Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

E. C. Dahls 16. mai 2019

Klasse: Kvart heat 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Drømmehagen

5:32

+0:00

2.

Singelklubben

5:35

+0:03

3.

Green Dynamite

6:27

+0:55

4.

Eldahlsrado

7:52

+2:20

5.

O-holt

8:26

+2:54

104

Klasse: Kvart heat 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gummihattene

5:36

+0:00

101 104 150

2.

Team Sky

6:04

+0:28

3.

Dyrehagen Allstars

6:58

+1:22

104

4.

KnøttO Oldboys

7:01

+1:25

101 101

DSQ

Nan-O

6:34

104 101 104 150

DSQ

Hot Pom Allstars

11:42

101 104 150 101 104 150 101 104 150

Klasse: Kvart heat 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

UCI

5:13

+0:00

2.

BUNN-laget

5:25

+0:12

3.

Dominos

5:29

+0:16

4.

Judasene

5:31

+0:18

5.

NTNUI Titans

5:34

+0:21

6.

D-16 Captains

6:07

+0:54

DSQ

Øya Velforening

5:34

101 104 150

Klasse: Kvart heat 4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

De usynlige

5:29

+0:00

2.

Team Speed

5:31

+0:02

3.

Playboy Mansion

5:32

+0:03

4.

Butylka

5:42

+0:13

5.

3. post chuggers

5:47

+0:18

6.

Club Nancy

6:17

+0:48

7.

Kartellet Loverboys

8:49

+3:20

Klasse: Kvart heat 5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peaches

4:27

+0:00

2.

Gullers-O

4:28

+0:01

101 104 150

3.

Kompani Listhaug

4:39

+0:12

4.

Skippendahls

4:47

+0:20

5.

Bananen Beer

4:58

+0:31

101 104 150

6.

T-O-tally Spice

5:00

+0:33

7.

Team Husfliden

5:16

+0:49

DSQ

Full speed, no chug

5:54

101

Klasse: Semi heat 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gummihattene

7:39

+0:00

2.

Singelklubben

7:47

+0:08

3.

UCI

8:02

+0:23

4.

Green Dynamite

8:37

+0:58

5.

Team Sky

10:42

+3:03

Klasse: Semi heat 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gullers-O

6:01

+0:00

2.

De usynlige

6:06

+0:05

3.

Drømmehagen

6:44

+0:43

4.

BUNN-laget

6:57

+0:56

DSQ

Judasene

5:59

Klasse: Semi heat 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Playboy Mansion

6:18

+0:00

2.

Peaches

6:20

+0:02

3.

Kompani Listhaug

6:35

+0:17

4.

Stayfast Bribers

6:41

+0:23

5.

Team Speed

6:43

+0:25

6.

Dominos

7:00

+0:42

Klasse: Finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Playboy Mansion

8:33

+0:00

2.

Singelklubben

8:52

+0:19

3.

Peaches

10:12

+1:39

4.

Gullers-O

12:45

+4:12

DSQ

Gummihattene

10:09

116 117 118 150

Brutt

De Usynlige

Klasse: Gjest finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stayfast Drinkers

43:35

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 mai 2019, 20:54:05

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56