Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Morgenfrisk i Follo #5 29. juni 2019

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Knudsen

Oppsal Orientering

33:37

+0:00

10:05

2.

Henrik Knudsen

Oppsal Orientering

40:31

+6:54

12:10

3.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

42:20

+8:43

12:42

4.

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

44:01

+10:24

13:13

5.

Kristoffer Øhlckers

Tyrving IL

54:24

+20:47

16:20

6.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

54:38

+21:01

16:24

7.

Trine Sogn

1:05:49

+32:12

19:45

8.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

1:38:04

+1:04:27

29:26

9.

Alvin Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

1:38:20

+1:04:43

29:31

DSQ

Markus Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

1:07:18

151 152 160 142 143

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

25:54

+0:00

10:29

2.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

27:14

+1:20

11:01

3.

John Jacobsen

30:35

+4:41

12:22

4.

Petter Næss

Oppsal Orientering

32:27

+6:33

13:08

5.

Sebastian Peters

Ås IL

32:29

+6:35

13:09

6.

Bjørn Egner

Heming Orientering

43:44

+17:50

17:42

7.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

46:09

+20:15

18:41

8.

Unni Drage

Haugerud IF

1:00:27

+34:33

24:28

9.

Tor Drage

Haugerud IF

1:14:28

+48:34

30:08

10.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:26:59

+1:01:05

35:12

11.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

2:02:17

+1:36:23

49:30

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving IL

46:16

+0:00

8:13

2.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

47:29

+1:13

8:26

3.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

49:49

+3:33

8:51

4.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

52:44

+6:28

9:22

5.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

53:17

+7:01

9:28

6.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

57:39

+11:23

10:15

7.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:00:09

+13:53

10:42

8.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:00:54

+14:38

10:50

9.

Rune Teigland

Østmarka OK

1:04:44

+18:28

11:31

10.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:05:28

+19:12

11:38

11.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:05:44

+19:28

11:41

12.

Aleksander Skarnes

Østmarka OK

1:08:09

+21:53

12:07

13.

Jon Lahlum

IL GeoForm

1:08:16

+22:00

12:08

14.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:08:38

+22:22

12:12

15.

Dag Amundsen

Kolbotn og Skimt OL

1:12:14

+25:58

12:51

16.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:23:02

+36:46

14:46

17.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:23:07

+36:51

14:47

18.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

1:27:45

+41:29

15:36

19.

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:40:42

+54:26

17:55

20.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

2:03:19

+1:17:03

21:56

Klasse: A-Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

34:07

+0:00

9:33

2.

Morten Karlsen

Måren OK

38:38

+4:31

10:49

3.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

39:13

+5:06

10:59

4.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

44:50

+10:43

12:33

5.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

44:58

+10:51

12:35

6.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

45:48

+11:41

12:49

7.

Knut-Anders Løken

Fossum IF

48:22

+14:15

13:32

8.

Per Øhlckers

Tyrving IL

50:22

+16:15

14:06

9.

Håvard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

57:03

+22:56

15:58

10.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

58:40

+24:33

16:25

11.

Grete Berntsen

Måren OK

1:11:50

+37:43

20:07

DSQ

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

1:15:19

159 156 142 143


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 juni 2019, 12:47:38

Arrangør:

Kolbotn & Skimt OL

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53