Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Henrik Bruchmüller Sundt | Byåsen IL | 16:30 | korriger | ||||||
Ole Einar Andresen | Malvik IL | 21:51 | korriger | ||||||
Sigurd Utne | Wing OK | 12:24 | korriger | ||||||
Anton Bostad Herail | Nidarøst OK | 15:15 | korriger | ||||||
Amund Denstad | Nidarøst OK | 15:31 | korriger | ||||||
Hans Henrik Vesteraas Thaulow | Nidarøst OK | 11:53 | korriger | ||||||
Johan Alert Vesteraas Thaulow | Nidarøst OK | 11:36 | korriger | ||||||
Tobias Vesteraas Thaulow | Nidarøst OK | 11:06 | korriger | 38 39 42 43 104 170 | |||||
Inga Moxness | Byåsen IL | 9:25 | korriger | ||||||
Linus Fossum Malmring | Freidig | 10:14 | korriger | ||||||
Paul Kampfer | Nidarøst OK | 10:23 | korriger | ||||||
Valentin Kampfer | Nidarøst OK | 15:13 | korriger | ||||||
Aron Manstad-Hulaas | Nidarøst OK | 15:30 | korriger | ||||||
Emil Alstad Svestad | OL Trollelg | 14:03 | korriger | ||||||
Irene Storler Snøfugl | Freidig | 8:53 | korriger | ||||||
Marit Storler Snøfugl | Freidig | 9:12 | korriger | ||||||
Adam Manstad-Hulaas | Nidarøst OK | 16:29 | korriger | ||||||
Sindre Mohus | Wing OK | 12:01 | korriger | ||||||
Mirja Mohus | Wing OK | 13:25 | korriger | ||||||
Liv Ingrid Søberg Mjaaland | Nidarøst OK | 41:39 | korriger | ||||||
Åsne Denstad | Nidarøst OK | 15:22 | korriger | ||||||
Magnus Aalmo | Malvik IL | 18:56 | korriger | ||||||
Samuel Knudsen Olavsbye | OL Trollelg | 15:50 | korriger | ||||||
Liv Hagen Liasjø | OL Trollelg | 20:03 | korriger | ||||||
Kristian Stokke Selnes | Freidig | 10:25 | korriger | ||||||
Sofia Laura Andresen | Malvik IL | 23:42 | korriger | ||||||
Sanna Dalsaune Thun | Freidig | 12:52 | korriger | ||||||
DNS | Clara Leroyer | Freidig | korriger | ||||||
DNS | Mia Rieck Hammernes | OL Trollelg | korriger | ||||||
Klasse: D 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingrid Wollan Benum | Byåsen IL | 23:42 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ingeborg Kolstad | Wing OK | 28:54 | +5:12 | korriger | ||||
3. | Hedda Sæbø | Nidarøst OK | 29:50 | +6:08 | korriger | ||||
4. | Annika Lund Eikrem | Freidig | 29:56 | +6:14 | korriger | ||||
5. | Louise Hals Stensrud | OL Trollelg | 30:24 | +6:42 | korriger | ||||
6. | Anna Emilie Lona | Wing OK | 35:48 | +12:06 | korriger | ||||
7. | Maja Sæterhaug Knudsen | Freidig | 39:51 | +16:09 | korriger | ||||
8. | Agnes Wullum-Vestad | Wing OK | 42:36 | +18:54 | korriger | ||||
9. | Sunniva Preisig Motrø | Melhus IL | 1:08:27 | +44:45 | korriger | ||||
DNS | Olise Hammer | Freidig | korriger | ||||||
DNS | Stina Gåsø | OL Trollelg | korriger | ||||||
Klasse: D 11-12N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingrid Elvestad Gabrielsen | Byåsen IL | 15:35 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Inga Saur Thorin | Wing OK | 16:00 | +0:25 | korriger | ||||
3. | Mari Uleberg | Wing OK | 16:16 | +0:41 | korriger | ||||
4. | Siri Jutfelt | Nidarøst OK | 22:18 | +6:43 | korriger | ||||
5. | Sofie Denstad Eilertsen | Wing OK | 23:54 | +8:19 | korriger | ||||
Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marie Wollan Benum | Byåsen IL | 29:37 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Una Kittilsen | Freidig | 31:37 | +2:00 | korriger | ||||
3. | Sigrid Haugskott | OL Trollelg | 35:31 | +5:54 | korriger | ||||
4. | Tora Kittilsen | Freidig | 35:50 | +6:13 | korriger | ||||
5. | Marita Aske | Freidig | 42:44 | +13:07 | korriger | ||||
6. | Maria Strømdal Wik | Freidig | 43:58 | +14:21 | korriger | ||||
