Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim sprintcup - løp 3 11. april 2019

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

14:01

11:40

Lina Sandquist

OL Trollelg

17:52

14:53

Eira Forsbak Asplem

Freidig

27:50

23:11

Irene Storler Snøfugl

Freidig

11:38

9:41

Marit Storler Snøfugl

Freidig

9:33

7:57

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

34:42

28:55

DNS

Eva Amundsen

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annika Lund Eikrem

Freidig

8:54

+0:00

7:25

2.

Anna Emilie Lona

Wing OK

9:33

+0:39

7:57

3.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

10:03

+1:09

8:22

4.

Maia Ruano Strand

Wing OK

10:28

+1:34

8:43

5.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

11:26

+2:32

9:31

6.

Tuva Holck Sandberg

Wing OK

11:44

+2:50

9:46

7.

Emma Imsland

Wing OK

12:12

+3:18

10:10

8.

Eline Jøsang With

Wing OK

12:54

+4:00

10:45

9.

Saga Melbye-Berg

Wing OK

13:24

+4:30

11:10

10.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

13:46

+4:52

11:28

11.

Guro Haaland

Wing OK

14:10

+5:16

11:48

12.

Anna F. Høysæter

Wing OK

17:20

+8:26

14:26

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Louise Nissen

Freidig

15:33

+0:00

7:04

2.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

15:34

+0:01

7:04

3.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

16:18

+0:45

7:24

4.

Maria Strømdal Wik

Freidig

16:32

+0:59

7:30

5.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

17:24

+1:51

7:54

6.

Nora Halvorsen

Freidig

18:10

+2:37

8:15

7.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

18:49

+3:16

8:33

8.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

19:39

+4:06

8:55

9.

Tora Kittilsen

Freidig

20:42

+5:09

9:24

10.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

21:13

+5:40

9:38

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

13:17

+0:00

6:02

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

13:44

+0:27

6:14

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

14:32

+1:15

6:36

4.

Anna Aurora Nolte

Freidig

14:40

+1:23

6:39

5.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

18:01

+4:44

8:11

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

12:49

+0:00

5:49

2.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

14:45

+1:56

6:42

3.

Stine Aune

Nidarøst OK

16:00

+3:11

7:16

4.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

16:18

+3:29

7:24

5.

Martine Klock Fleten

Wing OK

17:45

+4:56

8:04

6.

Maren Viken

Byåsen IL

20:17

+7:28

9:13

7.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

21:01

+8:12

9:33

8.

Andrine Viken

Byåsen IL

23:47

+10:58

10:48

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

NTNUI

12:46

+0:00

5:48

2.

Eva Tesarova

Wing OK

13:36

+0:50

6:10

3.

Oda Wennemo

Byåsen IL

13:50

+1:04

6:17

4.

Emma Arnesen

Byåsen IL

14:19

+1:33

6:30

5.

Line Sølberg

IL Leik

14:56

+2:10

6:47

6.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

15:19

+2:33

6:57

7.

Sunniva Morgan

Malvik IL

15:30

+2:44

7:02

8.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

15:38

+2:52

7:06

8.

Jenny Persson

Byåsen IL

15:38

+2:52

7:06

10.

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

15:53

+3:07

7:13

74

11.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

16:02

+3:16

7:17

11.

Randi Marie Mohus

Wing OK

16:02

+3:16

7:17

13.

Camilla Öhman

NTNUI

16:48

+4:02

7:38

14.

Elisabeth Størseth

Selbu OK

19:14

+6:28

8:44

15.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

21:34

+8:48

9:48

DSQ

Marit Schmid

OL Trollelg

16:21

34

DSQ

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

17:57

39

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

15:01

+0:00

6:49

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

15:28

+0:27

7:01

3.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

15:45

+0:44

7:09

4.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

15:52

+0:51

7:12

5.

Tina Strømdal Wik

Freidig

16:38

+1:37

7:33

6.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

17:21

+2:20

7:53

37

7.

Ingvil Snøfugl

Freidig

19:31

+4:30

8:52

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

14:59

+0:00

6:48

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

15:36

+0:37

7:05

3.

Tone Almås

IL Leik

16:37

+1:38

7:33

4.

Turid Arnesen

Byåsen IL

16:59

+2:00

7:43

5.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

17:44

+2:45

8:03

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

18:01

+3:02

8:11

7.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

20:48

+5:49

9:27

74

8.

Mari Hoff

Byåsen IL

24:15

+9:16

11:01

9.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

30:10

+15:11

13:42

10.

Janne Elisabeth Iversen

Malvik IL

35:35

+20:36

16:10

DNS

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

18:40

+0:00

8:29

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

19:33

+0:53

8:53

3.

Siri Drogset

Wing OK

27:27

+8:47

12:28

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

23:35

+0:00

10:43

2.

