Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 6, Storsvingen x 4. juni 2019

Løpet ligger under et annet "Løp 6, Storsvingen"

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alma Habberstad

Gjest

1:12:32

+0:00

40:17

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sanna Flatås Hodde

Trondheim kommune

23:02

+0:00

12:47

2.

Helle Kristin Stjern

Kongsberg Maritime

25:24

+2:22

14:06

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

43:22

+0:00

11:43

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Student

1:14:03

+0:00

13:58

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

46:10

+0:00

12:28

2.

Oddveig Hovdenak

Agraff

54:55

+8:45

14:50

3.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

59:14

+13:04

16:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

49:38

+0:00

18:22

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

40:07

+0:00

10:50

2.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:02:50

+22:43

16:58

3.

Randi Hegstad

Eget

1:03:41

+23:34

17:12

4.

Monika Haga

NTNU

1:08:27

+28:20

18:30

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Selleg

Trondheim kommune

47:27

+0:00

17:34

Arrangør

Charlotte Bolkan

Equinor BIL

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

53:47

+0:00

14:32

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

41:00

+0:00

15:11

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

47:16

+6:16

17:30

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

50:54

+0:00

13:45

2.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

53:52

+2:58

14:33

3.

Aashild Langseth

NSDTF

59:07

+8:13

15:58

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:21:46

+30:52

22:05

DSQ

Erika Bugten

Bergh Hansen

1:32:38

36

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

51:49

+0:00

19:11

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

53:50

+2:01

19:56

3.

Ingrid Venås

Equinor

1:12:16

+20:27

26:45

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

46:31

+0:00

12:34

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:04:47

+18:16

17:30

DSQ

Trine Barstad

NTNU

1:05:23

175

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

57:34

+0:00

21:19

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

59:34

+0:00

16:05

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Bredland

NTNU

50:01

+0:00

18:31

2.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:07:24

+17:23

24:57

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:23:32

+33:31

30:56

4.

Kirsti Haarberg

Eget

1:23:49

+33:48

31:02

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:20:55

+0:00

21:52

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

56:44

+0:00

21:00

2.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:02:19

+5:35

23:04

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eric Young

Agraff

47:29

+0:00

12:50

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Aal

Multiconsult

46:35

+0:00

8:47

2.

Ola Keiserås

Eget

1:09:01

+22:26

13:01

Arrangør

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Trollelg

41:54

+0:00

7:54

2.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

1:19:33

+37:39

15:00

3.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:24:42

+42:48

15:58

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Sæbø

Nordic Semi Conductor

48:49

+0:00

13:11

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Hansen

Prima AS

39:55

+0:00

10:47

2.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

42:51

+2:56

11:34

3.

Morten Løberg

OK Fjell

54:32

+14:37

14:44

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

ÆKNB

41:52

+0:00

11:18

2.

Jan Hage

Eget

52:22

+10:30

14:09

3.

Rune Krogh

TrønderEnergi

54:49

+12:57

14:48

4.

Geir Willumsen

A C Møller

58:00

+16:08

15:40

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

50:36

+0:00

9:32

2.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

55:01

+4:25

10:22

3.

Bård Smestad

Asolvi

57:25

+6:49

10:50

4.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:00:32

+9:56

11:25

DSQ

Stein Ivar Foss

SIT

1:05:42

57 60 64 69

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bobo Nordahl

NGU

47:19

+0:00

17:31

DSQ

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

31 38 45 47 92 95 175

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

40:57

+0:00

11:04

2.

Erling Bye

BDO AS

51:04

+10:07

13:48

3.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

55:25

+14:28

14:58

4.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

56:12

+15:15

15:11

5.

Jan Erik Hagelund

DIPS

1:09:32

+28:35

18:47

DSQ

Erik Langseth

Badstuggu as

1:20:08

57 58 92 95

Arrangør

Atle Haugan

Equinor BIL

47:05

35 44 45 47 57 58 92 95

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

52:48

+0:00

9:57

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

47:50

+0:00

12:55

2.

Tore Fornes

Eget

50:19

+2:29

13:35

3.

Olav Kvittem

UNInett

54:00

+6:10

14:35

4.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

57:31

+9:41

15:32

5.

Robert Hirsch

Statkraft

1:07:14

+19:24

18:10

Arrangør

Bjarne Bugten

Equinor BIL

Arrangør

Ivar Kjøsnes

Equinor BIL

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

58:39

+0:00

11:03

2.

Geir Arnesen

Eget

1:03:58

+5:19

12:04

Arrangør

Helge Løseth

Equinor BIL

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Mjøsund

Sparebank 1 SMN

56:04

+0:00

20:45

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

52:18

+0:00

14:08

2.

Jan Erik Kofoed

NTNU

53:19

+1:01

14:24

3.

Roar Sundby

NTNU

56:33

+4:15

15:17

4.

Tor Gjermstad

Hemit

57:05

+4:47

15:25

5.

Reidar Ottem

MTG

1:17:12

+24:54

20:51

6.

Odd Martin Berge

Equinor BIL

1:29:12

+36:54

24:06

DSQ

Asbjørn Rønning

Eget

1:15:21

175

Arrangør

Harald Oftedal

Equinor BIL

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

39:11

+0:00

14:30

2.

Stein Fanavoll

EMGS

54:02

+14:51

20:00

3.

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:12:15

+33:04

26:45

4.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:23:52

+44:41

31:03

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

46:18

+0:00

12:30

2.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

49:02

+2:44

13:15

3.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

52:32

+6:14

14:11

4.

Terje Hansen

Politiet

52:44

+6:26

14:15

5.

Edgar Furuholt

Det norske

57:58

+11:40

15:40

6.

Torgeir Iversen

Evry

1:01:17

+14:59

16:33

7.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:07:32

+21:14

18:15

8.

Roar Stenseth

St Olav

1:15:20

+29:02

20:21

9.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:15:24

+29:06

20:22

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:09:56

+0:00

13:11

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

49:41

+0:00

18:24

2.

Finn Bjørgum

Eget

1:08:52

+19:11

25:30

3.

Per Skaaraas

Eget

1:23:02

+33:21

30:45

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

Eget

51:18

+0:00

13:51

2.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:02:02

+10:44

16:45

Brutt

Leif Røhjell

Siemens

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

49:03

+0:00

18:10

2.

Ola AAlde

Eget

52:31

+3:28

19:27

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

52:42

+0:00

14:14

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

55:17

+2:35

14:56

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:09:39

+16:57

18:49

DSQ

Jarle Nestvold

Rambøll

1:15:37

38

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:18:02

+0:00

21:05

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Sæternes

Eget

48:05

+0:00

12:59


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 juni 2019, 22:05:58

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

115

Antall startet:

115