Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Jubileumsløpet 12. juni 2019

Klasse: A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Feyling Haare

Rambøll BIL

43:43

+0:00

7:42

2.

Martin Østberg

Rambøll BIL

43:45

+0:02

7:42

3.

Trygve Bryhn

Røyskattlia

51:51

+8:08

9:08

4.

Kristian Berg

Rambøll BIL

52:41

+8:58

9:17

5.

Erik Spangberg

Eltek BIL

54:30

+10:47

9:36

Klasse: H16-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjøran Nicolai Flaatten

Rambøll BIL

47:32

+0:00

10:32

2.

Mikael Frogum

Eltek BIL

51:39

+4:07

11:27

3.

Jostein Haugholt

Eltek BIL

58:15

+10:43

12:54

4.

Kjetil Hagen

Eltek BIL

1:21:29

+33:57

18:04

DNS

Elias Foss

BI

Klasse: D16-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marita W. Kvaale

Kommunen

43:00

+0:00

10:38

2.

Ingun Jaren Horvli

Vestre Viken HF

45:35

+2:35

11:16

3.

Marit Engseth

Kommunen

52:18

+9:18

12:56

4.

Maria Bergli

Freefun BIL

59:39

+16:39

14:45

DNS

Ida Hilden Eriksen

Vestre Viken HF

Klasse: H50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Jogeir Karlsbakk

DNV

43:29

+0:00

10:45

2.

Tom Gretteberg

Kommunen

46:03

+2:34

11:23

3.

Reidar Stenseng

Lærerne

48:52

+5:23

12:05

4.

Tom Wirkola

Glitre Energi

57:06

+13:37

14:08

5.

Håkon Hafnor

Eltek BIL

1:01:50

+18:21

15:18

6.

Ragnar Langberg

Rambøll BIL

1:31:54

+48:25

22:44

DNS

Arne Madsen

Jernbanens BIL

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Budstikka

28:58

+0:00

8:25

2.

Geir Holm Gundersen

Statens vegvesen

33:38

+4:40

9:46

3.

Rolf E. Andersen

Golder BIL

47:52

+18:54

13:54

4.

Arild Trolsrud

Jernbanens BIL

48:24

+19:26

14:04

5.

Glenn Sundling

Kommunen

54:24

+25:26

15:48

6.

Hans J. Haugerud

Rambøll BIL

59:10

+30:12

17:11

7.

Rune Johansen

Jernbanens BIL

1:01:03

+32:05

17:44

DNS

Lars Falck-Pedersen

Jernbanens BIL

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Ackenhausen

Glitre Energi

33:32

+0:00

9:44

2.

Kjetil Eriksen

Glitre Energi

33:58

+0:26

9:52

3.

Petter F. Johannessen

Rambøll BIL

34:29

+0:57

10:01

4.

Vidar Avdal

Glitre Energi

35:34

+2:02

10:20

5.

Morten Johannessen

DNB

37:15

+3:43

10:49

6.

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

38:59

+5:27

11:19

7.

Hans Lyder Haare

Vestre Viken HF

39:02

+5:30

11:20

8.

Jon Halden

Rambøll BIL

39:24

+5:52

11:27

9.

Odd Eivind Gabrielsen

BRING

41:31

+7:59

12:04

10.

Rolf Lunde

Røyskattlia

42:04

+8:32

12:13

11.

Jan R. Mikkelsen

Røyskattlia

43:54

+10:22

12:45

12.

Øystein Andersen

Vestre Viken HF

49:43

+16:11

14:27

13.

Sveinung Tubaas

Vy buss

51:12

+17:40

14:53

14.

Svein Forum

Vestre Viken HF

53:06

+19:34

15:26

DSQ

Roar Holter

Sponsor Support

19:16

107 116 112 109 110 100

DNS

Runar Kirkerud

Røyskattlia

Klasse: Mellomtrim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Gundersen

Noteam

41:45

+0:00

12:08

2.

