriger | ||||
10. | Sindre Vie Strisland | Fossum IF | 50:46 | +15:35 | korriger | ||||
11. | Elias Stubberud | Nydalens SK | 51:53 | +16:42 | korriger | ||||
12. | Gustav Andresen Skotte | Fossum IF | 54:02 | +18:51 | korriger | ||||
13. | Paul Johan Slungaard | Heming Orientering | 56:21 | +21:10 | korriger | ||||
14. | Fridtjof Reusch | Heming Orientering | 57:43 | +22:32 | korriger | ||||
15. | Mathias Nyhaug | Asker Skiklubb | 1:15:16 | +40:05 | korriger | ||||
DSQ | Mikael Birkelund | Asker Skiklubb | 45:09 | korriger | 103 | ||||
DSQ | Kristian Juell Larsen | IL Tyrving | 54:15 | korriger | 107 | ||||
Klasse: H 17-20 B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jonas Aas | Fet OL | 43:37 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Didrik Bredesen | Lillomarka OL | 1:38:18 | +54:41 | korriger | ||||
Klasse: D 17-20 B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jenny Emilie Brenni Herredsvela | Østmarka OK | 45:43 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Celine Ytternes | Kolbotn og Skimt OL | 46:22 | +0:39 | korriger | ||||
3. | Veronica Elena Svindseth | Kolbotn og Skimt OL | 52:00 | +6:17 | korriger |
Sist oppdatert: | 7 november 2021, 09:10:17 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 560 |
Antall startet: | 558 |