Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 5, Saksvikvollen 28. mai 2019

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Østerlie

NTNU

20:18

+0:00

11:56

korriger

2.

Kirsten Repvik

Trondheim Kommune

44:41

+24:23

26:17

korriger

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Loddeland

Nordic Semiconductors

40:32

+0:00

15:35

korriger

2.

Sina Akolk

ARM

1:21:52

+41:20

31:29

korriger

DSQ

Malin Skaug

ÆKNB

12:15

korriger

92 55 38 47 45 51 146 100

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

42:09

+0:00

11:23

korriger

2.

Eva Tesarova

Microsoft

44:33

+2:24

12:02

korriger

3.

Ane Bye

COWI

56:55

+14:46

15:22

korriger

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

42:40

+0:00

11:31

korriger

2.

Ingrid Grændsen

Agraff

50:52

+8:12

13:44

korriger

DSQ

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

38:38

korriger

60 51 146 100 175

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Gjestvang

Freidig

35:48

+0:00

13:46

korriger

2.

Guro Gjestvang

Freidig

53:26

+17:38

20:33

korriger

175

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

45:40

+0:00

12:20

korriger

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

41:43

+0:00

16:02

korriger

DSQ

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

21:09

korriger

55 38 47 45 51

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

1:00:59

+0:00

16:28

korriger

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

33:25

+0:00

12:51

korriger

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

43:15

+0:00

11:41

korriger

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

51:01

+7:46

13:47

korriger

3.

Hilde Forbord

Big Bite

57:34

+14:19

15:33

korriger

DSQ

Nina Reitan

Rise

1:08:14

korriger

92

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:12:54

+0:00

11:57

korriger

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

39:45

+0:00

15:17

korriger

2.

Eli Kvenild

St. Olavs Hospital

1:15:11

+35:26

28:55

korriger

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

49:51

+0:00

13:28

korriger

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

55:21

+5:30

14:57

korriger

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

55:48

+5:57

15:04

korriger

4.

Erika Bugten

Bergh Hansen

1:18:17

+28:26

21:09

korriger

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

38:15

+0:00

14:42

korriger

2.

Sissel Horghagen

NTNU

47:21

+9:06

18:12

korriger

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

52:28

+14:13

20:10

korriger

4.

Siri Drogseth

NTNU

52:35

+14:20

20:13

korriger

5.

Ingrid Venås

Equinor

53:12

+14:57

20:27

korriger

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

46:20

+0:00

12:31

korriger

2.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:00:41

+14:21

16:24

korriger

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:15:00

+28:40

20:16

korriger

Ikke lesbar brikke

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Eget

50:29

+0:00

19:25

korriger

2.

Berit Grande

Sticos

54:37

+4:08

21:00

korriger

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:02:19

+0:00

16:50

korriger

Arrangør

Anne Sofie Gjermstad

Evry

korriger

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Haarberg

Eget

1:05:34

+0:00

25:13

korriger

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

35:59

+0:00

13:50

korriger

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

54:31

+18:32

20:58

korriger

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Eget

43:57

+0:00

7:12

korriger

2.

Anders Einum

St Olavs Hospital

45:46

+1:49

7:30

korriger

3.

Halvor Lund

Bekk

52:14

+8:17

8:33

korriger

4.

Mats Fornes

Student

52:18

+8:21

8:34

korriger

5.

Johan Landrø

Prosjektutvikling Midt-Norge

52:36

+8:39

8:37

korriger

6.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

53:41

+9:44

8:48

korriger

7.

Jerome Soulard

ARM

56:58

+13:01

9:20

korriger

8.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

57:05

+13:08

9:21

korriger

9.

Erik Frøseth

Oracle

1:03:16

+19:19

10:22

korriger

10.

Kasper Schei

NTNUI

1:09:18

+25:21

11:21

korriger

11.

Sebastian Blasius

ARM

1:28:25

+44:28

14:29

korriger

12.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:34:25

+50:28

15:28

korriger

13.

Magnus Walstad

ARM

1:37:22

+53:25

15:57

korriger

14.

Tore Jensås

Multiconsult

1:45:56

+1:01:59

17:21

korriger

DSQ

Simen Aamodt

Comsol

21:09

korriger

57 39 118 69 95 58 146 100 175

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Persson

Eget

41:59

+0:00

10:29

korriger

DSQ

Pål Keim Olsen

NTNU

17:40

korriger

55 38 39 118 60 113 146 100 175

DSQ

Are Moa Gausen

Trondheim kommune

45:58

korriger

38 39 118 60 113 146 100 175

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Trollelg

42:59

+0:00

7:02

korriger

2.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

54:27

+11:28

8:55

korriger

3.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:01:30

+18:31

10:04

korriger

4.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:13:05

+30:06

11:58

korriger

5.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:31:34

+48:35

15:00

korriger

DSQ

Karsten Østerås

Multiconsult BIL

1:24:20

korriger

57 39 118 69 95 58 146 100

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

1:05:23

+0:00

16:20

korriger

2.

