Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 2, Dyrborgskogen 7. mai 2019

Da er resultatene ferdige. Send gjerne inn korreksjoner om det er noe feil. Beklager ventingen. V. Kittilsen

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten SKolstø

NTNU

26:21

+0:00

11:58

korriger

2.

Imre Lenader

Skoleelev

30:17

+3:56

13:45

korriger

DSQ

Arne Hoff

KVT

1:14:57

korriger

45 51 55 152 151 118 114

DSQ

Stine Johansen

Trondheim Kommune

korriger

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sina Akolk

ARM

1:03:25

+0:00

23:29

korriger

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Skei

Skoleelev

30:02

+0:00

9:06

korriger

2.

Terhi Martikainen

Eget

35:35

+5:33

10:46

korriger

3.

Frida Haugskott

Skoleelev

36:27

+6:25

11:02

korriger

4.

Maria Strømdal Wik

Skoleelev

36:44

+6:42

11:07

korriger

5.

Eva Tesarova

Microsoft

39:12

+9:10

11:52

korriger

6.

Hanne Vefsnmo

SINTEF Energi

42:09

+12:07

12:46

korriger

7.

Gro Sandøy

NGU

43:10

+13:08

13:04

korriger

8.

Ane Bye

COWI

50:59

+20:57

15:26

korriger

DSQ

Sandrine Pic

Nordic Semi Conductor

34:26

korriger

64 113 60 55 92 57 58 97 150 118 157

DSQ

Hanne Vefsnmo

SINTEF Energi

korriger

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

47:49

+0:00

10:10

korriger

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

29:19

+0:00

8:53

korriger

2.

Oddveig Hovdenak

Agraff

33:14

+3:55

10:04

korriger

3.

Ingrid Grændsen

Agraff

37:26

+8:07

11:20

korriger

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

43:38

+0:00

9:17

korriger

2.

Kristin Høydalsvik

NTNU

54:42

+11:04

11:38

korriger

3.

Inga Ringdalen

SINTEF

58:18

+14:40

12:24

korriger

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Gjestvang

Freidig

38:42

+0:00

14:20

korriger

2.

Guro Gjestvang

Freidig

47:09

+8:27

17:27

korriger

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Strømdal Wik

St Olavs Hospital

34:43

+0:00

10:31

korriger

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

46:18

+0:00

9:51

korriger

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

COWI

36:11

+0:00

10:57

korriger

2.

Monika Haga

NTNU

37:46

+1:35

11:26

korriger

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

38:19

+2:08

11:36

korriger

4.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

46:53

+10:42

14:12

korriger

5.

Nina Reitan

Rise

46:58

+10:47

14:13

korriger

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

41:55

+0:00

8:55

korriger

Arrangør

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

korriger

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kristin Heitmann

St Olavs Hospital

53:11

korriger

113

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

34:36

+0:00

10:29

korriger

2.

Siw Selleg

Trondheim kommune

36:01

+1:25

10:54

korriger

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

37:33

+2:57

11:22

korriger

4.

Merete Aarstein

Norconsult

42:44

+8:08

12:56

korriger

5.

Hilde Forbord

Big Bite

43:27

+8:51

13:10

korriger

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

48:46

+0:00

10:22

korriger

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

39:27

+0:00

14:36

korriger

DSQ

Merete Knain

Enova

58:27

korriger

96 92 64 95 113

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

36:17

+0:00

10:59

korriger

2.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

36:54

+0:37

11:10

korriger

3.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

41:14

+4:57

12:29

korriger

4.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

43:19

+7:02

13:07

korriger

5.

Erika Bugten

Bergh Hansen

44:40

+8:23

13:32

korriger

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

44:58

+8:41

13:37

korriger

7.

Aashild Langseth

NSDTF

45:34

+9:17

13:48

korriger

7.

Aashild S. Langseth

NSDTF

45:34

+9:17

13:48

korriger

9.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

49:13

+12:56

14:54

korriger

10.

Astrid Lehn Wannebo

Politiet

57:15

+20:58

17:20

korriger

DSQ

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:06:26

korriger

58

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

44:19

+0:00

16:24

korriger

2.

