Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Malvik #7 - Tjønnstuggu 20. mai 2019

Klasse: C-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleksander Myrbekk

Malvik IL

18:05

+0:00

korriger

2.

Jacob Stordahl

Malvik IL

18:05

+0:00

korriger

106

3.

Peder Gustad

Malvik IL

24:25

+6:20

korriger

4.

Andreas Johansen

Malvik IL

24:25

+6:20

korriger

5.

Hedda Leirvik

Malvik IL

27:12

+9:07

korriger

6.

Magnus Aastum

Malvik IL

27:15

+9:10

korriger

7.

Samuel Larssen

Malvik IL

27:15

+9:10

korriger

8.

Marcus Schanke

Malvik IL

32:31

+14:26

korriger

9.

Magnus Heksem

Malvik IL

32:31

+14:26

korriger

10.

Sigurd Støbakk Jr.

Malvik IL

33:42

+15:37

korriger

11.

Jørgen Rønsberg

Malvik IL

33:42

+15:37

korriger

12.

Aksel Lorvik

Malvik IL

36:57

+18:52

korriger

13.

Kevin Skifte

Malvik IL

37:28

+19:23

korriger

14.

Erik Telnes

Malvik IL

37:28

+19:23

korriger

15.

Tone Østgaard

Malvik IL

39:37

+21:32

korriger

16.

Tina Williams

Malvik IL

39:50

+21:45

korriger

17.

Torunn Moltumyr

Malvik IL

39:52

+21:47

korriger

18.

Adele Smehagen

Malvik IL

40:16

+22:11

korriger

19.

Ingeborg Øksnes

Malvik IL

40:16

+22:11

korriger

20.

Thomas Breivik

Malvik IL

44:05

+26:00

korriger

21.

Erle Levorsen

Malvik IL

44:05

+26:00

korriger

22.

Andreas Hatling

Malvik IL

48:32

+30:27

korriger

23.

Dina Hafsmo

Malvik IL

48:32

+30:27

korriger

24.

Ulrik Greiff Altø

Malvik IL

51:37

+33:32

korriger

25.

Teodor Greiff Altø

Malvik IL

51:37

+33:32

korriger

26.

Oscar Eriksen

Malvik IL

1:09:33

+51:28

korriger

Klasse: B-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Malvik IL

41:25

+0:00

korriger

2.

Geir Paulsen

Trollelg

53:34

+12:09

korriger

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

54:33

+13:08

korriger

4.

Øystein Husby

Malvik IL

1:03:48

+22:23

korriger

5.

Eigil Sørli

Malvik IL

1:23:25

+42:00

korriger

6.

Kåre Eggereide

Malvik IL

1:28:57

+47:32

korriger

7.

Elisabeth Størseth

Selbu O-klubb

1:37:28

+56:03

korriger

Klasse: A-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Reitan

Malvik IL

1:04:40

+0:00

korriger

2.

Arild Skulbørstad

Malvik IL

1:08:16

+3:36

korriger

Klasse: Arrangører

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2019, 21:16:57

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

36

Antall startet:

36