7. | Solveig Louise Nissen | Freidig | 44:52 | +15:15 | korriger | ||||
8. | Nora Halvorsen | Freidig | 47:35 | +17:58 | korriger | ||||
9. | Ine Bohnhorst Tegdan | Freidig | 48:53 | +19:16 | korriger | ||||
10. | Åsa Bull | Byåsen IL | 50:44 | +21:07 | korriger | ||||
11. | Ane Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 54:49 | +25:12 | korriger | ||||
DSQ | Malin Nordgård Leiren | Byåsen IL | 49:11 | korriger | 139 | ||||
Klasse: D 13-16C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anna Heksem Leraand | OL Trollelg | 36:52 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D 13-16N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nora Hafsmo | Byåsen IL | 27:56 | +0:00 | korriger | ||||
DNS | Johanna Thørring Krogstad | Byåsen IL | korriger | ||||||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mathea Spets Storhov | Freidig | 42:36 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mari Eidsmo | Freidig | 46:34 | +3:58 | korriger | ||||
3. | Vilde Talgø-Kristiansen | Freidig | 50:39 | +8:03 | korriger | ||||
4. | Ane Malene Kolstad | Freidig | 53:41 | +11:05 | korriger | ||||
5. | Silje Marie Nissen | Freidig | 1:10:46 | +28:10 | korriger | ||||
DSQ | Anna Aurora Nolte | Freidig | 27:30 | korriger | 78 140 134 | ||||
DNS | Mabel Ovedie Herskedal Amundsen | Freidig | korriger | ||||||
Klasse: D 17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tale Tannvik Skei | Freidig | 50:19 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Maren Viken | Byåsen IL | 1:13:04 | +22:45 | korriger | ||||
3. | Andrine Viken | Byåsen IL | 1:14:45 | +24:26 | korriger | ||||
4. | Hanne Helmine Rogstad | Nidarøst OK | 1:18:42 | +28:23 | korriger | ||||
DNS | Solveig Sæternes | Byåsen IL | korriger | ||||||
Klasse: H 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anders Berge Mjølhus | OL Trollelg | 18:20 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Martin Melhuus | Wing OK | 28:53 | +10:33 | korriger | ||||
3. | Mathias Ã…rbogen Dahl | OL Trollelg | 30:04 | +11:44 | korriger | ||||
4. | Dagfinn Stenvik | Byåsen IL | 32:06 | +13:46 | korriger | ||||
5. | Emil Braa Holm | OL Trollelg | 32:41 | +14:21 | korriger | ||||
6. | Emil Aleksander Nolte | Freidig | 33:33 | +15:13 | korriger | ||||
7. | Johannes Stordal | Byåsen IL | 38:56 | +20:36 | korriger | ||||
8. | Sivert Aalmo | Malvik IL | 48:37 | +30:17 | korriger | ||||
9. | Odin Bang Lukassen | Wing OK | 48:58 | +30:38 | korriger | ||||
10. | Jens Anton Andresen | Malvik IL | 1:06:52 | +48:32 | korriger | 39 74 75 138 73 76 | |||
DNS | Oliver Vatterholm Jernberg | Freidig | korriger | ||||||
Klasse: H 11-12N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vegard Sundal | Byåsen IL | 15:50 | +0:00 | korriger | ||||
2. | William Kottum | OL Trollelg | 16:16 | +0:26 | korriger | ||||
3. | Eivind Søberg Mjaaland | Nidarøst OK | 21:21 | +5:31 | korriger | ||||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristoffer Strømdal Wik | Freidig | 26:46 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Vegard Lereim Storli | Freidig | 38:37 | +11:51 | korriger | ||||
3. | Jørgen Aune | Byåsen IL | 39:01 | +12:15 | korriger | ||||
4. | Tristan Halvorsen | Freidig | 40:39 | +13:53 | korriger | ||||
5. | Aslak Moxness | Byåsen IL | 41:12 | +14:26 | korriger | ||||
6. | Vebjørn Bergh-Hansen | Byåsen IL | 41:14 | +14:28 | korriger | ||||
7. | Sander M Jensen | Byåsen IL | 41:37 | +14:51 | korriger | ||||
8. | Alf Petter Lynum | Freidig | 42:59 | +16:13 | korriger | ||||