Gro Rypdal

Visma

45:05

+0:46

16:41

korriger

3.

Siri Drogset

NTNU

49:03

+4:44

18:10

korriger

Korrigert navn

4.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

49:46

+5:27

18:25

korriger

5.

Ingrid Venås

Equinor

56:50

+12:31

21:02

korriger

6.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:00:27

+16:08

22:23

korriger

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

33:12

+0:00

10:03

korriger

2.

Grete Berge Owren

Melhus VGS

36:16

+3:04

10:59

korriger

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

39:21

+6:09

11:55

korriger

4.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

44:35

+11:23

13:30

korriger

5.

Eli Ringdalen

SINTEF

50:56

+17:44

15:26

korriger

6.

Bodil Monsen

SINTEF

1:00:58

+27:46

18:28

korriger

Arrangør

Trine Barstad

NTNU

korriger

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

52:19

+0:00

19:22

korriger

2.

Mildrid Ljosland

Eget

1:25:34

+33:15

31:41

korriger

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

43:06

+0:00

13:03

korriger

Klasse: D 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:41:32

+0:00

21:36

korriger

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

49:25

+0:00

18:18

korriger

2.

Anne Furuholt

TOBB

56:33

+7:08

20:56

korriger

3.

Randi Kiste

Fylkeskommunen

59:37

+10:12

22:04

korriger

4.

Kirsti Haarberg

Eget

1:06:49

+17:24

24:44

korriger

DSQ

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:00:03

korriger

139 157 175

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Bodil Lund

HVIL

57:46

+0:00

21:23

korriger

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

46:12

+0:00

14:00

korriger

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Espeland

COWI

35:50

+0:00

13:16

korriger

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Damien Brouard

Nordic Semi Conductor

45:40

+0:00

13:50

korriger

2.

Johan Nordahl

Eget

1:00:30

+14:50

18:20

korriger

DSQ

Vegar Nordal

VIanova

39:23

korriger

35 51 113

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen il

32:52

+0:00

6:59

korriger

2.

Simen Aamodt

Comsol

35:04

+2:12

7:27

korriger

3.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

36:00

+3:08

7:39

korriger

4.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

36:03

+3:11

7:40

korriger

5.

Halvor Lund

Bekk

39:09

+6:17

8:19

korriger

6.

Eirik Aal

Multiconsult

39:12

+6:20

8:20

korriger

7.

Ådne Messel Nafstad

NTNU

39:17

+6:25

8:21

korriger

8.

Markus Glad

Multiconsult

41:04

+8:12

8:44

korriger

9.

Kasper Schei

NTNUI

41:58

+9:06

8:55

korriger

10.

Jerome Soulard

ARM

42:29

+9:37

9:02

korriger

11.

Johan Landrø

Prosjektutvikling Midt-Norge

44:33

+11:41

9:28

korriger

12.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

44:59

+12:07

9:34

korriger

13.

Marius Jensen

Siemens

45:33

+12:41

9:41

korriger

14.

Bjørn Kristian Bache

NGI

51:32

+18:40

10:57

korriger

15.

Eric Young

Agraff

52:16

+19:24

11:07

korriger

16.

Magnus Holm Nygaard

Aker Solutions

52:19

+19:27

11:07

korriger

17.

Sebastian Blasius

ARM

53:07

+20:15

11:18

korriger

DSQ

Ivar Marthinusen

NTNUI

42:30

korriger

57 60 64 152 92 95 96 97

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Kåre Roald

SIemens

37:13

+0:00

11:16

korriger

2.

Helge Titlestad

ARM

42:16

+5:03

12:48

korriger

3.

David Hagen

Kongsberg Seatex

42:31

+5:18

12:53

korriger

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Trollelg

31:07

+0:00

6:37

korriger

2.

Jonas Waefler

Powel

36:43

+5:36

7:48

korriger

3.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

39:33

+8:26

8:24

korriger

4.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

41:23

+10:16

8:48

korriger

5.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

52:43

+21:36

11:12

korriger

6.

Anthony Bossard

Microchip

54:15

+23:08

11:32

korriger

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Hansen

Statens Vegvesen

27:47

+0:00

8:25

korriger

2.

