Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusell løp 11 - UOL 3. juli 2019

Klasse: Herrer N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

30:44

+0:00

korriger

Klasse: Damer N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klara Slåstad

Ullensaker OL

27:02

+0:00

korriger

2.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

29:19

+2:17

korriger

3.

Gro Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

30:51

+3:49

korriger

Klasse: Herrer B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

21:34

+0:00

korriger

2.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

25:14

+3:40

korriger

3.

Ivar Monsrud

Nes OL

26:44

+5:10

korriger

4.

Bjørn Nørve

Gjerdrum OL

30:06

+8:32

korriger

5.

Per Taje Skeie

Eidsvoll OL

30:14

+8:40

korriger

6.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

30:16

+8:42

korriger

7.

Odd Sletten

Ullensaker OL

33:26

+11:52

korriger

8.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

35:32

+13:58

korriger

Klasse: Damer B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Breen

Gjerdrum OL

15:32

+0:00

korriger

2.

Ida Engen

Nes OL

19:55

+4:23

korriger

3.

Hege Norstad Maribo

Eidsvoll OL

22:19

+6:47

korriger

4.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

22:53

+7:21

korriger

5.

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

23:13

+7:41

korriger

6.

Nora Sørberg

Frogner IL

23:50

+8:18

korriger

7.

Martine Ottem-Holmsten

Eidsvoll OL

25:09

+9:37

korriger

8.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

30:01

+14:29

korriger

9.

Alice Bjørtomt

Privat

41:14

+25:42

korriger

Klasse: Herrer A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

21:04

+0:00

korriger

2.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

21:05

+0:01

korriger

3.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

23:45

+2:41

korriger

4.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

24:55

+3:51

korriger

5.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

25:04

+4:00

korriger

6.

Knut Engen

Nes OL

25:13

+4:09

korriger

7.

Eskil Åsmul

Oppsal

25:14

+4:10

korriger

8.

Per Sørberg

Frogner IL

27:09

+6:05

korriger

9.

Bård Natvig

Nittedal OL

28:00

+6:56

korriger

10.

Tron-Erik Hovind

Ullensaker OL

28:33

+7:29

korriger

11.

Geir Andersen

Eidsvoll OL

29:20

+8:16

korriger

12.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

29:42

+8:38

korriger

13.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

31:48

+10:44

korriger

14.

John Hofoss

Hadeland OL

33:25

+12:21

korriger

15.

Eivind Engh

Eidsvoll OL

33:53

+12:49

korriger

15.

Even Engh

Eidsvoll OL

33:53

+12:49

korriger

17.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

34:16

+13:12

korriger

18.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

35:13

+14:09

korriger

19.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

46:57

+25:53

korriger

DSQ

Dolf Okkerman

Ullensaker OL

16:09

korriger

45 46 43 39 111

DSQ

Tor Strand

Eidsvoll OL

26:40

korriger

39

Klasse: Damer A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Breen

Privat

22:21

+0:00

korriger

2.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

30:20

+7:59

korriger

3.

Dina Arntzen

Gjerdrum OL

41:05

+18:44

korriger

4.

Anne Arntzen

Gjerdrum OL

41:11

+18:50

korriger

5.

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

42:55

+20:34

korriger

Klasse: Arrangører

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker OL

korriger

Arrangør

Jan Sveen

Ullensaker OL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juli 2019, 20:48:04

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

49

Antall startet:

49