Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 02 Fuglmyra 16. mai 2019

Arrangør: NTNU. Ansvarlig: Sissel Ravnsborg. Løypelegger: Øivind Magne Rogndalen.

Klasse: Ekstra kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenseth

St Olav

37:45

+0:00

20:58

DSQ

Øyvind Bergmann

Gjest

1:25:58

50 100

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Gjest

42:40

+0:00

12:11

2.

Edgar Furuholt

Gjest

43:21

+0:41

12:23

3.

Anders Waage

St Olav

43:42

+1:02

12:29

4.

Even Hofstad

Gjest

43:46

+1:06

12:30

5.

Åse Rita Ellingsen

Byutvikling

44:33

+1:53

12:43

6.

Rune Krogh

TrønderEnergi

53:49

+11:09

15:22

7.

Tore Brurok

Gjest

56:21

+13:41

16:06

8.

Sissel Horghagen

NTNU

57:19

+14:39

16:22

9.

Kirsti Næss

Gjest

57:25

+14:45

16:24

10.

Maj-Lis Rønning

NTNU

57:38

+14:58

16:28

11.

Tor Gjermstad

Gjest

1:06:41

+24:01

19:03

12.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:06:58

+24:18

19:08

13.

Nils Holte

NTNU

1:10:26

+27:46

20:07

14.

Inger Røhjell

St Olav

1:19:19

+36:39

22:39

DSQ

Eli Kvingedal

Gjest

DSQ

Odd Martin Berge

Equinor

1:00:54

49

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

1:37:31

45 46

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Lona

SINTEF

40:16

+0:00

8:56

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

41:13

+0:57

9:09

3.

Gustav Ruø

Gjest

44:37

+4:21

9:54

4.

Helge Løseth

Equinor

48:05

+7:49

10:41

5.

Jens Kjetil Mehammer

Gjest

49:09

+8:53

10:55

6.

Olve Mogstad

Gjest

50:07

+9:51

11:08

7.

Harald Oftedal

Equinor

51:30

+11:14

11:26

8.

Fredrik Persson

Gjest

53:45

+13:29

11:56

9.

Snorre Gangaune

Statkraft

55:10

+14:54

12:15

10.

Per Ivar Skinderhaug

Gjest

55:57

+15:41

12:26

11.

Kurt Amundsen

Gjest

57:24

+17:08

12:45

12.

Frode Stensrud

Gjest

1:01:57

+21:41

13:46

13.

Roar Sundby

NTNU

1:03:30

+23:14

14:06

14.

Svein Hove

Gjest

1:09:07

+28:51

15:21

15.

Roar Stenseth

St Olav

1:10:57

+30:41

15:46

16.

Erik Horghagen

Gjest

1:11:14

+30:58

15:49

17.

Gøril Flatberg

NTNU

1:11:41

+31:25

15:55

18.

Nils Olav Vennevik

Gjest

1:15:43

+35:27

16:49

19.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:18:45

+38:29

17:30

20.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:20:50

+40:34

17:57

21.

Hilde Nestvold

Gjest

1:21:35

+41:19

18:07

22.

Kjell Bratbergsengen

NTNU

1:22:27

+42:11

18:19

23.

Leif Engen

Gjest

1:23:17

+43:01

18:30

24.

Sigurd Skogestad

NTNU

1:23:46

+43:30

18:36

25.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:23:58

+43:42

18:39

26.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:24:03

+43:47

18:40

27.

Jon Eirik Hennisen

NTNU

1:35:05

+54:49

21:07

28.

Håvard Rekstad

NTNU

1:39:14

+58:58

22:03

DSQ

Audun Skjæret

Gjest

58:53

36

DSQ

Vincent Lausselet

Gjest

1:06:51

40 42 49 100

DSQ

Olav Kvittem

Gjest

1:22:46

36

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

St Olav

50:09

+0:00

8:47

2.

Thomas Berge Mjølhus

Gjest

58:02

+7:53

10:10

3.

Truls Ryum

NTNU

1:00:31

+10:22

10:37

4.

Sigurd Stenvik

Gjest

1:01:19

+11:10

10:45

5.

Kristian Stensrud

Gjest

1:03:15

+13:06

11:05

6.

Øyvind Schjelderup

St Olav

1:04:35

+14:26

11:19

7.

Dag Stenersen

SINTEF

1:06:28

+16:19

11:39

8.

Morten Korsvold

SINTEF

1:07:17

+17:08

11:48

9.

Lasse Natvig

NTNU

1:11:17

+21:08

12:30

10.

Jens Erik Slagsvold

St Olav

1:13:11

+23:02

12:50

11.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:13:46

+23:37

12:56

12.

Terje Berg

Statkraft

1:15:16

+25:07

13:12

13.

Trygve Reitan

Equinor

1:22:09

+32:00

14:24

14.

Morten Husom

Powel

1:24:59

+34:50

14:54

15.

Mette Resell Nolte

Gjest

1:34:59

+44:50

16:39

16.

Svein Olav Dyrhol

Equinor

1:38:00

+47:51

17:11

17.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:54:56

+1:04:47

20:09

DSQ

Robert Strøm

Gjest

2:04:00

37 38 39 40 42 49 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 mai 2019, 23:55:27

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

68

Antall startet:

68