Snorre Gangaune

Statkraft

29:25

+1:38

8:54

korriger

3.

Geir Hanssen

Saplov

32:08

+4:21

9:44

korriger

4.

Kim Bjerkevoll

Powel AS

32:25

+4:38

9:49

korriger

5.

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

36:28

+8:41

11:03

korriger

6.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

43:30

+15:43

13:10

korriger

7.

Christian Gutvik

NTNU

45:28

+17:41

13:46

korriger

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

35:12

+0:00

7:29

korriger

2.

Lars Løseth

Equinor

39:25

+4:13

8:23

korriger

3.

Erik Sæbø

Nordic Semi Conductor

1:17:47

+42:35

16:32

korriger

DSQ

Vincent Lausselet

Ravnkloa

52:53

korriger

35 58 175

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

33:23

+0:00

10:06

korriger

2.

Odd Magne Reitan

Microchip

34:23

+1:00

10:25

korriger

3.

Vegard Hansen

Prima AS

35:13

+1:50

10:40

korriger

4.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

37:01

+3:38

11:13

korriger

5.

Morten Løberg

OK Fjell

39:54

+6:31

12:05

korriger

6.

Kjetil Sundt

St Olavs Hospital

48:51

+15:28

14:48

korriger

7.

Otto Wittner

UNInett

59:25

+26:02

18:00

korriger

DSQ

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

korriger

35 51 39 146 113 95 152 92 96 58 97 150 11...

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

34:15

+0:00

7:17

korriger

2.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

38:20

+4:05

8:09

korriger

3.

Leif Arne Skei

Asplan Viak

42:39

+8:24

9:04

korriger

4.

Truls Ryum

NTNU

44:18

+10:03

9:25

korriger

5.

Olle Malmring

Freidig

47:50

+13:35

10:10

korriger

6.

Henning Lysaker

Rainpower

49:36

+15:21

10:33

korriger

7.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:07:34

+33:19

14:22

korriger

Arrangør

Truls Ryum

NTNU

korriger

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Telenor

30:48

+0:00

9:20

korriger

2.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

31:03

+0:15

9:24

korriger

3.

Øystein Wiggen

Lindorff

32:54

+2:06

9:58

korriger

4.

RUNE Viken

Gintel

35:38

+4:50

10:47

korriger

5.

Jon Vindal

Consto

39:46

+8:58

12:03

korriger

6.

Per Olav Floe

ARM

43:51

+13:03

13:17

korriger

7.

Dag Vidar Jensen

Byåsen

46:23

+15:35

14:03

korriger

8.

Geir Dahlø

Vy-buss AS

47:47

+16:59

14:28

korriger

9.

Geir Willumsen

A C Møller

53:12

+22:24

16:07

korriger

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

Asolvi

39:38

+0:00

8:25

korriger

2.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

39:54

+0:16

8:29

korriger

3.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

39:57

+0:19

8:30

korriger

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

42:33

+2:55

9:03

korriger

5.

Stig Forbord

Optoplan

44:36

+4:58

9:29

korriger

6.

Stein Ivar Foss

SIT

46:45

+7:07

9:56

korriger

7.

Terje Berg

Statkraft

51:26

+11:48

10:56

korriger

8.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

54:21

+14:43

11:33

korriger

Arrangør

Arild Holm Clausen

NTNU

korriger

Arrangør

Svein Erik Bratsberg

NTNU Bil

korriger

Arrangør

Frode Vassenden

TrønderEnergi

korriger

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Corneil

Eggen Arkitekter AS

49:26

+0:00

18:18

korriger

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Bye

BDO AS

33:46

+0:00

10:13

korriger

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

35:45

+1:59

10:50

korriger

3.

Atle Haugan

Equinor BIL

36:52

+3:06

11:10

korriger

4.

Vidar Vollan

Trondheim kommune

39:11

+5:25

11:52

korriger

5.

Birger Nordstrand Wik

Sparebank 1 SMN

39:36

+5:50

12:00

korriger

6.

Tor Arne Haugen

DNB

40:10

+6:24

12:10

korriger

7.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

40:40

+6:54

12:19

korriger

8.

