Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Stafett NTOK og STOK 2. juni 2019

Klasse: D/H11-12

1.

Frol IL 1

 

32:20

 

1

Ludvig Langøygard

17:41

6.

17:41

6.

2

Jonas Alstad

14:39

1.

32:20

1.

2.

Byåsen IL / Frol IL 2

 

32:25

 

1

Sondre Skoglund Leithe

16:14

1.

16:14

1.

2

Dagfinn Stenvik

16:11

3.

32:25

2.

3.

Verdal OK 2

 

32:26

 

1

Hanna Skjerve

17:23

4.

17:23

4.

2

Mia Stensland Melbye

15:03

2.

32:26

3.

4.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

35:27

 

1

Petter Skulbørstad og Gustav Standal

17:20

2.

17:20

2.

2

Emilie Standal

18:07

4.

35:27

4.

5.

Steinkjer OK 1

 

35:37

 

1

Noelle Henderson

17:23

4.

17:23

4.

2

Astrid Marie Sandhaugen

18:14

5.

35:37

5.

6.

Verdal OK 1

 

56:56

 

1

Helmine Laksholm Grindberg

17:21

3.

17:21

3.

2

Emilie Nubdal Frøseth

39:35

6.

56:56

6.

Klasse: D13-16

1.

Verdal OK 1

 

3:08:01

 

1

Mathea Baglo Bjørkeng

39:47

1.

39:47

1.

2

Anne Eline Vehus Skjerve

54:30

1.

1:34:17

1.

3

Fredrikke Baglo Bjørkeng

1:33:44

1.

3:08:01

1.

Klasse: H13-16

1.

Verdal OK 1

 

1:11:57

 

1

Aleksander Tanem Iversen

25:15

2.

25:15

2.

2

Ludvik Laksholm Grindberg

30:20

4.

55:35

2.

3

Martin Vehus Skjerve

16:22

1.

1:11:57

1.

2.

Verdal OK 2

 

1:20:28

 

1

Iver Gjedrem Lund

27:12

4.

27:12

4.

2

Olav Gjedrem Lund

25:04

1.

52:16

1.

3

Filip Mitchell Iversen

28:12

3.

1:20:28

2.

3.

Byåsen IL 1

 

1:23:03

 

1

Erlend Aune

25:37

3.

25:37

3.

2

Aslak Moxness

29:59

3.

55:36

3.

3

Vebjørn Bergh-Hansen

27:27

2.

1:23:03

3.

4.

Frol IL / Stjørdals-Blink Orientering 1

 

1:36:03

 

1

Magnus Alstad

24:17

1.

24:17

1.

2

Selma Skjulsvik

34:23

5.

58:40

5.

3

Ane Skulbørstad

37:23

4.

1:36:03

4.

5.

OK Skøynar 1

 

1:43:06

 

1

Guro Hegstad

32:07

5.

32:07

5.

2

Ole Andreas Veske

25:45

2.

57:52

4.

3

Håkon Hallan

45:14

5.

1:43:06

5.

Klasse: D17

1.

NTNUI 1

 

1:40:51

 

1

Malin Sandstad

33:41

2.

33:41

2.

2

Åsne Skram Trømborg

36:13

1.

1:09:54

1.

3

Ingrid Lundanes

30:57

1.

1:40:51

1.

2.

NTNUI 4

 

1:58:07

 

1

Anna Ulvensøen

33:30

1.

33:30

1.

2

Marta Ulvensøen

40:26

2.

1:13:56

2.

3

Jorunn Kvakland

44:11

4.

1:58:07

2.

3.

NTNUI 2

 

2:04:13

 

1

Tonje Vassend

35:17

3.

35:17

3.

2

Marte Hoff Hagen

45:39

3.

1:20:56

3.

3

Ingunn Egeberg Vári

43:17

3.

2:04:13

3.

4.

Frol IL 1

 

2:05:06

 

1

Line Sundsvik

38:11

4.

38:11

4.

2

Sara Profors

46:11

4.

1:24:22

4.

3

Isa Mari Sandstad

40:44

2.

2:05:06

4.

5.

NTNUI 3

 

2:27:05

 

1

Anne Eiken

42:56

7.

42:56

7.

2

Aurora Fossøy

48:19

5.

1:31:15

5.

3

Idunn Haavengen

55:50

5.

2:27:05

5.

6.

Frol IL 2

 

2:40:59

 

1

Mari Kilskar Grevskott

42:26

6.

42:26

6.

2

Marte Skoglund

56:38

7.

1:39:04

7.

3

Marianne Langøygard

1:01:55

6.

2:40:59

6.

Brutt

Wing OK 1

 

1:37:21

 

1

Eva Tesarova

41:18

5.

41:18

5.

2

Kjersti Elisabeth Midtbø

56:03

6.

1:37:21

6.

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: H17

1.

Frol IL 1

 

1:57:26

 

1

Stian Sundsvik

37:02

1.

37:02

1.

2

Yngve Skogstad

37:02

1.

1:14:04

1.

