Klasse: 5.5 km M | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | HÃ¥vard Lucasen | Fredrikstad SK | 28:58 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Vegard Line | Nydalens SK | 40:57 | +11:59 | korriger | ||||
3. | Onno Verberne | OL Toten-Troll | 41:54 | +12:56 | korriger | ||||
4. | Tom Eirik Eikanger | IL Gular | 42:00 | +13:02 | korriger | ||||
5. | Henrik Ottesen | Fredrikstad SK | 42:44 | +13:46 | korriger | ||||
6. | Sondre Ottesen | Fredrikstad SK | 44:38 | +15:40 | korriger | ||||
7. | Iver Gjedrem Lund | Verdal OK | 44:50 | +15:52 | korriger | ||||
8. | Einar Lund | Verdal Ok | 47:50 | +18:52 | korriger | ||||
9. | Axel Aalde | Nydalens SK | 48:30 | +19:32 | korriger | ||||
10. | Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 50:00 | +21:02 | korriger | ||||
11. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 53:17 | +24:19 | korriger | ||||
12. | Fredrik Persson | Wing OK | 53:31 | +24:33 | korriger | ||||
13. | Gunnar Veastad | Lillehammer OK | 1:00:05 | +31:07 | korriger | ||||
14. | Peter Ericson | Åmåls OK | 1:00:44 | +31:46 | korriger | ||||
15. | Per Ole Dahlsrud | Nydalens SK | 1:01:44 | +32:46 | korriger | ||||
16. | Anders Schølberg | Tormod Skilag | 1:09:49 | +40:51 | korriger | ||||
17. | Svein Thorsberg | Grue IL | 1:14:32 | +45:34 | korriger | ||||
18. | Niklas Stolpe | Eidskog OL | 1:14:54 | +45:56 | korriger | ||||
DSQ | Jan Steineger | IL Gneist | 58:35 | korriger | 40 | ||||
Klasse: 5.5 km K | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Lea -Rebekka Tonjer | Nydalens SK | 49:57 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Anne Lofthus | Lillehammer OK | 1:00:34 | +10:37 | korriger | ||||
3. | Ingrid Ravnan | OL Toten-Troll | 1:01:29 | +11:32 | korriger | ||||
Klasse: 3.9 km M | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Terje Larsen | Halden SK | 29:39 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Eskil Brænden | Lillomarka OL | 34:05 | +4:26 | korriger | ||||
3. | Bjørn Idar Sætran | IF Trauma | 34:07 | +4:28 | korriger | ||||
4. | Terje Gudbrandsen | Hamar OK | 34:13 | +4:34 | korriger | ||||
5. | Stein Arne Negård | Vang OL | 35:21 | +5:42 | korriger | ||||
6. | Roar Sigurdsen | Ringnes BIL | 35:28 | +5:49 | korriger | ||||
7. | Dagfinn Stenvik | Byåsen Il | 36:36 | +6:57 | korriger | 42 | |||
8. | Tormod Prestrud | Rudsbygd IL | 38:51 | +9:12 | korriger | ||||
9. | Egil Karlsen | Askøy OL | 42:46 | +13:07 | korriger | ||||
10. | Jon Birger Skansen | Rudsbygd Il | 45:53 | +16:14 | korriger | ||||
11. | Per Aasen | Tormod Skilag | 48:22 | +18:43 | korriger | ||||
12. | Johan Swärd | Hadeland OL | 48:23 | +18:44 | korriger | ||||
13. | Morten Johansen | OK Moss | 48:49 | +19:10 | korriger | ||||
14. | Christer Ericson | Åmåls OK | 49:30 | +19:51 | korriger | ||||
15. | Thomas Eriksson | Umeå OK | 51:29 | +21:50 | korriger | ||||
16. | Mart Broeren | Argus NED | 52:03 | +22:24 | korriger | ||||
Klasse: 3.9 km K | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Maria Ericson | Åmåls OK | 42:07 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Helena Axelsson | Nydalens SK | 44:51 | +2:44 | korriger | ||||
3. | Britt Karlsen | Askøy Ol | 45:27 | +3:20 | korriger | ||||
4. | Unn Mette Kloppbakken | Snertingdal IF Orientering | 46:24 | +4:17 | korriger | ||||
5. | Elisabeth Meum Johansen | OK Moss | 48:21 | +6:14 | korriger | ||||
6. | Marit Axelsson | Västvärmland Ok | 48:56 | +6:49 | korriger | ||||
7. | Ane Storødegård | Heidal IL | 52:11 | +10:04 | korriger | ||||
Klasse: 2.7 km M | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Terje Malm | Hamar OK | 34:00 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Erik Haugen | Ringsaker OK | 34:31 | +0:31 | korriger | ||||
3. | Kjetil Jacobsen | Hamar OK | 35:18 | +1:18 | korriger | ||||
4. | Balder Hasvik Larsen | Halden SK | 38:39 | +4:39 | korriger | ||||
5. | John Ivar Kjellevold | Modum OL | 38:41 | +4:41 | korriger | ||||
6. | Egil Sletner | Tormod Skilag | 39:06 | +5:06 | korriger | ||||
7. | Willy Storødegård | Heidal IL | 52:26 | +18:26 | korriger | ||||
8. | Lauritz Palmstrøm-Stolpe | Grue IL | 58:56 | +24:56 | korriger | ||||
DSQ | Knut Fjæstad | Hamar OK | 46:50 | korriger | 45 34 41 42 43 44 | ||||
Klasse: 2.7 km K | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hedda Kind Kjellevold | Modum OL | 31:10 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Selma Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 31:56 | +0:46 | korriger | ||||
3. | Annabell Aunmo Kjellevold | Modum OL | 35:17 | +4:07 | korriger | ||||
4. | Birgitte Bekkelund | Røyken OL | 38:19 | +7:09 | korriger | ||||
5. | Anna Swärd | Hadeland OL | 43:34 | +12:24 | korriger | ||||
6. | Laila GÃ¥rdhammer | Fossekallen Il | 46:25 | +15:15 | korriger | ||||
7. | Randi Aas Fjæstad | Hamar OK | 52:11 | +21:01 | korriger | ||||
8. | Anne-Lise Sletner | Tormod Skilag | 52:27 | +21:17 | korriger | ||||
9. | Eli Stenvik | Byåsen Il | 57:43 | +26:33 | korriger | ||||
10. | Maria Erikson | Umeå OK | 59:55 | +28:45 | korriger | ||||
11. | Solveig Aasen | Tormod Skilag | 1:26:40 | +55:30 | korriger | ||||
12. | Kristin Swärd | Hadeland OL | 1:26:53 | +55:43 | korriger | ||||
DSQ | Guro Brænden | Lillomarka OL | 22:02 | korriger | 32 33 45 34 41 42 43 44 54 | ||||
DSQ | Ruth Malin Dahl | Grue IL | 1:17:36 | korriger | 32 33 | ||||
Klasse: 1.0 km Rekrutt | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Sindre Dal | Grue IL | 17:12 | korriger | ||||||
Siver Ellingsbø | Heidal IL | 10:20 | korriger | ||||||
Sverre Ellingsbø | Heidal IL | 10:49 | korriger | ||||||
Mari Bjørnsgard | Heidal IL | 10:19 | korriger | ||||||
Pål Ellingsbø | Heidal IL | 10:46 | korriger | ||||||
Maxim Onisco | Russland | 19:24 | korriger | ||||||
Sofia Onisco | Russland | 21:08 | korriger |
Sist oppdatert: | 12 juli 2019, 16:59:46 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 75 |
Antall startet: | 75 |