Stina Elfving

Byåsen IL

27:50

+4:15

12:39

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Pedersen

Tyrving IL

18:51

+0:00

8:34

2.

Anne Furuholt

OL Trollelg

28:16

+9:25

12:50

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Randi Helland

Wing OK

34:29

74 125 37

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

10:21

8:37

Peter With

Wing OK

23:18

19:25

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

7:29

+0:00

6:14

2.

Emil Braa Holm

OL Trollelg

10:17

+2:48

8:34

3.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

11:00

+3:31

9:10

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

12:56

+0:00

5:52

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

15:17

+2:21

6:56

3.

Alf Petter Lynum

Freidig

16:10

+3:14

7:20

4.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

16:13

+3:17

7:22

5.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

17:02

+4:06

7:44

6.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

17:15

+4:19

7:50

7.

Vegard Storli

Freidig

17:22

+4:26

7:53

8.

Ådne Stordal

Byåsen IL

18:06

+5:10

8:13

9.

Jakob Jøsang With

Wing OK

19:31

+6:35

8:52

10.

Jørgen Aune

Byåsen IL

21:14

+8:18

9:39

11.

Aksel Viken

Byåsen IL

21:50

+8:54

9:55

12.

Aslak Moxness

Byåsen IL

30:47

+17:51

13:59

DSQ

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

20:26

113

DSQ

Alfred F. Høysæter

Wing OK

27:37

88 73 34 36 37 38 39 41

DNS

Sander M Jensen

Byåsen IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Wing OK

12:59

+0:00

5:54

2.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

13:06

+0:07

5:57

3.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

13:32

+0:33

6:09

4.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

13:52

+0:53

6:18

5.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

13:59

+1:00

6:21

6.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

14:04

+1:05

6:23

7.

Erlend Aune

Byåsen IL

14:05

+1:06

6:24

8.

Emil Grønli

Freidig

14:10

+1:11

6:26

9.

Vemund Mølnvik

Freidig

14:26

+1:27

6:33

10.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

14:34

+1:35

6:37

11.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

15:13

+2:14

6:54

12.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

16:07

+3:08

7:19

13.

Ørjan Sæter

Melhus IL

16:22

+3:23

7:26

14.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

16:33

+3:34

7:31

15.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

17:16

+4:17

7:50

16.

Anders Tørum

Selbu OK

18:48

+5:49

8:32

17.

Oskar Storler

Melhus IL

21:09

+8:10

9:36

DSQ

August Maske

Freidig

14:13

39

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

11:22

+0:00

5:10

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

11:59

+0:37

5:26

3.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

12:23

+1:01

5:37

4.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

12:35

+1:13

5:43

74 37

5.

Einar Eide

Byåsen IL

13:41

+2:19

6:13

6.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

14:24

+3:02

6:32

7.

Brage Asplem

Freidig

14:31

+3:09

6:35

8.

Jonas Vindal

Wing OK

15:16

+3:54

6:56

9.

Jostein Rø

Freidig

15:38

+4:16

7:06

10.

Nikolai Renolen

Wing OK

16:16

+4:54

7:23

DSQ

Mathias Enebak Iversen

Freidig

24:15

41

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Freidig

10:33

+0:00

4:47

2.

Mattis Holt

Freidig

10:50

+0:17

4:55

3.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

11:02

+0:29

5:00

4.

Terje Maroni

Byåsen IL

11:16

+0:43

5:07

5.

Jan Schmid

OL Trollelg

11:39

+1:06

5:17

6.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

11:42

+1:09

5:19

7.

Ola Keiserås

IL Leik

12:10

+1:37

5:31

8.

Nicholas Morgan

Malvik IL

12:27

+1:54

5:39

9.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

12:42

+2:09

5:46

10.

Mads Fornes

NTNUI

12:50

+2:17

5:50

74

11.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

13:20

+2:47

6:03

12.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

14:00

+3:27

6:21

DSQ

Jonas Waefler

Freidig

13:00

131

DSQ

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

13:47

DSQ

Sebastian Aas

OL Trollelg

16:52

140

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

Wing OK

11:28

+0:00

5:12

2.

Torgeir Aune

Byåsen IL

12:46

+1:18

5:48

3.

Jørgen Tegdan

Freidig

13:14

+1:46

6:00

4.

Pål Kittilsen

Freidig

13:26

+1:58

6:06

5.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

13:40

+2:12

6:12

6.

Eivind Lona

Wing OK

13:48

+2:20

6:16

7.

Snorre Hansen

Byåsen IL

14:10

+2:42

6:26

8.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

14:20

+2:52

6:30

9.

Skjalg Stordal

Byåsen IL

14:27

+2:59

6:34

10.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

14:29

+3:01

6:34

11.

John Petter Gåsvik

Nidarøst OK

15:24

+3:56

6:59

12.

Christian Andre Andresen

Malvik IL

15:55

+4:27

7:14

13.