9. | Herman Bruchmüller Sundt | Byåsen IL | 44:16 | +17:30 | korriger | ||||
10. | Kasper Lodgaard | Byåsen IL | 46:55 | +20:09 | korriger | ||||
11. | Ådne Stordal | Byåsen IL | 47:19 | +20:33 | korriger | ||||
12. | Hallvard Hellevik | Freidig | 49:42 | +22:56 | korriger | ||||
13. | Ludvik Storler Snøfugl | Freidig | 51:06 | +24:20 | korriger | ||||
14. | Aksel Viken | Byåsen IL | 55:04 | +28:18 | korriger | ||||
15. | Ruben Aune Benjaminsen | Nidarøst OK | 59:36 | +32:50 | korriger | ||||
16. | Sofus H Lind | Wing OK | 1:22:59 | +56:13 | korriger | ||||
DSQ | Ivar Flatvad | Byåsen IL | 51:05 | korriger | 105 | ||||
DNS | Imre Overgård Fremstad | Byåsen IL | korriger | ||||||
Klasse: H 13-16C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Even Wikdahl Bjørgum | Stjørdals-Blink Orientering | 34:26 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Sindre Trønsdal | Byåsen IL | 38:10 | +3:44 | korriger | ||||
Klasse: H 13-16N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Birk Ulsaker Høve | Byåsen IL | 15:30 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Iver Dalsaune Thun | Freidig | 45:27 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Emil Grønli | Freidig | 51:54 | +6:27 | korriger | ||||
3. | Vetle Grønvik Ekra | Freidig | 52:10 | +6:43 | korriger | ||||
4. | Erlend Aune | Byåsen IL | 53:37 | +8:10 | korriger | ||||
5. | August Hopstad Nykvist | Wing OK | 55:55 | +10:28 | korriger | ||||
6. | Emil Reinertsen Leroyer | Freidig | 59:59 | +14:32 | korriger | ||||
7. | Tord Romundstad | Nidarøst OK | 1:05:29 | +20:02 | korriger | ||||
8. | Vegard Mosbakk Fjeldstad | OL Trollelg | 1:13:09 | +27:42 | korriger | ||||
9. | Magne Guttvik | Wing OK | 1:24:57 | +39:30 | korriger | ||||
10. | Sverre Hellevik | Freidig | 1:38:17 | +52:50 | korriger | ||||
DSQ | Kasper Sæterhaug Knudsen | Freidig | 44:34 | korriger | 79 133 134 77 135 137 139 170 | ||||
DSQ | Petter Andreas Lona | Wing OK | 1:01:51 | korriger | 133 134 | ||||
Klasse: H 17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gabriel Callanan | Wing OK | 1:16:20 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Brage Asplem | Freidig | 1:18:14 | +1:54 | korriger | ||||
DSQ | Nikolai Renolen | Wing OK | 1:11:14 | korriger | 78 79 133 134 139 | ||||
DSQ | Johannes Langaas | Nidarøst OK | 1:33:27 | korriger | 133 134 77 135 137 139 | ||||
DNS | Håkon Sæternes | Byåsen IL | korriger | ||||||
Klasse: D -10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Eira Forsbak Asplem | Freidig | 24:42 | korriger | ||||||
Ragne Fougner Nordhagen | Nidarøst OK | 28:25 | korriger | ||||||
Eva Amundsen | Freidig | 24:11 | korriger | ||||||
Klasse: H -10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Mathias Tvete Martinsen | Byåsen IL | 34:01 | korriger | ||||||
Olav Moxness | Byåsen IL | 16:57 | korriger | ||||||
Sondre Stenseth | Byåsen IL | 17:09 | korriger | ||||||
Erlend Grønli | Freidig | 16:22 | korriger | ||||||
Petter Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 19:57 | korriger | ||||||
Fredrik Hals Stensrud | OL Trollelg | 24:32 | korriger | ||||||
DSQ | Sindre Uthus Guldseth | Byåsen IL | 35:15 | korriger | 75 | ||||
DSQ | Torvin Bergh-Hansen | Byåsen IL | 22:05 | korriger | 74 75 44 76 | ||||
DNS | Kristian Wollan Benum | Byåsen IL | korriger | ||||||
Klasse: H 15-20B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Mathias Enebak Iversen | Freidig | korriger |
Sist oppdatert: | 6 juni 2019, 18:09:37 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 137 |
Antall startet: | 125 |