Klasse: Jenter 0-8 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Erika Sofie Arvidsson-Hansen | Ã…s IL | 0:00 | korriger | ||||||
Jenny Medlien | Ã…s IL | 0:00 | korriger | ||||||
Anna Bauge | Ã…s IL | 0:00 | korriger | ||||||
Ingrid Bauge | Ã…s IL | 0:00 | korriger | ||||||
Hennie Fossheim Solberg | Skimt | 0:00 | korriger | ||||||
Eline Haugen Seiersten | Ã…s IL | 0:00 | korriger | ||||||
Ã…sa Kvarme Garder | Privat | 0:00 | korriger | ||||||
DNS | Elise Holth Lauglo | Ski IL | korriger | ||||||
Klasse: Gutter 0-8 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Johannes Gaustad | Ã…s IL | 0:00 | korriger | ||||||
Jonas Arvidsson-Hansen | Ã…s IL | 0:00 | korriger | ||||||
Martin Klaren Nielsen | Ã…s IL | 0:00 | korriger | ||||||
Sindre Boman Dommarsnes | Ã…s IL | 0:00 | korriger | ||||||
Jørgen Nessa Brean | Ås IL | 0:00 | korriger | ||||||
Henrik Nessa Brean | Ã…s IL | 0:00 | korriger | ||||||
Jørgen Bjerva | Ås IL | 0:00 | korriger | ||||||
Milliam Grønvold Widen | Ås IL | 0:00 | korriger | ||||||
Vegar Medlien | Ã…s IL | 0:00 | korriger | ||||||
Thorbjørn Hines | Privat | 0:00 | korriger | ||||||
Sondre Østerås | Privat | 0:00 | korriger | ||||||
Alfred Bergum Hansen | Privat | 0:00 | korriger | ||||||
Sigurd Rødseth Eikje | Privat | 0:00 | korriger | ||||||
Aksel Stokke Meen | Ã…s IL | 0:00 | korriger | ||||||
Bo-August Fossheim Solberg | Skimt | 0:00 | korriger | ||||||
Ole Kvarme Garder | Privat | 0:00 | korriger | ||||||
Birk Johnsen | Privat | 0:00 | korriger | ||||||
Per Sælid Knobloch Johannessen | Privat | 0:00 | korriger | ||||||
DNS | Eivind Rødseth Eikje | Privat | korriger | ||||||
Klasse: Jenter 9-10 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Malena Athine Grønvold Widen | Ås IL | 3:58 | 3:58 | korriger | |||||
Oline Bauge | Ã…s IL | 4:25 | 4:25 | korriger | |||||
Alise Haugen Seiersten | Ã…s IL | 4:06 | 4:06 | korriger | |||||
Klasse: Gutter 9-10 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Eirik Overvoll | Ã…s IL | 4:29 | 4:29 | korriger | |||||
Erlend Stokke Meen | Ã…s IL | 4:11 | 4:11 | korriger | |||||
Dyre Stokke Meen | Ã…s IL | 4:02 | 4:02 | korriger | |||||
Elias Østerås | Privat | 4:05 | 4:05 | korriger | |||||
Arvid Jansson | Ã…s IL | 3:53 | 3:53 | korriger | |||||
DNS | Jonas Holth Lauglo | Ski IL | korriger | ||||||
Klasse: Jenter 11-12 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ellinor Fossheim Solberg | Skimt | 3:13 | +0:00 | 3:13 | korriger | |||
2. | Anna Overvoll | Ã…s IL | 3:57 | +0:44 | 3:57 | korriger | |||
Klasse: Gutter 11-12 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gunnar Bjerva | Ã…s IL | 3:56 | +0:00 | 3:56 | korriger | |||
2. | Jakob Klaren Nielsen | Ã…s IL | 4:06 | +0:10 | 4:06 | korriger | |||
3. | Mimon Hamouni | Ã…s IL | 4:10 | +0:14 | 4:10 | korriger | |||
4. | Vegard Gaustad | Ã…s IL | 4:22 | +0:26 | 4:22 | korriger | |||
DNS | Kristoffer Nessa Brean | Ã…s IL | korriger | ||||||
Klasse: Jenter 13-14 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Synne Utseth Bøhlerengen | Bøler IF | 7:00 | +0:00 | 4:07 | korriger | |||
2. | Astrid Skjevdal | Ã…s IL | 8:11 | +1:11 | 4:48 | korriger | |||
3. | Maria Bergan | Ã…s IL | 8:36 | +1:36 | 5:03 | korriger | |||
Klasse: Gutter 13-14 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tormod PÃ¥lsrud Aune | Moss IL | 6:54 | +0:00 | 4:03 | korriger | |||