Olle Malmring

Freidig

17:56

+6:28

8:09

14.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

18:47

+7:19

8:32

DSQ

Simon Eikrem

Freidig

18:08

120

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

12:02

+0:00

5:28

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

13:13

+1:11

6:00

3.

Jens Even Storhov

Freidig

13:34

+1:32

6:09

4.

Atle Pedersen

Melhus IL

13:42

+1:40

6:13

5.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

13:57

+1:55

6:20

5.

Jostein Mårdalen

Freidig

13:57

+1:55

6:20

7.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

14:06

+2:04

6:24

74 37

8.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

14:36

+2:34

6:38

9.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

14:37

+2:35

6:38

10.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

15:21

+3:19

6:58

11.

Knut Hagen

Byåsen IL

15:22

+3:20

6:59

11.

Jan Hage

IL Leik

15:22

+3:20

6:59

13.

Agnar Renolen

Wing OK

15:23

+3:21

6:59

14.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

15:36

+3:34

7:05

15.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

15:51

+3:49

7:12

16.

Rune Stræte

Wing OK

16:06

+4:04

7:19

17.

Dag Erik Helland

Wing OK

17:06

+5:04

7:46

18.

Jon Vindal

Wing OK

17:31

+5:29

7:57

19.

Rune Viken

Byåsen IL

17:43

+5:41

8:03

20.

Arild Heggeset

Freidig

17:57

+5:55

8:09

21.

Harald Storrønning

Byåsen IL

18:04

+6:02

8:12

22.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

18:59

+6:57

8:37

23.

John Lerli

Melhus IL

21:43

+9:41

9:52

24.

Geir Willumsen

Freidig

22:02

+10:00

10:00

74 38

DSQ

Stein Ivar Foss

Melhus IL

14:25

36

DSQ

Bjarne Lien

Byåsen IL

14:35

131 74 37

DSQ

Arne Inge Kolstad

Wing OK

18:11

74 34

DNS

Jon Røstum

OL Gaula

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

Freidig

15:15

+0:00

6:55

2.

Kjell Maroni

Byåsen IL

15:41

+0:26

7:07

2.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

15:41

+0:26

7:07

4.

Asgeir Edvardsen

Göteborg Majorna OK

15:44

+0:29

7:09

74 37

5.

Geir Owren

Freidig

16:27

+1:12

7:28

6.

Svein Olav Åmot

IL Leik

16:32

+1:17

7:30

7.

Jostein Alvestad

Wing OK

18:22

+3:07

8:20

DSQ

Inge Nørstebø

OL Trollelg

15:49

131

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

18:09

+0:00

8:14

2.

Steinar Aasvang

Wing OK

18:42

+0:33

8:29

74

3.

Lars Skrøvseth

Wing OK

20:44

+2:35

9:25

4.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

21:17

+3:08

9:40

4.

Rune M Holt

Freidig

21:17

+3:08

9:40

6.

Helge Rustad

Freidig

21:23

+3:14

9:43

7.

Tor Gjermstad

Wing OK

22:15

+4:06

10:06

8.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

24:34

+6:25

11:10

9.

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

28:49

+10:40

13:05

74

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edgar Furuholt

OL Trollelg

20:10

+0:00

9:10

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

22:12

+2:02

10:05

3.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

23:38

+3:28

10:44

141 142 32 111 140 119 120 125 88 113

4.

Tore Kiste

Nidarøst OK

25:46

+5:36

11:42

DSQ

Frode Stensrud

OL Trollelg

18:56

138

DSQ

Tom Bugge

Byåsen IL

23:48

32

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

21:04

+0:00

9:34

2.

Magnus Landstad

Freidig

21:43

+0:39

9:52

3.

Leif Engen

Nidarøst OK

22:20

+1:16

10:09

4.

Robert Strøm

Wing OK

24:17

+3:13

11:02

5.

Tore Brurok

Nidarøst OK

24:42

+3:38

11:13

6.

Finn Faye Knudsen

OL Trollelg

29:01

+7:57

13:11

7.

Finn Bjørgum

Nidarøst OK

29:05

+8:01

13:13

8.

Eigil Sørli

Malvik IL

29:56

+8:52

13:36

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

OL Trollelg

22:29

+0:00

10:13

2.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

29:08

+6:39

13:14

DSQ

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

33:19

88

Brutt

Jardar Sandstad

Selbu OK

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tina Uglemsmo

Selbu OK

16:03

13:22

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

27:58

23:18

Linus Fossum Malmring

Freidig

22:25

18:40

Henrik Sundt

Byåsen IL

20:57

17:27

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Rogstad

Nidarøst OK

20:00

+0:00

9:05

2.

Grethe Liatun

20:55

+0:55

9:30

74

3.

Hilde Nestvold

20:59

+0:59

9:32

4.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

22:26

+2:26

10:11

DNS

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 april 2019, 21:01:00

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

236

Antall startet:

231