Bjørn Mogen

Eltek BIL

44:16

+2:31

12:52

3.

Ane Birgit Halvorsen

Vestre Viken HF

53:46

+12:01

15:37

DNS

Kjell Gislerud

Glitre Energi

DNS

Martin Gundersen

Noteam

Klasse: D50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Ellen Brevik

Lærerne

31:43

+0:00

10:45

2.

Trine Marit Justad Raaen

VSM Norge

36:31

+4:48

12:22

110

3.

Mette Spangberg

Kommunen

40:38

+8:55

13:46

4.

Helen Gåsvik

Skanska

45:46

+14:03

15:30

5.

Åse Voldsbekk

Glitre Energi

57:28

+25:45

19:28

6.

Grete Kjeldsen

Multikonsult BIL

57:45

+26:02

19:34

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

32:53

+0:00

11:08

2.

Marianne Spanli

Lierbygda OL

41:36

+8:43

14:06

3.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

43:55

+11:02

14:53

4.

Kjersti Fossum Olsen

Kommunen

44:34

+11:41

15:06

110

5.

Hanne Sofie Avdal

Glitre Energi

45:15

+12:22

15:20

DNS

Sølvi Skinnes

Rambøll BIL

Klasse: D65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete Feyling Haare

Vestre Viken HF

43:01

+0:00

14:34

2.

Aud Kjemperud

Glitre Energi

46:08

+3:07

15:38

3.

Tove Møller

Røyskattlia

47:23

+4:22

16:03

4.

Grethe Lill Ryeng

Kommunen

57:43

+14:42

19:33

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Skramstad

Røyskattlia

36:22

+0:00

12:19

2.

Rolf Berling

Lærerne

39:56

+3:34

13:32

3.

Helge Lysaker

Røyskattlia

40:40

+4:18

13:47

4.

Knut Maudal

Røyskattlia

42:10

+5:48

14:17

5.

Henning Gaarder

Lærerne

44:02

+7:40

14:55

6.

Reidar Moe

Kommunen

47:32

+11:10

16:06

7.

Per Røgeberg

Røyskattlia

48:00

+11:38

16:16

8.

Arnvid Borgersen

Røyskattlia

55:24

+19:02

18:46

9.

Øivind Tangen

Kommunen

57:50

+21:28

19:36

10.

Øivind Steen

Kulkompaniet

1:04:45

+28:23

21:56

11.

Rolf Justad

Røyskattlia

1:21:08

+44:46

27:30

DNS

Arne Nedberg

Røyskattlia

Klasse: H75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Moen

Kommunen

39:47

+0:00

13:29

2.

Lasse Vråle

Lærerne

54:52

+15:05

18:35

3.

Terje Selvig

Kommunen

56:32

+16:45

19:09

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torill N. Mikkelsen

Lærerne

44:25

+0:00

15:06

2.

Berit Grosvold

Glitre Energi

51:05

+6:40

17:22

3.

Gry Bruland Vråle

Lærerne

1:00:23

+15:58

20:32

Klasse: D75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Vestre Viken HF

48:38

+0:00

16:32

2.

Torunn Frøvoll

Lærerne

58:23

+9:45

19:51

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elling Frøvoll

Lærerne

36:37

+0:00

12:27

2.

Tormod Høimyr

Lærerne

43:20

+6:43

14:44

3.

Steinar Ruud

Drammen Kommune

52:51

+16:14

17:58

Klasse: Kort-trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Jensen

Røyskattlia

38:11

+0:00

12:59

2.

Kristin H Steen

Kulkompaniet

1:10:00

+31:49

23:48

DNS

Alf Sigmund Larsen

Kommunen

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vibeke Velstad

Golder BIL

32:18

19:20

120 110

Torsten Kolnes Aslagsen

Rambøll BIL

32:18

19:20

120


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 juni 2019, 19:52:57

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

95

Antall startet:

85