Klasse: Jenter 15-16 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingrid Kapstad Østgulen | Ås IL | 7:01 | +0:00 | 4:07 | korriger | |||
Klasse: Menn jr 17-19 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nils Tveite | Ã…s IL | 9:01 | +0:00 | 3:20 | korriger | |||
2. | Marcus Nordstrand | Ã…s IL | 9:19 | +0:18 | 3:27 | korriger | |||
3. | Kristian Kalgraff | Rygge IL | 18:01 | +9:00 | 6:40 | korriger | |||
Klasse: Kvinner 20- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Guri Aaarnes | Ã…s IL | 12:42 | +0:00 | 4:42 | korriger | |||
2. | Loise Malmgren | MINA-NMBU | 13:45 | +1:03 | 5:05 | korriger | |||
3. | Ingrid Marie Håkensåsen | BIOVIT-NMBU | 13:49 | +1:07 | 5:07 | korriger | |||
4. | Marianne Kalgraff | Rygge IL | 18:35 | +5:53 | 6:52 | korriger | |||
Brutt | Janice Medlien | Ås Løperne | 11:35 | korriger | |||||
Klasse: Menn 20- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | HÃ¥vard Solberg | Skimt | 8:22 | +0:00 | 3:05 | korriger | |||
2. | Steinar Bøe | Rindal IL | 8:51 | +0:29 | 3:16 | korriger | |||
3. | Øyvind Sveen | Löplabbet Ski/NMBUI Langrenn | 9:21 | +0:59 | 3:27 | korriger | |||
4. | Jan Billy Aas | Kråkstad friidrett | 9:24 | +1:02 | 3:28 | korriger | |||
5. | Johan Roger Widen | Ã…s IL | 9:35 | +1:13 | 3:32 | korriger | |||
6. | Eirik Helmen | Øyvindsveenfanclub | 10:16 | +1:54 | 3:48 | korriger | |||
7. | Eivind Meen | Ã…s IL | 10:23 | +2:01 | 3:50 | korriger | |||
8. | Halvor Steinsholt | Team Sportsmanden | 10:24 | +2:02 | 3:51 | korriger | |||
9. | Knut Bjørn Stokke | Ås IL/LANDSAM-NMBU | 10:43 | +2:21 | 3:58 | korriger | |||
10. | Jon-Vidar Gaustad | Privat | 10:55 | +2:33 | 4:02 | korriger | |||
11. | Peter Fredman | MINA-NMBU | 12:26 | +4:04 | 4:36 | korriger | |||
12. | Trond Kjetil Haraldsen | Ã…s IL | 14:39 | +6:17 | 5:25 | korriger | |||
Brutt | Gryson Nyamoga | MINA-NMBU | korriger | ||||||
Klasse: Mosjon | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mina Marthinsen Langfjord | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Mari Steinert | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Meley Rannestad | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Ida Marielle Mienna | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Per-Fredrik Rønneberg Nordhov | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Stian Stensland | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Marit Nandrup Pettersen | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Greyson Nyamoga | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Ana de Lera | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Marie-Claude Jutras-Perreault | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Maarit Kallio | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Ruben Roos | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Trygve Fredriksen | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Keke Zheng | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Birger Solberg | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Johan Asplund | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Trond Børresen | MINA-NMBU | +0:00 | korriger | |||||
1. | Terje Gobakken | MINA-NMBU | +0:00 | korriger |
Sist oppdatert: | 25 april 2019, 21:16:13 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 87 |
Antall startet: | 83 |