Per Magne Gjervold

Skanska Aktiv

42:27

+8:41

12:51

korriger

9.

Petter Mikalsen

Telenor

42:58

+9:12

13:01

korriger

10.

Roar Wærnes

Telenor

53:51

+20:05

16:19

korriger

11.

Bobo Nordahl

NGU

1:02:45

+28:59

19:00

korriger

Arrangør

Gunnar Borthne

Eget

korriger

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

36:20

+0:00

7:43

korriger

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

39:52

+3:32

8:28

korriger

3.

Sturla Sæther

Equinor BIL

42:50

+6:30

9:06

korriger

4.

Dag Stenersen

SINTEF

45:57

+9:37

9:46

korriger

5.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

46:40

+10:20

9:55

korriger

6.

Olve Mogstad

Statnett

51:29

+15:09

10:57

korriger

7.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

57:17

+20:57

12:11

korriger

8.

Håkon Tjelmeland

NTNU

58:42

+22:22

12:29

korriger

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Kanstad

NTNU

39:16

+0:00

11:53

korriger

2.

Olav Kvittem

UNInett

42:33

+3:17

12:53

korriger

3.

Erik Horghagen

BDO AS

43:50

+4:34

13:16

korriger

4.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

44:42

+5:26

13:32

korriger

5.

Frode Stølan

Telenor

53:05

+13:49

16:05

korriger

6.

Sverre Helge Torp

St Olavs Hospital

56:56

+17:40

17:15

korriger

7.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

58:10

+18:54

17:37

korriger

DSQ

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

34:42

korriger

97

DSQ

Tore Fornes

Eget

39:36

korriger

95

Arrangør

Håvard Rekstad

NTNU

korriger

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

PwC

40:15

+0:00

8:33

korriger

2.

Jostein Alvestad

Equinor

46:51

+6:36

9:58

korriger

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

47:20

+7:05

10:04

korriger

4.

Helge Løseth

Equinor BIL

48:20

+8:05

10:17

korriger

5.

Lasse Natvig

NTNU

48:49

+8:34

10:23

korriger

6.

Geir Arnesen

Eget

49:44

+9:29

10:34

korriger

7.

Rolf Røsand

Rambøll

52:22

+12:07

11:08

korriger

8.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:02:28

+22:13

13:17

korriger

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

47:05

+0:00

17:26

korriger

DSQ

Harald Lauglo

NTNU

korriger

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

32:52

+0:00

9:57

korriger

2.

Reidar Ottem

MTG

37:21

+4:29

11:19

korriger

3.

Tor Gjermstad

Hemit

37:36

+4:44

11:23

korriger

4.

Jan Erik Kofoed

NTNU

37:48

+4:56

11:27

korriger

5.

Harald Oftedal

Equinor

38:40

+5:48

11:43

korriger

6.

Roar Sundby

NTNU

38:50

+5:58

11:46

korriger

7.

Lars Skrøvseth

VisionTech

39:54

+7:02

12:05

korriger

7.

Rune M Holt

NTNU

39:54

+7:02

12:05

korriger

9.

Tore Heggem

HiNT

41:37

+8:45

12:36

korriger

10.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

41:41

+8:49

12:37

korriger

11.

Even Hofstad

DNB Sport

41:55

+9:03

12:42

korriger

12.

Kjell Arne Henninen

NHN

43:58

+11:06

13:19

korriger

13.

Paul Drangsland

St Olavs Hospital

45:59

+13:07

13:56

korriger

14.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

47:34

+14:42

14:24

korriger

15.

John Sirum

Rambøll

47:40

+14:48

14:26

korriger

16.

Jens Øystein Gjersvold

Veivesenet

52:38

+19:46

15:56

korriger

17.

Kåre Eggereide

Rambøll

56:11

+23:19

17:01

korriger

18.

Asbjørn Rønning

Eget

1:02:58

+30:06

19:04

korriger

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Øvstedal

NTNU

1:10:36

+0:00

15:01

korriger

Arrangør

Arne Mikkelsen

NTNU

korriger

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

38:39

+0:00

14:18

korriger

2.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

43:55

+5:16

16:15

korriger

3.