Erik Sæbø

Nordic Semi Conductor

1:18:05

+12:42

19:31

korriger

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

46:19

+0:00

7:35

korriger

2.

Lars Løseth

Equinor

51:54

+5:35

8:30

korriger

3.

Petter Andreas Bergh

NTNU

55:43

+9:24

9:08

korriger

4.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:08:06

+21:47

11:09

korriger

5.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:18:48

+32:29

12:55

korriger

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Hansen

Prima AS

41:44

+0:00

10:26

korriger

2.

Morten Løberg

OK Fjell

49:20

+7:36

12:20

korriger

3.

Odd Magne Reitan

Microchip

50:33

+8:49

12:38

korriger

4.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

52:31

+10:47

13:07

korriger

4.

Kurt Amundsen

Avinor

52:31

+10:47

13:07

korriger

6.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

58:21

+16:37

14:35

korriger

7.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:05:06

+23:22

16:16

korriger

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

58:55

+0:00

9:39

korriger

2.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

1:04:05

+5:10

10:30

korriger

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Hage

Eget

41:14

+0:00

10:18

korriger

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

46:11

+4:57

11:32

korriger

3.

Øystein Wiggen

Lindorff

49:10

+7:56

12:17

korriger

4.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

50:19

+9:05

12:34

korriger

5.

Rune Krogh

TrønderEnergi

53:39

+12:25

13:24

korriger

6.

Øyvind Skaug

ÆKNB

1:00:19

+19:05

15:04

korriger

7.

Arild Heggeset

SINTEF

1:05:45

+24:31

16:26

korriger

8.

Jon Vindal

Consto

1:07:21

+26:07

16:50

korriger

9.

Geir Dahlø

Vy-buss AS

1:50:56

+1:09:42

27:44

korriger

DSQ

Vidar Lunda

DNB Sport

1:23:01

korriger

38

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

Powel

50:07

+0:00

8:12

korriger

2.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

50:43

+0:36

8:18

korriger

3.

Bård Smestad

Asolvi

53:39

+3:32

8:47

korriger

4.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

53:56

+3:49

8:50

korriger

5.

Arild Holm Clausen

NTNU

57:55

+7:48

9:29

korriger

6.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:05:57

+15:50

10:48

korriger

7.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:07:26

+17:19

11:03

korriger

8.

Terje Berg

Statkraft

1:07:46

+17:39

11:06

korriger

9.

Stein Ivar Foss

SIT

1:12:23

+22:16

11:51

korriger

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Corneil

Eggen Arkitekter AS

43:54

+0:00

16:53

korriger

2.

Bobo Nordahl

NGU

45:46

+1:52

17:36

korriger

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

45:31

+0:00

11:22

korriger

2.

Atle Haugan

Equinor BIL

47:05

+1:34

11:46

korriger

3.

Erling Bye

BDO AS

47:54

+2:23

11:58

korriger

4.

Geir Paulsen

Siemens

50:39

+5:08

12:39

korriger

5.

Bjørn Munch

Oracle

52:15

+6:44

13:03

korriger

6.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

55:02

+9:31

13:45

korriger

7.

John Lerli

Trønderbladet

57:23

+11:52

14:20

korriger

8.

Tor Arne Haugen

DNB

59:37

+14:06

14:54

korriger

9.

Petter Mikalsen

Telenor

1:02:46

+17:15

15:41

korriger

10.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:04:26

+18:55

16:06

korriger

11.

Jan Erik Hagelund

DIPS

1:29:52

+44:21

22:28

korriger

DSQ

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

55:24

korriger

39

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

53:56

+0:00

8:50

korriger

2.

Dag Stenersen

SINTEF

1:00:25

+6:29

9:54

korriger

3.

Olve Mogstad

Statnett

1:02:35

+8:39

10:15

korriger

4.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:09:03

+15:07

11:19

korriger

5.

Morten Husom

Powel

1:24:29

+30:33

13:50

korriger

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

49:06

+0:00

12:16

korriger

2.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

50:46

+1:40

12:41

korriger

3.

Tore Fornes

Eget

1:00:08

+11:02

15:02

korriger

4.

Morten Skoglund

NVE

1:06:02

+16:56

16:30

korriger

5.

Olav Kvittem

UNInett

1:12:25

+23:19

18:06

korriger

6.

Robert Hirsch

Statkraft

1:14:07

+25:01

18:31

korriger

7.

Ivar Kjøsnes

Equinor BIL

1:18:33

+29:27

19:38

korriger

8.

Frode Stølan

Telenor

1:19:10

+30:04

19:47

korriger

9.

Leif Gunnar Smstad

Brannkorpset

1:23:47

+34:41

20:56

korriger

DSQ

Ola Eiken

Quad geometrics

56:00

korriger

38

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

57:35

+0:00

9:26

korriger

2.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:05:07

+7:32

10:40

korriger

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:08:08

+10:33

11:10

korriger

4.

