Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup - Løp 3 25. april 2019

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ine Instanes

Sturla, IF

19:11

+0:00

2.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

19:21

+0:10

2.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

19:21

+0:10

4.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

20:55

+1:44

5.

Malene Instanes

Sturla, IF

21:35

+2:24

6.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

21:46

+2:35

7.

Hanne Løver Thon

Modum OL

21:57

+2:46

8.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

22:05

+2:54

9.

Charlotte Skourup

Sturla, IF

22:12

+3:01

10.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

22:26

+3:15

11.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

24:21

+5:10

12.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

25:00

+5:49

13.

Tanja Instanes

Sturla, IF

26:20

+7:09

14.

Lotte Myklemyr

Eiker

27:05

+7:54

15.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

27:11

+8:00

16.

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

28:59

+9:48

17.

Helle Egeberg Vari

Sturla, IF

32:20

+13:09

18.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

43:05

+23:54

DSQ

Helga Haverstad

Lierbygda OL

26:46

76

DSQ

Merete Undeland

Sturla, IF

30:07

80

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Gottfridsson

Lillomarka

14:29

+0:00

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

15:23

+0:54

3.

Vegard Myklemyr

Eiker

15:44

+1:15

4.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

16:20

+1:51

5.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

16:30

+2:01

6.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

17:16

+2:47

7.

Anders Gustavson

Sturla, IF

18:03

+3:34

8.

Stig Instanes

Sturla, IF

18:38

+4:09

9.

Peter Carlsen

Sturla, IF

18:46

+4:17

10.

Håvard Hågård

Konnerud IL

18:57

+4:28

11.

Sigurd Smemo

Sturla, IF

19:08

+4:39

12.

Lars Berglund

Ringerike OL

19:31

+5:02

13.

Geir Thomas Knutheim

Sturla, IF

19:59

+5:30

14.

Helge Stenerud

OL Tønsberg

20:22

+5:53

15.

Gunnar Hope

Modum

20:56

+6:27

16.

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

21:25

+6:56

17.

Holger Keilholz

Røyken OL

21:27

+6:58

17.

Tibor Vari

Sturla

21:27

+6:58

19.

Leif Eriksson

Modum

21:33

+7:04

20.

Thomas Kaiser

Sturla, IF

21:39

+7:10

21.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

21:52

+7:23

22.

Geir Holm Gundersen

Sturla

22:14

+7:45

23.

Espen Melheim

Sturla, IF

22:30

+8:01

24.

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

22:35

+8:06

25.

Rune Sørensen

Sturla, IF

22:44

+8:15

26.

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

22:50

+8:21

27.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

23:13

+8:44

28.

Tom André Alstadsæther

Eiker OL

24:19

+9:50

29.

Petter F. Johannessen

Sturla, IF

24:36

+10:07

30.

Roar Bye

Modum OL

24:54

+10:25

31.

Bjørn Bendiksen

Konnerud

25:21

+10:52

32.

Emil Bakken

Eiker

26:34

+12:05

33.

Karl Anton Undeland

Sturla, IF

28:15

+13:46

34.

Anders Johnsen

Sturla, IF

29:02

+14:33

35.

Tore Deinboll

Sturla, IF

37:40

+23:11

36.

Lasse Vråle

Sturla, IF

42:05

+27:36

DSQ

Eirik Holt Johannesen

Røyken OL

17:52

92

DSQ

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

25:11

92 80

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

15:44

+0:00

2.

Mina Akiko Horni Johnsen

Sturla, IF

17:29

+1:45

3.

Marie Kvarme

Sturla, IF

18:36

+2:52

4.

Tiril Holen

Konnerud IL

19:13

+3:29

5.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

21:47

+6:03

6.

Tiril Kihle

Konnerud IL

24:37

+8:53

7.

Abelone Josefine Axelson

Eiker OL

30:23

+14:39

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Klausen

Sturla, IF

15:26

+0:00

2.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

15:45

+0:19

3.

Martin Kaiser

Sturla, IF

17:38

+2:12

4.

Daniel Nystuen

Røyken OL

18:00

+2:34

5.

Olav Melheim

Sturla, IF

18:13

+2:47

6.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

18:52

+3:26

7.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

21:23

+5:57

8.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

23:38

+8:12

9.

Jens Wold

Sturla, IF

23:55

+8:29

10.

Mathias Axelson

Eiker OL

24:13

+8:47

11.

Oskar Hope

Modum

29:23

+13:57

12.

Simen Kolbergdrud

Røyken OL

30:56

+15:30

13.

Sverre Norheim-Martinsen

Sturla, IF

36:27

+21:01

83

14.

Borgar Syrstad-Vindenes

Sturla, IF

47:18

+31:52

15.

Ingar Aarvik-Hansen

Sturla, IF

1:08:12

+52:46

15.

Sivert Knutheim

Sturla, IF

1:08:12

+52:46

17.

Oskar Knutheim

Sturla, IF

1:08:17

+52:51

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marina Sandvold

Eiker OL

22:07

Kristian Kaiser

Sturla, IF

13:58

Ofelia Leonora Axelson

Eiker OL

15:51

Viktoria Falsen Møller

Eiker

33:15

Aksel Klausen

Sturla, IF

16:44

Oscar Wilhelmsen

Sturla, IF

16:52

Anneli Heien Sælebakke

Eiker

19:18

Klasse: 4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Sølvberg

Eiker

45:16

+0:00

2.

Ole Myklemyr

Eiker

51:06

+5:50

3.

Øystein Andersen

Eiker

57:07

+11:51

4.

Marianne Spanli

Skautroll

1:01:17

+16:01

5.

Kirsti Aas Olsen

Eiker

1:03:52

+18:36

6.

Knut Maudal

Eiker

1:06:36

+21:20

7.

Per Kruke

Eiker

1:07:08

+21:52

8.

Aud Kjemperud

Eiker

1:07:27

+22:11

9.

Odd Eivind Gabrielsen

Eiker

1:09:30

+24:14

10.

Berit Grosvold

Eiker

1:12:16

+27:00

11.

Ingrid Eskilt

Hemsedal

1:14:34

+29:18

12.

Heidi Myklemyr

Eiker

1:17:14

+31:58

13.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker

1:19:20

+34:04

249

14.

Torgeir Brochmann

Eiker

1:19:42

+34:26

15.

Kari Lyngbakken

Konnerud

1:20:00

+34:44

16.

Rolf Justad

Hellas

1:43:17

+58:01

Klasse: 6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Hvideberg

Skeidi

1:01:35

+0:00

Innsendt korrigert navn

2.

Malin Sørensen

Nydalen

1:02:57

+1:22

3.

Øystein Sørensen

Nydalen

1:04:08

+2:33

4.

Anita Hilleren

Eiker

1:12:43

+11:08

5.

Hans Roar Bakken

Eiker

1:15:51

+14:16

6.

Eirik Brynildsen

Eiker

1:30:33

+28:58


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 mai 2019, 23:55:03

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

111

Antall startet:

111