Stein Fanavoll

MEMGS

44:19

+5:40

16:24

korriger

4.

Svein Olav Haug

Bravida

49:06

+10:27

18:11

korriger

5.

Nils Holte

NTNU

56:40

+18:01

20:59

korriger

6.

Magne Rø

St Olavs Hospital

56:47

+18:08

21:01

korriger

7.

Torger Haarberg

Eget firma

1:34:28

+55:49

34:59

korriger

8.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:57:16

+1:18:37

43:25

korriger

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Eget

33:06

+0:00

10:01

korriger

2.

Per Bjørgum

Politiet

34:05

+0:59

10:19

korriger

3.

Ole Lutro

NGU

35:37

+2:31

10:47

korriger

4.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

36:34

+3:28

11:04

korriger

5.

Terje Hansen

Politiet

37:22

+4:16

11:19

korriger

6.

Svein Hove

Multiconsult

38:12

+5:06

11:34

korriger

7.

Edgar Furuholt

Det norske

39:29

+6:23

11:57

korriger

8.

Frode Stensrud

Eget

41:30

+8:24

12:34

korriger

9.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

42:22

+9:16

12:50

korriger

10.

Roar Stenseth

St Olav

43:14

+10:08

13:06

korriger

11.

Egil Repvik

NETTseksjonering

44:02

+10:56

13:20

korriger

12.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

46:16

+13:10

14:01

korriger

13.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

47:14

+14:08

14:18

korriger

14.

Tore Kiste

Fylket

47:30

+14:24

14:23

korriger

15.

Torgeir Iversen

Evry

49:31

+16:25

15:00

korriger

16.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

50:52

+17:46

15:24

korriger

17.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

59:18

+26:12

17:58

korriger

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

55:42

+0:00

11:51

korriger

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:05:24

+9:42

13:54

korriger

3.

Erik Lund

NTNU

1:14:24

+18:42

15:49

korriger

DSQ

Carl Martin Larsen

NTNU

1:02:21

korriger

57

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Eidem

Veivesenet

45:05

+0:00

16:41

korriger

2.

Torfinn Knotten

Statoil BIL Trondheim

1:07:44

+22:39

25:05

korriger

DSQ

Bjørn Nordberg

Veritas

35:13

korriger

96 92 64 95 113 97 121 150 139 157

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

33:43

+0:00

10:13

korriger

2.

Knut Skjesol

Statkraft

38:55

+5:12

11:47

korriger

3.

Tore Brurok

Eget

39:10

+5:27

11:52

korriger

4.

Leif Engen

Eget

40:49

+7:06

12:22

korriger

5.

Eigil Sørli

Q-Free

42:44

+9:01

12:56

korriger

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:00:33

+26:50

18:20

korriger

Arrangør

Finn Faye Knudsen

NTNU

korriger

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

1:06:16

+0:00

14:05

korriger

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:07:13

+0:57

14:18

korriger

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola AAlde

Eget

50:06

+0:00

18:33

korriger

2.

Edmund Olsen

NTNU

52:29

+2:23

19:26

korriger

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

54:08

+4:02

20:02

korriger

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

36:48

+0:00

11:09

korriger

2.

Arne Sæterhaug

Eget

42:53

+6:05

12:59

korriger

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

53:11

+16:23

16:06

korriger

DSQ

Anders Lauglo

Lauglo Gård

45:08

korriger

58

DSQ

Jarle Nestvold

Rambøll

47:33

korriger

58

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim kommune

59:13

+0:00

17:56

korriger

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:05:35

+6:22

19:52

korriger

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Aune

Byåsen

42:33

+0:00

15:45

korriger

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Gjest

33:47

+0:00

10:14

korriger

2.

Herman Sundt

Skoleelev

42:37

+8:50

12:54

korriger

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aune

Skoleelev

27:32

+0:00

8:20

korriger

2.

Kristine Haug

Skoleelev

29:50

+2:18

9:02

korriger

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Berge Owren

Bouvet

40:00

+0:00

8:30

korriger

2.

Sigurd Stenvik

Gjest

51:26

+11:26

10:56

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 august 2019, 13:48:40

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

274

Antall startet:

274