3

Ulf Forseth Indgaard

43:22

3.

1:57:26

1.

2.

NTNUI 1

 

1:59:13

 

1

Olai Stensland Lillevold

41:43

5.

41:43

5.

2

Audun Heimdal

37:23

2.

1:19:06

2.

3

Rasmus Rørholt Theisen

40:07

1.

1:59:13

2.

3.

NTNUI 3

 

2:05:01

 

1

Ulrik Astrup Arnesen

41:39

3.

41:39

3.

2

Quentin Rauturier

43:05

3.

1:24:44

3.

3

Elias T. Mølnvik

40:17

2.

2:05:01

3.

4.

NTNUI 2

 

2:20:22

 

1

Håkon Fruseth Christiansen

41:15

2.

41:15

2.

2

Olav Milian Schmitt Gran

50:10

5.

1:31:25

4.

3

Espen Samuelsen Skiri

48:57

4.

2:20:22

4.

5.

NTNUI 4

 

2:40:48

 

1

Herman Ryen Martinsen

41:41

4.

41:41

4.

2

Øystein Fruseth Christiansen

54:38

6.

1:36:19

5.

3

Ole Jørgen Bogen Arenth

1:04:29

6.

2:40:48

5.

6.

Freidig 1

 

2:50:27

 

1

Kjetil Mølnvik

1:07:35

10.

1:07:35

10.

2

Lars Owren

47:04

4.

1:54:39

7.

3

Jørgen Fiskum

55:48

5.

2:50:27

6.

7.

Frol IL / Långhundra IF 2

 

2:53:18

 

1

Simon Jakobsson

41:45

6.

41:45

6.

2

Samuel Hedlund

55:39

7.

1:37:24

6.

3

Jo Langøygard

1:15:54

7.

2:53:18

7.

8.

Wing OK 1

 

4:56:23

 

1

Johannes Karstein Midtbø

1:06:46

9.

1:06:46

9.

2

Gabriel Callanan

2:02:11

9.

3:08:57

9.

3

Erling Eide Hustvedt

1:47:26

8.

4:56:23

8.

Brutt

OK Skøynar 1

 

1:06:41

 

1

Hallvar Hallan

1:06:41

8.

1:06:41

8.

2

Simen Hegstad

.

0:00

.

DNS

3

Trym Nergård Rønning

.

0:00

.

DNS

Brutt

Kristiansand OK / NTNUI 5

 

2:07:26

 

1

Morten Jørgensen

45:13

7.

45:13

7.

2

Ingrid Okkenhaug

1:22:13

8.

2:07:26

8.

3

.

0:00

.

Brutt

Klasse: D135

1.

Malvik IL 1

 

2:00:34

 

1

Sunniva Morgan

31:25

1.

31:25

1.

2

Hilde Forbord

46:19

2.

1:17:44

1.

3

Kjellrun Sporild

42:50

1.

2:00:34

1.

2.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

2:18:24

 

1

Mari Berger Skjøstad

38:50

2.

38:50

2.

2

Monica Hægstad

46:10

1.

1:25:00

2.

3

Mette Wanvik

53:24

2.

2:18:24

2.

Klasse: H135

1.

Verdal OK 1

 

1:47:48

 

1

Vidar Skjerve

34:29

1.

34:29

1.

2

Einar Lund

40:33

1.

1:15:02

1.

3

Kurt Ove Melbye

32:46

1.

1:47:48

1.

2.

Wing OK 1

 

2:10:18

 

1

Svein Erik Bratsberg

47:44

5.

47:44

5.

2

Agnar Renolen

41:04

2.

1:28:48

3.

3

Fredrik Persson

41:30

3.

2:10:18

2.

3.

Byåsen IL 1

 

2:13:17

 

1

Vegard Hansen

42:30

3.

42:30

3.

2

Kjell Maroni

45:42

3.

1:28:12

2.

3

Øystein Wiggen

45:05

4.

2:13:17

3.

4.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

2:18:44

 

1

Asle Skulbørstad

38:54

2.

38:54

2.

2

Stig Gulbrandsen

1:01:45

5.

1:40:39

5.

3

Jakob Haugen

38:05

2.

2:18:44

4.

5.

Verdal OK 2

 

2:35:15

 

1

Stein Otto Bjørkeng

45:55

4.

45:55

4.

2

Marius Enes

54:42

4.

1:40:37

4.

3

Inge Hafstad

54:38

5.

2:35:15

5.

Klasse: H180

1.

Wing OK 1

 

2:11:21

 

1

Terje Midtbø

48:11

1.

48:11

1.

2

Rune Stræte

37:29

1.

1:25:40

1.

3

Steinar Aasvang

45:41

1.

2:11:21

1.

2.

Verdal OK 1

 

2:44:19

 

1

Karl Arne Melbye

48:14

2.

48:14

2.

2

Edvin Sivertsen

52:49

2.

1:41:03

2.

3

Sverre Kristoffersen

1:03:16

2.

2:44:19

2.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 juni 2019, 20:36:55

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

108

Antall startet:

105