Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P14/ABIK R10 - Tæruddalen 13. august 2019

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Cathrine Hagen

IFE

52:28

+0:00

korriger

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Stenhammer

PRIVAT

40:32

+0:00

korriger

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

43:06

+2:34

korriger

3.

Merete Bugge

Stami

1:05:25

+24:53

korriger

4.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:08:52

+28:20

korriger

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

42:55

+0:00

korriger

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:39:01

+56:06

korriger

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:26:02

+0:00

korriger

Klasse: D80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

1:16:47

+0:00

korriger

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

1:28:07

+0:00

korriger

Arrangør

Helge Weydahl

FFI BIL

korriger

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Rosenvold

Østmarka OK

58:12

+0:00

korriger

2.

Espen Messel

FFI BIL

59:01

+0:49

korriger

3.

Frode Lillevold

FFI

1:23:07

+24:55

korriger

Arrangør

Thomas Lunde Jensen

FFI

korriger

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

43:37

+0:00

korriger

2.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

45:41

+2:04

korriger

3.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

46:58

+3:21

korriger

4.

Lars Nordin

Brekke & Strand

49:27

+5:50

korriger

5.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

50:09

+6:32

korriger

6.

Thomas Konow

Dr. Thec Olav Olsen

52:53

+9:16

korriger

7.

Gunnar Rustad

FFI BIL

54:19

+10:42

korriger

8.

Stein Mella

Nippon Gases

1:03:12

+19:35

korriger

Arrangør

Carl Erik Wasberg

FFI BIL

korriger

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

40:33

+0:00

korriger

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

41:11

+0:38

korriger

3.

Tore Voss Fagervold

Bane Nor BIL Oslo

50:13

+9:40

korriger

4.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:03:36

+23:03

korriger

5.

Jarle Nilsen

SIEMENS BIL

1:35:30

+54:57

korriger

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

40:29

+0:00

korriger

2.

Martin Granly

Siemens

44:33

+4:04

korriger

3.

Are Eriksen

OSI

51:03

+10:34

korriger

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

55:31

+15:02

korriger

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

56:07

+15:38

korriger

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

31:29

+0:00

korriger

2.

Per Magnus

FHI

40:04

+8:35

korriger

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

41:29

+10:00

korriger

4.

Reidar Kierulf

RKP

45:52

+14:23

korriger

5.

Mogens Monsen

MySoft as

50:02

+18:33

korriger

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

37:17

+0:00

korriger

2.

Einar Skåre

Brevpost

45:32

+8:15

korriger

3.

Per Haugen

NEDERMAN

1:06:26

+29:09

korriger

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

38:18

+0:00

korriger

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

51:15

+12:57

korriger

3.

Arne H Reistad

Thales BIL

56:03

+17:45

korriger

4.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

57:37

+19:19

korriger

5.

Roar Gudding

VET BIL

58:16

+19:58

korriger

6.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:20:12

+41:54

korriger

7.

Arne Øfsthus

Fugro

1:35:34

+57:16

korriger

8.

Tom Ibsen

OUS

1:36:19

+58:01

korriger

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:00:43

korriger

122

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

51:09

+0:00

korriger

2.

Hans Larsen

Raumar O-Lag

1:00:15

+9:06

korriger

3.

Tor DRAGE

Aker Solutions

1:21:20

+30:11

korriger

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:21:55

+30:46

korriger

5.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:27:26

+36:17

korriger

DSQ

Bjørn Egner

HEMING Orientering

58:21

korriger

114 119

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Fritzner

Kongsberg

48:02

+0:00

korriger

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Uno Hanslien

Folkehelseinstituttet

1:02:51

+0:00

korriger

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Hultgreen

GEOFORM

1:10:21

+0:00

korriger

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikolai Roald

FFI BIL

32:56

+0:00

korriger

2.

Tor Simonsen

OK ØST

47:41

+14:45

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 august 2019, 15:17:48

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

62

Antall startet:

62