Klasse: Nybegynner | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Aleksander Andenæs | Asker Skiklubb | 31:07 | korriger | ||||||
Are Flågan | Asker Skiklubb | 26:30 | korriger | ||||||
Juha Chang Flågan | Asker Skiklubb | 26:22 | korriger | ||||||
Alma Haavaag Haakonsen | Asker Skiklubb | 51:04 | korriger | ||||||
DNS | Magnus Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
DNS | Trym Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: H10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
William Martinsson Ven | Asker Skiklubb | 52:07 | korriger | ||||||
DNS | Gaute Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: D10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DSQ | Marlene Keilholz | Røyken OL | 1:27:38 | korriger | 40 42 74 54 102 113 114 115 100 | ||||
Klasse: H11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Simen Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | 27:37 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Brage Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | 43:59 | +16:22 | korriger | ||||
3. | Sigve Nygård Fagervold | Asker Skiklubb | 46:36 | +18:59 | korriger | ||||
DNS | Erlend Hellerud Øpstad | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: D11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Semine Haavaag Haakonsen | Asker Skiklubb | 59:10 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mareike Keilholz | Røyken OL | 1:04:44 | +5:34 | korriger | ||||
3. | Josefin Piepior Svensson | Røyken OL | 1:04:51 | +5:41 | korriger | ||||
DSQ | Liv Alice Kvam Haugom | Røyken OL | 1:27:37 | korriger | 40 42 74 54 102 113 114 115 100 | ||||
Klasse: H13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mikkel Rastad | Asker Skiklubb | 1:09:05 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ragnhild Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | 51:43 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Astrid Ytterbø | Asker Skiklubb | 1:07:42 | +15:59 | korriger | ||||
3. | Sara Martini | Asker Skiklubb | 1:36:12 | +44:29 | korriger | ||||
Klasse: H15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DSQ | Mikael Birkelund | Asker Skiklubb | 50:23 | korriger | 36 82 56 89 88 60 87 84 39 100 | ||||
DSQ | Vilmer Nyberg | Asker Skiklubb | 1:37:07 | korriger | 87 104 84 39 100 | ||||
Klasse: D15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Hedda Sofie Riddervold | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: H17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sondre Ytterbø | Asker Skiklubb | 1:04:21 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Felix Finsrud | Asker Skiklubb | 1:06:50 | +2:29 | korriger | ||||
DSQ | Brede Tolo Haugland | Asker Skiklubb | 1:28:21 | korriger | 82 56 88 60 87 | ||||
Klasse: D17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anna Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | 1:19:21 | +0:00 | korriger | ||||
DNS | Lotte Jauhojärvi Markussen | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: H21-39 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vegard Gulbrandsen | Asker SK | 55:15 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Per Wiréhn | Asker Skiklubb | 1:03:36 | +8:21 | korriger | ||||
Klasse: H40 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anton Plaian | Asker SK | 1:45:51 | +0:00 | korriger | ||||
DSQ | Øystein Rastad | Asker Skiklubb | 1:01:47 | korriger | 89 87 104 84 39 100 | ||||
DSQ | Holger Keilholz | Røyken OL | 1:29:50 | korriger | 88 60 87 104 84 39 100 | ||||
DNS | Anders Øpstad | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: D40 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Majken Korsager | Asker Skiklubb | 58:15 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H50 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jon Arvid Fossum | Asker Skiklubb | 44:09 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Bjørn Martini | Asker Skiklubb | 44:33 | +0:24 | korriger | ||||
3. | Thomas Konow | Asker SK | 50:23 | +6:14 | korriger | ||||
4. | Øyvind Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | 50:34 | +6:25 | korriger | ||||
Klasse: D50 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hilda Øfsthus | Asker Skiklubb | 47:26 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Sigrun Hernes Ytterbø | Asker Skiklubb | 1:07:48 | +20:22 | korriger | ||||
Klasse: H70 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jørn Bue Olsen | Asker Skiklubb | 1:05:51 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H17B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Per Anders Ytterbø | Asker Skiklubb | 1:30:41 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H15-16B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jakob Rastad | Asker Skiklubb | 1:10:33 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mathias Nyhaug | Asker Skiklubb | 1:22:54 | +12:21 | korriger | ||||
Klasse: D17C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DSQ | Elisabeth Rønning Kvam Haugom | Røyken OL | korriger | 150 40 42 74 54 102 113 114 115 100 111 | |||||
Klasse: H17C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Geir Haugom | Røyken OL | 1:01:51 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: C-løype | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Elias Andenæs | Asker Skiklubb | 32:10 | +0:00 | korriger |
Sist oppdatert: | 20 juni 2019, 18:15:06 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 49 |
Antall startet: | 42 |