Jostein Alvestad

Equinor

1:08:21

+10:46

11:12

korriger

5.

Lasse Natvig

NTNU

1:12:01

+14:26

11:48

korriger

6.

Rolf Røsand

Rambøll

1:22:33

+24:58

13:31

korriger

7.

Geir Arnesen

Eget

1:27:39

+30:04

14:22

korriger

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Mjøsund

Sparebank 1 SMN

43:30

+0:00

16:43

korriger

2.

Kristian Stamnes

TT

1:11:17

+27:47

27:25

korriger

Arrangør

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

korriger

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

43:26

+0:00

11:44

korriger

2.

Harald Oftedal

Equinor

44:51

+1:25

12:07

korriger

3.

Odd Martin Berge

Equinor BIL

51:30

+8:04

13:55

korriger

4.

Even Hofstad

DNB Sport

53:40

+10:14

14:30

korriger

5.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:01:01

+17:35

16:29

korriger

6.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:03:40

+20:14

17:12

korriger

7.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:07:15

+23:49

18:10

korriger

8.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:07:55

+24:29

18:21

korriger

9.

Tore Heggem

HiNT

1:17:04

+33:38

20:49

korriger

10.

John Sirum

Rambøll

1:22:41

+39:15

22:20

korriger

DSQ

Asbjørn Rønning

Eget

1:50:03

korriger

60 51 146

Arrangør

Jens Øystein Gjersvold

Veivesenet

korriger

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

1:47:09

+0:00

17:33

korriger

DSQ

Frank Bjarkø

NRK

41:46

korriger

57 39 118 69 95 58 146 100

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

36:54

+0:00

14:11

korriger

2.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

45:35

+8:41

17:31

korriger

3.

Atle Mørk

NTNU

46:23

+9:29

17:50

korriger

4.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:03:59

+27:05

24:36

korriger

5.

Torger Haarberg

Eget firma

1:04:20

+27:26

24:44

korriger

6.

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:22:47

+45:53

31:50

korriger

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

43:52

+0:00

11:51

korriger

2.

Per Bjørgum

Politiet

46:59

+3:07

12:41

korriger

3.

Frode Stensrud

Eget

50:02

+6:10

13:31

korriger

4.

Knut Lillealtern

Eget

50:49

+6:57

13:44

korriger

5.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

53:58

+10:06

14:35

korriger

6.

Torgeir Iversen

Evry

1:04:42

+20:50

17:29

korriger

7.

Svein Hove

Multiconsult

1:04:51

+20:59

17:31

korriger

8.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:05:04

+21:12

17:35

korriger

9.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:08:11

+24:19

18:25

korriger

10.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:12:21

+28:29

19:33

korriger

38

Arrangør

Halvor Flatberg

NTNU

korriger

Arrangør

Tore Kiste

Fylket

korriger

Arrangør

Pål Skyberg

Evry

korriger

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:35:55

+0:00

15:43

korriger

DSQ

Carl Martin Larsen

NTNU

29:52

korriger

57 39 118 69 95 58 146 100 175

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

40:20

+0:00

15:30

korriger

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

41:06

+0:46

15:48

korriger

Arrangør

Finn Bjørgum

Eget

korriger

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Skjesol

Statkraft

50:02

+0:00

13:31

korriger

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

55:16

+5:14

14:56

korriger

3.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:06:26

+16:24

17:57

korriger

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:10:56

+20:54

19:10

korriger

5.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:22:18

+32:16

22:14

korriger

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

1:17:29

korriger

55 60 51 146 100

Arrangør

Leif Engen

Eget

korriger

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:27:34

+0:00

14:21

korriger

DSQ

Robert Strøm

Eget

1:31:01

korriger

57 39 118 69 95 58 146 100

Arrangør

Torleif Stephansen

Evry

korriger

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

53:13

+0:00

20:28

korriger

2.

Ola AAlde

Eget

55:50

+2:37

21:28

korriger

DSQ

Arnfinn Langeland

NTNU

52:52

korriger

55 38 47 45 51 146

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

54:26

+0:00

14:42

korriger

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:14:10

+19:44

20:02

korriger

3.

Arne Sæterhaug

Eget

1:21:05

+26:39

21:54

korriger

DSQ

Anders Lauglo

Lauglo Gård

40:39

korriger

60 51 146 100 175

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:08:58

+0:00

18:38

korriger

2.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:14:16

+5:18

20:04

korriger

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Gjest

41:28

+0:00

10:22

korriger

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Berge Owren

Bouvet

47:47

+0:00

7:50

korriger

DSQ

Mattis Holt

PWC

15:51

korriger

38 44 45 51 57 39 118 69 95 58 146 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 august 2019, 22:45:39

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

202

Antall startet:

202